Debridat


Lek o nazwie debridat stosuje się przy problemach z motoryką jelit. Działanie leku to zmniejszanie motoryki, gdy jest ona zbyt duża ,lub jej stymulacja, gdy ruchy mięśni jelita są niedostateczne. Lek przepisywany jest najczęściej pacjentom z bólami brzucha, zespołem jelita drażliwego i zaparciami. Stosowany jest także przy biegunkach. Zaobserwowane skutki uboczne, które wystąpiły przy stosowaniu debridatu to reakcje alergiczne (choć efekt ten występuje bardzo rzadko).

Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o Debridat:

Choruje na IBS przez pół życia ( 8 lat ), a zdiagnozowano go zaledwie 2 miesiące temu. Zaufana Pani doktor przepisała mi Debridat, jak się okazało – Strzał w dziesiątkę. Jeśli ktoś ma IBS to wie, że działa to mniej więcej tak ( przynajUtsuro
Co do stałego dawania omeprazolu ( IPP) mam mieszane uczucia! To lek, który, obok innego IPP – pantoprazolu, był od wielu lat nadużywany ( zapisywany ZA CZĘSTO przez lekarzy ) i okazało się ( wiadomo to od kilku lat) , że ma fatalne ODLEGŁmaja
Lek ten rewelacyjnie sprawdził się przy kolce nękającej mojego dwutygodniowego synka. Już po pierwszym dniu stosowania przespał czas, w którym płakał do zachrypnięcia. Obecnie męczę się ( chyba) z jelitem drażliwym. Wzięłam pierwszmama2
Więcej prawdziwych historii o Debridat znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o Debridat.

Napisz swoją historię o DebridatCena Debridat

Lek Debridat jest lekiem refundowanym przez NFZ na receptę.
Jego cena zależy od dawki. Przy tym leku pacjent ma do dyspozycji refundowane dawki:
 • 100 mg
 • 7,87 mg/g

Debridat w dawce 100 mg substancji aktywnej.

Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. powl. w cenie:

 • 20.23PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 0.67PLN
 • Debridat w dawce 7,87 mg/g substancji aktywnej.

  Można kupić w opakowaniu zawierającym 1 but. 250 ml granulat do przyg. zaw. w cenie:

 • 11.26PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 11.26PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 100%. Cena to 15.00PLN, przy cenie za kapsułkę 0.50PLN

Chcesz poznać szczegółowe ceny Debridat?

Lista cen różnych wielkości opakowań leku wraz z możliwą refundacją NFZ. Sprawdź

Skutki uboczne Debridat
Dawkowanie Debridat
Ulotka Debridat

Informacje z ulotki Debridat:

Sprawdź jak działa Debridat na podstawie ulotki leku:

[/su_row]
Zamienniki Debridat

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Debridat:


Debridat zamienniki i prawdziwe historie

Forum Debridat

Lista pytań na forum o Debridat:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza historia o Debridat

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o Debridat leku:

„Choruje na IBS przez pół życia ( 8 lat ), a zdiagnozowano go zaledwie 2 miesiące temu. Zaufana Pani doktor przepisała mi Debridat, jak się okazało – Strzał w dziesiątkę. Jeśli ktoś ma IBS to wie, że działa to mniej więcej tak ( przynajmniej w odmianie biegunkowej ) Stres -> Ból Brzucha -> Nagła potrzeba pójścia do toalety -> Ostra Biegunka, która nie daje praktycznie zejść z toalety przez 2/3 godziny -> Nagła ul…” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Debridat

Debridat jest stosowany w wypadku: Na ból brzucha, Zobacz Inne,
Gdzie można kupić Debridat?

Szukasz gdzie można kupić Debridat?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Debridat – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Debridat na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o Debridat (32)

Debridat, ocena średnia

7.6333333333333

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  76/10

   Oplacalnosc

   75/10
    1. o Debridat :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Choruje na IBS przez pół życia ( 8 lat ), a zdiagnozowano go zaledwie 2 miesiące temu. Zaufana Pani doktor przepisała mi Debridat, jak się okazało – Strzał w dziesiątkę. Jeśli ktoś ma IBS to wie, że działa to mniej więcej tak ( przynajmniej w odmianie biegunkowej ) Stres -> Ból Brzucha -> Nagła potrzeba pójścia do toalety -> Ostra Biegunka, która nie daje praktycznie zejść z toalety przez 2/3 godziny -> Nagła ulga. Podczas zażywania tego leku przebieg jest inny. Stres -> Ból Brzucha -> Nagła potrzeba pójścia do toalety -> Wypróżnienie ( Jedno, max 2 ) -> Ulga. Nie muszę chyba też mówić, że w przypadku IBS działa on tylko z starannie przestrzeganą dietą. Cena też jest jak najbardziej korzystna bowiem jedno opakowanie( przy 2 tabletkach dziennie ) starcza na 2 tygodnie, a kosztuje zaledwie 20-25 zł. Z minusów, mogę powiedzieć o skutkach ubocznych, mnie osobiście dopadło jedno – Stan przed omdleniowy, zdarza się on raz na 2 tygodnie, ale w połączeniu z przebywaniem w autobusie oraz przebywaniem w miejscach tłocznych jak szkoła zdarza się o wiele częściej przez co przebywanie w wyżej wymienionych miejscach jest dosyć ciężkie. Po za tym bez zastrzeżeń. Polecam.

    2. o Debridat :

     Skutecznosc

     8.6

     Brak skutków ubocznych

     1.7

     Oplacalnosc

     6

     Lek ten rewelacyjnie sprawdził się przy kolce nękającej mojego dwutygodniowego synka. Już po pierwszym dniu stosowania przespał czas, w którym płakał do zachrypnięcia. Obecnie męczę się ( chyba) z jelitem drażliwym. Wzięłam pierwszą dawkę. Zobaczymy czy i w tym przypadku zadziała.

    3. o Debridat :

     Skutecznosc

     9.8

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.8

     Moja nastoletnia córka miała problemy z żołądkiem ze względu na alergię na białko mleka swojego czasu sobie „nie żałowała „, trochę to trwało zanim została dobrze zdiagnozowana (to było jakieś 5 lat temu), ale jak dostała debridat dolegliwości ustąpiły, ale teraz ostrożnie „dawkuje” sobie produkty mleczne.

    4. o Debridat :

     Skutecznosc

     9.5

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Moje dolegliwości z jelitami kończyły się pogotowiem, zastrzykiem za atropiny i pyralginy. Dopiero wtedy ustępowały piekielne bóle. Wczoraj zaczął mi się typowy dla mnie atak, użyłam debridatu i po pół godzinę spałam jak niemowlę. Jeśli tak będzie działał ten lek, to jest to antidotum na moje nieszczęście.

    5. o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dostałam ten lek od lekarki rodzinnej, bo mi „jeździło” po brzuchu, częściej się wypróżniałam i z takim uczuciem, że jakby nie do końca, kilka razy dziennie. No i samopoczucie do tego gorsze, brak energii i siły, bo ciągle ten brzuch. Wzięłam 1 opakowanie i nie wiem czy po tym, czy nie, ale było ok. Potem po roku sytuacja podobna, tym razem z kującym bólem w podbrzuszu, spadkiem apetytu i znów opakowanie debridat od gastroenterologa. Badania lekarskie, krew, ginekologiczne zawsze OK.

    6. o Debridat :

     Skutecznosc

     8.6

     Brak skutków ubocznych

     9.3

     Oplacalnosc

     9.2

     Ja również nie jestem dzieckiem tylko kobieta po 20-tce. Mam zespół jelita drazliwego. Męczę się z tą dolegliwością dobre kilka lat. Na początku były gorzkie czekolady i kakao później stoperany, laremidy itd. Nic nie pomagało a dodatkowo po za długim stosowaniu np. Sroperanu tabletki nie działały, a wręcz odwrotnie, działały przeczyszczajaco . Przez te lata zdążyłam sobie podrażnic jelita i żołądek. Ostatnio z ogromnym bólem i łzami w oczach z bezradności poszłam do lekarza i dostałam właśnie te tabletki. Biorę je niecały tydzień i czuje się rewelacyjnie! Zero boli brzucha, rozwolnienie itp. Mam nadzieję że po skończeniu kuracji będę mogła wrócić do normalnego funkcjonowania.

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.