Solarin Max

Solarin Max to tabletki, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo opalania jednocześnie z przyspieszeniem skuteczności tego procesu. Zwiększają brązowy odcień cery, która poddawana jest działaniom promieni UV. Jest to naturalny sposób na ochronę skóry przed wspomnianymi promieniami, które w dużych dawkach są niebezpieczne. Tego rodzaju zabiegi są przede wszystkim ważne dla osób wybierających się do krajów o klimacie znacznie odbiegającym och Polskiego- Egipt (Afryka), kraje śródziemnomorskie oraz Azja i Australia (położone w okolicach równika).

Regularne zażywanie dawek wspomaga i zabezpiecza proces opalania. Stosować można przy opalaniu naturalnym na słońcu oraz na solarium.

Colvita

Colvita to wyjątkowy środek w postaci tabletek/ kapsułek do stosowania doustnego. Jest to przede wszystkim suplement diety, który w sposób bezpośredni oddziałuje na skórę polepszając jakość i wygląd estetyczny cery. Poprzez zawarte w nim składniki- przede wszystkim KOLAGEN. Nie jest to jednak kolejny środek z serii kolagenowych substancji czynnych. jest to lek, który został wyprodukowany za pomocą polskiej technologi, której to proces jest opracowany przez POLSKICH specjalistów z branży biotechnologi.

Działanie preparatu można zawrzeć w kilku punktach, które wskazują na kompleksowe działanie pozytywne na skórę pod względem zdrowotnym jak i estetycznym u osób stosujących ten środek.

  • Wspiera odbudowę skóry i proces pielęgnacyjny- zwiększa sprężystość i jedwabistość w dotyku naskórka
  • Spowalnia procesy niekorzystne dla skóry- starzenie, załamania i w konsekwencji zmarszczki
  • Głęboko nawilża (działając o wewnątrz organizmu- w odróżnieniu od kremów i balsamów)
  • Uwypukla piękno karnacji skóry
  • Wpływa na wszystkie wytwory naskórka- paznokcie i włosy stają się mocniejsze i bardziej zdrowe

Stosuje się kilka, nie więcej jednak niż 2 tabletki dziennie w kuracjach długotrwałych. W celu osiągnięcia efektów należy podawać tabletki przez nie mniej niż 1 tydzień.

Betabronz Active

Betabronz Active to lek w postaci kapsułek, tabletek do połykania. Środek charakteryzuje opatentowana receptur, która ma wiele ważnych cech dotyczących opalania (na solarium i na słońcu)

Przyspiesza proces oplania w warunkach ekspozycji ciała na promienie UV (naturalne i sztuczne)

Dodatkowo wydłuża piekny wygląd opalnej cery co pozwala cieszyć się brżową cerą przez długi okres czasu

Zwiększa odporność cery na skutki opalania poprzez to skóra staje se bardzie odporna na promienie UV. Jest to naturalny sposób ochrony przed takim promieniowaniem. Wraz z zastosowaniem dodatkowych środków ochrony zmniejsza problemy i ewentualne przypadłości skórne przy długotrwałym opalaniu.

Capivit Sun System

Capivit Sun System to tabletki przygotowane dla osób, które cenią sobie niepowtarzalny kolor skóry i chcą zwiększyć atrakcyjność karnacji. Preparat wspiera proces opalania zarówno tego z solarium jak i bezpośrednio ze słońca. Może być stosowany przez wszystkich ze względu na jego skład (warto zerknąć do ulotki o przeciwskazaniach).

Tabletki naelży zażywać regularnie w formie kuracji dłuższej niż kilka dni przed opalanie. Zaleca się spożywanie 1 tabletki dziennie podczas posiłku w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Cel działania leku jest przyspieszenie procesu opalania oraz wydobycia z procesu opalania najlepszego, głęboko brązowego kolorytu skóry. Dodatkowo działa na przedłużenie czasu w którym kolor jest atrakcyjny już po procesie opalania.

Zoxin-med

Zoxin-med to specyfik w postaci szamponu do włosów przeciwłupieżowy.

Producent chwali go i zachęca do zakupu gdyż jego działanie jest dwutorowe. Jednocześnie niweluje problem łupieżu oraz zapobiega nawrotom. Dzięki formule składu pozwala pozbyć się łupieżu na dłuższy czas po jego odstawieniu. Sprzedawany jest w opakowaniach po 100 Ml