Atoris


Atoris to preparat z grupy leków o składzie obniżającym stężenie cholesterolu we krwi. Jest lek, który zażywany jest w ramach kuracji lekowej chorób miażdżycowych.

Stosowany jest wówczas gdy poziomo cholesterolu jest zagrażający zdrowiu, a także osłonowo- profilaktycznie.

Lek podaje się również wraz z zastosowaniem odpowiedniej diety, która również wspomaga obniżenie poziomu cholesterolu całkowitego w spożywanym pożywieniu.  Lek należy przyjmować regularnie- to podstawa skuteczności jego działania i całej kuracji.

Napisz swoją opinię o Atoris


Cena Atoris
Skutki uboczne Atoris
Dawkowanie Atoris
Ulotka Atoris
Zamienniki Atoris
Forum Atoris
Najnowsza opinia o Atoris
Zastosowanie i składniki Atoris
Gdzie można kupić Atoris?

Opinie o Atoris (40)

Atoris, ocena średnia

5.5666666666667

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  50/10

   Oplacalnosc

   53/10
    1. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę Atoris od zawału, czyli od sierpnia 2014. Nie wiem, czy jest mi potrzebny, ale nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, a ponownego zawału boję się.

    2. Opinia użytkownika o Atoris :

     Te tabletki to dziadostwo jakiego świat nie widział.

    3. Opinia użytkownika o Atoris :

     Nie wiem co sie dzieje ale tez nie moge przyjmowac tych leków od cholesterolu .Miałam tyle leków zmienianych przez lekarza ze szok po przyjeciu 2-ch miesiecy lek nastepowaly objawy, a gdy zglaszalam lekarzowi to zawsze mówiła ,ze to nie moze byc od leku np. gdy wystapila wysypka pod piersiani i rekach to powiedziala ,ze chyba zmieniła pani proszek do prania był to lek ATORIS później tez od tego leku bolała mi jama ustna tak jakbym gryzła szkło -zglosilam pani doktor i tez oczywiscie stewierdzila ,ze to nie od leku tylko moze pani nie myje protezek i jest to afta mase pieniedzy wydalam na sachal az ktoregos dnia przeszlam na ivistatyne bo bral maz od tamtej pory mam spokuj z jama ustna ale zato od kilku miesiecy boli mi po lewej stronie szyja, nie moge oddychac jak wejde na 1-sze pietro.Wiem jedno nie moge ich brac wbrew temu co sadzi lekarz rodzinny i tez nieraz bylam u dermatologa w zwizku z wysypkami ,to jakis koszmar.

    4. Opinia użytkownika o Atoris :

     Obniża cholesterol całkowity. Spowodował u mnie sztywność mięśni i postępujący brak czucia w kończynach dolnych. Czytałam w nowych opracowaniach medycznych, że jest bardzo szkodliwy i prowadzi do wielu chorób. Zaprzestałam go zażywać.

    5. Opinia użytkownika o Atoris :

     To statyna, która obniża poziom cholesterolu. Cholesterol jest potrzebny do funkcjonowania organizmu i jego właściwa norma wynosi ok. 260 dla mężczyzn. Nie walczcie z nim, to bzdura. Zażywajcie witaminy C, D, a nawet 7 żółtek jaj dziennie, wtedy wyzdrowiejecie.

    6. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     0.3

     Oplacalnosc

     4.2

     Brałem atoris przez 5 lat, od dwóch lat byłem osłabiony, wystąpiły objawy silnej alergii, katar zatoki i łzawienie, i częste przeziębienia, również od początku stosowania wystąpiły problemy z pamięcią. Wszystko ustąpiło po odstawieniu atoris- czyli to trucizna i dodatkowo trułem się lekarstwami na alergie.

    7. Opinia użytkownika o Atoris :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     3

     Oplacalnosc

     8

     Biorę Atoris już półtora roku. Cholesterol faktycznie spadł do wartości zalecanych. Jednakże od jakiegoś czasu odczuwam coraz silniejsze bóle mięśni, zwłaszcza barku prawego, w nocy nie mogę położyć się na prawym boku- tak boli. Do tego ból stawów kolanowych przy chodzeniu, a szczególnie przy wstawaniu z pozycji kucanej oraz siedzącej. Zauważyłem także problemy z pamięcią- bywa, że nie mogę przypomnieć sobie słowa- nigdy wcześniej tego nie było. Doktor zmienił mi lek na ZOCOR i zamierzam go teraz stosować. Zobaczymy jak będzie na mnie działał: jak ustali się poziom LDL oraz jak się będę czuł.

     1. Opinia użytkownika o Atoris :

      Takie objawy chorobowe, to ja mam od dawna. Po wnikliwych badaniach stwierdzono u mnie dolegliwości kardiologiczne i właśnie od dzisiaj rozpoczynam leczenie.
      Mam cztery leki między innymi jest ATORIS. Więc nie musi być prawdą, że dolegliwości Pana Franciszka spowodował ten lek, bo są to między innymi dolegliwościami złego funkcjonowania naszych serduszek.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.