Duspatalin


Jest to lek stosowany przy tzw., jelicie drażliwym. Działanie skupia się na powodowaniu wyrównania kurczliwości mięśni gładkich w jelicie. Znaczy to, że przy jelicie spastycznym zmniejsza skurcz mięśni gładkich jelita, natomiast, przy atonii mięśni gładkich powoduje kurczliwość. Rzeczywisty skutek leku jest następujący: Przy biegunce spada ilość wypróżnień, natomiast przy zaparciu zaczynają się pojawiać. Duspatalin zmniejsza także wzdęcia brzucha, a przez to jego bóle.
Napisz swoją opinię o Duspatalin


Cena Duspatalin
Skutki uboczne Duspatalin
Dawkowanie Duspatalin
Zamienniki Duspatalin
Forum Duspatalin
Najnowsza opinia o Duspatalin
Zastosowanie i składniki Duspatalin
Gdzie można kupić Duspatalin?

Opinie o Duspatalin (31)

Duspatalin, ocena średnia

8.1333333333333

Skutecznosc

87/10

  Brak skutków ubocznych

  83/10

   Oplacalnosc

   74/10
    1. Opinia użytkownika o Duspatalin :

     To, co opisuje Pani to jakaś bajka jest! Już po jednej tabletce taka rewolucja w brzuchu? Dziwne! ale skoro tak jest, to tylko pogratulować. Życzę zdrowia.

    2. Opinia użytkownika o Duspatalin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Zażywam lek od 2 tygodni. Problemy z wypróżnianiem mam od dziecka, czasami był to nawet i miesiąc nie odwiedzania toalety! Droga przez mękę w dzieciństwie aż do teraz, mam 31 lat i od dwóch tygodni czuję się dopiero swobodnie i lekka! Otrzymałam lek przypadkowo od lekarza, który był na wizycie domowej, gdyż 2 tygodnie temu przechodziłam potworną gorączkową bliżej nieznaną infekcję! Po opisaniu lekarzowi wszystkich swoich bolączek, oprócz grypowych leków przepisał mi duspatalin retard. Wykupiłam wszystko łącznie z duspatalinem bez żadnych jakiś nadziei, które by mogły mi przynieść ulgę w związku, z zażywaniem tegoż leku! Po zażyciu pierwszej tabletki byłam w szoku, co się tam dzieje w moim brzuchu, mianowicie niedługo po zażyciu czułam każdy centymetr swojego jelita, tak, jakby jakaś kuleczka grasowała po jelicie, kręcąc się i jakby przeczesywała je całe. Po kilku godzinach nastąpiło wypróżnienie długo, długo oczekiwane! Po tygodniu natychmiastowy spadek w objętości, wiecznie napompowanego brzucha, a po dwóch tygodniach zapięty guzik w nowych spodniach zakupionych przed miesiącem z nadzieją, że kiedyś je założę! W moim przypadku ten lek zdziałał cudza zaledwie po kilku dniach, a po kilku latach życia w mękach, których nikomu nie życzę, dolegliwościach, na które były zalecane przez wielu lekarz, czy znajomych, którzy polecali różne specyfiki, a które nie potrafiły mi pomóc!!! Jedyny minus jaki odczuwam po zażywaniu tego leku to taki, że wyskoczyły wszystkie bolące, swędzące, piekące teraz hemoroidy!!! W sytuacji kiedy zapomniałam zażyć leku przez jeden dzień, dolegliwości i brak wypróżnienia natychmiast powracały! Problem mija kilka godzin po zażyciu leku! Zalecone przez lekarza miałam dwie tabl. dziennie biorę jedną, gdyż te dwie zbyt bardzo pustoszą moje jelita prowadząc do biegunki!

     1. Opinia użytkownika o Duspatalin :

      Dzięki serdecznie za radę, też mam ten problem, chodzę jak balon pomimo, że jadam dziecinne posiłki, wszystkie badania nie wykazują nic strasznego, a cierpię przeważnie w nocy i nad ranem, w dzień jest możliwie, gdy jestem w ruchu- dzięki za radę spróbuję?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.