Aromactiv

Poznaj bliżej lek Aromactiv:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Aromactiv. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Aromactiv i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Aromactiv

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Aromactiv Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Aromactiv i opinie ekspertów

4.4
Nasi użytkownicy ocenili Aromactiv na ocenę średnią 4.4/10 na podstawie 4 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Aromactiv
Moja córeczka również śpi po tym długo, ale kataru nie ma w ogóle po plasterku . Żadnych skutków ubocznych.

o Aromactiv

U mojego syna również wymioty po nocy z plasterkiem…

o Aromactiv

Przyniósł ulgę w katarze,ale chyba trochę podtruly mi dziecko,bo spokojnej nocy z plasterkiem rano wymioty, dziecko leci przez ręce i non stop śpi,ale katar rzeczywiście mniejszy.

o Aromactiv

Wystąpiła gorączka i wymioty

o Aromactiv

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Aromactiv

Aromactiv to marka 3 produktów, które mogą stanowić wsparcie przy próbach złagodzenia zatkanego nosa. Jest to jedynie wyrób medyczny, a nie lek. Działanie aromactivu polega na zastosowaniu jedynie wonnych olejków, których zapach może ułatwić nam oddychanie.
Od produktu nie powinniśmy oczekiwać bardzo wysokiej efektywności, lecz przy jedynie delikatnych problemach z układem oddechowym powinien zadziałać w sam raz.
W aptece dostępny jest żel, sztyft do nosa, oraz plastry. Te ostatnie, reklamowane są w telewizji i polecane dla najmłodszych.
Jeśli nie mamy alergii na któryś ze składników aromactivu, nie powinniśmy obawiać się skutków ubocznych.


Ulotka Aromactiv
Poznaj szczegółowe informacje o Aromactiv z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Aromactiv

Jak działa Aromactiv
Plastry zawierają olejki eteryczne, które działają antyseptycznie, udrażniają „zapchany nos”, ułatwiają swobodne oddychanie. Olejek eukaliptusowy działa przeciwbakteryjni… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Aromactiv
Produkt jest przeciwwskazany dla osób chorujących na astmę lub nadwrażliwych na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów alergi… Przeczytaj więcej

Cena Aromactiv

Aromactiv jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Aromactiv w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 1 op. 1 g sztyft w cenie:

 • 4.85PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 4.85PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Aromactiv:


  Zamienniki Aromactiv

  Zapoznaj się z zamiennikami Aromactiv. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Aromactiv, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Aromactiv?

  Sprawdź gdzie kupić Aromactiv. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Aromactiv w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Aromactiv składniki i działanie

  Poznaj skład Aromactiv i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Aromactiv jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  4 Replies to “Aromactiv”

  1. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   0

   Oplacalnosc

   5

   Moja córeczka również śpi po tym długo, ale kataru nie ma w ogóle po plasterku . Żadnych skutków ubocznych.

  2. Przyniósł ulgę w katarze,ale chyba trochę podtruly mi dziecko,bo spokojnej nocy z plasterkiem rano wymioty, dziecko leci przez ręce i non stop śpi,ale katar rzeczywiście mniejszy.