Chela-mag B6

Poznaj bliżej lek Chela-mag B6:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Chela-mag B6. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Chela-mag B6 i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Chela-mag B6

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Chela-mag B6 Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Chela-mag B6 i opinie ekspertów

8
Nasi użytkownicy ocenili Chela-mag B6 na ocenę średnią 8/10 na podstawie 16 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Chela-mag B6
Chela mg b6 powoduje u mnie biegunkę – jak przy zatruciu. Podobne skutki uboczne ma sporo osób. Uważajcie z tym lekiem, jeżeli brać to w małych dawkach.

o Chela-mag B6

Zdecydowanie polecam, chela mag-b6 jest pierwszym suplementem z Magnezem, który nie powoduje u mnie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego. Rozwiązał mój problem z niedoborem magnezu, z którym walczyłam odkąd skończyłam studia i zaczę… [przeczytaj całą opinię]

o Chela-mag B6

Ciężko temu produktowi coś zarzucić. Świetnie się wchłania i ma dobry skład. Terminie boks od wielu lat i u mnie regularne stosowanie tego przyniosło świetne rezultaty.

o Chela-mag B6

Super, bardzo wysoce przyswajalny, szybko poprawił moje samopoczucie, powoli zaczęła też zanikać senność i problemy ze snem, po miesiącu stosowania zniknęły wszystkie objawy niedoboru magnezu, więc wart polecenia.

o Chela-mag B6

Potrzebowałam dużej dawki magnezu do walki ze skurczami w łydkach, które zawsze łapały mnie w najmniej oczekiwanych momentach, najczęściej w środku nocy. Mama powiedziała mi, że to pewnie z powodu niedoboru magnezu i jak zwykle miała racj… [przeczytaj całą opinię]

o Chela-mag B6

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Chela-mag B6

Olimp Chela-mag B6 to kolejny produkt z serii popularnego producenta suplementów diety – firmy Olimp. Specyfik to nic innego jak preparat z dużą ilością magnezu… Nic tutaj więcej dodać nie można w tej kwestii.

Magnez ze względu na jego naturalne działania posiada cechy substancji wspomagających procesy myślowe i neurologiczne. Pozwala również w regulacji układu krążenia- serca.


Ulotka Chela-mag B6
Poznaj szczegółowe informacje o Chela-mag B6 z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Chela-mag B6

Jak działa Chela-mag B6
Suplement diety zawierający magnez w formie chelatu aminokwasowego Albion®, wzbogacony witaminą B6. Magnez zaliczany do grupy makrominerałów, składników niezbędnych w cod… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Chela-mag B6
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement di… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Chela-mag B6?
1 kaps./dobę, po posiłku…. Przeczytaj więcej

Cena Chela-mag B6

Chela-mag B6 jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Chela-mag B6 w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. kaps. w cenie:

 • 14.99PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.50PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Chela-mag B6:


  Zamienniki Chela-mag B6

  Zapoznaj się z zamiennikami Chela-mag B6. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Chela-mag B6, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Chela-mag B6?

  Sprawdź gdzie kupić Chela-mag B6. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Chela-mag B6 w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Chela-mag B6 składniki i działanie

  Poznaj skład Chela-mag B6 i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Główne składniki leku Chela-mag B6 to: Magnez ,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  16 Replies to “Chela-mag B6”

  1. Skutecznosc

   7.4

   Brak skutków ubocznych

   1.3

   Oplacalnosc

   2.2

   Chela mg b6 powoduje u mnie biegunkę – jak przy zatruciu. Podobne skutki uboczne ma sporo osób. Uważajcie z tym lekiem, jeżeli brać to w małych dawkach.

  2. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Zdecydowanie polecam, chela mag-b6 jest pierwszym suplementem z Magnezem, który nie powoduje u mnie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego. Rozwiązał mój problem z niedoborem magnezu, z którym walczyłam odkąd skończyłam studia i zaczęłam pić dużo kawy.