Calominal


Calominal to nowa propozycja dla osób walczących z nadwagą. W jego składzie jest chitozan, substancja dość już poznana przez świat nauki. Podejrzewa się, że ma on zdolność wiązania tłuszczów, przez co nie są one wchłaniane przez organizm. Wynikałoby z tego, że nie ma znaczenia, czy nasza dieta jest bogata w tłuszcze, czy nie, branie Calominalu i tak spowoduje, że zostaną one wydalone naturalną drogą.
Napisz swoją opinię o Calominal


Cena Calominal
Zamienniki Calominal
Forum Calominal
Najnowsza opinia o Calominal
Zastosowanie i składniki Calominal
Gdzie można kupić Calominal?

Opinie o Calominal (56)

Calominal, ocena średnia

4.0666666666667

Skutecznosc

37/10

  Brak skutków ubocznych

  50/10

   Oplacalnosc

   35/10
    1. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Mnie Calominal pomaga – chudnę. Do końca odchudzania jeszcze daleka droga, ale odkąd biorę calominal, a to już prawie 2 miesiące schudłam 8 kg. Do szczuplej sylwetki brakuje mi jeszcze podwojenia wyniku, ale widzę dla siebie szanse. Pozdrawiam

    2. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     7

     Według mnie spełnia swoją rolę. Stosuję w połączeniu z dietą – nie jakąś restrykcyjną, bo uwielbiam jeść, ale trochę przystopowałam z ciasteczkami i zaczęłam chodzić raz w tygodniu na gimnastykę – powoli widzę zmiany w swoim wyglądzie. Polecam i pozdrawiam.

    3. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Jeśli się bierze zgodnie z zaleceniami opakowanie starcza na 2 tygodnie. Jak dla mnie mogłoby być większe, żeby nie trzeba było kupować 2 na miesiąc kuracji. Właśnie zaczęłam drugie – muszę przyznać, że w ciągu 2 pierwszych tygodni schudłam 3 kg i mam zdecydowanie mniejszy apetyt. Zobaczymy, co będzie dalej.

    4. Opinia użytkownika o Calominal :

     Moim zdaniem Calominal jest bardzo przereklamowany, jak większość specyfików wspomagających odchudzanie.
     Szkoda kasy na zakup, moim zdaniem, to pieniądze wyrzucone w błoto.

    5. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     0.9

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     1.1

     Witam, powiem szczerze, że do tej pory zjadłam 1 opakowanie tego cudownego leku i co, i nic, jedno co mogę powiedzieć to to, że właśnie pozbyłam się zaparć. Czytałam, że niektóre osoby właśnie po tym leku cierpią na zaparcia. Powiem tak jest drogi, trzeba go dziennie zjadać 4 tabletki, a czy działa nie wiem, jeśli tak to raczej marnie.

    6. Opinia użytkownika o Calominal :

     Calominal to kolejna podróbka Formoline L112 będącego na rynku niemieckim od ponad 15 lat. Dlatego ja wybrałam Formoline L112, jest skuteczny i to co najważniejsze nie odczuwam skutków ubocznych. Kilka lat temu kupowałam go w Dreźnie, ale ostatnio natknęłam się na niego na allegro u polskiego dystrybutora. :)

    7. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Moje postanowienie na nowy rok, to zrzucić nadprogramowe kilogramy. Do tej pory Calominal pomógł mi schudnąć 5 kg, a to dopiero miesiąc odchudzania. Bardzo się cieszę– może w końcu uda mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę, do której jeszcze trochę. Ale myślę, że dzięki Calominalowi się uda.

    8. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     9

     Wahałam się, czy kupić Calominal, bo są to tabletki, które do tanich nie należą. Mnie udało się kupić w internecie za 40 zł. Zrzuciłam 6 kilo w miesiąc. Polecam.

    9. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     0.2

     Brak skutków ubocznych

     1.6

     Oplacalnosc

     0.1

     Zakupiłam Calominal w momencie kryzysu w mojej przygodzie z gubieniem kilogramów. Po 2 miesiącach i 6 zrzuconych kilogramach dzięki zmianie diety waga stanęła w miejscu. Zobaczyłam reklamę i stwierdziłam, że spróbuje, może coś się ruszy. Nic się nie ruszyło! Ten suplement kompletnie nie działa!

    10. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     1.6

     Brak skutków ubocznych

     1

     Oplacalnosc

     0.5

     Walczę ze zbędnymi kilogramami już kolejny raz, tym razem pomyślałam, żeby kupić coś co mi z tym pomoże. Kupiłam Calominal i po 5 tygodniach stosowania mogę napisać tylko jedno- kasa wyrzucona w błoto! Nie dość, że schudłam tylko około 1,5 kg, to jeszcze pojawiły się zaparcia. Nie polecam!

    11. Opinia użytkownika o Calominal :

     Kupiłam Calominal i przez dwa miesiące nie straciłam ani jednego dkg, a co dopiero kg. Używam ten lek za przereklamowany, bo nie ma żadnego efektu w jego używaniu. Przeciwnie wzrósł mi apetyt i zaczynam więcej podjadać. Uważam, że to jest wielka ściema.

    12. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skuteczny lek na nadwagę, zrzuciłam szybko ok. 10 kg w 3 miesiące. Po utracie wagi i zakończeniu diety masa ciała nie wzrosła, więc super:)

     1. Opinia użytkownika o Calominal :

      No nieźle… Równe 10 kg. Ile bierzesz za te wpisy?

    13. Opinia użytkownika o Calominal :

     Sprytne? Nie liczcie na to, że Calominal zadziała. Skład tak naprawdę jest bardzo słaby. Stosowałam go miesiąc i nie zauważyłam żadnych rezultatów.

    14. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     0.3

     Brak skutków ubocznych

     0.5

     Oplacalnosc

     0.4

     Słaba podróbka niemieckiego produktu. Skład jest marny, więc nie liczyłabym na skuteczne działanie.

    15. Opinia użytkownika o Calominal :

     Niesamowite to jest, że skład to kompletna klęska, a tyle osób kupuje to, z nadzieją na zmniejszenie swojej wagi. Nie nabierajcie się, że to działa!!!

    16. Opinia użytkownika o Calominal :

     Calominal to podróbka Formoline L112 (który, produkowany jest od ponad 10 lat w Niemczech). Wiem, że Formoline L112 działa (ma badania kliniczne i 1 gram adsorbuje 680 g tłuszczu w warunkach laboratoryjnych), adsorbując tłuszcz w przewodzie pokarmowym, zmniejszając dzienną ilość przyjętych kalorii, więc może doprowadzić do ujemnego bilansu energetycznego i wtedy działa jak u mnie :). Ja kupowałam przez allegro od jakiejś niemieckiej apteki. Co do Calomina`lu, to poza obietnicami, nie mam żadnych informacji.

    17. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Zamawiałam go sobie w internetowych aptekach, gdzie cena była super;d Nie miałam efektu jojo, czy innych ubocznych skutków, zrzucałam tłuszczyk szybciej przy pomocy calominalu, a po odchudzaniu niechciany nadbagaż nie powrócił.

     1. Opinia użytkownika o Calominal :

      Chyba z reklamy tego badziewia masz korzyści, bo calominal to wyjątkowe badziewie.

    18. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     0.7

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     0.4

     Beznadzieja totalna. Zero pomocy w schudnięciu. Zmarnowane pieniądze i zdrowie ( bo po co się faszerować chemią, skoro nie pomaga). Przynajmniej nie miałam żadnych bóli brzucha, pokrzywek, wysypek, kołatań serca po nim. Lek niczym placebo- nie działa.

    19. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     4.3

     Brak skutków ubocznych

     4.3

     Oplacalnosc

     4.1

     Podzielę się swoją opinią. Słuchajcie jest lato i dietę łatwiej teraz trzymać, bo a) jest ciepło, więc jeść chce się mniej i b) motywacja plażowa w lato działa mocniej. Chciałam jeszcze siebie wesprzeć i kupiłam calominal. Nie miałam w niego wiary, ale pomyślałam, bo czytałam wcześniej opinie, ale pomyślałam, że w każdej bajce jest ziarnko prawdy i może z calominalem jest tak samo, i może jednak troszkę mnie wesprze. Jak w końcu było to nie wiem, bo z wagi udało mi się zejść przez wakacje 5kg, ale pamiętajmy, że cały czas unikałam węglowodanów, a raczej spożywałam je jedynie o poranku, jednak w formie trudno dostępnej dla organizmu (chleb pełnoziarnisty) i w małej ilości. Kilkukrotnie mniejszej niż normalnie. Jeśli nawet calominal ma siłę jedynie plecabo to cały czas jest sens go brać, o ile w niego wierzymy.

    20. Opinia użytkownika o Calominal :

     Witam, po tych tabletkach calominal nie czuję głodu.

    21. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Niestety ten, kto pisze takie bzdury, nie stosował odpowiednio długo tego środka, albo jest od konkurencji. Ja stosowałam wiele reklamowanych środków i straciłam „kupę” forsy, a tylko calominal pomógł mi zbić 9 kg wagi w ciągu dwóch miesięcy, bez żadnych ćwiczeń oprócz codziennego godzinnego spaceru i korzystania przy pięknej pogodzie z opalania i pływania. Nie stosuję z wiadomym śrrrrr………. Pozdrawiam Tttt.

    22. Opinia użytkownika o Calominal :

     Dziś kupiłam calominal … za niedługo napiszę prawdę.
     Bo nie wszyscy chyba piszą prawdę:)

     1. Opinia użytkownika o Calominal :

      Ja schudłem od 12 kwietnia do dziś 12 kio, i stoi waga w miejscu. Nie wiem, czy działanie Calominal działa, biorę 4 tabletki- obiad i kolacja po 2 tab. razem 4 tabl. Te OSOBY CO PISZĄ, ŻE MAJĄ ZAPARCIA TO MAJĄ RACJĘ. Nie wiem, czy moja zmiana jedzenia pomogła mi wagę zrzucić, czy ten specyfik, ale chyba rezygnuję z tego specyfiku przez zaparcia, w instrukcji pisze, żeby odstawić ten specyfik, zastosuję bardziej dietę, może tylko więcej warzyw i ruchu.

    23. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Znam Calominal głównie z reklamy i narzekań mojej koleżanki, która go kupiła :D Przestrzegam przed tym preparatem, bo przynosi więcej kłopotów niż pożytku. Koleżanka przez 3 tygodnie zażywania nie schudła ani kilograma, ale cierpiała na zaparcia, bóle brzucha i bóle głowy. Nie wiem, czy wszyscy tak reagują na Calominal, ale mnie ten jeden przypadek totalnie zniechęcił.

    24. Opinia użytkownika o Calominal :

     Trochę przeraża mnie to, że nie można brać tego wyrobu razem z tabletkami antykoncepcyjnymi. jestem przekonana, ze część dziewczyn tego nie doczyta i nabawi się przez to ogromnych kłopotów. Takie wiadomości powinny być podawane w widocznym miejscu i bezpośrednio. A nie gdzieś w nawiasie drobnym druczkiem!

     1. Opinia użytkownika o Calominal :

      Nie można brać jednocześnie, ale w odstępie 4 godzin.

    25. Opinia użytkownika o Calominal :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     MASAKRA, TOTALNA PORAŻKA! Po pierwsze, nie mogę słuchać już tej okropnej reklamy, która ciągle w telewizji leci, a po drugie, jak zobaczyłam skład Calominalu, to prawie umarłam ze śmiechu. Przełom w walce z otyłością…. No no no. Chitozan to nic nowego, a w calominalu jest go tyle, co kot napłakał. Nie ma szans, żeby te tabletki komukolwiek pomogły w leczeniu nadwagi. Chyba, że jako placebo, dosyć drogie placebo.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.