Allertec

Poznaj bliżej lek Allertec:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Allertec. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Allertec i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Allertec

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Allertec Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Allertec i opinie ekspertów

7.3
Nasi użytkownicy ocenili Allertec na ocenę średnią 7.3/10 na podstawie 26 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Allertec
Beznadzieja kompletnie nic nie pomógł nos jaki zawalony był taki pozostał, no cóż… pozostaje cierpliwie czekać, aż brzoza odpuści.

o Allertec

Pomaga, ale w moim przypadku obniża ciśnienie.

o Allertec

Pierwszy lek, który naprawdę pomaga mi w walce z alergią. Serdecznie mogę polecić każdemu, szczególnie, że można go używać w różnej formie.

o Allertec

Jedne z moich ulubionych tabletek na sytuacje podbramkowe – ogólnodostępne, więc jak mnie łapie nagły atak to prawie wszędzie mogę je kupić :) Cena na pluuuuus!

o Allertec

Nie rozumiem dlaczego bierzecie w dzień,najlepiej wieczorem,działa cały dzień i wieczorem znów wziąć i tyle
Jest b.skuteczny.
.

o Allertec

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Allertec

Allertec to lek stosowany w leczeniu zaburzeń alergicznych, takich jak astma oskrzelowa, sezonowe alergie na pyłki i inne alergiczne objawy kataru siennego. Lek ten jest przepisywany w postaci tabletek, kapsułek, syropu lub zawiesiny, w zależności od wieku pacjenta oraz aktualnej potrzeby wchłaniania leku.

Głównym składnikiem aktywnym leku Allertec jest cetirizyna, przeciwalergiczne lek z grupy substancji chemicznych zwanych pierwotnymi antagonistami receptorów histaminowych. Substancja ta blokuje działanie histaminy, która jest ważnym mediatorym odpowiedzialnym za reakcje alergiczne. Cetirizyna jest syntetycznym związkiem chemicznym, który jest dostępny w wielu lekach, w tym w Allertec.

Zalecane dawki leku Allertec zależą od wieku pacjenta oraz długości stosowania leku. U dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia zalecane są dawki 10 mg raz na dobę. U dzieci w wieku od 6-12 lat zalecana dawka wynosi 5 mg na dobę. U młodszych dzieci, w wieku od 2 lat do 6 lat, zalecana dawka Allertecu wynosi 2,5 mg na dobę. Należy jednak pamiętać, że dawkowanie powinno być dostosowane do potrzeb konkretnego pacjenta. Bardzo ważne jest, aby pacjenci byli świadomi potencjalnych skutków ubocznych leku, w przypadku przewlekłego stosowania leku, takich jak zawroty głowy, bóle głowy, zaburzenia snu lub drażliwość.

Najczęstszymi odpowiednikami leku Allertec dostępnymi w Polsce są leki Zirtek i Zentiva. Oba leki mają ten sam składnik aktywny – cetirizynę. Oba leki są dostępne w postaci tabletek i syropu i mają porównywalne działanie.

Kolejnym lekiem, który może zastąpić Allertec, jest lek Xyzal. Lek ten zawiera również cetirizynę, ale jest dostępny wyłącznie w postaci tabletki. Ta tabletka jest dostępna porównywalnych dawkach do Allertec’u.

Alertec może również zostać zastąpiony substancją o podobnym działaniu, lekiem o nazwie Loratadyna. Lek ten jest dostępny w postaci tabletek, syropu i zawiesin, a dawki są dostosowane do wieku pacjenta.

Wreszcie, Allertec może zostać zastąpiony lekiem o nazwie Claritine. Lek ten jest dostępny w postaci kapsułek, tabletek, syropu i zawiesiny. Jego składnik aktywny, loratadyna, ma podobne właściwości do cetirizyny.

Podsumowując, lek Allertec jest przepisywany w celu leczenia zaburzeń alergicznych. Dawki leku Allertec są dostosowane do wieku pacjenta i są dostępne w postaci tabletek, kapsułek, syropu lub zawiesiny. Istnieją również odpowiedniki tego leku, w tym Zirtek, Zentiva, Xyzal, Loratadyna i Claritine, które zawierają


Gdzie można kupić Allertec?

Sprawdź gdzie kupić Allertec. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Allertec w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Allertec składniki i działanie

Poznaj skład Allertec i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Allertec jest stosowany w wypadku: Na Alergię, Na Alergie, Na odporność, Na receptę, Suplement diety,
Główne składniki leku Allertec to: Cetyryzyna ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

26 Replies to “Allertec”

 1. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  0

  Beznadzieja kompletnie nic nie pomógł nos jaki zawalony był taki pozostał, no cóż… pozostaje cierpliwie czekać, aż brzoza odpuści.

 2. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  9.3

  Oplacalnosc

  10

  Pierwszy lek, który naprawdę pomaga mi w walce z alergią. Serdecznie mogę polecić każdemu, szczególnie, że można go używać w różnej formie.