Gineintima


Gineintima to szeroki wachlarz produktów, które pozwolą kobiecie po pierwsze zdiagnozować, a po drugie leczyć infekcje pochwy. Nie musimy, więc od razu iść do lekarza, jeśli niepokoi nas np. nietypowa wydzielina pochwy. To ważne, bo pójście do ginekologa, szczególnie jeśli mamy jakieś objawy, wiąże się często z mieszaniną strachu i niestety wstydu.
Podstawowym produktem naszej ?autodiagnozy? jest test mierzący wskaźnik PH w pochwie.
Jeśli jest on mniejszy lub równy 4,5 i pochwa nie wykazuje nietypowych objawów to wystarczy zwykły żel do higieny intymnej, jeśli natomiast jest wyższy, to możemy podejrzewać zakażenie bakteryjne pochwy. Wtedy możemy użyć żel vagi active.
Gdy ph pochwy znajduje się w zakresie bezpiecznym (mniejsze, bądź równe 4,5), lecz mimo to poajawia się pieczenie i zaczerwienienie pochwy, a czasami upławy o delikatnym białawym zabarwieniu, to mamy duże prawdopodobieństwo, że nabawiliśmy się zakażenia grzybicznego. Wtedy według usp powinniśmy wybrać gineintima anticand.
Napisz swoją opinię o Gineintima


Cena Gineintima
Skutki uboczne Gineintima
Dawkowanie Gineintima
Zamienniki Gineintima
Forum Gineintima
Najnowsza opinia o Gineintima
Zastosowanie i składniki Gineintima
Gdzie można kupić Gineintima?

Opinie o Gineintima (1)

Gineintima, ocena średnia

9

Skutecznosc

90/10

  Brak skutków ubocznych

  90/10

   Oplacalnosc

   90/10
    1. Opinia użytkownika o Gineintima :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Spróbowałam tego testu. Chyba skuteczny, bo po wizycie u gina okazało się, że mam „problem”. Test tani, łatwy i szybki- nie powiem, że przyjemny, bo to nie jest przyjemne, jak dowiadujesz się o chorobie. Teraz stosuję żel, zapłaciłam za niego około 4 zeta, więc ok. Tylko nie wiem, czy jest skuteczny- okaże się. Podzielę się opinią za 2 tygodnie.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.