Desmoxan

Poznaj bliżej lek Desmoxan:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Desmoxan. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Desmoxan i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku






Ocena Desmoxan

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Desmoxan Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Desmoxan i opinie ekspertów

7.3
Nasi użytkownicy ocenili Desmoxan na ocenę średnią 7.3/10 na podstawie 344 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Desmoxan
To gowno szkoda pieniędzy na to, myślałem ze jak zaczne stosować desmoxan to nie będą mi smakować papierosy a pale tak samo jak paliłem

o Desmoxan

Best in der wolrd. Nie pale juz 5lat.👍😀

o Desmoxan

niestety nie działa. nawet nie ograniczylem palenia. to placebo jakieś

o Desmoxan

Sprechen Sie deutsch?
Ich hätte gerne Desmoxan bei Ihnen gekauft. Wie ist der Ablauf?
Vielen Dank

o Desmoxan

Gratuluje! Miałem podobne objawy i zaraz będzie cztery lata jak NIE PALĘ. I wiem że to już się ,,ne wrati,, Jak mówią sąsiedzi.

o Desmoxan

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Desmoxan





Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.


Ulotka Desmoxan




Poznaj szczegółowe informacje o Desmoxan z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Desmoxan

Jak działa Desmoxan
Substancją czynną produktu leczniczego jest alkaloid cytyzyna (występujący m.in. w nasionach złotokapu Laburnum), wywierający działanie na receptory N-cholinergiczne (nik… Przeczytaj więcej
Jak zalecane jest przyjmowanie Desmoxan przy karmieniu piersią?
Produkt jest przeciwwskazany do stosowania w okresie ciąży i podczas karmienia piersią…. Przeczytaj więcej
Czy Desmoxan ma skutki uboczne?
Produkt leczniczy może powodować działania niepożądane, które występują najczęściej na początku leczenia. Badania kliniczne i dotychczasowe doświadczenie w stosowaniu wsk… Przeczytaj więcej
Czy Desmoxan można przedawkować?
Po przedawkowaniu cytyzyny obserwuje się objawy podobne jak po przedawkowaniu nikotyny. Objawami przedawkowania są: nudności, wymioty, przyspieszenie czynności serca, pod… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Desmoxan?
Przez pierwsze 3 dni należy stosować po 1 kaps. co 2 h (6 kaps./dobę). Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów. Jeśli leczenie nie dało efek… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Desmoxan
Lek można stosować tylko w przypadku pacjentów o poważnym zamiarze zaprzestania palenia tytoniu. Pacjent powinien być poinformowany, że przyjmowanie leku i jednoczesn… Przeczytaj więcej
Czy Desmoxan można brać w ciąży?
Produkt jest przeciwwskazany do stosowania w okresie ciąży i podczas karmienia piersią…. Przeczytaj więcej

Cena Desmoxan

Desmoxan jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:
1,5 mg

Desmoxan w dawce 1,5 mg substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 100 szt. kaps. twarde w cenie:

 • 76.82PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.77PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Desmoxan:


  Zamienniki Desmoxan

  Zapoznaj się z zamiennikami Desmoxan. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Desmoxan, a także zamienników.






  Gdzie można kupić Desmoxan?

  Sprawdź gdzie kupić Desmoxan. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Desmoxan w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć






  Desmoxan składniki i działanie

  Poznaj skład Desmoxan i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Desmoxan jest stosowany w wypadku: Palenie,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  344 Replies to “Desmoxan”

  1. Skutecznosc

   8.8

   Brak skutków ubocznych

   3.6

   Oplacalnosc

   8.5

   Nie pale już 6 dni. 7 czy 8 dnia kuracji kompletnie odrzuciło mnie od papierosów. Było mi niedobrze, na samą myśl o papierosie, myślałam, że zwrócę to co zjadłam. Papierosy miały jakiś taki metaliczny posmak i po prostu nie smakowały mi, zaczęły po prostu śmierdzieć i mnie dusić. Nie miałam jakiejś silnej motywacji do rzucenia. Już tak dzięki tabletkom zerwałam z nałogiem bez problemów (ponownie zaczęłam palić po roku przez stres), tym razem też skutecznie- ale skutki uboczne się pojawiły, dopiero teraz mogę powiedzieć, że to od tabletek. Od początku kuracji źle spałam, budziłam się i miałam złe sny. Dodatkowo dużo, bardzo dużo spałam i chodziłam śpiąca. Po pracy potrafiłam zasnąć około 18 i tak spać do 7 rano, w weeekend jeszcze gorzej było. Jeszcze jakieś stany depresyjne, od początku kuracji nie mam powodu do uśmiechnięcia się. Nawet podwyżka mnie nie ucieszyła. Mam nadzieje, że to wkrótce minie. Apetytu nie mam specjalnie, nie przytyłam ani kg, a nawet waga spadła o 2 kg. Mimo tych skutków ubocznych przy drugim podejście zrywania z nałogiem polecam tabletki. Może trochę silnej woli tez potrzeba, ale same w sobie też działają. No i pieniążki zaoszczędzone, a papierosy coraz droższe.

  2. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.

  3. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   8

   Oplacalnosc

   10

   Witam, paliłem 9 lat. Nigdy nie próbowałem rzucić, postanowiłem zrobić to pierwszy raz z Desmoxanem, pierwszego dnia kuracji zapaliłem tylko 1 papierosa, drugiego dnia zapaliłem 2 papierosy, trzeciego wyrzuciłem w połowie bo po prostu mi nie smakował jak poprzednie. To był ostatni papieros w moim życiu, jestem przy piątym dniu kuracji, nie chce mi się palić. Nie kombinuję, aby zająć się czymś innym, robię to samo, co do tej pory, bez wychodzenia na papierosa.
   Pachnie mi skóra, włosy oraz odzież, pachnie w domu ponieważ nigdy w domu nie paliłem.
   Skutki uboczne :
   1. problemy z zasypianiem
   2. gdy już usnę mam mega pokręcone sny – każdej nocy po 3-4 z których rano mam niezłą bekę :D
   Dziękuję, że uwolniłem się od tego niezdrowego nałogu.

  4. Skutecznosc

   9.8

   Brak skutków ubocznych

   5.1

   Oplacalnosc

   9.9

   Po tym, jak zaczęłam stosować desmoxan przestałam palić po 3 dniu, później po kilku znów zapaliłam papierosa, co mnie kompletnie zmuliło i dostałam strasznych zawrotów głowy, po czym się przestraszyłam i już nie sięgnęłam po papierosa. Po kuracji pierwsze 2 miesiące było dzieżko, ale do tego potrzeba silnej woli! Paliłam 13 lat, była to moja pierwsza próba rzucenia palenia i powiodło się, nie pale już 8 miesięcy i nigdy już nie sięgnę po papierosa! Zaoszczędzone pieniądze, a do tego zdrowie, teraz w końcu jem śniadanie, zamiast zapalić papierosa do kawy …

  5. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   0

   Oplacalnosc

   5

   Korzystałem kilka razy. Za każdym razem przerywałem na jakiś czas palenie. Lek nie miał skutków ubocznych do czasu!

   Kolejny raz postanowiłem zrobić sobie przerwę w paleniu z pomocą desmoxanu. Jednak od niedawna brałem tabletki na nadciśnienie i zbyt szybkie bicie serca o nazwie NEBIVOLEK.

   Po zażyciu desmoxanu ostry ból serca, przyspieszony, rozrywający puls. Będąc w stanie spoczynku, ciśnienie 180 na 120 puls powyżej 90. Trudności z oddychaniem(myślałem, że to zawał). Kilka tabletek jednak wziąłem i po każdej takie objawy. Najgorzej w nocy. Chciałem nawet to zgłosić pod numer z ulotki desmoxanu, ale nikt tam nie odbiera (jedna wielka lipa).
   Unikać gdy się bierze inne leki!
   Mam 37 lat

  6. Skutecznosc

   9.9

   Brak skutków ubocznych

   7.2

   Oplacalnosc

   9.7

   U mnie zadziałało. Obiadek, papieros i pierwsza tabletka. Po niej nie dotknąłem już papierosa. Dzisiaj mija 7 tydzień jak nie palę. Skutkiem ubocznym okazało się 5 dodatkowych kilogramów. Osobiście polecam Desmoxan, ale uważam, że mimo wszystko potrzebna jest ogromna silna wola.