Lactovaginal

Poznaj bliżej lek Lactovaginal:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Lactovaginal. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Lactovaginal i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Lactovaginal

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Lactovaginal Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Lactovaginal i opinie ekspertów

7.1
Nasi użytkownicy ocenili Lactovaginal na ocenę średnią 7.1/10 na podstawie 20 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Lactovaginal
Bardzo dobry probiotyk, szybko działa można stosować w ciąży skuteczny i bezpieczny.

o Lactovaginal

Napisałaś prawdę, a głupek pisze o mroczkach, też pokazała się mi krew.

o Lactovaginal

Polecam lek. Bardzo skuteczny.

o Lactovaginal

Przez długi czas trzymałam lactovaginal w lodówce (od 7 do 12 miesięcy, ale termin ważności jeszcze nie minął), po okresie zaczęłam go brać profilaktycznie, przez 7 dni. przez trzy dni miałam suchość pochwy, a w kolejnych zaczęło mnie… [przeczytaj całą opinię]

o Lactovaginal

Dobry skuteczny probiotyk, stosowałam w ciąży i w połogu. badanie czystości pochwy po nim wyszło dobre. Dobrze się aplikuje. Trochę wypływa przez noc na wkładkę, ale to jak każdy dopochwowy.

o Lactovaginal

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Lactovaginal

Preparat Lactovaginal ma postać kapsułek dopochwowych i zawiera żywe pałeczki kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus, które powinny być dominującym składnikiem prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Bakterie kwasu mlekowego namnażają się rozkładając glikogen ze złuszczonego nabłonka. Powstający kwas mlekowy zapewnia odpowiednią kwasowość wydzieliny pochwy. Kwaśny odczyn pochwy (pH 4,0 – 4,7) hamuje wzrost bakterii patogennych.

Preparat stosuje się profilaktycznie, bądź w stanach zapalnych narządów rodnych.

Czesto przepisywany jest przez lekarzy po leczeniu lekami przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi lub przeciwgrzybiczymi w sytuacjach występowania upławów.


Ulotka Lactovaginal
Poznaj szczegółowe informacje o Lactovaginal z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Lactovaginal

Jak działa Lactovaginal
Preparat zawiera żywe pałeczki kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus, które powinny być dominującym składnikiem prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Bakterie kwasu mle… Przeczytaj więcej
Czy Lactovaginal ma skutki uboczne?
Nie występują. Lek jest dobrze tolerowany…. Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Lactovaginal
Brak.Brak…. Przeczytaj więcej
Jak dawkować Lactovaginal?
1-2 kaps./dobę (rano i wieczorem) przez tydzień. W razie potrzeby leczenie należy powtórzyć. Kapsułkę należy umieścić głęboko w pochwie zachowując zasady higieny osobi… Przeczytaj więcej
Czy Lactovaginal można przedawkować?
Przedawkowanie nie stanowi żadnego zagrożenia dla pacjentki…. Przeczytaj więcej
Czy Lactovaginal można brać w ciąży?
Badania na zwierzętach wykazały działanie teratogenne lub zabójcze dla płodu, ale nie przeprowadzono badań z grupą kontrolną kobiet, lub nie przeprowadzono odpowie… Przeczytaj więcej

Cena Lactovaginal

Lactovaginal jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Lactovaginal w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 10 szt. kaps. dopochwowe w cenie:

 • 30.00PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 3.00PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Lactovaginal:


  Zamienniki Lactovaginal

  Zapoznaj się z zamiennikami Lactovaginal. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Lactovaginal, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Lactovaginal?

  Sprawdź gdzie kupić Lactovaginal. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Lactovaginal w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Lactovaginal składniki i działanie

  Poznaj skład Lactovaginal i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Lactovaginal jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  20 Replies to “Lactovaginal”

  1. Skutecznosc

   9.8

   Brak skutków ubocznych

   9.7

   Oplacalnosc

   9.8

   Bardzo dobry probiotyk, szybko działa można stosować w ciąży skuteczny i bezpieczny.

  2. Skutecznosc

   8

   Brak skutków ubocznych

   6

   Oplacalnosc

   8

   Przez długi czas trzymałam lactovaginal w lodówce (od 7 do 12 miesięcy, ale termin ważności jeszcze nie minął), po okresie zaczęłam go brać profilaktycznie, przez 7 dni. przez trzy dni miałam suchość pochwy, a w kolejnych zaczęło mnie wszystko boleć i swędzieć. A po zaprzestaniu stosowania pojawiła mi się grzybica. Podejrzewam, że wpływ miało długie przebywanie leku w lodówce, ale mimo wszystko, obawiam się kupić kolejne opakowanie.

  3. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   8

   Oplacalnosc

   10

   Dobry skuteczny probiotyk, stosowałam w ciąży i w połogu. badanie czystości pochwy po nim wyszło dobre. Dobrze się aplikuje. Trochę wypływa przez noc na wkładkę, ale to jak każdy dopochwowy.