Zincas Forte

4,5 [8]Jest to lek zawierający cynk. Jego zadaniem jest uzupełnianie niedoborów tego pierwiastka. W rzeczywistości ten preparat nie różni się od zwykłego sprzedawanego bez konieczności pokazywania recepty Zincasu, niczym innym poza ilością cynku. Pięć tabletek zincasu odpowiada jednej tabletce zincasu forte.

Najnowsza opinia o Zincas Forte:

„Lekarz mi to coś przepisał, bo kiedyś tam mi wypadło sporo włosów. Nie wiem jaki to ma związek z dziś, bo dziś mi nie wypadają. Te, co zostały są mocne i grube po wcieraniu kozieradki, od czasu do czasu tez rozmarynu w skórę głowy. Kozieradka hamuje wypadanie już po dwóch dniach stosowania, pobudza porost i wzmacnia włosy. Jedynym minusem jest zapach rosołu.Stosuje sie 2 tygodnie i robi przerwę też dwa tygodnie, po czym znów…” [czytaj więcej poniżej]

Zincas Forte otrzymał ocenę średnią: 4,5 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 7 opinii

Zincas Forte jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,

Zincas Forte opakowanie


Masz pytania dotyczące leku Zincas Forte?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Zincas Forte cena:

Lek Zincas Forte nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Zincas Forte ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Zincas Forte?

Oto lista aptek i sklepów z Zincas Forte:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Zincas Forte
 1. Zincas Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lekarz mi to coś przepisał, bo kiedyś tam mi wypadło sporo włosów. Nie wiem jaki to ma związek z dziś, bo dziś mi nie wypadają. Te, co zostały są mocne i grube po wcieraniu kozieradki, od czasu do czasu tez rozmarynu w skórę głowy. Kozieradka hamuje wypadanie już po dwóch dniach stosowania, pobudza porost i wzmacnia włosy. Jedynym minusem jest zapach rosołu.Stosuje sie 2 tygodnie i robi przerwę też dwa tygodnie, po czym znów. Myję w szamponie tołpy z wyciągiem z gardenii tahitańskiej. Dwa razy w miesiącu stosuje olejowanie, czyli wcieram olej z lnu, winogron i arganu lub rycynowy. zakładam na głowę folię, ciepła czapkę i tak sobie chodzę z godzinkę, po czym myję. Nie puszą się, są miękkie i błyszczące. Polecam. Po zincasie miałam kołatania serca, muszę brać lek na alergię, być może to było przyczyną. Nie wiem, ale więcej tego nie wezmę.

  adds_comments_list
 2. Zincas Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę Zincas Forte od 6 dni i zauważyłam, że trochę mniej wypada mi włosów. Jak na razie jestem zadowolona, zobaczę, co będzie jak pobiorę dłużej.

  adds_comments_list
 3. Zincas Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Idealne tabletki. Miałam problem z wypadaniem włosów, brałam bardzo długo Zincas forte, (choć powinnam przez 3 miesiące), wypada mi mniej włosów, najczęściej przy rozczesywaniu umytych. A mega wielkim plusem jest to, że zaczęły mi bardzo szybko rosnąć, miałam włosy do ramion, a teraz sięgają mi już za linię biustu. Bardzo polecam te tabletki:)

  adds_comments_list
 4. Zincas Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  ja brałam i też widziałam efekty ;), musze dzisiaj iść po nowe opakowanie i taka rada nie jedzcie ostrych rzeczy to bardzo podrażnia skórę

  adds_comments_list
 5. Zincas Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na nosie, brodzie i plecach miałem okropne, czarne kropki, tzw. wągry. Dermatolog przepisał mi Zincas Forte, miał on uzupełnić niedobór cynku w moim organizmie. Po tygodniu stosowania było widać efekty. Początkowo brałem go po posiłku, ale ponoć wtedy ma mniejsze wchłanianie, wiec biorę go przed. Koszt niewielki, skutki widoczne, warto !!!

  adds_comments_list
 6. Zincas Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zincas biorę na cerę. Jest tłusta i cały nos, ale to naprawdę cały jest w czarnych kropkach. Słyszałam o nim wcześniej, wiadomo internet, ale dermatolog dopiero niedawno przykazał mi go brać. Mam go brać razem ze stosowanym zewnętrznie antybiotykiem. Pierwsze kilka razy jak go wzięłam to miałam mdłości, chociaż trwały one w sumie krótko i jakby to powiedzieć nie wymuszały wymiotów. Teraz już tych mdłości nie mam, przeszły same z siebie. Niektórzy radzą, by brać zincas razem z jedzeniem, ale to jest zły pomysł bo ma wtedy bardzo niskie wchłanianie. Nie wiem jeszcze czy działa. Odezwę się na pewno za kilka dni.

  adds_comments_list
 7. Zincas Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Niby jest na receptę, a u mnie w Bydgoszczy sprzedają mi bez. Wytłumaczyłem szanownej Pani farmaceutce, że chodzi o sport, a w szczególności moje wyniki (nie chwalę się jakie, ani w czym, ale jest czego zazdrościć : ) Od tego czasu nie mam problemów. Ludzie bierzcie cynk. Jedna wskazówka i powód zarazem: Po dosłownie dwóch dniach brania go z magnezem pojawiły mi się czerwone wypryski na plecach. Panowie wiecie, co to oznacza ? tak robi tylko testosteron.

  adds_comments_list


Znasz Zincas Forte? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.