Azitrolek

Opinie o Azitrolek

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Azitrolek Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Azitrolek

5.7
Nasi użytkownicy ocenili Azitrolek na ocenę średnią 5.7/10 na podstawie 22 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Azitrolek

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Azitrolek

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Azitrolek, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Azitrolek?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Azitrolek

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Azitrolek?

Sprawdź dostępność Azitrolek

Ulotka Azitrolek

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Azitrolek?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Azitrolek

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Azitrolek
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

azitrolek w ciąży

Sprawdź czy Azitrolek można brać w ciąży

azitrolek przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Azitrolek

azitrolek skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Azitrolek

AzitroLEK 500 – (IR) a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Azitrolek przy karmieniu piersią

AzitroLek działanie i stosowanie

Dowiedz się o Azitrolek AzitroLek działanie i stosowanie

AzitroLEK 500 – (IR) przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Azitrolek

AzitroLEK 500 – (IR) działanie i stosowanie

Dowiedz się o Azitrolek AzitroLEK 500 – (IR) działanie i stosowanie

azitrolek a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Azitrolek przy karmieniu piersią

azitrolek dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Azitrolek

azitrolek przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Azitrolek

AzitroLEK 500 – (IR) skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Azitrolek

AzitroLEK 500 – (IR) przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Azitrolek

AzitroLEK 500 – (IR) dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Azitrolek

AzitroLEK 500 – (IR) w ciąży

Sprawdź czy Azitrolek można brać w ciąży

Azitrolek zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Azitrolek na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Azitrolek jest stosowany w wypadku: Antybiotyk, Na przeziębienie, Na Przeziebienie, Na receptę, Na zapalenie płuc, Na Zapalenie Płuc,
Główne składniki leku Azitrolek to: Azithromycinum , Azytromycyna ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

22 Replies to “Azitrolek”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Azitrolek lekarz przepisał mi na koszmarne zapalenie zatok. Byłam na granicy wytrzymałości bólowej. Po dobie od zażycia pierwszej tabletki poczułam poprawę, po drugiej – mój koszmar był wspomnieniem, a po trzeciej tabletce po infekcji nie było najmniejszego śladu. Przez całą kurację i po niej przez 5 dni łykałam osłonowo Dicoflor. Polecam przy kłopotach z zatokami, gdyż inne antybiotyki jak np. augmentin były w moim przypadku nieskuteczne.

 2. Skutecznosc

  5.3

  Brak skutków ubocznych

  0.3

  Oplacalnosc

  0.9

  Zdecydowanie NIE POLECAM. Skuteczny ale wywołujący szereg skutków ubocznych. Lekarz stwierdził u mnie zapalenie oskrzeli i przepisał ten lek na 3 dni w dawce po 500mg ( 2X dziennie po 250mg ) . Po 2 dniach goraczka spadła i suchy kaszel ustąpił ale zaczął się horror: okropny ból brzucha aż po splot słoneczny i promieniujący na plecy, zawroty głowy, szumy w uszach nawet zaburzenia widzenia. Nie spałam przez 2 noce, wtedy kiedy dawke brałam na noc, jestem osłabiona
  ,suchość w ustach,brak apetytu czy biegunka to sa drobnostki w stosunku do tego jak negatywnie ten lek wpływa na zdrowie pacjenta. Opinia w 4 dniu leczenia.

 3. Skutecznosc

  2.3

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Witam, lek zażywała moja 4 letnia córka, u której spowodował straszne bóle brzucha i biegunkę, całkowity brak apetytu utrzymujący się do dwóch tygodni po zakończeniu terapii oraz pokrzywkę na ręce, która również utrzymywała się przez ponad dwa tygodnie. NIE POLECAM!!!

 4. Skutecznosc

  5.9

  Brak skutków ubocznych

  0.6

  Oplacalnosc

  7.1

  Jeszcze nigdy przy żadnym antybiotyku, który zażywałam, a jestem osobą podatną na infekcje nie bolał mnie tak brzuch! Już od pierwszej tabletki ogromne skurcze żołądka, antybiotyk zaczęłam brać we wtorek (przepisano mi 3 tabletki) dziś sobota, a skurcze nadal są. Gdybym tylko wiedziała „na co się pisze”, nigdy bym go nie wzięła. Probiotyk oczywiście brałam. Nie polecam.

 5. Skutecznosc

  8.1

  Brak skutków ubocznych

  0.6

  Oplacalnosc

  4.4

  Moja lekarka na zapalenie zatok przepisała mi własnie ten lek (AZITROLEK500). Zaleciła brać go przez 6 dni po jednej (CAŁEJ) tabletce DZIENNIE.
  Jak dla mnie, to chyba zbyt duża dawka. Szczególnie ze bardzo sporadycznie miałam okazje brać antybiotyki.
  W 1 dzień po 30 minutach zrobiłam się ospała i po prostu odpłynęłam we śnie na 2 godziny (co raczej raczej mi się nie zdarza). W kolejnych dniach zaczął bolec mnie brzuch, pomimo przyjmowanej osłony 2 razy dziennie.
  Dzień 4 był najgorszy. Pojawiła się biegunka, dosyć mocne zawroty głowy i znowu ból brzucha. Dzień 5 również problemy z brzuchem i nudności. W 6 dzień już nie zdecydowałam na wzięcie tego leku.
  Plusem było stosunkowo szybkie ustąpienie objawów choroby, ale kosztem skutków ubocznych. Mam nadzieje, że mój brzuch po pewnym czasie dojdzie do siebie.
  Być może miałam źle ustalone dawkowanie przez Panią doktor, u której byłam, stąd te wszystkie objawy.
  Ogólna ocena: ŚREDNI.

 6. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  0.4

  Oplacalnosc

  6

  Jeśli chodzi o skuteczność antybiotyku, to nie mogę narzekać. Już po pierwszej tabletce (kilku godzinach) widziałam efekty. Kaszel był rzadszy i nareszcie z uporczywego i meczącego suchego, zamieniał się w mokry. ALE jakim kosztem! Dostałam silnych skurczy żołądka oraz biegunki. Nigdy więcej go nie zamierzam stosować mimo, że jest skuteczny.

 7. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  9.5

  Oplacalnosc

  9.8

  Po pierwsze nie ma żadnego leku który nie ma działań niepożądanych. Nawet wit. C je ma. Po drugie zanim zaczniecie pisać te wszystkie bzdury pomyślcie, albo poczytajcie.
  Ból brzucha, biegunka – jeden z objawów zapalenia gardła i migdałków (med. Angina), oskrzeli, reakcja na gorączkę. Ponadto przy każdym antybiotyku stosuje się probiotyk!
  Druga, trzecia doba i nic – nawet wikipedia pisze, ze maksymalne stężenie lek osiąga po 68 h i tyle się utrzymuje. Nie oczekujmy cudu po dobie, a nawet dwóch.
  Wcale nie poskutkował- to tez możliwe, ale zastanówmy się dlaczego. I znowu warto przeczytać chociażby ulotkę. Lek ten jest bardzo silny i skuteczny, ale bakterie czasami wyrabiają oporność na niego. Dlaczego? Bo wszyscy żrą antybiotyki na potęgę!
  Co do Pani która miała problem z dawkowaniem chyba powstrzymam się od komentarza.
  Post pisze dlatego, ze przyjmowałem ten lek. Zaznaczam, ze po trzech dniach wysokiej gorączki wziąłem jego pierwsza dawkę. W pierwszej dobie gorączka nadal była, ale po lekach p. Gorączkowych ustępowała. W drugiej dobie nadal była ale mniejsza w trzeciej zniknęła. Ból brzucha był, owszem, ale tak jak zawsze gdy jestem chory. Na domiar Wszystkiego jestem uczulony na penicyliny i tzw. Pochodne beta-laktonów, wiec jest małe pole do popisu dla lekarzy. BTW: ten lek jest bezpieczny u uczulonych.
  Konkludując: zanim zaczniecie zrażać innych ludzi którzy szukają pomocy na tego typu stronach poczytajcie i zamiast od razu psioczyc jakie te leki są straszne pomyślcie.
  Wszystkim chorym polecam :)

 8. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  8.2

  Oplacalnosc

  10

  Brałem 500 mg przez 6 dni, postawił mnie na nogi po ciężkiej grypie, oprócz osłabienia zero skutków ubocznych, trilac na osłonę.

 9. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. U mnie przy stosowaniu osłony wg wskazań zero skutków ubocznych, bardzo dobry apetyt i nareszcie koniec zapalenia zatok.

 10. UWAGA PRZESTRZEGAM! Dostałam ten antybiotyk i chociaż pomaga, to gdy następnym razem lekarz spróbuje mi go zapisać, chyba wcisnę mu go w zęby i wyjdę. A DLACZEGO? Informacja na opakowaniu 6 tabletek. Informacja na ulotce, tryb 3 dniowy (dawka 3 tabletki) tryb 5 dniowy – (6 tabletek) ALE. Gdy przeczyta się mały druczek, okaże się, że dla producenta, informacja „1 tabletka” należy w rzeczywistości interpretować jako 1/2 tabletki (to jest jakieś chore!) Po primo 1. jest to bardzo, bardzo silny lek i takie zagrywki „marketingowe” powinny być karane. Wszystko po to, aby sprzedać więcej tabletek – i wybulić więcej kasy. NIE JEST MOŻLIWE, aby leczyć się tymi 6 tabletkami, podczas jednej kuracji, – kupując lek, wyrzucimy co najmniej 3 tabletki do kosza. Informacja na opakowaniu, zawartość opakowania, wprowadza w błąd – umyślne zagranie producenta. Właśnie przez tą zagrywkę, starsza osoba – która nie jest już tak ogarnięta jak za młodu, (starość nie radość) i która musiała przyjmować ten lek, przedawkowała i ponosi teraz konsekwencje pazerności owego producenta. Z tego powodu będę przestrzegać każdego, i już nigdy nie kupię tego świństwa!

  1. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   3

   Oplacalnosc

   6

   Wszystko zależy od tego jakie tabletki Pani kupiła. Jeśli lekarz zapisał Pani Azitrolek 250 to ma Pani 6 tabletek, a jeśli Azitrolek 500 to ma Pani 3 tabletki. Cała kuracja zarówno 3 jak i 5 dniowa sprowadza się do wzięcia 1500 mg (czyli 6×250, lub 3×500 – ilość tabletek w opakowaniu się zgadza). W cyklu 3 dniowym bierze się 500 mg na dobę {3 x 500=1500}. W cyklu 5 dniowym bierze się pierwszą dawkę 500 mg, a następne po 250 mg {(1x 500) + (4×250)=1500}. Jest jeszcze cykl 1 dniowy, który jak jest napisane na ulotce stosuje się w zapaleniu cewki moczowej i szyjki macicy spowodowanym chlamydie, wtedy jednorazowa dawka to aż 1000 mg. Tylko w cyklu 1 dniowym, mamy do wyrzucenia 1 tabletkę.
   To tyle w ramach wyjaśnienia informacji z ulotki, ale teraz do mojej opinii (cykl 3 dniowy). Czy jest skuteczny? Na pewno tak. Czy go polecam? Mam mieszane uczucia, gdyż poprawa mego samopoczucia jest znaczna, jednakże piękną wizję przesłania fakt, że od pierwszej tabletki zaczął pobolewać mnie brzuch, a po drugiej nastąpiło nawet małe (ale jednak) rozwolnienie. Na pewno nie polecam tego leku osobom, które mają jakiekolwiek problemy z układem pokarmowym, bo jak widać z załączonych tutaj opinii lek ten potrafi siać prawdziwe spustoszenie w tej sferze. Jednak jak komuś zależy tylko i wyłącznie na szybkim i mocnym działaniu to chyba jeden z liderów.

 11. Skutecznosc

  1

  Brak skutków ubocznych

  1

  Oplacalnosc

  2

  Dzisiaj wzięłam trzecią tabletkę i kaszel gorszy niż wcześniej, najprawdopodobniej mam zapalenie oskrzeli, co do skutków ubocznych, to biegunka taka konkretna (po pierwszej tabl. chyba z 7 wizyt w toalecie), jadłowstręt i ból brzucha. Nie polecam …

 12. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  2.9

  Oplacalnosc

  9.7

  Mnie po Azitroleku brzuch nie bolał, choć nie za bardzo dbałam o osłonę jelit. Kręciło mi się trochę w głowie, jednak lek bardzo szybko wyprowadził mnie ze stanu podłego samopoczucia przez zatoki. I wystarczy raz dziennie.

 13. Biorę lek azitrolek i faktycznie jak poprzednicy wpisów dostałam wysokiej gorączki, biegunka, okropne bóle brzucha, jadłowstręt. Nic mi nie pomógł, nie polecam!!!!!

 14. Skutecznosc

  7.3

  Brak skutków ubocznych

  4.5

  Oplacalnosc

  8

  Dobry lek, pomaga, nie od razu, ale działa. Czy drogi lub tani to trudno powiedzieć. Nie jadam antybiotyków na co dzień i nie wiem, ile kosztują inne. Dostałem receptę to kupiłem. Szkoda, że po nim tak mnie bolał brzuch, że jednej nocy nie spałem, a i w ogóle siły nie mam. Padam jak liść na wietrze. Ale opłaca się, bo jestem już prawie zdrowy, a miałem naprawdę tragedię.

 15. Dla mnie idealny, działa od razu i bez skutków ubocznych. Zatoki od razu wolne. Jedyny, którego nie boję się zażywać.

 16. Druga doba z włączonym Azitrolekiem. Synek dostał gorączki 39 stopni, 4 razy tejże nocy zbijałam temperaturę niestety efekt utrzymywał się tylko na 4 godziny, synek coraz gorzej oddycha, zaczyna go boleć mocniej gardło, brzuch, oczy i twarz. Ma jadłowstręt. Przed antybiotykiem nie miał takich objawów.
  objawy niepożądane:
  – ból oczu i twarzy, gardła, spuchnięte gardło,
  – wysoka temperatura 39 stopni
  – bóle brzucha
  – trudności z oddychaniem
  – jadło- i picio-wstręt.

 17. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  6

  Witam
  Mam lekkie zapalenie oskrzeli, lekarz przepisał mi Azitrolek(3 tabletki). Kaszel nie ustępuje do tej pory, dziś skończyłam brać antybiotyk. Pomimo, że biorę osłonowe tabletki boli mnie brzuch, głowa, mam biegunkę i nudności.
  Nie wiem czy jest skuteczny, napisze za kilka dni.
  Pozdrawiam.

 18. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Polecam wszystkim Azitrolek. Szybko wyciągnął mnie z zapalenia zatok. Długo męczyłem się z nim, aż w końcu lekarz przepisał mi właśnie ten środek. Zdziwiłem się, jak w aptece dostałem tylko 3 tabletki, które kosztowały tyle ile przeciętny antybiotyk na 2 tygodnie. Opłacało się go kupić i trochę żałuję, że lekarz przepisał mi go tak późno. Nie miałem żadnych skutków ubocznych, pewnie dla tego, że łykałem tabletki osłonowe. Azitrolek jest świetny:)