Amoksiklav


Amoksiklav to odpowiednik szerzej znanego leku augmentin. Występuje zarówno w postaci tabletek, jak i proszku do samodzielnego wykonania zawiesiny. Jest to antybiotyk stosowany przy wielu różnych chorobach. Można nim leczyć zakażenia dróg oddechowych, zakażenia dróg moczowych, a także infekcje dermatologiczne.
Amoksiklav może spowodować pewne skutki uboczne, choć najczęściej nie są one związane z koniecznością interwencji lekarza. U pacjentów pojawić może się biegunka, nudności, czy wymioty. Jeśli któryś z tych objawów jest niepokojąco intensywny, zgłosić należy się do lekarza.
Napisz swoją opinię o Amoksiklav


Cena Amoksiklav
Skutki uboczne Amoksiklav
Dawkowanie Amoksiklav
Forum Amoksiklav
Najnowsza opinia o Amoksiklav
Zastosowanie i składniki Amoksiklav
Gdzie można kupić Amoksiklav?

Opinie o Amoksiklav (106)

Amoksiklav, ocena średnia

5.2333333333333

Skutecznosc

52/10

  Brak skutków ubocznych

  56/10

   Oplacalnosc

   49/10
    1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Jak dla mnie masakra, dziwny smak w ustach, zawroty głowy, nudności, biegunka, totalne osłabienie dzisiaj mam 4 dzien antybiotyku i jak czytam kom. to na czwartym dniu sie zaczynają skutki uboczne tak samo u mnie. Działanie szybie to fakt, ale okropne skutki uboczne.

    2. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Po czwartym dniu nie dam rady ani jednej więcej, ból brzucha jest nie do zniesienia mam dość tej chemii.

    3. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Jak czytam wypowiedzi niektórych, to śmiać mi się chce. Kto bierze taki silny lek i chodzi do pracy? U mnie lek podziała bardzo szybko, ze skutków ubocznych lekka biegunka. Ogólne osłabienie, ale to pewnie z choroby.
     Ogólnie lek dobry, polecam.

    4. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     No czytam i nie pokrywa sie to z moimi odczuciami. Biorę to od tygodnia 2x dziennie osłonowo raz dziennie asecurin dolega mi torbiel włosowata okolicach kości ogonowej. Lek super zero jakichkolwiek objawów ubocznych itp… nie wiem ino czy można chociaż 1 piwo bezalkoholowe 0,5% wypić bo po tygodniu smaki są na cokolwiek… pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia !

     1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

      Skutecznosc

      2

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      2

      Chyba żart to wcześniejsze wypowiedzi, POTWIERDZAM to szajs naciągany 2 tabletki wzięte, aż rzygania brakło mi sił. Lekarze podpisują umowy z firmami i biorą ciężkie pieniądze, a my jako króliki doświadczalne najpierw 50 zł za leki i później znowu 50 zł bo tamto G…. nie pomogło MOŻNA SOBIE ŻYCIE UŁOŻYĆ? MOŻNA

    5. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     2

     Witam. Wyszukałam dziś coś na temat tego leku i widzę, że większości z was zamiast on pomóc-zaszkodził. Niestety tak jak mi. Straszny ból brzucha, bulgotanie, nudności i biegunka po zażyciu 3 tabletek. Musze odstawić to świństwo!

    6. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Brałam amoksiklav na zapalenie oskrzeli, w trakcie trwania kuracji bolała mnie głowa, byłam senna i dziwnie się czułam, po zakończeniu brania leku okazało się, że mam zakażenie pochwy, ogólnie lek w miarę skuteczny.

    7. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Po jednej tabletce o godz 19.00 nieustająca biegunka. Jest godz. 8.00 jestem w pracy i siedzę w WC.

    8. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Witam, brałam ten lek 5 dni i sama go odstawiłam. Czułam że coś jest nie tak z moim organizmem. Miałam okropne skutki uboczne – nudności, wymioty, rozwolnienie, osłabienie, napady gorąca i pocenie się, a co najgorsze, jakieś dziwne zawroty głowy. Jak dla mnie dziadostwo, a na dodatek tabletka do połknięcia jest taka duża, że jak o niej pomyślę to chce mi się „haftować” . Szczerze niepolecana, jednak każdy reaguje inaczej, ja akurat tak zareagowałam.

    9. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Kuracja 7-dniowa na zapalenie górnych dróg oddechowych. Właśnie przerywam leczenie na 4 dniu, bo nie jestem już w stanie znieść bólu głowy, równolegle biorę Apap Extra w podwójnej dawcę, ale Apap już ma ograniczone działanie. Do tego od wczoraj doszła temperatura 38 delikatne drażnienie podniebienia, jakby stan zapalny. Ogólne osłabienie, bóle mięśni w tle. Kłopotów żołądkowych na szczęście nie mam, jeszcze.
     Antybiotykowi towarzyszy lek osłonowy.
     Skuteczność antybiotyku oceniam wysoko, bo dolegliwość zniknęły natychmiast, ale skutki uboczne, choć pewnie nie dotyczą wszystkich, są zbyt silne.

    10. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Brałem Amoksiklav przy dużej osłonie antybiotykowej, więc nie miałem skutków ubocznych. Jednak, po zakończeniu leczenia miałem dziwne, nocne pocenie się. Okazało się, że lek ten był zbyt słaby, gdyż nie uchronił mnie przed lekkim stanem zapalnym mięśnia sercowego, oraz, w konsekwencji, zaburzeniami rytmu serca. Ogólnie, lek nietrafiony i niegodny polecenia.

    11. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Niesamowite lekarstwo,jego skuteczność jest porażająca!!!!! W życiu się z czymś takim nie spotkałem. Niemiecka technologia.

    12. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Po trzech dniach stosowania odżyłem. Może i działa, ale jak zrobiło mi się lepiej od grypy to pojawił się skutek uboczny chyba??? a mianowicie wacek mi spuchł, zaczerwieniał i zaczął swędzieć niemiłosiernie. Musiało dostać się jakieś zapalenie. Więc już go nie biorę i brać nie mam zamiaru.

    13. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     skutki uboczne:
     – ból głowy
     – uczucie zmęczenia/nudności

     to jest antybiotyk i mam prawo się tak czuć. najważniejsze, że działa. polecam!

    14. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Antybiotyk okropny !!!
     Straszne skutki uboczne .
     – silne bóle brzucha
     – mdłości
     – bóle głowy
     – suchość w ustach
     – osłabienie
     – odczucie zimna

     ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!!!

    15. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     2

     Szczerze odradzam. Bardzo nieprzyjemne efekty uboczne. Po 5 dniach brania tego leku wystąpiły u mnie dolegliwości w postaci nudności, aft, pękania i krwawienia ust, zatkanych zatok, a na koniec silnego stanu zapalnego w gardle. Moim zdaniem po zakończeniu kuracji tym antybiotykiem choroba wróciła ze zdwojoną siłą.

    16. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Po 1 dawce biegunka i ból brzucha. Kolejne (to już 4 dawki) bez skutków ubocznych. Pomogło już na zatoki i tempera spadła, czekam na poprawę w gardle.

    17. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Po którejś dawce z kolei nie pamietam której, dostałem okropny ból głowy. Od samego rana do wieczora tabletki przeciwbólowe tylko troche działają, nawet gdy ruszam oczami to ból się wzmacnia. Odstawiłem antybiotyk i zobaczymy kiedy mi się poprawi. Na mnie działa okropnie. Nie życzę nikomu takiego bólu.

    18. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Przeraźliwe bóle głowy i biegunka (jak smółka u niemowlaka), ten lek to jakiś syf,nadaje się na ż##a a nie człowieka.

    19. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Uważajcie na ten lek! Lekarz mi go przepisał na ostry ból gardła i wysoką gorączkę. Antybiotyk zaczął działać bardzo szybko, objawy choroby ustąpiły, jak ręką odjął. Ale po 3 dniach stosowania antybiotyku zaczęły się dziać z moim organizmem cuda niewidy. Bóle żołądka, tak silne, że nie byłam w stanie podnieść się z łóżka, cały przełyk mnie bolał, że nie mogłam nic przełknąć. Już samo picie sprawiało niesamowity ból. Dodatkowo popękały mi usta do krwi, dziąsła krwawiły do tego stopnia, że nie mogłam normalnie umyć zębów, a język miałam wrażenie jakby był poparzony. D na dodatek dostałam grzybicznego zapalenia pochwy….

     ZAZNACZAM, ŻE BRAŁAM probiotyk regularnie 3 razy dziennie, wg zaleceń lekarza, oraz że nigdy wcześniej nie zareagowałam w ten sposób na żaden lek, a trochę ich w życiu jednak brałam…

     SERDECZNIE ODRADZAM!!!!

     1. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      10

      Brak skutków ubocznych. U mnie działa za każdym razem.

    20. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     po zażyciu biegunka

    21. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Mi to chirurg przepisał przy ranie. Już po wzięciu 2 dawki czułem lekki ból brzucha, nikt nic nie wspomniał o osłonie, więc po 2 dawce sam wykupiłem biotyk (osłonowo), ale raczej nie pomógł, bo obławy po kolejnych dawkach z osłoną się nie poprawiły. Chyba ma to związek z żołądkiem i kwasami żołądkowymi, budził mnie rano ból brzucha (silny).

    22. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Witam. Mi lek bardzo pomógł. Miałam okropny ból gardła, straszną chrypę, temperaturę i katar. Pojechałam na pogotowie, jakiś starszy pan po zbadaniu powiedział, że mam silne przeziębienie, zaatakowaną krtań i tchawicę i obrzęk w oskrzelach. Przepisał mi Amoksiklav i Eurespal w tabletkach. Już w drugiej dobie czułam się jak nowo narodzona. Ja ten lek polecam i żadnych ubocznych skutków nie mam.

    23. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Ja z kolei jestem znich bardzo zadowolona. Choruję często na zapalenie zatok i zapalenie oskrzeli-po dwóch dawkach antybiotyk pomógł mi strasznie. Nie miałam żadnych skutkow ubocznych. A przy tym antybiotyk nie jest drogi. Jak ktoś ma słaby organizm musi się raczej najpierw porządnie przebadać przed braniem jakiegokolwiek antybiotyku.

    24. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Witam tyle się naczytałam o tym leku ,że zwątpiłam . Właśnie zaczęłam kurację 28-dniową na boreliozę ,którą dopiero wykryto u mnie po DWÓCH LATACH. Leczono mnie na zapalenie stawów niestety takich mamy lekarzy. A teraz jestem w kropce i mam wahania czy ten lek w końcu mi pomoże. Poprawy nie widzę, a już tego bólu tych kości mam dość. Wszystkie wpisy są na przeziębienia, a nie ma wzmianki o boreliozie . Może ktoś brał ten lek na moja chorobę i czy pomógł ? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

    25. Opinia użytkownika o Amoksiklav :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Rzygam. Rozwolnienie. Prawie utrata przytomność. Koszmarny bol brzucha.
     Najgorsza noc w zyciu!!
     osłabienia takie ze nie moge chodzic.
     pisze to na drugi dzien. Wzielem 1 tabletkę! !! prawie zszedlem…dreszcze. zimno.Masakra. nie dla kazdego.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.