Flibanseryna

Poznaj bliżej lek Flibanseryna:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Flibanseryna. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Flibanseryna i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Flibanseryna

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Flibanseryna Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Flibanseryna i opinie ekspertów

7.8
Nasi użytkownicy ocenili Flibanseryna na ocenę średnią 7.8/10 na podstawie 3 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Flibanseryna
Skąd wzięłaś taki lek?

o Flibanseryna

Podczas gdy stosowałam tabletki antykoncepcyjne, spadło moje libido. Mój narzeczony nie był z tego powodu zadowolony, a nie chcieliśmy rezygnować z tabletek antykoncepcyjnych z wiadomych względów. Próbowaliśmy różnych sposobów, nawet uro… [przeczytaj całą opinię]

o Flibanseryna

Lek w miarę tani i dostępny w Polsce. Brałam i mogę polecić jako tani odpowiednik zagranicznych specyfików. Wypowiadałam się już na temat SENSTRA wiec nie będę się powtarzać. Ok jeśli chodzi o relacje do ceny.

o Flibanseryna

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Flibanseryna

Flibanseryna to środek dla kobiet zwiększający zadowolenie płci żeńskiej z aktywności seksualnej.

Jej głównym zadaniem jest zwiększenie satysfakcji z  odbytego stosunku seksualnego poprzez zwiększenie pożądania. Niekiedy mówi się o niej jako odpowiedniku niebieskiej pigułki stosowanej przy impotencji mężczyzn. Nie jest to jednak prawda gdyż działanie jest całkowicie odmienne i nie powinno się tych 2 środków w taki sposób porównywać. Jest to środek stosunkowo nowy na rynku stą mało jest opini na jego temat. Zachęcamy więc do dyskusji na temat jego działania.


Gdzie można kupić Flibanseryna?

Sprawdź gdzie kupić Flibanseryna. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Flibanseryna w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Flibanseryna składniki i działanie

Poznaj skład Flibanseryna i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Flibanseryna jest stosowany w wypadku: Dla Kobiet,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 Replies to “Flibanseryna”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Podczas gdy stosowałam tabletki antykoncepcyjne, spadło moje libido. Mój narzeczony nie był z tego powodu zadowolony, a nie chcieliśmy rezygnować z tabletek antykoncepcyjnych z wiadomych względów. Próbowaliśmy różnych sposobów, nawet urozmaicaliśmy nasze życie seksualne różnym „zabawami”, ale to i tak nie pomogło w zachęceniu mnie. Moja przyjaciółka poleciła mi Flibanseryne i szczerze mówiąc nie sądziłam, że „głupi lek” może wywołać u mnie takie pożądanie. :) W tym momencie oboje z Patrykiem jesteśmy bardzo zadowolenia z naszego życia seksualnego i wierzcie mi, nie potrzebne są żadne zachęty ze strony mojego faceta :)

 2. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Lek w miarę tani i dostępny w Polsce. Brałam i mogę polecić jako tani odpowiednik zagranicznych specyfików. Wypowiadałam się już na temat SENSTRA wiec nie będę się powtarzać. Ok jeśli chodzi o relacje do ceny.