Desmoxan

Poznaj bliżej lek Desmoxan:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Desmoxan. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Desmoxan i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Desmoxan

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Desmoxan Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Desmoxan i opinie ekspertów

7.3
Nasi użytkownicy ocenili Desmoxan na ocenę średnią 7.3/10 na podstawie 344 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Desmoxan
To gowno szkoda pieniędzy na to, myślałem ze jak zaczne stosować desmoxan to nie będą mi smakować papierosy a pale tak samo jak paliłem

o Desmoxan

Best in der wolrd. Nie pale juz 5lat.👍😀

o Desmoxan

niestety nie działa. nawet nie ograniczylem palenia. to placebo jakieś

o Desmoxan

Sprechen Sie deutsch?
Ich hätte gerne Desmoxan bei Ihnen gekauft. Wie ist der Ablauf?
Vielen Dank

o Desmoxan

Gratuluje! Miałem podobne objawy i zaraz będzie cztery lata jak NIE PALĘ. I wiem że to już się ,,ne wrati,, Jak mówią sąsiedzi.

o Desmoxan

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Desmoxan

Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.


Ulotka Desmoxan
Poznaj szczegółowe informacje o Desmoxan z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Desmoxan

Jak działa Desmoxan
Substancją czynną produktu leczniczego jest alkaloid cytyzyna (występujący m.in. w nasionach złotokapu Laburnum), wywierający działanie na receptory N-cholinergiczne (nik… Przeczytaj więcej
Jak zalecane jest przyjmowanie Desmoxan przy karmieniu piersią?
Produkt jest przeciwwskazany do stosowania w okresie ciąży i podczas karmienia piersią…. Przeczytaj więcej
Czy Desmoxan ma skutki uboczne?
Produkt leczniczy może powodować działania niepożądane, które występują najczęściej na początku leczenia. Badania kliniczne i dotychczasowe doświadczenie w stosowaniu wsk… Przeczytaj więcej
Czy Desmoxan można przedawkować?
Po przedawkowaniu cytyzyny obserwuje się objawy podobne jak po przedawkowaniu nikotyny. Objawami przedawkowania są: nudności, wymioty, przyspieszenie czynności serca, pod… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Desmoxan?
Przez pierwsze 3 dni należy stosować po 1 kaps. co 2 h (6 kaps./dobę). Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów. Jeśli leczenie nie dało efek… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Desmoxan
Lek można stosować tylko w przypadku pacjentów o poważnym zamiarze zaprzestania palenia tytoniu. Pacjent powinien być poinformowany, że przyjmowanie leku i jednoczesn… Przeczytaj więcej
Czy Desmoxan można brać w ciąży?
Produkt jest przeciwwskazany do stosowania w okresie ciąży i podczas karmienia piersią…. Przeczytaj więcej

Cena Desmoxan

Desmoxan jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:
1,5 mg

Desmoxan w dawce 1,5 mg substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 100 szt. kaps. twarde w cenie:

 • 76.82PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.77PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Desmoxan:


  Zamienniki Desmoxan

  Zapoznaj się z zamiennikami Desmoxan. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Desmoxan, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Desmoxan?

  Sprawdź gdzie kupić Desmoxan. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Desmoxan w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Desmoxan składniki i działanie

  Poznaj skład Desmoxan i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Desmoxan jest stosowany w wypadku: Palenie,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  344 Replies to “Desmoxan”

  1. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   8

   Oplacalnosc

   10

   Jestem z gatunku tych mocno „opornych”. Rozpoczynając kurację nie wierzyłam w jej skuteczność. Tak jak we wcześniej stosowane inne środki. I nagle od czwartego dnia kuracji (tak jak obiecywała ulotka) nie zapaliłam już ani jednego papierosa. Po prostu przestały mi być potrzebne! Mi która żyć bez papierosa nie umiała, która będąc w szpitalu wpadła w histerię, gdy nie mogła zapalić po operacji. Mi, która mogła nie mieć w domu jedzenia, ale musiała mieć papierosy… Dziś mijają trzy miesiące odkąd nie palę. Szczerze mówiąc zapomniałam, że kiedykolwiek paliłam. Żadnych skutków ubocznych, bardzo dobre samopoczucie w trakcie kuracji. Ponoć na każdego jest inny sposób, ale jeśli chcesz pozbyć się nałogu… Spróbuj, co Ci szkodzi. Mi pomogło :)

  2. Skutecznosc

   8.8

   Brak skutków ubocznych

   8.5

   Oplacalnosc

   9.8

   Już 3 tygodnie bez……. Odstawiam papierosy na stale.
   Nie pale od pierwszego dnia kuracji, taka moja decyzja. Desmoxan pomaga.
   Polecam i pamiętajcie: żadna kuracja wam nie pomoże do czasu, jak sami nie będziecie gotowi na rozstanie z nałogiem…
   Powodzenia wam życzę

  3. Skutecznosc

   7

   Brak skutków ubocznych

   5.5

   Oplacalnosc

   7

   Siostra polecała mi desmoxan mówiła, że brała i rzuciła… Długo myślałem nad kupnem tego ,,Lęku” nie wierzyłem, że jakieś tabletki mi pomogą… Ale w końcu się przemogłem i kupiłem… Powiem tak… Pierwszego dnia palilem dużo cała paczka poszła, stwierdziłem, że nie działa jednak siostra kazała mi brać dalej, więc brałem to co się stało drugiego dnia zapamiętam na całe życie. Gdy odpaliłem papierosa i poczułem jego smak to zwymiotowałem. Nie palę już od 2 tygodni za każdym razem, gdy próbuje to wymiotuje. Jedynym skutkiem ubocznym, który zaobserwowałem u siebie to bezsenność, męczę się w nocy walcząc o sen… Muszę naprawdę się napocić, żeby zasnąć.
   Ale ogólnie jest warto polecam ,,Lek” naprawdę pomaga.

  4. Skutecznosc

   9.4

   Brak skutków ubocznych

   5.7

   Oplacalnosc

   9.4

   Paliłam długo, desmoxan pomógł, zużyłam tylko pół opakowania i nie palę już trzy miesiące. Czasem mi się przypomniało o palenie, ale tylko na sekundę i sama ta chęć znikała. Mogę odsprzedać pół opakowania desmoxanu, bo już na pewno do nałogu nie wrócę.

  5. Skutecznosc

   9.9

   Brak skutków ubocznych

   8.1

   Oplacalnosc

   9.9

   JA jestem zadowolony, biorę desmoksan 3 raz, poprzednie dwa razy bez problemu rzuciłem palenie, z własnej głupoty znów zaczołem palić. Jeżeli chodzi o skótki uboczne, to w nocy zimne poty, po kilku dniach suchy kaszel. Generalnie naprawdę polecam.

  6. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   3.4

   Oplacalnosc

   9.7

   Witam. Paliłam około paczki dziennie przez 5 lat. Ostatniego papierosa zapaliłam w 2 dniu kuracji. Jak narazie z skutków ubocznych mam rozkojarzenie, brak koncentracji. Sam desmoxan nie wystarczy. 80% sukcesu to silna wola.

  7. Skutecznosc

   9.4

   Brak skutków ubocznych

   0

   Oplacalnosc

   9.7

   Polecam pakiet:)
   Kupić i stosować desmoxan, zgodnie z instrukcją i harmonogramem narzuconym przez aplikację na telefon. W zamian przepalanej kasy
   Proponuję kredyt na np samochód lub inny gadżet w kwocie równej wydawanej na papierosy. Po spłacie kredytu można wtedy wybrać: kolejne auto czy dym.

   Ciekawostką, jest to, że zarówno ja jak i inni którzy przestawali palić. W trakcie trwania kuracji zauważyliśmy częstsze i bardziej realistyczne sny. Nie palę 3 lata, kupuję 3 motocykl:)