DuoVenium

Poznaj bliżej lek DuoVenium:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o DuoVenium. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne DuoVenium i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena DuoVenium

Jeśli zwykłe informacje z ulotki DuoVenium Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o DuoVenium i opinie ekspertów

4.5
Nasi użytkownicy ocenili DuoVenium na ocenę średnią 4.5/10 na podstawie 4 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o DuoVenium
Z racji mojej pracy, mam strasznie zmęczone nogi ( mam wrażenie, że nigdy nie dochodzą do siebie, nawet po nocy bywają obolałe. Ale od jakiegoś czasu łykam duovenium i jest lepiej. Stopy i okolice wokół kostek mniej puchną, a na pewno woln… [przeczytaj całą opinię]

o DuoVenium

Nie potrzebne są te tabletki na noc. Magnez, melisa, po co to w ogóle. Nie potrzebne żadne duovenium, bo te składniki występują pojedynczo, lub w zestawie w wielu lekach uspokajających. Spec od marketingu miał nieprzespaną noc i wpadł na po… [przeczytaj całą opinię]

o DuoVenium

Pisałem już tutaj o innym leku. Komentarz był o leku, który nazywał się diohespan, i był drogą porażką. Cały czas szukałem dalej pomocy i spróbowałem duovenium. To takie samo badziewie. Dałem mu dwa tygodnie i nie było ani wyraźnej, … [przeczytaj całą opinię]

o DuoVenium

Mam kontakty w aptece, ale oni tego leku nie polecają. Dawki są za małe, by działały. Ale za to nie ma co się bać skutków ubocznych :-)

o DuoVenium

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku DuoVenium

DuoVenium to suplement, mający wspierać nasze wysiłki poprawy krążenia w nogach. Reklama mówi o problemie ciężkich nóg, z którym ma walczyć system podwójnych tabletek duo venium. Jedna brana rano, ma poprawić krążenie, a druga brana przed snem ma spowodować, że sen przyniesie szybszą regenerację. Regeneracja ma dotyczyć tak mięśni nóg, jak i żył.
Tabletka na dzień ma w składzie diosminę i hesperydynę. Składniki te są ogólnie znane i często używane w składach preparatów na żylaki itp.
Ciekawszy jest skład tabletek na noc. Znajdziemy tam też diosminę, ale także melisę, mająca wzmocnić i przyśpieszyć przyjście snu. Nie dziwi tam obecność magnezu i witaminy B6. Witamina B6 zazwyczaj występuje obok magnezu, gdyż poprawia jego wchłanialność.


Ulotka DuoVenium
Poznaj szczegółowe informacje o DuoVenium z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki DuoVenium

Jak działa DuoVenium
Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku występowania ciężkości nóg, szczególnie u osób pracujących w pozycji stojącej lub siedzącej…. Przeczytaj więcej

Cena DuoVenium

DuoVenium jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

DuoVenium w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 60 szt. tabl. w cenie:

 • 54.28PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.90PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności DuoVenium:


  Zamienniki DuoVenium

  Zapoznaj się z zamiennikami DuoVenium. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku DuoVenium, a także zamienników.


  Gdzie można kupić DuoVenium?

  Sprawdź gdzie kupić DuoVenium. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku DuoVenium w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  DuoVenium składniki i działanie

  Poznaj skład DuoVenium i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  DuoVenium jest stosowany w wypadku: Na nogi, z reklam TV,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  4 Replies to “DuoVenium”

  1. Skutecznosc

   8

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   8

   Z racji mojej pracy, mam strasznie zmęczone nogi ( mam wrażenie, że nigdy nie dochodzą do siebie, nawet po nocy bywają obolałe. Ale od jakiegoś czasu łykam duovenium i jest lepiej. Stopy i okolice wokół kostek mniej puchną, a na pewno wolniej. Dzięki magnezowi nie mam też skurczy, które po ciężkim dniu zdarzały się tuż przed zaśnięciem.

  2. Skutecznosc

   4

   Brak skutków ubocznych

   6

   Oplacalnosc

   6

   Nie potrzebne są te tabletki na noc. Magnez, melisa, po co to w ogóle. Nie potrzebne żadne duovenium, bo te składniki występują pojedynczo, lub w zestawie w wielu lekach uspokajających. Spec od marketingu miał nieprzespaną noc i wpadł na pomysł, co zrobić żeby nie było jednej tabletki, ale żeby płacić za dwie. Brawo, sukces w podbieraniu naszych pieniędzy.

  3. Skutecznosc

   2

   Brak skutków ubocznych

   2

   Oplacalnosc

   2

   Pisałem już tutaj o innym leku. Komentarz był o leku, który nazywał się diohespan, i był drogą porażką. Cały czas szukałem dalej pomocy i spróbowałem duovenium. To takie samo badziewie. Dałem mu dwa tygodnie i nie było ani wyraźnej, anie nawet niewyraźnej poprawy. Stoję głównie przy linii produkcyjnej. SZef jest spoko, daje mi przerwy, sam czasami mnie zastępuje, no ale nie chce być dla firmy problemem. Potrzebuję pomocy. Proszę powiedzcie, jeśli znacie coś co pomaga, na poważny ból, nie na tak zwane swędzenie. Nie nadaję się już dłużej do stania bez ruchu. Może macie jakiegoś lekarza, który komuś pomógł?

  4. Skutecznosc

   2

   Brak skutków ubocznych

   6

   Oplacalnosc

   4

   Mam kontakty w aptece, ale oni tego leku nie polecają. Dawki są za małe, by działały. Ale za to nie ma co się bać skutków ubocznych :-)