Gaviscon


Napisz swoją opinię o Gaviscon


Cena Gaviscon
Forum Gaviscon
Najnowsza opinia o Gaviscon
Zastosowanie i składniki Gaviscon
Gdzie można kupić Gaviscon?

Opinie o Gaviscon (14)

Gaviscon, ocena średnia

6.9333333333333

Skutecznosc

76/10

  Brak skutków ubocznych

  76/10

   Oplacalnosc

   56/10
    1. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     1

     Cudowny!! Nie chce brać leków zobojętniających, ponieważ u mnie refluks powoduje pepsyna, a nie kwas solny. Leczenie IPP, było bezsensowne i nieskuteczne. Dla osób z refluksem przełykowym zwłaszcza polecam. Nie mam zgagi jako takiej od dłuższego czasu, a uczucie kluski i zatykania w gardle się utrzymywało. Czasami musiałam wypluwać pokarm, bo stawał mi w gardle. Okropne uczucie. Dopiero ten syrop mi pomógł. Dziwne pieczenie przełyku, 3 sekundowe od razu po zażyciu, ale mam bardzo zniszczona śluzówkę przełyku i gardła, więc mnie to nie dziwi. Naprawdę polecam. Szkoda, że nie ma większych pojemności jak to jest zagranicą, czyli 300 ml i 600 ml. Starcza na góra 4 dni i jest dość drogi w dłuższym stosowaniu, ale i tak polecam!!!

    2. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     9.9

     Doskonały lek na zgagę. Działa natychmiast. Dzięki niemu mogę spać. Mam w zawiesinie smak miętowy. Polecam mój wiek 56l.

    3. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     10

     Witam,
     Gavisvon ( w płynie) przepisał mi lekarz ( Irlandia ) wraz z tabletkami na refluks, używam go od 2 tyg 2 razy dziennie. Ulgę miałam już po pierwszej dawce, do tej pory nie czuję żadnego bólu, zgagi czy dyskomfortu w jamie brzusznej.
     Leki mam brać przez 6 tyg.

    4. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Stosuję gaviscon w syropie już od 3 tygodni. Miałam silne pieczenie gardła i przełyku. Już po 3 dawkach poczułam ulge. Stosuje nadal i polecam.

    5. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Bardzo szkodzi na wątrobę, nie radzę zażywać tego środka, bo można sobie tak zaszkodzić jak ja. Kto daje środek do zażywania dla ludzi, a nawet kobiet w ciąży i niemowląt, jeżeli nie był testowany!!!!!!

    6. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Mija tydzień po zażyciu jednej tabletki i skutki odczuwam do dziś. Mam silnie wzdętą wątrobę. W jamie ustnej i przełyku nieprzyjemny smak szczególnie rano. Jak można produkować tak szkodliwe i trujące środki. A co może być po zażyciu nawet 16 tabletek na dobę i to przez niemowlęta i kobiety w ciąży. Kto wydał pozwolenie na taką truciznę.

    7. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Muszę pisać i ostrzegać przed ta trucizną, skutki uboczne już po godzinie były niewyobrażalne, do dziś mam boli mnie wątroba ,żołądek i pali mnie przełyk. Miałam drętwienia rąk, nóg i ust, silne duszności, czerwona twarz, ból serca, ból ucha środkowego. Spaliło mi na wiór jamę ustną język i krtań. Sprzedawany jest bez recepty nawet dla kobiet w ciąży w dawce do 16 tabletek na dobę!!!!.Pytam; ile osób zmarło, ile urodziło się dzieci niepełnosprawnych po tym środku chemicznym nie nazwę tego lekiem. Kto wydał pozwolenie o nr;17332 na zażywanie go dla ludzi?

    8. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Minęło dwa dni po zażyciu jednej tabletki i odczuwam straszne skutki uboczne; boli mnie cały brzuch, głowa, silnie boli mnie wątroba, nawet odczuwam tarczycę, mam uczucie wyschnięcia błony śluzowej w ustach, gardle i przełyku. Źle sie czuję. Jest to środek silnie trujący, nie nazwę go lekiem. Bo jeśli byłam zdrową osobą to mogę już nią nie być i to po jednej tabletce. A w dawkowaniu nawet jest ze można podawać nawet do 16 tabletek na dobę!!!Kto wydał pozwolenie o nr 17332!na sprzedaż tego środka i to bez recepty dla dzieci ,dorosłych a bardzo dla kobiet w ciąży.

    9. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Ciekawa jestem ile osób opuścilo ten swiat,ile urodziło się dzieci niepełnosprawnych po zazywaniu tego środka,a jest dostępny bez recepty.Nieprawdopodobne.Jakim kosztem życia i zdrowia jest przeznaczony dla ludzi a życie i zdrowie mamy tylko jedno.

    10. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Koszmar.Po jednej tabletce omal nie zeszłam z tego świata.Ostrzegam.

    11. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Szok. Po jednej tabletce niemal nie zeszłam z tego światu. Po godzinie już miałam silne zawroty i bóle głowy, obrzęk płuc, duszności, czerwona piekąca twarz, i obrzęk twarzy, palący przełyk, ból serca, ból ucha środkowego, drętwienia ust, nóg i rąk. Skok ciśnienia. Drżenie całego ciała. Nie jestem alergikiem, ani astmatykiem, jestem na ogół zdrową i silną osobą. Czegoś w życiu nie przeżyłam. KTO ZATWIERDZIŁ TEN LEK NAWET DLA KOBIET W CIĄŻY.

    12. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Po zażyciu leku dostałam gwałtownego skurczu oskrzeli i wysypkę na twarzy i obrzęk
     ,na syrenie jechałam bez oddechu do szpitala ,miałam wrażenie że umrę ,nie polecam alergikom i astmatykom

    13. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Szczerze mówiąc raz miałam styczność z Gavisconem. Lek jest skuteczny ale mało wygodny w użyciu. Nie występują po nim żadne niepożądane skutki uboczne i cena też jest przystępna. Zgaga po nim przeszła mi praktycznie od razu :)
     Szczerze mówiąc osobiście bardziej poleciłbym Rennie, jest sprawdzonym lekiem już od dawna. Tak samo skuteczny, a wygodniejszy w spożyciu. ;)

    14. Opinia użytkownika o Gaviscon :

     Gaviscon jest pomocny na zgagę, jednak dość trudny w użyciu. Mając zgagę w autobusie, pracy itp. trudno rozpuścić saszetkę w szklance wody i wypic ;p dlatego polecam inne środki typu Rennie ;p

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.