Espumisan


Espumisan to specyfik pomocniczy w leczeniu problemów układu pokarmowego Espumisan jest stosowanyb przy zpobieganiu wzdęć,ażyw nadmiernej ilości gazów i lekkich niesprawnyści Producent sugeruje aby lek zażywany był podczas posiłku lub bezpośrednio po nim Dodatkowo gdy dolegliwości są dokuczliwe to również przed snem
Napisz swoją opinię o Espumisan


Cena Espumisan
Skutki uboczne Espumisan
Dawkowanie Espumisan
Zamienniki Espumisan
Forum Espumisan
Najnowsza opinia o Espumisan
Zastosowanie i składniki Espumisan
Gdzie można kupić Espumisan?

Opinie o Espumisan (9)

Espumisan, ocena średnia

7.0333333333333

Skutecznosc

61/10

  Brak skutków ubocznych

  84/10

   Oplacalnosc

   66/10
    1. Opinia użytkownika o Espumisan :

     Espumisan zażywam tylko do badania. Po tym specyfiku nie można pierdnąć, srać i brzuch rośnie kilka centymetrów i boli. On nie usuwa wzdęć tylko je powoduje. Najlepiej wyjść na stronę i sobie pierdnąć. Jak ktoś nie może to proponuję jeść często kminek. Myślę, espumisan jest tylko dobry dla hamowania sraczki. A na przeczyszczenie to jest dobra woda z pod ogórków kiszonych z mlekiem. Efekt murowany ;-)

    2. Opinia użytkownika o Espumisan :

     Skutecznosc

     3

     Brak skutków ubocznych

     8

     W moim przypadku nie dość, że nie działa, to jeszcze nasila objawy, przed rtg dwa dni miałam brać, żeby usunąć gaz z jelit, a zamiast tego poszłam tam na maxa spuchnięta przez ten „cudowny” lek.

     1. Opinia użytkownika o Espumisan :

      Dokładnie tak samo u mnie.

    3. Opinia użytkownika o Espumisan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Też mam jakieś jelita nietypowe, bo u mnie wzdęcia to norma, a nie coś co mi się zdarza po większym obiedzie. Espumisan moim zdaniem powinniśmy brać przed i po jedzeniu, radze Wm tak, bo inaczej nie będzie w pełni działał. Boże, na szczęście nie mam skutków ubocznych, bo jakby jeszcze to było, to już w ogóle jakaś felerna bym była.

    4. Opinia użytkownika o Espumisan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Jak już raz pojawi się u mnie wzdęcie, to nie ustępuje i zawsze przechodzi w zaparcie. a może to tak że wzdęcie towarzyszy zaparciom. Nie wiem, nie jestem lekarzem. Ale dzięki za espumisan, bo jest bardzo pomocny w usuwaniu gazów. Jak widzę że zaczyna się u mnie problem to biorę espumisan i coś na wątrobę (nie chcę nic reklamować, preparatów jest wiele i ogólnie są o podobnym składzie). Jak to wszystko nie pomoże, to niestety biorę kilka produktów na przeczyszczenie, a popijam je kefirem. Ten zestaw pomaga :-)

    5. Opinia użytkownika o Espumisan :

     Ja espumisanu nie biorę, ale moja mama bierze i to od dawna pewnie to dobry lek, bo zawsze mamy w domowej apteczce espumisan właśnie. Drugi ważny lek to chyba duspatalin.

    6. Opinia użytkownika o Espumisan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Odkryłam go niedawno i z dobrego serca go polecam. Żałuję, że lek pojawił się tak późno w moim życiu, bo moje symptomy chorobowe mam odkąd pamiętam. Bo u mnie bywa bardzo źle, gaz w jelitach nie powoduje tylko wzdęć, ale silne bóle. Przed espumisanem starałam sobie pomóc przyjmując takie pozy ciała, przy których uważałam, że układowi pokarmowemu najłatwiej będzie działać prawidłowo. Jest to albo leżenie na plecach, bądź boku pod malutkim kątem, tak, żeby pupa była z 20 cm niżej niż barki, albo siedzenie w kucki. Można było do tego pić ciepłą wodę, najlepiej osłodzoną. To trochę pomagało, ale nie zawsze. Espumisan ma ten plus, że działa zawsze. Lek, powiem to z całą odpowiedzialnością, ułatwił mi życie. Wielogodzinne problemy, które czasami występowały nawet i codziennie, odeszły.

    7. Opinia użytkownika o Espumisan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę tylko od czasu do czasu, jak poczuję, że w brzuchu zalega mi powietrze. Espumisan działa tak, że łączy te pęcherzyki powietrza i potem znacznie łatwiej jest się go pozbyć. Wszyscy wiemy, którą drogą ono sobie ucieknie : ). Na problemy takie jak moje mogę go polecić.

    8. Opinia użytkownika o Espumisan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Espumisan pomógł mi w trakcie świąt. najadłam się tak dużo bedąc u Baci że miałam problemy. Wzdęcia i nadmierne gazy ustąpiły po Espumisan’ie chociaż uważam, że mógłby zadziałać szybiej. Lek jak każdy lek na wzdęcia i problemy trawienne. Pomaga ale chyba jednak lepiej bardziej rozważnie jeść by nie mieć problemów. Brak skutków ubocznych Espumisanu

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.