Aciprex

Opinie o Aciprex

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Aciprex Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Aciprex

6
Nasi użytkownicy ocenili Aciprex na ocenę średnią 6/10 na podstawie 71 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Aciprex

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Aciprex

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Aciprex, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Aciprex?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Aciprex

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Aciprex?

Sprawdź dostępność Aciprex

Ulotka Aciprex

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Aciprex?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Aciprex

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Aciprex
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Aciprex skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Aciprex

Aciprex a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Aciprex przy karmieniu piersią

Aciprex przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Aciprex

Aciprex działanie i stosowanie

Dowiedz się o Aciprex Aciprex działanie i stosowanie

Aciprex w ciąży

Sprawdź czy Aciprex można brać w ciąży

Aciprex dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Aciprex

Aciprex a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Aciprex po alkoholu

Aciprex przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Aciprex

Aciprex zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Aciprex na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Aciprex jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

71 Replies to “Aciprex”

 1. Witam czy ktoś miał podobne skutki uboczne po aciprexie….od 5 dni cały czas mi jest niedobrze a głowa jakby ważyła jak dwie spać nie mogę przez mdłości i normalnie funkcjonować przez dzień. Jak tylko wstanę z łózka od razu mam zawroty i ciężką głowę pomocy

 2. Skutecznosc

  9

  Brak skutków ubocznych

  5

  Oplacalnosc

  9

  Witam. Także i ja podzielę się moimi doświadczeniami z Aciprexem. W moim przypadku biorę go na stany depresyjne i fobie społeczną (nieśmiałość) w dawce 10mg od ponad roku. Na początku także mi się wydawało, że nie działa, a raczej wzmagał negatywne odczucia. Po dłuższym czasie stosowania zauważam efekty: jestem bardziej śmiał, stany depresyjne ustąpiły, jestem bardziej otwarty na ludzi i chętniej niż wcześniej wykonuję, to co kiedyś sprawiało mi trudność. Zauważyłem, że stosując lek łatwiej mogę sobie poradzić z jakimś uzależnieniem. Niestety jak to z lekami bywa mają też skutki uboczne, które w moim przypadku objawiają się: Podwyższoną wagą z 90 kg na 107 w ciągu roku, na początku był problem z erekcją i popędem, ale już wszystko wraca do normy, ból głowy przy zmiennej pogodzie i rozkojarzenie, dziwne sny (ale ze snem nie mam problemu jak wcześniej nawet śpię lepiej). Powrócił mi dobry humor, ale niekiedy zdarzają się i gorsze chwile. Na pewno trzeba go brać dłużej żeby odczuć różnice i nie odstawiać po paru dniach lub tygodniach. Aha i wdg mnie uzależnia, bo nie chce go odstawić pomimo zaleceń. Aktualnie biorę 5 mg, a później postaram się odstawić. Najlepiej to radze go brać na noc, bo w dzień to może nas trochę osłabiać. Ja go biorę z racji wykonywanej często nocnej pracy zawsze rano i zauważyłem, że wieczorem mam przypływ energii i chęć do działania. To na tyle z moich odczuć… powodzenia.

 3. Skutecznosc

  0.8

  Brak skutków ubocznych

  0.7

  Oplacalnosc

  0

  Lek przepisany na nerwice, spowodował u mnie depresje, lęk społeczny się wzmógł, brak motywacji do czegokolwiek, spadek nastroju, lenistwo, 10 mg./rano.

 4. Choruje na arytmie, mam niedomykalność lewej zastawki serca i biorę leki na nadciśnienie i pradaxa na migotanie przedsionków, choruje od lat na depresje biorę signopam estazolam, a teraz lekarz mi przepisał lek Aciprex- pytam się kogoś, czy ten lek mogę brać? Czy mi nie zaszkodzi, proszę odpiszcie mi.

 5. Skutecznosc

  8.7

  Brak skutków ubocznych

  6.7

  Oplacalnosc

  5.7

  Witam, kiedyś brałam aciprex przez 2 lata… Czułam się już świetnie i odstawiłam go z dnia na dzień. Nie róbcie tego nigdy, dzisiaj znowu borykam się z depresja i lekami. Lek biorę dopiero 4 dzień i czekam aż to złe samopoczucie minie. Bywają różne dni, rano czuję się lepiej z kolei nocki mam nie przespane, a po południu mam drżenie, czuję się nieswojo, ale wierze, że potrzeba czasu i znów będzie jak kiedyś;) Mimo wszystko polecam, bo kiedyś naprawdę mi pomógł. Trzymajcie kciuki damy radę ;)

 6. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  9.9

  Stosuję od roku, dla mnie mega skuteczny. Lęki, strach i wycofanie minęły. Ok, pracuję też sama nad sobą- oczywiście wspierana terapią, ale lek bardzo sie u mnie sprawdził. U mnie zaczął działać po ok 1,5 miesiąca. Niestety, ale zauważyłam też minusy- znaczne przybranie masy ciała i brak snu.
  Ciało wyleczę (wrócę do swojej wagi), gdy uleczę duszę, ale bezzsenność to koszmar. Szukamy z lekarzem skutecznego leku, który zadziała. Wypróbowaliśmy ok 10 różnych – w miarę bezpiecznych – niestety, wciąż mam duże kłopoty żeby zasnąć.
  Nie mniej, Aciprex mi bardzo pomógł.

 7. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  9.5

  Biorę Aciprex 4 lata, niestety z przerwami ponieważ jak już czułam, że wszystko jest okej, odstawiałam bez konsultacji z lekarzem. Ważne, aby go nie odstawiać samemu i brać CODZIENNIE!!!! Efekty?? Cudowne!!! Faktycznie zdarzały się jeszcze myśli, ale natychmiast uciekały. Jakbym była zdrowa :))) Pierwsze tygodnie lęki były nasilone, dlatego dostałam jeszcze Zomiren 0,25 tzw lek na przetrwanie przetrwanie, który zaczyna działać po kilkunastu minutach. Da się żyć z nerwica, ale koniecznie trzeba stosować się do zaleceń lekarza i nie odstawiać samemu.

 8. Skutecznosc

  8.8

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  10

  Biorę od roku, razem z deprexoletem na noc. Przez pierwszy miesiąc byłam w bardzo złym stanie- lęki, stan depresyjny się nasilił, nie byłam w stanie normalnie funkcjonować, totalne zaburzenia psychomotoryki.
  Lek zaczął działać po zwiększeniu dawki, po 2 miesiącach regularnego stosowania. Jest lepiej, aczkolwiek nie jest to całkowita poprawa. Obserwuję u siebie nadmierne wypadanie włosów i osłabienie popędu seksualnego, problemy z orgazmem.
  Mam nadzieję, że za jakiś czas lek zacznie działać w pełni.
  Mimo wszystko – polecam :)

  1. Dziękuję, skutecznie mi pomogłaś podjąć decyzje, aby w to nie wchodzić. To jakaś trutka. Mam receptę, pójdzie do kosza.