Bisocard

Poznaj bliżej lek Bisocard:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Bisocard. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Bisocard i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Bisocard

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Bisocard Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Bisocard i opinie ekspertów

7.1
Nasi użytkownicy ocenili Bisocard na ocenę średnią 7.1/10 na podstawie 45 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Bisocard
Ja biorę już kilka lat nie boli mnie głowa i jest dużo lepiej

o Bisocard

Okropna trucizna, produkowany w Polsce.Składniki sprowadzane z Chin.Powoduje masę działań ubocznych

o Bisocard

Bisokard biorę od 5 lat, czuję się bardzo dobrze, ale po jakimś roku zaczęły mnie strasznie swędzieć dłonie/ początkowo prawa/, skóra zaczęła rogowacieć, robiła się strasznie sucha, żadne kremy nie pomagały, skóra pękała, ból n… [przeczytaj całą opinię]

o Bisocard

Zadziałał u mnie już pierwszego dnia. Poczułam się lepiej. Ale drugiego dnia pieczenie w żołądku i senność.

o Bisocard

Masakra ten specyfik. Zawroty głowy, mdłości, osłabienie ogóle. Jednym słowem dziadostwo. Nie polecam.

o Bisocard

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Bisocard

Bisocard to kluczowy preparat kardiologiczny należący do grupy beta blokerów. Jego składnikiem, któremu zawdzięczamy działanie jest bisoprolol.
Bisocard zalecany jest przy nadciśnieniu, oraz przy profilaktyce przeciwzawałowej. Przede wszystkim po to by po przebytym zawale serca, ograniczyć szanse jego ponownego wystąpienia. Przepisywany jest równie często przy chorobie niedokrwiennej serca (zmniejszony przepływ krwi do tego narządu). Po podaniu bisocardu zmniejsza się aktywność mięśnia sercowego, przez co nawet ograniczony przez chorobę niedokrwienną przepływ krwi, a wraz z nią tlenu, oraz substancji odżywczych, jest wystarczający.
W przypadku nadciśnienia lekarze częściej wybierają bisocard niż inny beta bloker, jakim jest propanolol. Wynika to z silniejszego działania obniżającego ciśnienie tego pierwszego.
Lek tak silny, ale i tak skuteczny jak bisocard nie jest pozbawiony skutków ubocznych. Możemy odczuć spowolnienie akcji serca, osłabienie, uczucie zimna i drętwienia koniuszków palców. U części pacjentów pojawiają się bóle głowy, a także senność.

 


Ulotka Bisocard
Poznaj szczegółowe informacje o Bisocard z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Bisocard

Jak działa Bisocard
Bisoprolol jest kardioselektywnym lekiem β1-adrenolitycznym. Jego powinowactwo do receptorów (β2-adrenergicznych mięśniówki gładkiej oskrzeli i naczyń oraz rece… Przeczytaj więcej
Czy Bisocard można przedawkować?
Brak danych dotyczących przedawkowania bisoprololu u pacjentów ze stabilną przewlekłą niewydolnością serca. Do najczęstszych objawów przedawkowania leków β -adrenoli… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Bisocard?
5 mg/dobę. Jeśli obniżenie ciśnienia tętniczego krwi jest niezadowalające dawkę leku można zwiększyć do 10 mg/dobę. Nie należy stosować dawki większej niż 20 mg/dobę. U n… Przeczytaj więcej
Jak zalecane jest przyjmowanie Bisocard przy karmieniu piersią?
Stosowanie i dawkowanie leku w okresie ciąży i karmienia piersią ustala lekarz…. Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Bisocard
Podczas leczenia należy okresowo mierzyć ciśnienie tętnicze krwi oraz tętno. Wskazana jest także okresowa kontrola czynności wątroby i nerek. Lek należy stosować ostr… Przeczytaj więcej
Czy Bisocard można brać w ciąży?
Stosowanie i dawkowanie leku w okresie ciąży i karmienia piersią ustala lekarz…. Przeczytaj więcej
Czy Bisocard ma skutki uboczne?
Na początku leczenia u 1%-Ł10% obserwowano uczucie zmęczenia i osłabienia, zawroty głowy, bóle głowy. Obserwowano także, zaburzenia krążenia obwodowego (zimne ręce i sto… Przeczytaj więcej

Cena Bisocard

Bisocard jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:
10 mg

Bisocard w dawce 10 mg substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. powl. w cenie:

 • 18.50PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.62PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Bisocard:


  Zamienniki Bisocard

  Zapoznaj się z zamiennikami Bisocard. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Bisocard, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Bisocard?

  Sprawdź gdzie kupić Bisocard. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Bisocard w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Bisocard składniki i działanie

  Poznaj skład Bisocard i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Bisocard jest stosowany w wypadku: Na Chorobę Niedokrwienną Serca, Na chorobę wieńcową, Na nadciśnienie, Na nadciśnienie, Na receptę,
  Główne składniki leku Bisocard to: Bisoprolol , Bisoprololum ,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  45 Replies to “Bisocard”

  1. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Również brałem ten lek. Był bardzo dobry, pamiętam że brałem 0,5 tabletki dziennie, to wystarczało :) Polecam wszystkim którzy mają problemy z nadciśnieniem, np. powodowanym nerwicą/depresją. :)

  2. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Bisocard biorę już od od ponad pół roku, początkowo dawkę 2,5mg, jeszcze 3 miesiące i mam zmniejszyć ją do 1,25mg. Trzeba pamiętać o regularnym stosowaniu. Lek znacznie obniżył moje nadciśnienie i puls, unormował prace serducha. Niestety – skutkiem ubocznym jest nadmierna potliwośc. Jednak na nią też znalazłam już odpowiedni środek.

  3. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   6

   Oplacalnosc

   10

   Mam 20 lat i biorę Bisocard już od 7 miesięcy. Przepisano mi go z powodu: Tachykardii( z Holtera wyszła średnia dobowa: 97/min), bardzo dokuczliwe skurcze dodatkowe i przede wszystkim codzienne ataki częstoskurczu nadkomorowego (267/min) . Początkowo miałam przepisane 2,5mg przez pierwsze 2 tygodnie było okropnie, musiałam rano wstawać na wykłady i za każdym razem na nich zasypiałam bardzo głębokim snem. Ciągle byłam ospała a kończyny okropnie mi marzły (normalnie mam ciśnienie 110/60 po leku 94/82). W ciągu dnia dość dobrze się czułam, jeśli chodzi o serce, ale pod wieczór robiło się okropnie a skurcze dodatkowe jeszcze bardziej się nasiliły i zaczęły występować nawet pary. Ale po jakimś czasie lek zaczął się kończyć a ja nie miałam jeszcze recepty na drugie opakowanie, a że przeczytałam że nie można odstawiać nagle to zaczęłam dzielić tabletkę i brać 1,25mg dziennie. Okazało się, że ta dawka jest dla mnie idealna. Zgłosiłam to lekarce i od tamtej pory taka dawkę właśnie przyjmuje. I muszę z przyjemnością stwierdzić, że moje życie jest nie do porównania. Skurczów dodatkowych praktycznie nie mam (czasem zdarzy się 1-2), częstoskurczu ani jednego!!! Mogę normalnie podbiegać do tramwaju i nie mam ataku! Więc muszę powiedzieć ze bardzo polecam ten lek. Najważniejsze jest tylko by poeksperymentować i znaleźć optymalną dawkę na swoje potrzeby! Pozdrawiam!

  4. Skutecznosc

   8

   Brak skutków ubocznych

   6

   Oplacalnosc

   8

   Zażywam go od 4 lat, jako lek na nad ciśnienie. Biorę dawkę 5 mg, ale w zależności od potrzeb pól tabletki albo całą. Bardzo dobrze stabilizuje ciśnienie i puls, Jedynym minusem jest to, że czasem jak wezmę większą dawkę to odczuwam senność.

  5. Od trzech lat biorę Bisocard „5”. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Odpukać wreszcie nie mam problemów sercowych.

  6. biorę lek Bisocard (Corectin) przez okres 5 lat 1/2 tabl, teraz zaostrzyły się objawy uboczne tj. silne pocenie się, zawroty głowy, zaburzenia wzroku. Powoli schodzę do dawki 1/4 t a 5 mg. Wszystko wróciło do normy, tętno 60-70, wcześniej-50-60. Warto samemu obserwować swój organizm, nie ignorując oczywiście pomocy lek .kardiologa.

  7. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   8

   Oplacalnosc

   10

   Lek Bisocard zalecił mi lekarz na nadciśnienie i szybki puls. Na początku brałam dawkę 2,5mg już po miesiącu leczenia wystarczała mi najmniejsza dawka czyli 1,25mg którą biorę już 3miesiące. Puls mam zazwyczaj w okolicy 60 uderzeń na minutę, a ciśnienie 110 na 50 lub 120 na 60. Czasami zdaje mi się że i ta dawka już jest dla mnie za duża bo jestem taka bez życia i zasypiam. Jedynym skutkiem ubocznym w moim przypadku brania leku bisocard jest depresja która wystąpiła po niedługim czasie od rozpoczęcia leczenia. Wprawdzie czytałam ulotkę i widziałam że jest tam napisane że mogą pojawić się stany depresyjne ale nie wirzyłam w to, ponieważ na każdej ulotce jest pełno skutków ubocznych – a jednak. Teraz cierpię z powodu depresji a ciśnienie mam czasem nawet za niskie.