Doreta

Opinie o Doreta to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku Doreta Mamy informacje z ulotki, znamy ceny Doreta a także możesz poczytać opinie o Doreta czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o Doreta

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Doreta Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Doreta

6.5
Nasi użytkownicy ocenili Doreta na ocenę średnią 6.5/10 na podstawie 65 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Doreta

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Doreta

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Doreta, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Doreta?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Doreta

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Doreta?

Sprawdź dostępność Doreta

Ulotka Doreta

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Doreta?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Doreta

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Doreta
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Doreta skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Doreta

Doreta w ciąży

Sprawdź czy Doreta można brać w ciąży

Doreta dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Doreta

Doreta a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Doreta po alkoholu

Doreta przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Doreta

Doreta a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Doreta przy karmieniu piersią

Doreta przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Doreta

Doreta działanie i stosowanie

Dowiedz się o Doreta Doreta działanie i stosowanie

Doreta zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Doreta na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Doreta jest stosowany w wypadku: Przeciwbólowe,
Główne składniki leku Doreta to: Paracetamolum , Tramadolum ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

65 Replies to “Doreta”

 1. Zwyrodnienia 3-4 stopnia kolan i bioder, od 1,5 roku Doreta 650 1/2 tabletki co 4 godziny. Czasami sporadycznie dodatkowa 1/2 tabletki przy bardzo silnych bólach. Skutki uboczne gastryczne: skurcze żołądka, zaparcia. Brak uzależnień, brak upośledzeń motorycznych, na co dzień prowadzę samochód od 51 lat. (staż a nie wiek). Mam 67 lat, dwa zawały serca, rozrusznik, trzy bajpasy z tego dwa działające. Praktycznie bez własnych naczyń wieńcowych. Mam oczekiwać na endoprotezy kolan i bioder 9 lat).

 2. Skutecznosc

  6.7

  Brak skutków ubocznych

  6.3

  Oplacalnosc

  5

  Zwyrodnienia 3-4 stopnia kolan i bioder, od 1,5 roku Doreta 650 1/2 tabletki co 4 godziny. Czasami sporadycznie dodatkowa 1/2 tabletki przy bardzo silnych bólach. Skutki uboczne gastryczne: skurcze żołądka, zaparcia. Brak uzależnień, brak upośledzeń motorycznych, na cod zień prowadzę samochód od 51 lat. (staż a nie wiek). Mam 67 lat, dwa zawały serca, rozrusznik, trzy bajpasy z tego dwa działające. Praktycznie bez własnych naczyń wieńcowych. Mam oczekiwać na endoprotezy kolan i bioder 9 lat.

 3. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  9.7

  Witam. Dorete biorę od roku.
  Przepuklina na kręgosłupie potrafi dać do wiwatu. Nie biorę jednak codziennie, raczej sporadycznie w skrajnych przypadkach, ale jak wezmę, to działa rewelacyjnie. Przy ostrożnym dawkowaniu brak oznak odstawienia ( zdarza się nie brać miesiąc). Koi ból i zasypiam jak dziecko. Polecam i zalecam rozsądek. Pozdrawiam.

 4. Zażywam silną Doretę 3 x dziennie na bóle zwyrodnieniowe obydwu kolan od około roku. Czasem nie biorę jej wcale przez 2, 3 dni i nie odczuwam żadnych skutków uzależnienia. Może dlatego, że jestem przedwojenna z dobrego rocznika?
  Uważam, że Doreta jest wspaniała!

 5. Pamiętajcie, że Dorete jest lekiem pochodnym, czyli syntetycznym narkotykiem i dłuższe jego zażywanie prowadzi do uzależnienia, należy się z tym liczyć, że można wpaść w nałóg.

 6. Skutecznosc

  9.2

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  6.2

  Biorę doretę (mocniejsza dawka) na bóle kręgosłupa i nogi w oczekiwaniu na wizytę u specjalisty. Trwa to już około 2 miesięcy. Działa świetnie, ból po prostu znika, czuje się lekko, księżyc można zdobywać. Ale… właśnie ale. Dwa dni temu skończyły mi się tabletki (a dopiero za dwa mogę załatwić receptę) i dziś przeżywam horror odstawienia. Stan podgorączkowy, dreszcze na zmianę z uderzeniami gorąca i ogólne osłabienie z bólem mięśni, które na prawdę daje się we znaki. Taka moja cena za niwelowanie bólu.

 7. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  9.8

  Oplacalnosc

  9.8

  Spać, spać, spać i spać po dorecie, a serce bije jak oszalałe. Całkowita obojętność i spokój. NIC NIE BOLI! Uczulenie i świąd ciała. Wszystko w temacie dorety.