Debridat


Lek o nazwie debridat stosuje się przy problemach z motoryką jelit. Działanie leku to zmniejszanie motoryki, gdy jest ona zbyt duża ,lub jej stymulacja, gdy ruchy mięśni jelita są niedostateczne. Lek przepisywany jest najczęściej pacjentom z bólami brzucha, zespołem jelita drażliwego i zaparciami. Stosowany jest także przy biegunkach. Zaobserwowane skutki uboczne, które wystąpiły przy stosowaniu debridatu to reakcje alergiczne (choć efekt ten występuje bardzo rzadko).

Napisz swoją opinię o Debridat


Cena Debridat
Skutki uboczne Debridat
Dawkowanie Debridat
Ulotka Debridat
Zamienniki Debridat
Forum Debridat
Najnowsza opinia o Debridat
Zastosowanie i składniki Debridat
Gdzie można kupić Debridat?

Opinie o Debridat (30)

Debridat, ocena średnia

7.6333333333333

Skutecznosc

77/10

  Brak skutków ubocznych

  78/10

   Oplacalnosc

   74/10
    1. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     8.6

     Brak skutków ubocznych

     1.7

     Oplacalnosc

     6

     Lek ten rewelacyjnie sprawdził się przy kolce nękającej mojego dwutygodniowego synka. Już po pierwszym dniu stosowania przespał czas, w którym płakał do zachrypnięcia. Obecnie męczę się ( chyba) z jelitem drażliwym. Wzięłam pierwszą dawkę. Zobaczymy czy i w tym przypadku zadziała.

    2. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     9.8

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.8

     Moja nastoletnia córka miała problemy z żołądkiem ze względu na alergię na białko mleka swojego czasu sobie „nie żałowała „, trochę to trwało zanim została dobrze zdiagnozowana (to było jakieś 5 lat temu), ale jak dostała debridat dolegliwości ustąpiły, ale teraz ostrożnie „dawkuje” sobie produkty mleczne.

    3. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     9.5

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Moje dolegliwości z jelitami kończyły się pogotowiem, zastrzykiem za atropiny i pyralginy. Dopiero wtedy ustępowały piekielne bóle. Wczoraj zaczął mi się typowy dla mnie atak, użyłam debridatu i po pół godzinę spałam jak niemowlę. Jeśli tak będzie działał ten lek, to jest to antidotum na moje nieszczęście.

    4. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dostałam ten lek od lekarki rodzinnej, bo mi „jeździło” po brzuchu, częściej się wypróżniałam i z takim uczuciem, że jakby nie do końca, kilka razy dziennie. No i samopoczucie do tego gorsze, brak energii i siły, bo ciągle ten brzuch. Wzięłam 1 opakowanie i nie wiem czy po tym, czy nie, ale było ok. Potem po roku sytuacja podobna, tym razem z kującym bólem w podbrzuszu, spadkiem apetytu i znów opakowanie debridat od gastroenterologa. Badania lekarskie, krew, ginekologiczne zawsze OK.

    5. Opinia użytkownika o Debridat :

     Skutecznosc

     8.6

     Brak skutków ubocznych

     9.3

     Oplacalnosc

     9.2

     Ja również nie jestem dzieckiem tylko kobieta po 20-tce. Mam zespół jelita drazliwego. Męczę się z tą dolegliwością dobre kilka lat. Na początku były gorzkie czekolady i kakao później stoperany, laremidy itd. Nic nie pomagało a dodatkowo po za długim stosowaniu np. Sroperanu tabletki nie działały, a wręcz odwrotnie, działały przeczyszczajaco . Przez te lata zdążyłam sobie podrażnic jelita i żołądek. Ostatnio z ogromnym bólem i łzami w oczach z bezradności poszłam do lekarza i dostałam właśnie te tabletki. Biorę je niecały tydzień i czuje się rewelacyjnie! Zero boli brzucha, rozwolnienie itp. Mam nadzieję że po skończeniu kuracji będę mogła wrócić do normalnego funkcjonowania.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.