DuoVenium


DuoVenium to suplement, mający wspierać nasze wysiłki poprawy krążenia w nogach. Reklama mówi o problemie ciężkich nóg, z którym ma walczyć system podwójnych tabletek duo venium. Jedna brana rano, ma poprawić krążenie, a druga brana przed snem ma spowodować, że sen przyniesie szybszą regenerację. Regeneracja ma dotyczyć tak mięśni nóg, jak i żył.
Tabletka na dzień ma w składzie diosminę i hesperydynę. Składniki te są ogólnie znane i często używane w składach preparatów na żylaki itp.
Ciekawszy jest skład tabletek na noc. Znajdziemy tam też diosminę, ale także melisę, mająca wzmocnić i przyśpieszyć przyjście snu. Nie dziwi tam obecność magnezu i witaminy B6. Witamina B6 zazwyczaj występuje obok magnezu, gdyż poprawia jego wchłanialność.
Napisz swoją opinię o DuoVenium


Cena DuoVenium
Ulotka DuoVenium
Zamienniki DuoVenium
Forum DuoVenium
Najnowsza opinia o DuoVenium
Zastosowanie i składniki DuoVenium
Gdzie można kupić DuoVenium?

Opinie o DuoVenium (4)

DuoVenium, ocena średnia

4.5

Skutecznosc

36/10

  Brak skutków ubocznych

  54/10

   Oplacalnosc

   45/10
    1. Opinia użytkownika o DuoVenium :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Z racji mojej pracy, mam strasznie zmęczone nogi ( mam wrażenie, że nigdy nie dochodzą do siebie, nawet po nocy bywają obolałe. Ale od jakiegoś czasu łykam duovenium i jest lepiej. Stopy i okolice wokół kostek mniej puchną, a na pewno wolniej. Dzięki magnezowi nie mam też skurczy, które po ciężkim dniu zdarzały się tuż przed zaśnięciem.

    2. Opinia użytkownika o DuoVenium :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Nie potrzebne są te tabletki na noc. Magnez, melisa, po co to w ogóle. Nie potrzebne żadne duovenium, bo te składniki występują pojedynczo, lub w zestawie w wielu lekach uspokajających. Spec od marketingu miał nieprzespaną noc i wpadł na pomysł, co zrobić żeby nie było jednej tabletki, ale żeby płacić za dwie. Brawo, sukces w podbieraniu naszych pieniędzy.

    3. Opinia użytkownika o DuoVenium :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Pisałem już tutaj o innym leku. Komentarz był o leku, który nazywał się diohespan, i był drogą porażką. Cały czas szukałem dalej pomocy i spróbowałem duovenium. To takie samo badziewie. Dałem mu dwa tygodnie i nie było ani wyraźnej, anie nawet niewyraźnej poprawy. Stoję głównie przy linii produkcyjnej. SZef jest spoko, daje mi przerwy, sam czasami mnie zastępuje, no ale nie chce być dla firmy problemem. Potrzebuję pomocy. Proszę powiedzcie, jeśli znacie coś co pomaga, na poważny ból, nie na tak zwane swędzenie. Nie nadaję się już dłużej do stania bez ruchu. Może macie jakiegoś lekarza, który komuś pomógł?

    4. Opinia użytkownika o DuoVenium :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Mam kontakty w aptece, ale oni tego leku nie polecają. Dawki są za małe, by działały. Ale za to nie ma co się bać skutków ubocznych :-)

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.