Zomiren

4,2 [27]

Tagi: , , ,

Zomiren jest generycznym odpowiednikiem xanaxu. Jest pochodną benzodiazepiny, o krótkim okresie półtrwania, dlatego zażywa się go w dawkach dzielonych 2-3 razy dziennie. Ma dość wysoki potencjał uzależniający, dlatego zaleca się zażywanie go w jak najniższej skutecznej dawce terapeutycznej. Działa on natychmiastowo po zażyciu i wszelkie objawy ustępują już po kilkunastu minutach. Jest to bodajże najskuteczniejszy lek używany do leczenia wymienionych schorzeń. Oprócz tego lek działa uspokajająco, miorelaksacyjnie, a często również wywołuje lekką euforie, dlatego bywa używany również rekreacyjnie. Używany terapeutycznie, zgodnie z zaleceniami lekarza nie powoduje uzależnienia.

Najnowsza opinia o Zomiren:

„Mi dziś lekarz rodzinny przepisał Zomiren i po przeczytaniu waszych opinii mam mętlik w głowie brać?? nie brać?? Od prawie 6 lat po śmierci syna nie radzę sobie ze sobą, mam właśnie stany lękowe, ni z gruchy, ni z pietruchy dostaje kluchę w gardle, kołatanie serducha, a na żołądku taki dziwny ucisk, jakby mnie zemdliło, aż do uczucia, że za chwilę, albo zwrócę, albo zemdleję, a jak teraz zbliża się rocznica śmierci, to …” [czytaj więcej poniżej]

Zomiren otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 32 opinii

Zomiren jest stosowany w wypadku: Na Nerwicę, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Zomiren to: Alprazolamum ,

Zomiren opakowanie


Pytania o Zomiren na forum:

  moklar przestał działac ?

  zomiren o,5 mg

Masz pytania dotyczące leku Zomiren?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Zomiren cena:

Lek Zomiren nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Zomiren ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Zomiren?

Oto lista aptek i sklepów z Zomiren:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Zomiren
 1. Zomiren #

  Mi dziś lekarz rodzinny przepisał Zomiren i po przeczytaniu waszych opinii mam mętlik w głowie brać?? nie brać?? Od prawie 6 lat po śmierci syna nie radzę sobie ze sobą, mam właśnie stany lękowe, ni z gruchy, ni z pietruchy dostaje kluchę w gardle, kołatanie serducha, a na żołądku taki dziwny ucisk, jakby mnie zemdliło, aż do uczucia, że za chwilę, albo zwrócę, albo zemdleję, a jak teraz zbliża się rocznica śmierci, to wiem ze będzie mnie nosić:( mam małą dawkę 0.25 mg, mam nadzieję, że nie zaszkodzę sobie tym.

 2. Zomiren #

  Ja chcę się uwolnić od zomirenu, ale jak?

 3. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek jest świetny, stosowałam w leczeniu lęku napadowego, autentycznej paniki, działa bardzo szybko, rozluźnia, lęk znika, jak za dotknięciem różdżki, ale… no właśnie.
  Dopada po nim opóźniona senność, stan oszołomienia półtrwa jeszcze długo, nie można po nim prowadzić samochodu…

  I nie oszukujmy się -odstawianie go to koszmar. „Schodzenie” z niego trwa długo, dostaje się ataku paniki na samą myśl, że nie masz go przy sobie. Jestem teraz „czysta” w sensie nie zażywam go, ale cóż… listek noszę ZAWSZE przy sobie.

 4. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek do doraźnego stosowania – doskonały. Kiedy muszę biorę, ale tylko wieczorem, ponieważ jestem po nim bardzo senna. Żałuję, że istnieje niebezpieczeństwo uzależnienia.

 5. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zomiren jest skuteczny i po godzinie usuwa lęk i niepokój. Zero skutków ubocznych. W porównaniu z innymi lekami na uspokojenie, ten pomaga mi na 100%. Szkoda, że uzależnia i najlepiej brać go dorywczo.

 6. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wreszcie można iść na rozmowę kwalifikacyjną i panować nad sytuacją :) Tylko senność po nim jest beznadziejna- trzeba odespać.

 7. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam.Zomiren znam od kilku lat.Był czas,że brałam 2xdziennie 1,0g i czasem było mało.Gdy sytuacja życiowa unormowała się,zeszłam do 0,5 raz dziennie.Prosiłam lekarza o lek na uspokojenie ale by pozostało jasne myślenie i dostałam Zomiren.Obecnie mam go lecz używam okazjonalnie.Pomaga prawie natychmiast i ja nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.Jak dla mnie to super lek i nie uzależniłam się.Szczerze polecam.

 8. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  zomiren jest super zawsze mi pomaga a czesto występuja u mnie napady lęku.

 9. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jak dla mnie super w dawce 0,5 doraźnie.

 10. Zomiren #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Do „Ola Zomiren

  nawet czytać się nie chce tego co niektórzy piszą o tym ze uzależnia, zakładanie tipsów i farbowanie włosów tez uzależniają, uzależnia botox i wstrzykiwanie sobie kwasu hialuronowego, ale wszystko służy temu żeby lepiej sie czuć czy lepiej wyglądać, złotego środka na wszystko nie ma, więc nie piszcie głupot ze jest zły z tego powodu że uzależnia, najważniejsze ze pomaga”

  nie porównuj zakładania tipsów do uzależnienia od benzodiazepin, bo jak widać nie masz o tym pojęcia.
  Nie można porównać silnego uzależnienia psychiczno-fizycznego od leków do jakichś przyjemności typu zabiegi kosmetyczne.

  www benzo uk org /polman
  strona dla tych, którzy myślą podobnie.
  Wiem, że to dobry lek, który pomaga w nerwicy, ale dobrze być świadomym konsekwencji jego zażywania, bo mało który lekarz nam o tym powie. A jeszcze takie mylące opisy się pojawiają.

  • Zomiren #

   Tak tylko że po odstawieniu botoksu czy innych rzeczy o których pisałaś nie będziesz miała drgawek,halucynacji czy nawet delirium.Spróbuj odstawić zomiren np po roku brania to zobaczysz co się będzie z Tobą działo więc jak nie wiesz to nie pisz głupot.


Znasz Zomiren? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.