Flibanseryna

Poznaj bliżej lek Flibanseryna:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Flibanseryna. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Flibanseryna i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Flibanseryna

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Flibanseryna Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Flibanseryna i opinie ekspertów

7.8
Nasi użytkownicy ocenili Flibanseryna na ocenę średnią 7.8/10 na podstawie 3 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Flibanseryna
Skąd wzięłaś taki lek?

o Flibanseryna

Podczas gdy stosowałam tabletki antykoncepcyjne, spadło moje libido. Mój narzeczony nie był z tego powodu zadowolony, a nie chcieliśmy rezygnować z tabletek antykoncepcyjnych z wiadomych względów. Próbowaliśmy różnych sposobów, nawet uro… [przeczytaj całą opinię]

o Flibanseryna

Lek w miarę tani i dostępny w Polsce. Brałam i mogę polecić jako tani odpowiednik zagranicznych specyfików. Wypowiadałam się już na temat SENSTRA wiec nie będę się powtarzać. Ok jeśli chodzi o relacje do ceny.

o Flibanseryna

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Flibanseryna

Flibanseryna to środek dla kobiet zwiększający zadowolenie płci żeńskiej z aktywności seksualnej.

Jej głównym zadaniem jest zwiększenie satysfakcji z  odbytego stosunku seksualnego poprzez zwiększenie pożądania. Niekiedy mówi się o niej jako odpowiedniku niebieskiej pigułki stosowanej przy impotencji mężczyzn. Nie jest to jednak prawda gdyż działanie jest całkowicie odmienne i nie powinno się tych 2 środków w taki sposób porównywać. Jest to środek stosunkowo nowy na rynku stą mało jest opini na jego temat. Zachęcamy więc do dyskusji na temat jego działania.


Ulotka Flibanseryna
Poznaj szczegółowe informacje o Flibanseryna z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Flibanseryna


Cena Flibanseryna

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Flibanseryna:


Zamienniki Flibanseryna

Zapoznaj się z zamiennikami Flibanseryna. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Flibanseryna, a także zamienników.


Gdzie można kupić Flibanseryna?

Sprawdź gdzie kupić Flibanseryna. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Flibanseryna w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Flibanseryna składniki i działanie

Poznaj skład Flibanseryna i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Flibanseryna jest stosowany w wypadku: Dla Kobiet,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 Replies to “Flibanseryna”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Podczas gdy stosowałam tabletki antykoncepcyjne, spadło moje libido. Mój narzeczony nie był z tego powodu zadowolony, a nie chcieliśmy rezygnować z tabletek antykoncepcyjnych z wiadomych względów. Próbowaliśmy różnych sposobów, nawet urozmaicaliśmy nasze życie seksualne różnym „zabawami”, ale to i tak nie pomogło w zachęceniu mnie. Moja przyjaciółka poleciła mi Flibanseryne i szczerze mówiąc nie sądziłam, że „głupi lek” może wywołać u mnie takie pożądanie. :) W tym momencie oboje z Patrykiem jesteśmy bardzo zadowolenia z naszego życia seksualnego i wierzcie mi, nie potrzebne są żadne zachęty ze strony mojego faceta :)

 2. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Lek w miarę tani i dostępny w Polsce. Brałam i mogę polecić jako tani odpowiednik zagranicznych specyfików. Wypowiadałam się już na temat SENSTRA wiec nie będę się powtarzać. Ok jeśli chodzi o relacje do ceny.