Acidobalance


Napisz swoją opinię o Acidobalance


Cena Acidobalance
Zamienniki Acidobalance
Forum Acidobalance
Najnowsza opinia o Acidobalance
Zastosowanie i składniki Acidobalance
Gdzie można kupić Acidobalance?

Opinie o Acidobalance (4)

Acidobalance, ocena średnia

9

Skutecznosc

90/10

  Brak skutków ubocznych

  90/10

   Oplacalnosc

   90/10
    1. Opinia użytkownika o Acidobalance :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Używam acidobalance, boję się zakwaszenia organizmu. Biorę leki, które mogą zakwaszać, więc profilaktycznie piję go codziennie. Lekarz powiedział, że na pewno nie zaszkodzi, tym bardziej zdecydowałam się na ten suplement.

    2. Opinia użytkownika o Acidobalance :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Amelia, wiem o czym mówisz, nie była nigdy na głodówce, bo boje się radykalnego wpływu takich działań na organizm, ale kiedyś lekarz dał mi w bardzo duże dawki witaminy b12. I pierwszy dzień na b12 czułam się tak jak cały czas na acidobalansie. Tyle, że Po b12 to mija po dniu, ale po acido utrzymuje się bez zmian. Konkretna sprawa, dziwne że nie reklamują tego w telewizji. Co chwila tylko jakieś cuda aflofarmowe, które nigdy, nigdy nie działają.

    3. Opinia użytkownika o Acidobalance :

     Przepraszam, ze w drugiej opinii to pisze, ale pospieszyłam się i zapomniałam dodać, że mój staż z acidobalance to 4 tygodnie. Odpukać we niemalowane, ale dodam, że nie mam już też problemu z zaparciami. Jak zawsze czułam, że z moimi jelitami coś jest nie tak, to teraz jakbym o nich zapomniała. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby nie przestał działać. I proszę napiszcie czy ktoś jeszcze to coś brał?

    4. Opinia użytkownika o Acidobalance :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dziękuję za posłuchanie maila i dodanie produktu do sprawdzleku, chciałam go opisać, bo mam z nim dobre doświadczenia. Każdy z nas jest wyjątkowy, ale choroby na które cierpimy zdają się być podobne. Jak zacząć? Acidobalanace dodał mi bardzo energii, jakbym go miała porównać, to powiedziałabym, że branie acidobalancu działa tak jak stosowanie głodówki. Przychodzi któryś dzień i nagle czujecie powera, wiecie co zrobić z resztą dnia, jak sprostać obowiązkom i w ogóle. Tak jest a acidobalance. Tylko że ten stan się utrzymuje. Nie wiem co to powoduje, czy faktycznie miałam jakąś mocną nierównowagę kwasowo-zasadową, czy może jakiś zestaw składników acidobalancu tak słodko działa.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.