Coldrex Maxgrip

Opinie o Coldrex Maxgrip

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Coldrex Maxgrip Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Coldrex Maxgrip

6.5
Nasi użytkownicy ocenili Coldrex Maxgrip na ocenę średnią 6.5/10 na podstawie 5 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Informacje o Coldrex Maxgrip

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Coldrex Maxgrip, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Coldrex Maxgrip?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Coldrex Maxgrip

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Coldrex Maxgrip?

Sprawdź dostępność Coldrex Maxgrip

Ulotka Coldrex Maxgrip

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Coldrex Maxgrip?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Coldrex Maxgrip

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Coldrex Maxgrip
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Coldrex Maxgrip zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Coldrex Maxgrip na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Coldrex Maxgrip jest stosowany w wypadku: Na grypę, Na przeziębienie,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

5 Replies to “Coldrex Maxgrip”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  10 saszetek kosztowało 6.99 zł , według mnie super cena , po zażyciu 5 saszetek mogę powiedzieć, że przeziębienie mija. Coldrex u mnie zwalczył katar zatokowy, śluzówka obeschła oraz gardło nie „drapie”. Jestem w pełni zadowolona, a to dopiero drugi dzień kuracji.

 2. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  2

  trzreba zacząć od tego, że to nie jest lek bo on niczego nie leczy. łagodzi jedynie objawy przeziębienia, grip to tylko chwyt reklamowy, z leczeniem grypy nie ma nic wspólnego, bo na grypę nie ma jeszcze lekarstwa

 3. Skutecznosc

  2

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  8

  Na mnie ten lek nie działa, nie widziałam żadnej poprawy mimo kilkudniowej kuracji. Coldrex Max Grip C zapisał mi lekarz w trakcie wizyty, byłam przeziębiona i szukałam czegoś, co mnie szybko postawi na nogi, ale niestety to nic nie dało.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Pierwszy raz spotkałem się z tak skutecznym lekiem. Po weekendzie nad jeziorem porządnie mnie rozłożyło i nie miałem nawet siły patrzeć. Moja kochana żona kupiła mi właśnie Coldrex Maxgrip po którym prawie od razu mi przeszło. Teraz u mnie w domu obowiązkowo musi znajdować się w apteczce lek warty polecenia ;)

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  10

  Prosiłam o dodanie Coldrexu Maxgrip bo ostatnio okazał się po prostu świetny. Nigdy go nie kupowałam, ale dostałam od w sumie obcej osoby, jak widziała co się ze mną dzieje. Ból głowy, kości i temperatura wyjątkowo duża. Nie miałam dostępnego termometru ale od ciepła aż bolały mnie oczy. Nie miałam siły przejść się dwa metry po butelkę wody. Nie wiem co to była za choroba, bo nie miałam standardowego bólu gardła. Kaszel był bardzo leciutki, zupełnie nieuciążliwy, mogący wynikać po prostu z tego, że leżałam cały czas na wznak i z nosa spływało w złą stronę. Po Maxgripie bardzo mi pomogło. Temperatura zelżała i przeszły bóle. Czytałam skład Coldrexu i ten lek ma jakieś substancje, które nie występują w innych popularnych np. w gripexie. Proponuję spróbować, ale jako ostatnia deska ratunku, bo wiadomo co taka chemia robi z wątrobą i nerkami.