Abasaglar

Poznaj bliżej lek Abasaglar:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Abasaglar. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Abasaglar i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Abasaglar

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Abasaglar Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Abasaglar i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Abasaglar
Witam. Używam Abasaglar od miesiąca, razem z penem firmy Lilly i jestem bardzo nie zadowolona. Abasaglar piecze podczas wstrzykiwania i po, pozostawiając opuchlizny i podrażnienia jak po ukąszeniu owada. Pen chodzi bardzo topornie utrudniając b… [przeczytaj całą opinię]

o Abasaglar

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Gdzie można kupić Abasaglar?

Sprawdź gdzie kupić Abasaglar. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Abasaglar w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Abasaglar składniki i działanie

Poznaj skład Abasaglar i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Abasaglar jest stosowany w wypadku: Na Cukrzycę, Na Cukrzycę, Na cukrzycę typ 1, Na receptę,
Główne składniki leku Abasaglar to: Insulina glargine ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

One Reply to “Abasaglar”

  1. Witam. Używam Abasaglar od miesiąca, razem z penem firmy Lilly i jestem bardzo nie zadowolona. Abasaglar piecze podczas wstrzykiwania i po, pozostawiając opuchlizny i podrażnienia jak po ukąszeniu owada. Pen chodzi bardzo topornie utrudniając bolesny zastrzyk. Cena wysoka nawet przy refundacji.
    Czy mogą państwo polecić lepszej jakości zamiennik?