Essentiale Forte


Essentiale Forte to lek zawierający fosfolipidy, które czasami używane są przy schorzeniach wątroby. Preparat może pomóc przy odbudowywaniu wątroby, przy jej zniszczeniu. Czynniki, które działają szkodliwie na wątrobę, to między innymi alkohol, toksyny, oraz leki. Skutki uboczne Essentiale Forte występują rzadko i najczęściej są to nieszkodliwe problemy ze strony układu pokarmowego. Mogą wystąpić na przykład nudności, lub rozwolnienie.
Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o Essentiale Forte:

Czy ESENTIALE pomoże zmienić wynik ( obniżyć ) ALAT?pirania
PomagaKtyt
Lek na wątrobę, który w otoczce zawiera tlenek tytanu!!!! Masakra!!!!!!!! Coś co ma wątrobę leczyć? Masakra E 171 TRUJĄCE I RAKOTWÓRCZE. Kurcze muszę 2 opakowania do śmieci! loss
Więcej prawdziwych historii o Essentiale Forte znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o Essentiale Forte.

Napisz swoją historię o Essentiale ForteCena Essentiale Forte
Zamienniki Essentiale Forte

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Essentiale:


Essentiale forte zamienniki i prawdziwe historie

Essentiale zamienniki i prawdziwe historie

Forum Essentiale Forte

Lista pytań na forum o Essentiale Forte:

  Brak pytań na forum o Essentiale Forte

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza historia o Essentiale Forte

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o Essentiale Forte leku:

„Czy ESENTIALE pomoże zmienić wynik ( obniżyć ) ALAT?…” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Essentiale Forte

Essentiale Forte jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,
Gdzie można kupić Essentiale Forte?

Szukasz gdzie można kupić Essentiale Forte?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Essentiale Forte – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Essentiale Forte na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o Essentiale Forte (26)

Essentiale Forte, ocena średnia

6.6

Skutecznosc

67/10

  Brak skutków ubocznych

  77/10

   Oplacalnosc

   54/10
    1. o Essentiale Forte :

     Czy ESENTIALE pomoże zmienić wynik ( obniżyć ) ALAT?

    2. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     9.5

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     6.3

     Pomaga

    3. o Essentiale Forte :

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Lek na wątrobę, który w otoczce zawiera tlenek tytanu!!!! Masakra!!!!!!!! Coś co ma wątrobę leczyć? Masakra E 171 TRUJĄCE I RAKOTWÓRCZE. Kurcze muszę 2 opakowania do śmieci!

    4. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     9.8

     Oplacalnosc

     9.8

     Kocham ten lek.

    5. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     4.2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     5

     Po przeczytaniu wszystkich komentarz nikt mi nie uwierzy, zażywam Essentiale 2×1, po godzinie odczuwam ból w prawym podżebrzu.
     Pozdrawiam

    6. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     3.9

     Ten ziołowy lek jest naprawdę s u p e r!

    7. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     2

     Ja też zażywam essentiale forte 3×2 tabl., ale mój organizm źle reaguje: mam mdłości, rozwolnienie, czuję się rozbita, a to dopiero 2 miesiące leczenia.

    8. o Essentiale Forte :

     Ja naprawdę odradzam ten lek, dzięki niemu moja żona dostała jakiś urojeń lub schizofrenii. Nie mogłem spać 3 dni, bo siedziałem w pokoju i słyszałem jak wyzywa wszystkich i gada z kimś, następnego dnia przyszedłem z pracy, a moja żona siedziała przed kominkiem i zaczęła się modlić, ponieważ myślała, że kominek to tak naprawdę przejście do piekła. Zaczęła nawet odganiać demony. Miałem już do lekarza dzwonić, ale coś mnie ruszyło i czekałem, kiedy jej się tabletki skończyły wszystko wróciło do normy. Naprawdę jeśli to ma wyleczyć wątrobę, a ceną ma być psychika, to ja dziękuje, ale wolę pić mięte i zdrowo się odżywiać.

     1. o Essentiale Forte :

      Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy w Twój komentarz, essentiale to lek ziołowy, ale widzę, że Twoja żona ma problemy natury psychicznej, co zresztą nie jest dziwne, skoro wyszła za taką osobę jak Ty, (Nie wiem tylko, czy była chora i dlatego wyszła za Ciebie, czy Ty na nią tak wpłynąłeś, że jej stan jest, jaki jest) W każdym razie gratuluję głupoty…

     2. o Essentiale Forte :

      Jesteś kretynem

    9. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9.8

     Oplacalnosc

     8.7

     spoko

    10. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     8.8

     Oplacalnosc

     6.5

     Mam wzw C z wysoką wiremią. Miałam ALT nawet 300 i nigdy nie spadł mi poniżej 120. Po 6 miesiącach dopiero jest w normie (32) tak jak pozostałe próby wątrobowe. Chyba trzeba aż pół roku łoić aby odbudować tak zniszczoną wątrobę. Wirusa mam nadal i czekam na leczenie, ale przynajmniej dzięki esikowi nie mam Alatów wy%%%%ych w kosmos, no ale ja jem 6 tabletek dziennie-max z ulotki. Lek jest wybitnie skuteczny choć po 2 miesiącach miałam zarzucić-jednak cierpliwość się opłaciła. Jak się dobrze poszuka to idzie kupić za 16 -17zł choć niektóre apteki chcą 25.

    11. o Essentiale Forte :

     Ja biorę od niedawna po 2 posiłkach rano i po południu czasem wieczorem. No własnie, czy można przekroczyć zalecaną dawkę t.j po śniadaniu obiedzie i KOLACJI.?

    12. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Fajny suplement diety, po 2 dniowym piciu alkoholu kiedy człowiek budzi się z niesmakiem w ustach, wywróconymi bebechami, nie da rady nic przełknąć można zarzucić 2 na raz,po jakichś świętach kiedy jest ostre obżarstwo i przeciążymy nasz układ trawienny też nie żałować sobie, nie powodują żadnych skutków ubocznych a szybko uczucie ucisku z boku, niesmak i uczucie przepełnienia ustępuje, nigdy na ostrym kacu nie byłem w stanie nic zjeść aż do wieczora albo następnego dnia, tylko woda mineralna i cierpienie i odbijanie się wczorajszym dniem, a po tym leku po około 2 godzinach miło zaczyna burczeć w brzuchu i człowiek ma apetyt, a po posiłku nie ma zgagi, nudności czy nie „odbija” nam się tym.. słowem można poczuć efekt szybko i nie ma mowy o wmawianiu sobie że pomaga, bo czuć ukojenie.. Cena jedynie jest dość wysoka, ale jak ktoś sobie jada profilaktycznie jedną dziennie to starczy na miesiąc takie opakowanko.

     1. o Essentiale Forte :

      Widzę, że fatalnie znosisz spożywanie alkoholu… Przejście na niskoprocentowe powinno pomóc. Spróbuj kiedyś. Nie wiem co to kac od kilkunastu lat, gdy zacząłem pić wino zamiast whisky (czym zaraziłem większość towarzystwa).

    13. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     od kilku lat przyjmuje ten lek, 2×2 i wydaje mi się że funkcjonuje.(pije często alkohol – choć nie jestem alkoholiczką)

     1. o Essentiale Forte :

      Alkoholiczką na pewno jesteś tylko jak większość nie zdajesz sobie z tego sprawy.

     2. o Essentiale Forte :

      Alkoholicy, to ci którzy już nie piją alkoholu . Ci, którzy się leczą mają świadomość swojego alkoholizmu. Ci, którzy piją najczęściej nie mają świadomości bycia uzależnionym (alkoholizm)

    14. o Essentiale Forte :

     Ja sprawdzilem essentaiel forte w sposób następujący po chemioterapi moja wątroba była ostro osłabona świadczył o tym czynnik afp(czyli watrobowy który swiadczyo zniszczeniu uszkodzeniu badz nowotworze watroby) 12 norma do 6,80.. Lekarze mowili ze nic zlego sie nie dzieje czasami po chemioterapi tak jest i tak zostaje. Sprobowalem z ciekawosci po jakims czasie essentaile forte ponieważ pewnego dnia po badaniu moj wynik wzrosl do 15 przestraszylem sie postanowailem sproboac… Po 5 dniach powtarzalem badania wynik byl oszalamiajacy afp spadlo na 7… Wiec w moim przypadku zdzialal cuda… Teraz za dwa tygodnie kolejne badanie zobaczymy jak wynik…

    15. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Biorę ten lek już od dwóch miesięcy. Nie widzę sensu dalszej kuracji, bo lek nie pomaga mi. Chyba nawet szkodzi, bo strasznie dziwnie zachowuje się mój brzuch. Ciągle chce mi się rzygać, a nie mogę. Po prostu mi źle. Nie bierzcie tego świństwa.

    16. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Zażywałam ten lek przez 3 miesiace i to 3×2 tabletki, nie było żadnej poprawy.Enzymy wątrobę były nadal wysokie i praca sie nie normalizowała.

    17. o Essentiale Forte :

     to jest po prostu lecytyna która w aptece kosztuje 3 razy taniej od eferalgan.
     forte

    18. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Essentiale forte zacząłem stosować, kiedy po imprezie obudziłem się z bólem wątroby. Nie odżywiam się szczególnie zdrowo, lubię tłuste i pikantne jedzenie. Do tego często wychodzę z kuplami na piwo i rzadko kończy się na jednym piwku. Po owej imprezie kolega dał mi właśnie essentiale forte, powiedział mi, że często go zażywa nawet w ramach ochrony wątroby nie tylko, kiedy ma boleści. I tak tez ja zacząłem zażywać ten lek. Jestem bardzo zadowolony. Odkąd go biorę nie mam żadnych problemów z wątrobą. Chociaż wiem, że muszę też zmienić swoją dietę bo niedługo nawet essentiale mi nie pomoże. Ale wracając do leku to go bardzo gorąco polecam, nie miałem żadnych skutków ubocznych po jego zażywaniu, cena jedynie jest średnio zachęcająca, ale warto wydać te pieniądze.

    19. o Essentiale Forte :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Moja wątroba była już w naprawdę cięzkim stanie. Musiałem odmawiać sobie moich ulubionych dań. Nie jest to miłe, gdy masz wielką ochotę np. na pizze a nie możesz jej zjeść. Albo możesz zjeść i potem mieć wyrzuty sumienia i zdawać sprawę, że twoja wątroba być może już nigdy się nie odrodzi. Lekarz przepisał mi Essentiale Forte i powiem wam szczerze, że pomału na nowo mogę się cieszyć smakiem jakże boskiej pizzy :D małymi krokami wracam do zdrowia ;) To nie jest słaby lek.
     Skuteczność jak najbardziej na 5 gwiazdek zasługuje ;)

    20. o Essentiale Forte :

     Essentiale zwalcza schorzenia wątroby powstałe w wyniku konsumpcji alkoholu, toksyn oraz stosowania innych leków?? Lek na lek?? To chyba przesada, nie wierzę w takie opowieści. Do każdego – podkreślam – każdego leku powinno sie osłonowo stosować najlepiej jogurt bądź produkty zbożowe, pełnoziarniste.

     1. o Essentiale Forte :

      Tak mówią ludzie, którzy nie mają pojęcia do czego służy wątroba.
      Osłonowo jogurcik można brać przy antybiotykach, a wątroba przetwarza wszystko, włącznie z każdą zażytą przez nas kapsułką, więc każda kapsułka ją obciąża i dlatego warto wziąć coś na wspomaganie wątroby, jeśli akurat zażywamy dużo leków lub suplementów.

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.