Zomiren

4,0 [21]

Tagi: , , ,

Zomiren jest generycznym odpowiednikiem xanaxu. Jest pochodną benzodiazepiny, o krótkim okresie półtrwania, dlatego zażywa się go w dawkach dzielonych 2-3 razy dziennie. Ma dość wysoki potencjał uzależniający, dlatego zaleca się zażywanie go w jak najniższej skutecznej dawce terapeutycznej. Działa on natychmiastowo po zażyciu i wszelkie objawy ustępują już po kilkunastu minutach. Jest to bodajże najskuteczniejszy lek używany do leczenia wymienionych schorzeń. Oprócz tego lek działa uspokajająco, miorelaksacyjnie, a często również wywołuje lekką euforie, dlatego bywa używany również rekreacyjnie. Używany terapeutycznie, zgodnie z zaleceniami lekarza nie powoduje uzależnienia.

Najnowsza opinia o Zomiren:

„Jak dla mnie super w dawce 0,5 doraźnie….” [czytaj więcej poniżej]

Zomiren otrzymał ocenę średnią: 4,0 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 23 opinii

Zomiren jest stosowany w wypadku: Na Nerwicę, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Zomiren to: Alprazolamum ,

Zomiren opakowanie


Pytania o Zomiren na forum:

  moklar przestał działac ?

  zomiren o,5 mg

Masz pytania dotyczące leku Zomiren?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Zomiren cena:

Lek Zomiren nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Zomiren ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Zomiren?

Oto lista aptek i sklepów z Zomiren:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Zomiren
 1. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jak dla mnie super w dawce 0,5 doraźnie.

 2. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Do „Ola Zomiren

  nawet czytać się nie chce tego co niektórzy piszą o tym ze uzależnia, zakładanie tipsów i farbowanie włosów tez uzależniają, uzależnia botox i wstrzykiwanie sobie kwasu hialuronowego, ale wszystko służy temu żeby lepiej sie czuć czy lepiej wyglądać, złotego środka na wszystko nie ma, więc nie piszcie głupot ze jest zły z tego powodu że uzależnia, najważniejsze ze pomaga”

  nie porównuj zakładania tipsów do uzależnienia od benzodiazepin, bo jak widać nie masz o tym pojęcia.
  Nie można porównać silnego uzależnienia psychiczno-fizycznego od leków do jakichś przyjemności typu zabiegi kosmetyczne.

  www benzo uk org /polman
  strona dla tych, którzy myślą podobnie.
  Wiem, że to dobry lek, który pomaga w nerwicy, ale dobrze być świadomym konsekwencji jego zażywania, bo mało który lekarz nam o tym powie. A jeszcze takie mylące opisy się pojawiają.

 3. Zomiren #

  Zomiren, czyli Xanax.
  Pierwszy raz brałam Xanax XR w 1994 roku, przy jednoczesnym braniu Prozaku (Fluoksetyna). Brałam go codziennie przez następne 3 lata. Po odstawieniu przestałam sypiać i miałam lęki. Czułam się fatalnie przez dłuższy czas. Ale byłam jeszcze młoda (43 lata) i jakoś przeżyłam. Następne moje spotkanie z Xanaxem nastąpiło w 2013 roku przy jednoczesnym braniu Cymbalty (Duloksetyna). Odstawiłam po 3 miesiącach. Na 4 dzień myślałam, że umrę. Dostałam strasznych napadów lęku. Wróciłam znowu do Xanaxu i brałam przez następne 3 miesiące. Doprowadził mnie do próby samobójczej (połknęłam 100 tabletek). Bardzo długo umierałam. Byłam nieprzytomna przez tydzień. Odratowano mnie, ale to, co było potem było potworne. Byłam w piekle. Błagałam Boga o śmierć. Miałam natrętne myśli samobójcze. Paliło mnie ciało. Przestałam sypiać. Nie biorę Xanaxu od 6 tygodni. Ten „lek” jest zabójcą. Uzależnia wszystkich, bez wyjątku. Po jakimś czasie wzmaga lęki, nerwowość i daje uczucie wewnętrznej pustki. Jest przekleństwem.

 4. Zomiren #

  nawet czytać się nie chce tego co niektórzy piszą o tym ze uzależnia, zakładanie tipsów i farbowanie włosów tez uzależniają, uzależnia botox i wstrzykiwanie sobie kwasu hialuronowego, ale wszystko służy temu żeby lepiej sie czuć czy lepiej wyglądać, złotego środka na wszystko nie ma, więc nie piszcie głupot ze jest zły z tego powodu że uzależnia, najważniejsze ze pomaga

 5. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Uzależnia, ale tylko przy regularnym braniu, stosowany doraźnie bardzo pomaga, ja mam lęki po alkoholu na drugi dzień po zomirenie ulga natychmiastowa.
  Polecam, ale tylko doraźnie

 6. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dzień dobry. Zomiren zażywam w małej dawce od ok 1 mies.. Terapeutycznie – miałam go stosować codziennie, jednak sięgam po niego w chwilach silnego napięcia i rozedrgania, kiedy czuję, że z nerwów robi mi się słabo i wszystko się we mnie trzęsie -rzeczywiście pomaga. Czuję się po nim raczej dobrze, jedyny minus to senność, która pojawia się gdy mam deficyty w kwestii snu lub jestem fizycznie zmęczona. Nie zamierzam z niego rezygnować, gdyż przy długotrwałym leczeniu zaawansowanej depresji różnymi lekami, dopiero Zomiren zadziałał wręcz „namacalnie” (a jestem farmakologicznym niedowiarkiem). Życzę wszystkim szukającym pomocy w normalnym codziennym funkcjonowaniu efektywnej pracy nad sobą i swoimi słabościami, na prawdę warto:)

 7. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  jestem właśnie przed obroną licencjatu, bardzo dużo się denerwowałam aż do tego stopnia że wystąpiły u mnie bóle głowy kołatanie serca oraz sztywność karku. lekarz przepisał mi zomiren, biorę 0.25 2x na dobę, po pierwszym zażyciu objawy minęły jak ręką odjął, polecam.

 8. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  myślałam ,że mam atak serca, brakowało mi powietrza byłam słaba i przerażona! lekarz po badaniach stwierdził u mnie nerwicę i napady lękowe. Przepisał mi Zomiren. Lek jest naprawdę skuteczny,działa szybko i biorę go tylko wtedy kiedy naprawdę muszę, czyli nie ma potrzeby brania go regularnie przez długi czas a co za tym idzie nie uzależnia!Jedyny jego minus to to że jestem po nim ospała.

 9. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zomiren jest super, biorę doraźnie i działa już po ok.15 minutach. Gorąco polecam i pozdrawiam

 10. Zomiren #

  O strategii zażywania Zomirenu. Lekarz przepisał mi 2×0,5 mg. W zależności od nastroju i nasilenia objawów lekowych sam kontroluje dawkę. Są dni, kiedy biorę 2×0,25 (pół tabletki), lecz w chwili, gdy poczuję się źle biorę 3×0,25. „Chomikuję” sobie w ten sposób lek na „czarną godzinę. Jest to możliwe, ponieważ Zomiren działa praktycznie natychmiast i nie ma konieczności czekania (nieraz dwóch tygodni)aż organizm zareaguje na terapię. Pacjent sam najlepiej wie – widzi po swoim organiźmie, a właściwie psychice, czego mu w danej chwili potrzeba. Jedna z wypowiadających się osób wyraziła zdanie, ze Zomiren ogranicza możliwość skupienia się na jakieś pracy. Nie poddając w wątpliwość jej słów, muszę stwierdzić, że w moim przypadku jest zupełnie odwrotnie. Nasilenie stanów lękowych powoduje bowiem, ze nie mogę skupić się na żadnej pracy intelektualnej. Po dawce Zomirenu wraca zdolność koncentracji.

  Pierwszą dawkę biorę około 8 rano, to jest pół tabletki 0,5. Zawsze staram się czymś zająć, a jeśli nie czuję się dobrze, około godziny 12 biorę taka sama dawkę i to zazwyczaj wystarcza do wieczora, kiedy zażywam ostanie pół tabletki. W ten sposób utrzymuję w miarę stałe stężenie leku w organizmie, a co najważniejsze zachowuję kontrole nad przyjmowaniem leku. Rano, biorąc pierwszą dawkę, uzyskuję znaczne poczucie bezpieczeństwa przed lękami, potem zawsze mam w zanadrzu druga dawkę, której nie muszę przecież brać.

  Myślę, ze wiele osób mających złe doświadczenia z Zomirenem po prostu nie zachowywało odpowiedniej dyscypliny zażywania tego leku. Zapewne, chcąc jak najszybciej usunąć odczucia lękowe, zażywało go w z byt dużych dawkach, zbyt często, co ujawniało jego objawy uboczne. Jest on bardzo skuteczny, ale wymaga wiedzy o jego działaniu i ciągłemu wsłuchiwaniu się w reakcję swojego organizmu.

  Jeśli ktoś jeszcze ma ciekawe i pouczające doświadczenia z zażywaniem Zomirenu, bardzo proszę o wypowiedź, co może pomoc osobom, które nie są zadowolone z działania tego leku.

  Pozdrawiam


Znasz Zomiren? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Dodaj Lek !

Nie możesz znaleźć leku, którego szukasz?

Chcesz poczytać o nim opinie?
DODAJ NOWY LEK
KLIKNIJ!