Zomiren opinie

Zomiren, ocena średnia

7.4666666666667

Skutecznosc

83/10

  Brak skutków ubocznych

  63/10

   Oplacalnosc

   78/10

    Zomiren jest generycznym odpowiednikiem xanaxu. Jest pochodną benzodiazepiny, o krótkim okresie półtrwania, dlatego zażywa się go w dawkach dzielonych 2-3 razy dziennie. Ma dość wysoki potencjał uzależniający, dlatego zaleca się zażywanie go w jak najniższej skutecznej dawce terapeutycznej. Działa on natychmiastowo po zażyciu i wszelkie objawy ustępują już po kilkunastu minutach. Jest to bodajże najskuteczniejszy lek używany do leczenia wymienionych schorzeń. Oprócz tego lek działa uspokajająco, miorelaksacyjnie, a często również wywołuje lekką euforie, dlatego bywa używany również rekreacyjnie. Używany terapeutycznie, zgodnie z zaleceniami lekarza nie powoduje uzależnienia.

    Cena Zomiren
    Skutki uboczne Zomiren
    Dawkowanie Zomiren
    Ulotka Zomiren
    Zamienniki Zomiren
    Forum Zomiren
    Najnowsza opinia o Zomiren
    Zastosowanie i składniki Zomiren
    Gdzie można kupić Zomiren?

    Napisz swoja opinię o Zomiren

    37 Opinii o “Zomiren

    1. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     6

     Czuję ogromną potrzebę i konieczność przestrzec wszystkich tych, którzy planują zakup tego leku. Zacznę od tego, że lekarz, który daje receptę na ten lek zwykłemu człowiekowi borykającemu się z nerwicą, w tym ze stanami lękowymi jest pozbawionym fachowej wiedzy człowiekiem obsadzonym na niewłaściwym miejscu (najgrzeczniej ujmując). Od 5 lat zażywam zomiren, wiadome jest, że organizm domaga się z czasem większych dawek w związku z czym te dawki siłą rzeczy zostały zwiększane. Doprowadziło to w efekcie do tego, że wszystkie objawy z którymi udałam się na początku do lekarza powróciły z niewyobrażalną mocą, na co zupełnie nie byłam przygotowana. Dodatkowo nadmieniam, iż te leki powodują silne uzależnienie i wyjątkowo ciężkie objawy poodstawienne, z którymi pacjenci borykają się latami, a przynajmniej Ci dzielni..bo słabszych już na etapie leczenia uzależnienia dopada depresja i albo podejmują próby samobójcze, albo się z myślami o nich borykają nieustannie.. Zapewniam o tych, że benzodiazepiny po okresie stosowania dłuższym, niż rok zabierają nam w dosłownym znaczeniu tego słowa życie..

     1. Opinia użytkownika o Zomiren :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      8

      Oplacalnosc

      10

      Stuknij się w główkę i to tak z rozpędu. 5 lat brać Zomiren… totalna głupota.
      Nie dziwię się, że uzależnia i organizm domaga się większych dawek, bo to benzodiazepina. Twój lekarz, to jakiś matoł, że Ci go przepisuje.
      Na nerwicę bierze się SSRI ( Arketis, Mozarin, a nawet Sulpiryd itp ), a takie benzodiazepiny jak Zomiren tylko doraźnie – np. przed rozmową kwalifikacyjną, albo egzaminem w szkole.
      Ja mam jedno opakowanie Zomirenu i przez rok wziąłem może z 6 tabletek (rozmowy kwalifikacyjne, prezentacje w pracy) i w tych sytuacjach działał wyśmienicie.
      Twój lekarz nie ma zielonego pojęcia o leczeniu nerwic i ogólnie stanów lękowych – zmień go, bo zmarnujesz sobie zdrowie i życie.

    2. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Cudowny lek. Polecam. zero skutków ubocznych i bardzo skuteczny

     1. Opinia użytkownika o Zomiren :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      2

      5 lat temu odstawiłam Zomirenkę (0,5) i nadal odczuwam skutki uboczne. Wiadomo ,nie tak silne jak na początku, ale są. Nie polecam i szczerze odradzam…

     2. Opinia użytkownika o Zomiren :

      Skutecznosc

      8

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      8

      Zero skutków? Ok, podczas brania może i nic się nie dzieje, ale spróbuj stanąć naprzeciw życiu po kilku miesiącach używania zomirenu i powiedzieć wtedy, jaki to lek jest bezpieczny

    3. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Mi dziś lekarz rodzinny przepisał Zomiren i po przeczytaniu waszych opinii mam mętlik w głowie brać?? nie brać?? Od prawie 6 lat po śmierci syna nie radzę sobie ze sobą, mam właśnie stany lękowe, ni z gruchy, ni z pietruchy dostaje kluchę w gardle, kołatanie serducha, a na żołądku taki dziwny ucisk, jakby mnie zemdliło, aż do uczucia, że za chwilę, albo zwrócę, albo zemdleję, a jak teraz zbliża się rocznica śmierci, to wiem ze będzie mnie nosić:( mam małą dawkę 0.25 mg, mam nadzieję, że nie zaszkodzę sobie tym.

    4. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Ja chcę się uwolnić od zomirenu, ale jak?

    5. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     Lek jest świetny, stosowałam w leczeniu lęku napadowego, autentycznej paniki, działa bardzo szybko, rozluźnia, lęk znika, jak za dotknięciem różdżki, ale… no właśnie.
     Dopada po nim opóźniona senność, stan oszołomienia półtrwa jeszcze długo, nie można po nim prowadzić samochodu…

     I nie oszukujmy się -odstawianie go to koszmar. „Schodzenie” z niego trwa długo, dostaje się ataku paniki na samą myśl, że nie masz go przy sobie. Jestem teraz „czysta” w sensie nie zażywam go, ale cóż… listek noszę ZAWSZE przy sobie.

    6. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Lek do doraźnego stosowania – doskonały. Kiedy muszę biorę, ale tylko wieczorem, ponieważ jestem po nim bardzo senna. Żałuję, że istnieje niebezpieczeństwo uzależnienia.

    7. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Zomiren jest skuteczny i po godzinie usuwa lęk i niepokój. Zero skutków ubocznych. W porównaniu z innymi lekami na uspokojenie, ten pomaga mi na 100%. Szkoda, że uzależnia i najlepiej brać go dorywczo.

    8. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Wreszcie można iść na rozmowę kwalifikacyjną i panować nad sytuacją :) Tylko senność po nim jest beznadziejna- trzeba odespać.

    9. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Witam.Zomiren znam od kilku lat.Był czas,że brałam 2xdziennie 1,0g i czasem było mało.Gdy sytuacja życiowa unormowała się,zeszłam do 0,5 raz dziennie.Prosiłam lekarza o lek na uspokojenie ale by pozostało jasne myślenie i dostałam Zomiren.Obecnie mam go lecz używam okazjonalnie.Pomaga prawie natychmiast i ja nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.Jak dla mnie to super lek i nie uzależniłam się.Szczerze polecam.

    10. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     zomiren jest super zawsze mi pomaga a czesto występuja u mnie napady lęku.

    11. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Jak dla mnie super w dawce 0,5 doraźnie.

    12. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Do „Ola Zomiren

     nawet czytać się nie chce tego co niektórzy piszą o tym ze uzależnia, zakładanie tipsów i farbowanie włosów tez uzależniają, uzależnia botox i wstrzykiwanie sobie kwasu hialuronowego, ale wszystko służy temu żeby lepiej sie czuć czy lepiej wyglądać, złotego środka na wszystko nie ma, więc nie piszcie głupot ze jest zły z tego powodu że uzależnia, najważniejsze ze pomaga”

     nie porównuj zakładania tipsów do uzależnienia od benzodiazepin, bo jak widać nie masz o tym pojęcia.
     Nie można porównać silnego uzależnienia psychiczno-fizycznego od leków do jakichś przyjemności typu zabiegi kosmetyczne.

     www benzo uk org /polman
     strona dla tych, którzy myślą podobnie.
     Wiem, że to dobry lek, który pomaga w nerwicy, ale dobrze być świadomym konsekwencji jego zażywania, bo mało który lekarz nam o tym powie. A jeszcze takie mylące opisy się pojawiają.

     1. Opinia użytkownika o Zomiren :

      Tak tylko że po odstawieniu botoksu czy innych rzeczy o których pisałaś nie będziesz miała drgawek,halucynacji czy nawet delirium.Spróbuj odstawić zomiren np po roku brania to zobaczysz co się będzie z Tobą działo więc jak nie wiesz to nie pisz głupot.

    13. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Zomiren, czyli Xanax.
     Pierwszy raz brałam Xanax XR w 1994 roku, przy jednoczesnym braniu Prozaku (Fluoksetyna). Brałam go codziennie przez następne 3 lata. Po odstawieniu przestałam sypiać i miałam lęki. Czułam się fatalnie przez dłuższy czas. Ale byłam jeszcze młoda (43 lata) i jakoś przeżyłam. Następne moje spotkanie z Xanaxem nastąpiło w 2013 roku przy jednoczesnym braniu Cymbalty (Duloksetyna). Odstawiłam po 3 miesiącach. Na 4 dzień myślałam, że umrę. Dostałam strasznych napadów lęku. Wróciłam znowu do Xanaxu i brałam przez następne 3 miesiące. Doprowadził mnie do próby samobójczej (połknęłam 100 tabletek). Bardzo długo umierałam. Byłam nieprzytomna przez tydzień. Odratowano mnie, ale to, co było potem było potworne. Byłam w piekle. Błagałam Boga o śmierć. Miałam natrętne myśli samobójcze. Paliło mnie ciało. Przestałam sypiać. Nie biorę Xanaxu od 6 tygodni. Ten „lek” jest zabójcą. Uzależnia wszystkich, bez wyjątku. Po jakimś czasie wzmaga lęki, nerwowość i daje uczucie wewnętrznej pustki. Jest przekleństwem.

    14. Opinia użytkownika o Zomiren :

     nawet czytać się nie chce tego co niektórzy piszą o tym ze uzależnia, zakładanie tipsów i farbowanie włosów tez uzależniają, uzależnia botox i wstrzykiwanie sobie kwasu hialuronowego, ale wszystko służy temu żeby lepiej sie czuć czy lepiej wyglądać, złotego środka na wszystko nie ma, więc nie piszcie głupot ze jest zły z tego powodu że uzależnia, najważniejsze ze pomaga

    15. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Uzależnia, ale tylko przy regularnym braniu, stosowany doraźnie bardzo pomaga, ja mam lęki po alkoholu na drugi dzień po zomirenie ulga natychmiastowa.
     Polecam, ale tylko doraźnie

    16. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Dzień dobry. Zomiren zażywam w małej dawce od ok 1 mies.. Terapeutycznie – miałam go stosować codziennie, jednak sięgam po niego w chwilach silnego napięcia i rozedrgania, kiedy czuję, że z nerwów robi mi się słabo i wszystko się we mnie trzęsie -rzeczywiście pomaga. Czuję się po nim raczej dobrze, jedyny minus to senność, która pojawia się gdy mam deficyty w kwestii snu lub jestem fizycznie zmęczona. Nie zamierzam z niego rezygnować, gdyż przy długotrwałym leczeniu zaawansowanej depresji różnymi lekami, dopiero Zomiren zadziałał wręcz „namacalnie” (a jestem farmakologicznym niedowiarkiem). Życzę wszystkim szukającym pomocy w normalnym codziennym funkcjonowaniu efektywnej pracy nad sobą i swoimi słabościami, na prawdę warto:)

    17. Opinia użytkownika o Zomiren :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     jestem właśnie przed obroną licencjatu, bardzo dużo się denerwowałam aż do tego stopnia że wystąpiły u mnie bóle głowy kołatanie serca oraz sztywność karku. lekarz przepisał mi zomiren, biorę 0.25 2x na dobę, po pierwszym zażyciu objawy minęły jak ręką odjął, polecam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.