Melisen Forte

Poznaj bliżej lek Melisen Forte:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Melisen Forte. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Melisen Forte i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Ocena Melisen Forte

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Melisen Forte Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Melisen Forte i opinie ekspertów

0.1
Nasi użytkownicy ocenili Melisen Forte na ocenę średnią 0.1/10 na podstawie 1 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Melisen Forte

Melisen… kolejny wynalazek leków których nikt nie jest w stanie sprawdzić czy działają. bez sensu to kupować- połączenie melisy i mięty… To zwykłe ziółka i herbatka. Melisen raczej nie warto kupować na sen bo to przecież nic nowego … [przeczytaj całą opinię]

o Melisen Forte
Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Opis leku Melisen Forte

Dostępne w aptekach pod nazwą: Melisen Forte

Melisa i mięta mają działanie uspokajające, niwelujące niepokój, umożliwiające spokojny sen. Nie uzależniają. Składniki mineralne zawarte w preparacie wspomagają działanie wyciągów ziołowych. Stosowanie preparatu polecane jest w celu: uzupełnienia diety w składniki wspomagające: łagodzenie stanów stresowych, łagodzenie niepokoju, rozdrażnienia, napięcia oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia bezsenności i rozdrażnienia.


Ulotka Melisen Forte
Poznaj szczegółowe informacje o Melisen Forte z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Melisen Forte

Jak działa Melisen Forte
Melisa i mięta mają działanie uspokajające, niwelujące niepokój, umożliwiające spokojny sen. Nie uzależniają. Składniki mineralne zawarte w preparacie wspomagają działani… Przeczytaj więcej
Czy Melisen Forte można brać w ciąży?
Przeciwwskazane jest stosowanie preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią…. Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Melisen Forte
Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią…. Przeczytaj więcej
Jak dawkować Melisen Forte?
1-3 tabl./dobę…. Przeczytaj więcej

Cena Melisen Forte

Melisen Forte jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Melisen Forte w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. w cenie:

 • 12.85PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.43PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Melisen Forte:


  Zamienniki Melisen Forte

  Zapoznaj się z zamiennikami Melisen Forte. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Melisen Forte, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Melisen Forte?

  Sprawdź gdzie kupić Melisen Forte. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Melisen Forte w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Melisen Forte składniki i działanie

  Poznaj skład Melisen Forte i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Melisen Forte jest stosowany w wypadku: Suplement diety,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  One Reply to “Melisen Forte”

  1. Melisen… kolejny wynalazek leków których nikt nie jest w stanie sprawdzić czy działają. bez sensu to kupować- połączenie melisy i mięty… To zwykłe ziółka i herbatka. Melisen raczej nie warto kupować na sen bo to przecież nic nowego i ciekawego.