Apetiblock

Poznaj bliżej lek Apetiblock:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Apetiblock. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Apetiblock i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Apetiblock

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Apetiblock Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Apetiblock i opinie ekspertów

5
Nasi użytkownicy ocenili Apetiblock na ocenę średnią 5/10 na podstawie 102 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Apetiblock
Apetiblook to preparat który jest kolejną ścieżką ,apetyt nie znika a waga w ogóle.

o Apetiblock

Niestety – Bardzo podnosi ciśnienie, więc nie wolno zażywać Nadciśnieniowcom. Nie obejdzie się bez zastrzyku na zbicie burzy Krwi. Tabletki nie dają rady!Przetestowałam Sama kilka razy i za wsze lądowałam na pogotowiu.

o Apetiblock

Apetiblock pomógł mi trzymać dietę w ryzach i wyrobić dobre nawyki żywieniowe– tzn. usunąć z diety nawyk podjadania. Jak przychodziła ochota na jakąś przekąskę– sięgałam po apetiblock i ochota na przekąski przechodziła. Teraz ju… [przeczytaj całą opinię]

o Apetiblock

Przy liczeniu kalorii i Apetiblock schudłam przez m-c 6 kg.

o Apetiblock

To zwykła ściema! Mam bardzo duże problemy z podjadaniem, a te tabletki w ogóle mi nie pomagają. Często jest tak, że po nich czuje nawet większy głód.

o Apetiblock

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Apetiblock

Apetiblock, ma być alternatywą w stosunku do przekąsek. W opakowaniu apetiblocku mamy 50 tabletek do żucia, po które sięgać powinniśmy, gdy najdzie nas ochota na zjedzenie czegoś niezbyt zdrowego między posiłkami. Zaskakujące, ze producent zalecił dawkowanie od jednej do trzech tabletek na dzień. To zdecydowanie za mało, myślę, że ochota na przekąskę nachodzi nas o wiele, wiele razy częściej niż tylko 3 razy na dzień.
Być może jednak składniki suplementu apetiblock, będą miały na nas taki wpływ, ze nasze potrzeby podjadania bardzo się zmniejszą, lub nawet zanikną. Mają się do tego przyczynić trzy aktywne składniki preparatu: chrom, oraz wyciągi z garcina cambogia, oraz gymnea. Wyciąg z garcina, nie ma jakiegokolwiek naukowego potwierdzenia skuteczności, więc jego dodanie to tylko chwyt marketingowy.
Gymnea jednak to roślina, na którą musicie Państwo zwrócić uwagę. Jej liście, powodują, że przestajemy odczuwać słodki smak! Nie będziemy, więc zainteresowani dotychczas słodkimi przekąskami, jeśli stracą dla nas słodki smak. Po drugie niezależnie od pierwszego działania, lek zmniejsza poziom glukozy we krwi. Uważa się nawet, że gymnea, jeśli będzie brana z typowymi lekami na cukrzycę drugiego rodzaju, pozwoli na zmniejszenie, a czasami zrezygnowanie z naszych podstawowych przeciwcukrzycowych leków.


Ulotka Apetiblock
Poznaj szczegółowe informacje o Apetiblock z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Apetiblock

Przeciwskazania zażywania Apetiblock
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu opako… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Apetiblock?
Dorośli: 1-3 tabl./dobę…. Przeczytaj więcej

Cena Apetiblock

Apetiblock jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Apetiblock w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 50 szt. tabl. mus. do ssania w cenie:

 • 21.00PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.42PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Apetiblock:


  Zamienniki Apetiblock

  Zapoznaj się z zamiennikami Apetiblock. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Apetiblock, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Apetiblock?

  Sprawdź gdzie kupić Apetiblock. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Apetiblock w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Apetiblock składniki i działanie

  Poznaj skład Apetiblock i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Apetiblock jest stosowany w wypadku: Na nadmierny apetyt, Na odchudzanie, Na odchudzanie, Suplement diety, z reklam TV,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  102 Replies to “Apetiblock”

  1. Niestety – Bardzo podnosi ciśnienie, więc nie wolno zażywać Nadciśnieniowcom. Nie obejdzie się bez zastrzyku na zbicie burzy Krwi. Tabletki nie dają rady!Przetestowałam Sama kilka razy i za wsze lądowałam na pogotowiu.

  2. Skutecznosc

   9

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Apetiblock pomógł mi trzymać dietę w ryzach i wyrobić dobre nawyki żywieniowe– tzn. usunąć z diety nawyk podjadania. Jak przychodziła ochota na jakąś przekąskę– sięgałam po apetiblock i ochota na przekąski przechodziła. Teraz już bardzo rzadko mam taki problem, ale między posiłkami wciąż sięgam po tabletkę apetiblocku– bo jest po prostu bardzo smaczny. Pozdrawiam.

  3. Skutecznosc

   7.6

   Brak skutków ubocznych

   2.5

   Oplacalnosc

   7.8

   Przy liczeniu kalorii i Apetiblock schudłam przez m-c 6 kg.

  4. Skutecznosc

   0.6

   Brak skutków ubocznych

   1.9

   Oplacalnosc

   1.8

   To zwykła ściema! Mam bardzo duże problemy z podjadaniem, a te tabletki w ogóle mi nie pomagają. Często jest tak, że po nich czuje nawet większy głód.

  5. Skutecznosc

   8

   Brak skutków ubocznych

   8

   Oplacalnosc

   9

   Pomarańczowy Apetiblock to mój numer jeden! Smakuje jak cukierek, ale w przeciwieństwie do słodyczy– hamuje apetyt. Polecam.

  6. Skutecznosc

   9.7

   Brak skutków ubocznych

   9.3

   Oplacalnosc

   9.6

   Według mnie są spoko, bo zastępują słodycze :) Takie jest ich zadanie, hamują głód na słodkie zachcianki…