DuoVenium


DuoVenium to suplement, mający wspierać nasze wysiłki poprawy krążenia w nogach. Reklama mówi o problemie ciężkich nóg, z którym ma walczyć system podwójnych tabletek duo venium. Jedna brana rano, ma poprawić krążenie, a druga brana przed snem ma spowodować, że sen przyniesie szybszą regenerację. Regeneracja ma dotyczyć tak mięśni nóg, jak i żył.
Tabletka na dzień ma w składzie diosminę i hesperydynę. Składniki te są ogólnie znane i często używane w składach preparatów na żylaki itp.
Ciekawszy jest skład tabletek na noc. Znajdziemy tam też diosminę, ale także melisę, mająca wzmocnić i przyśpieszyć przyjście snu. Nie dziwi tam obecność magnezu i witaminy B6. Witamina B6 zazwyczaj występuje obok magnezu, gdyż poprawia jego wchłanialność.
Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o DuoVenium:

Z racji mojej pracy, mam strasznie zmęczone nogi ( mam wrażenie, że nigdy nie dochodzą do siebie, nawet po nocy bywają obolałe. Ale od jakiegoś czasu łykam duovenium i jest lepiej. Stopy i okolice wokół kostek mniej puchną, a na pewno wolnFryzjerka
Nie potrzebne są te tabletki na noc. Magnez, melisa, po co to w ogóle. Nie potrzebne żadne duovenium, bo te składniki występują pojedynczo, lub w zestawie w wielu lekach uspokajających. Spec od marketingu miał nieprzespaną noc i wpadł na poDiAnA
Pisałem już tutaj o innym leku. Komentarz był o leku, który nazywał się diohespan, i był drogą porażką. Cały czas szukałem dalej pomocy i spróbowałem duovenium. To takie samo badziewie. Dałem mu dwa tygodnie i nie było ani wyraźnej, Wacław
Więcej prawdziwych historii o DuoVenium znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o DuoVenium.

Napisz swoją historię o DuoVeniumCena DuoVenium

Lek DuoVenium jest lekiem refundowanym przez NFZ na receptę.
Jego cena zależy od dawki. Przy tym leku pacjent ma do dyspozycji refundowane dawki:

DuoVenium w dawce substancji aktywnej.

Można kupić w opakowaniu zawierającym 60 szt. tabl. w cenie:

 • 54.28PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 0.90PLN

Chcesz poznać szczegółowe ceny DuoVenium?

Lista cen różnych wielkości opakowań leku wraz z możliwą refundacją NFZ. Sprawdź

Ulotka DuoVenium

Informacje z ulotki DuoVenium:

Sprawdź jak działa DuoVenium na podstawie ulotki leku:

Zamienniki DuoVenium

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku DuoVenium:


Duovenium zamienniki i prawdziwe historie

Forum DuoVenium

Lista pytań na forum o DuoVenium:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza historia o DuoVenium

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o DuoVenium leku:

„Z racji mojej pracy, mam strasznie zmęczone nogi ( mam wrażenie, że nigdy nie dochodzą do siebie, nawet po nocy bywają obolałe. Ale od jakiegoś czasu łykam duovenium i jest lepiej. Stopy i okolice wokół kostek mniej puchną, a na pewno wolniej. Dzięki magnezowi nie mam też skurczy, które po ciężkim dniu zdarzały się tuż przed zaśnięciem….” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki DuoVenium

DuoVenium jest stosowany w wypadku: Na nogi, z reklam TV,
Gdzie można kupić DuoVenium?

Szukasz gdzie można kupić DuoVenium?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić DuoVenium – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić DuoVenium na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o DuoVenium (4)

DuoVenium, ocena średnia

4.5

Skutecznosc

36/10

  Brak skutków ubocznych

  54/10

   Oplacalnosc

   45/10
    1. o DuoVenium :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Z racji mojej pracy, mam strasznie zmęczone nogi ( mam wrażenie, że nigdy nie dochodzą do siebie, nawet po nocy bywają obolałe. Ale od jakiegoś czasu łykam duovenium i jest lepiej. Stopy i okolice wokół kostek mniej puchną, a na pewno wolniej. Dzięki magnezowi nie mam też skurczy, które po ciężkim dniu zdarzały się tuż przed zaśnięciem.

    2. o DuoVenium :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Nie potrzebne są te tabletki na noc. Magnez, melisa, po co to w ogóle. Nie potrzebne żadne duovenium, bo te składniki występują pojedynczo, lub w zestawie w wielu lekach uspokajających. Spec od marketingu miał nieprzespaną noc i wpadł na pomysł, co zrobić żeby nie było jednej tabletki, ale żeby płacić za dwie. Brawo, sukces w podbieraniu naszych pieniędzy.

    3. o DuoVenium :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Pisałem już tutaj o innym leku. Komentarz był o leku, który nazywał się diohespan, i był drogą porażką. Cały czas szukałem dalej pomocy i spróbowałem duovenium. To takie samo badziewie. Dałem mu dwa tygodnie i nie było ani wyraźnej, anie nawet niewyraźnej poprawy. Stoję głównie przy linii produkcyjnej. SZef jest spoko, daje mi przerwy, sam czasami mnie zastępuje, no ale nie chce być dla firmy problemem. Potrzebuję pomocy. Proszę powiedzcie, jeśli znacie coś co pomaga, na poważny ból, nie na tak zwane swędzenie. Nie nadaję się już dłużej do stania bez ruchu. Może macie jakiegoś lekarza, który komuś pomógł?

    4. o DuoVenium :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Mam kontakty w aptece, ale oni tego leku nie polecają. Dawki są za małe, by działały. Ale za to nie ma co się bać skutków ubocznych :-)

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.