Limitki


Aflofarm ma dla dzieci preparat mający walczyć z pokusa jedzenia słodyczy. To tabletki o nazwie limitki. Reklama skierowana jest do mam, chcących by ich dzieci przestały ciągłego podjadania między posiłkami. Cel powstania preparatu jest oczywiście słuszny, bo przyzwyczajenie naszych pociech do słodkich przekąsek, może doprowadzić do tego, że w przyszłości (nawet niezbyt odległej) cierpiały będą na otyłość, co oczywiście może wpłynąć negatywnie na ich zdrowie fizyczne. Wyrabianie zdrowych nawyków żywieniowych, to jedna z naszych rodzicielskich obowiązków.
Limitki, bardzo przypominają mi inny preparat producenta, skierowany do dorosłych apetiblock.
Co zawierają tabletki limitki?
Limitki maja w składzie naturalne składniki: wyciąg z liści gymnea, który ma interesującą cechę ? potrafi zmniejszyć odczuwanie smaku słodkiego, nasze dziecko będzie słodkimi przekąskami mniej zainteresowane, jeśli nie będą już dl niego tak słodkie, jak kiedyś! Poza gymne w składzie limitki mają dziką różę, oraz opuncję figową.
Napisz swoją opinię o Limitki


Cena Limitki
Dawkowanie Limitki
Ulotka Limitki
Zamienniki Limitki
Forum Limitki
Najnowsza opinia o Limitki
Zastosowanie i składniki Limitki
Gdzie można kupić Limitki?

Opinie o Limitki (3)

Limitki, ocena średnia

4.2

Skutecznosc

18/10

  Brak skutków ubocznych

  90/10

   Oplacalnosc

   18/10
    1. Opinia użytkownika o Limitki :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Julka je i słonecznik i dynię i inne zdrowe ziarna, które jej przemycam, np. w pulpetach gotowanych i ciasteczkach owsianych, które robię sama. Ale jej apetyt jest naprawdę duży, nie jest nie wiadomo jak ogromny, jest większy niż u innych dzieci w jej wieku. Czasami zjada tyle co ja. Limitki są stratą pieniędzy i zdrowia dziecka- tylko niepotrzebne faszerowanie lekami. A ta reklama w telewizji- żal…

    2. Opinia użytkownika o Limitki :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Obiecanki, reklama niezła, bo dałam się zmanipulować i namówić na kupno tego specyfiku. Moja 5 letnia córka ma lekką nadwagę. Boję się, że jak tak dalej pójdzie to będzie miała naprawdę problemy z wagą. Nie konsultowałam jeszcze tego z lekarzem, bo córka waży 5 kg za dużo, waga się utrzymuje na razie. Niestety moje rozmowy i tłumaczenie, że słodycze są nie zdrowe nie pomagają. Staramy się kupować jak najmniej słodyczy, ja nie jem przy niej żadnych słodyczy, ale przecież to dziecko i rozumie już takie rzeczy. Limitki obiecywały zmniejszenie łaknienia na „słodkie”. Niestety Daria nadal najbardziej lubi słodkie potrawy.
     Zawiedziona Mama

     1. Opinia użytkownika o Limitki :

      spróbuj podawać ziarno słonecznika pod różnymi postaciami oczywiście bez cukru

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.