Wellbutrin


Wellbutrin jest lekiem zawierającym Bupropion. Jest to środek antydepresyjny, który oddziałuje na neuroprzekaźniki dopaminę i noradrenalinę. Szczególnie przydatny jest w depresjach przebiegających ze słabym napędem pacjenta. Stosowany jest także przy uzależnieniu od nikotyny.
Napisz swoją opinię o Wellbutrin


Cena Wellbutrin
Skutki uboczne Wellbutrin
Dawkowanie Wellbutrin
Zamienniki Wellbutrin
Forum Wellbutrin
Najnowsza opinia o Wellbutrin
Zastosowanie i składniki Wellbutrin
Gdzie można kupić Wellbutrin?

Opinie o Wellbutrin (85)

Wellbutrin, ocena średnia

5.6333333333333

Skutecznosc

63/10

  Brak skutków ubocznych

  59/10

   Oplacalnosc

   47/10
    1. Opinia użytkownika o Wellbutrin :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     7

     Oplacalnosc

     10

     Trochę szumi w głowie, ale po 4 latach walki z depresja zasłużyłem na ten lek. Sama kąpiel mnie przerastała.
     Teraz to nawet nie wiem co zrobić z wolnym czasem, bo wszystko robię z takim zapałem, że nie starcza mi obowiązków do końca dnia.

    2. Opinia użytkownika o Wellbutrin :

     Skutecznosc

     9.8

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.8

     Nie ma lepszego leku dla mnie. Po wielu latach leczenia SSRI znalazłem coś w końcu dla mnie. Znowu czuję realne emocje, jestem szczęśliwy, wróciłem do swojego naturalnego stanu ducha :) Umiem się zdenerwować, ucieszyć, wzruszyć. Cena jest wysoka natomiast jak najbardziej odpowiada jakości leku. Każdemu kto ma problemy z napędem i skupianiem się, serdecznie polecam. Wspaniały mega lek!

    3. Opinia użytkownika o Wellbutrin :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.8

     Lek zaczął działać po około 3 miesiącach. Było warto czekać. Zacząłem myśleć i żyć normalnie. Dla tych, co cena jest zbyt wysoka proponuje przejażdżkę do Czech. Na Polską receptę można kupić bez problemu Wellbutrin- cena 45,-. Jeżdżę raz na kwartał. Lekarz wypisuje mi receptę na trzy opakowania. Ten sam oryginalny lek. Nie żaden generyk. Polecam.

    4. Opinia użytkownika o Wellbutrin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8.3

     Oplacalnosc

     8.8

     Ją biorę 8 dzień. Rewelacja. w końcu nie reaguje na toksycznych ludzi, a co najważniejsze nie mam natłoku myśli. Wyruszyło się. Nie muszę pić kawy i funkcjonuje normalnie. Biorę rano zaraz po śniadaniu w nocy śpię normalnie. Mi pomaga.

    5. Opinia użytkownika o Wellbutrin :

     lek biore dziewiaty dzien i niewidze poprawy kiedy to nastapi jestem na zalamaniu nerwowym niech ktos pomoze mi z tego guwna wyjsc

    6. Opinia użytkownika o Wellbutrin :

     Biorę lek piąty dzień i nie widzę poprawy, cały czas leżę i nic nie robię, może za krótko biorę lek, żeby zadziałał.

    7. Opinia użytkownika o Wellbutrin :

     Prawda jest taka drogi Anymous, że nic nie wiesz, a wygłaszasz jedynie zasłyszane pseudo-naukowe bzdety. Życzę Ci żebyś, nigdy nie musiał się przekonać, jak takie leki potrafią ratować życie. Mnie uratowały właśnie po próbie leczenia się suplementami i chodzenia na psychoterapię. Byłam wielką przeciwniczką chemii, a teraz wiem i jestem dowodem na to, że pomaga. Prawie 3 lata suplementowania się zaprowadziły mnie jedynie do próby targnięcia się na życie, bo nie było nic lepiej. Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. Ja już od dłuższego czasu stopniowo schodzę z zalecanej mi dawki i nie czuję, żeby moja depresja wracała. Przechodziłam z początku jedynie minimalne skutki stopniowego odstawienia. Fakt jest taki, że faszerowanie się chemią nie jest cacy i jest ostatecznością i trzeba z początku próbować ratować się w inny sposób, a nie od razu wrzucać w antydepresanty, czy mocniejsze psychotropy, ale nie wolno pisać, szczególnie z zerową wiedzą jak Ty, że jest to zło konieczne i są inne naturalniejsze sposoby. Są, ale co człowiek to inny organizm i inne ma potrzeby.

     1. Opinia użytkownika o Wellbutrin :

      Skutecznosc

      2

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      2

      No właśnie kochana trochę się mylisz, ponieważ leki antydepresyjne stosuje już 8 lat. Przerobiłem już praktycznie wszystko i twierdzę ,że to jeden wielki syf a broń Cię Panie Boże przed SSRI, które zwarzywiają i robią z człowieka zombie. Jedyna nadzieja będzie niestety we wlewach ketaminowych.

     2. Opinia użytkownika o Wellbutrin :

      Dziś jest mój pierwszy dzień z tym lekiem. Walczę z depresją z 5 lat. Bywało rożnie, ale teraz jest bardzo złe. Bardzo fajnie napisana odpowiedź. Pozdrawiam i życzę siły. Pozdrawiam

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.