Coldrex

Poznaj bliżej lek Coldrex:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Coldrex. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Coldrex i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Coldrex

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Coldrex Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Coldrex i opinie ekspertów

7.6
Nasi użytkownicy ocenili Coldrex na ocenę średnią 7.6/10 na podstawie 3 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Coldrex
Lek nie jest zły, aczkolwiek bardziej opłaca się kupić Fervex etc. Biorąc pod uwagę jego cenę, działanie powinno być odczuwalne dużo szybciej.

o Coldrex

Lek jest dobry i warty polecenia, lecz osobiśćie bardziej poleciłabym Colderex Maxgrip jest mocniejszy i skuteczniejszy. Wcześniej podawałam go mojemu mężowi, owszem pomagał ale po dłuższym stosowaniu, a Coldrex Maxgrip daje ulgę praktyczn… [przeczytaj całą opinię]

o Coldrex

Od kilku dni źle się czułam, a nie miałam czasu by pójść do lekarza. Coldrex Maxgrip C brałam przez 3 dni po 1 tabletce rano i wieczorem. Po 3 dniach objawy takie jak katar, ból głowy i gardła ustały. Warto kupić ten produkt, ponieważ w… [przeczytaj całą opinię]

o Coldrex

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Coldrex

Coldrex jest lekiem złożonym, stosowanym w leczeniu przeziębienia i grypy. Zawiera aktywne składniki ibuprofenu, paracetamolu i dekspantenolu. Ibuprofen jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), który jest stosowany w leczeniu bólu i gorączki. Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dekxpantenol jest pochodną witaminy B5, która działa przeciwzapalnie i pomaga szybciej goić się ranom.

Lek Coldrex jest dostępny w postaci tabletek doustnych i zawiesin. Zalecana dawka leku dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat wynosi 1–2 tabletki (200/400 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu) do 3 do 6 razy na dobę, w zależności od kondycji pacjenta. Dawka maksymalna dla dorosłych to 8 tabletek na dobę w odstępach co najmniej 4 godziny. Dzieciom w wieku 6–12 lat zaleca się podawanie 1 tabletek (200/400 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu) do 3 do 4 razy na dobę. Dawka maksymalna dla dzieci w wieku 6-12 lat wynosi 4 tabletki na dobę. Lek Coldrex ostrożnie należy stosować u pacjentów z chorobami nerek, wątroby, astmą oskrzelową, zaburzeniami czynności serca lub krążenia, niedoczynnością tarczycy lub alergią na składniki leku.

Istnieje wiele innych leków, które są dostępne w Polsce i mają podobny skład do leku Coldrex. Należą do nich Nurofen, Advantan, Ibukon, Ibuprom, Ibuprofen-Pabi, Ibuprom Max i Neobrufen. Te leki zawierają ibuprofen, paracetamol i inne składniki w różnych proporcjach. Dawkowanie tych leków może się różnić od dawkowania leku Coldrex. Dlatego też, jeśli chcesz stosować jeden z odpowiedników leku Coldrex, skonsultuj się wcześniej z lekarzem lub farmaceutą w celu ustalenia odpowiedniej dawki.

Podsumowując, Coldrex jest lekiem złożonym, stosowanym w leczeniu przeziębienia i grypy. Zawiera ibuprofen, paracetamol i dekspantenol. Lek jest dostępny w postaci tabletek doustnych i zawiesin. Dawka dorosłych wynosi 1-2 tabletki do 3-6 razy na dobę, a dzieci w wieku od 6 do 12 lat- 1 tabletka do 3-4 razy na dobę. Odpowiednikiem leku Coldrex są leki takie jak Nurofen, Advantan, Ibukon, Ibuprom, Ibuprofen-Pabi, Ibuprom Max i Neobrufen. Przed zastosowaniem jednego z tych leków należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, aby ustalić odpowiednią dawkę.


Gdzie można kupić Coldrex?

Sprawdź gdzie kupić Coldrex. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Coldrex w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Coldrex składniki i działanie

Poznaj skład Coldrex i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Coldrex jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na ból, Na gorączkę, Na grypę, Na Grypę, Na Katar, Na przeziębienie,
Główne składniki leku Coldrex to: Paracetamol w połączeniach (bez psycholeptyków) ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 Replies to “Coldrex”

 1. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  6

  Lek nie jest zły, aczkolwiek bardziej opłaca się kupić Fervex etc. Biorąc pod uwagę jego cenę, działanie powinno być odczuwalne dużo szybciej.

 2. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Lek jest dobry i warty polecenia, lecz osobiśćie bardziej poleciłabym Colderex Maxgrip jest mocniejszy i skuteczniejszy. Wcześniej podawałam go mojemu mężowi, owszem pomagał ale po dłuższym stosowaniu, a Coldrex Maxgrip daje ulgę praktycznie od razu. Średdnio go polecam, ale lek nie jest najgorszy ;)

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Od kilku dni źle się czułam, a nie miałam czasu by pójść do lekarza. Coldrex Maxgrip C brałam przez 3 dni po 1 tabletce rano i wieczorem. Po 3 dniach objawy takie jak katar, ból głowy i gardła ustały. Warto kupić ten produkt, ponieważ wystarcza na dłuższy okres i jest naprawdę skuteczny