Artresan


Składniki Artresanu to witamina C i glukozamina. Ta druga substancja stosowana bardzo często jest przy chorobach stawów. Przypuszcza się, że glukozamina ma wpływ na odbudowę tkanki chrzęstnej, oraz na redukcję odczuwania bólu w okolicach stawów. Te zastosowania znajdują bardzo małe oparcie w pracach naukowych. Artresan bardzo rzadko powoduje jakiekolwiek skutki uboczne.

Napisz swoją opinię o Artresan


Cena Artresan
Ulotka Artresan
Zamienniki Artresan
Forum Artresan
Najnowsza opinia o Artresan
Zastosowanie i składniki Artresan
Gdzie można kupić Artresan?

Opinie o Artresan (35)

Artresan, ocena średnia

5.8666666666667

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  49/10

   Oplacalnosc

   63/10
    1. Opinia użytkownika o Artresan :

     Jak wszystkie „wynalazki” z rodziny Artresan- ZEROWA skuteczność. Brak wyników jakichkolwiek badań klinicznych i skład podobny do past do zębów. A durnie będą brać i będzie się im wydawać, że skuteczny. Tak jak placebo.
     Jeden z Artresanów stosowałem przez 1/2 roku. Zero skuteczności.

    2. Opinia użytkownika o Artresan :

     Artresan szkodzi nawet na zdrowe stawy. Po zażyciu tabletki pojawia się kłucie w wielu stawach.

     1. Opinia użytkownika o Artresan :

      Po stanie zapalnym uda lekarz zalecił mi stosowanie Artresanu. Odkąd go zażywam bolą mnie wszystkie kości, czego nigdy wcześniej nie odczuwałam.

    3. Opinia użytkownika o Artresan :

     Brak skutków ubocznych

     5.7

     Taki sam ja wszystkie Artresany, zero efektu. Brałem przez prawie rok i nic. Pomogło mi co innego. Polskie suplementy diety udające leki na kłopoty ze stawami są bezwartościowe, nie są szkodliwe, ale nie pomagają.

    4. Opinia użytkownika o Artresan :

     W wikipedii jest napisane, że glukozamina jest obecna w stawach, ale przyjmowanie doustnie nic nie daje. Od 10 lat jest uznawana jako placebo.

    5. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Biorę artresan od trzech tygodni. Bóle w kolanach zaczęły się po zbyt intensywnym bieganiu, tydzień przerwy +artresan + powolny powrót do formy. Skutki bardzo obiecujące, kolana nie bolą. Jestem przekonany, dzięki artresanowi. Innych leków wcześniej nie zażywałem, nie mam porównania ale ten działa.

     1. Opinia użytkownika o Artresan :

      Ile zapłacił Ci wytwórca?

    6. Opinia użytkownika o Artresan :

     Od kilku lat mam problemy ze stawami (w mniejszym lub większym stopniu). Jestem po 60-ce i 3 razy w tygodniu chodzę 9 km. z kijkami. Po ostatnim zapaleniu stawu barkowego zainteresowałam się Artresanem – poczytałam na temat jego skuteczności i tego, aby wybrać taki, który ma najwięcej jednostek glukozaminy. Podjęłam decyzję o zakupie Artresanu z 1500 jednostkami glukozaminy, 1 tabletka dziennie (co mnie też zadowala) i już po ponad 2 tygodniach stosowania odczułam wyraźną poprawę. Nadmienię, że nie mam w zwyczaju pisania komentarzy, lecz wiem ile czasu poświęciłam na ich szukanie i to wiarygodnych – może mój pomoże innym.

    7. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Kupiłem artresan, nie jestem zadowolony pojawił się lekki ból niepokojący w kolanie po zażyciu leku w pierwszym tygodniu jego brania

    8. Opinia użytkownika o Artresan :

     Na początku lekarz polecił mnie flexus, ból mninoł, ale co do ruchu kolana było ono sztywne później zacząłem sam brać orton i tu byłem zadowolony, nie było bólu mogłem wykonywać wszystkie czynności, włącznie z przysiadami, lek sie skończył, w aptece Pani poleciła mi w aptece artresan i ból znowu pojawił się od nowa w kolanie jest delikatniejszy, ale jest zaniepokojenie.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.