Wellbutrin

3,2 [48]

Tagi: , , , , , , , ,

Wellbutrin jest lekiem zawierającym Bupropion. Jest to środek antydepresyjny, który oddziałuje na neuroprzekaźniki dopaminę i noradrenalinę. Szczególnie przydatny jest w depresjach przebiegających ze słabym napędem pacjenta. Stosowany jest także przy uzależnieniu od nikotyny.

Najnowsza opinia o Wellbutrin:

„Biorę już drugie opakowanie. Lek dostaje od ręki w aptece. Cena ok 120 zł za 30 tabletek. Lek ma polepszyć moja koncentracje i sprawić że nie będę senna w dzień. Faktycznie moja wydajność wzrosła, ale pojawiła się suchość w ustach, drażliwość, bóle brzucha (biegunka), i potworne bóle głowy z mdłościami. Szczególnie niepokoją mnie te stany migrenowe. Czy ktoś z Was też tak ma?
ps. A propos bezsennosći Zasypiam dzięk…” [czytaj więcej poniżej]

Wellbutrin otrzymał ocenę średnią: 3,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 67 opinii

Wellbutrin jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Zobacz Inne,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Wellbutrin:

Wellbutrin cena:

Lek Wellbutrin nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Wellbutrin ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Wellbutrin?

Oto lista aptek i sklepów z Wellbutrin:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Wellbutrin
 1. Wellbutrin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę już drugie opakowanie. Lek dostaje od ręki w aptece. Cena ok 120 zł za 30 tabletek. Lek ma polepszyć moja koncentracje i sprawić że nie będę senna w dzień. Faktycznie moja wydajność wzrosła, ale pojawiła się suchość w ustach, drażliwość, bóle brzucha (biegunka), i potworne bóle głowy z mdłościami. Szczególnie niepokoją mnie te stany migrenowe. Czy ktoś z Was też tak ma?
  ps. A propos bezsennosći Zasypiam dzięki ketrelowi. Bez niego jakość snu drastycznie spada.

 2. Wellbutrin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam, zaczęłam brać ten lek w dawce 150, ale nie działał dopiero 300 podziałał. Najlepszy, jaki dostałam dużo energii odporność na czarnowidztwo, oraz utrata wagi. Bez środków wyciszających trudno spać, ale dostałam dodatkowy lek o ok. Jestem po 60-tce i mam zamiar wrócić do tego leku, ale przeraża mnie cena oraz to, że trzeba zamawiać.

 3. Wellbutrin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zjadłem prawie 3 opakowania, jeszcze tydzień temu napisałbym, że nic mi nie daje, ale teraz z uwagi na nadciśnienie (lekarz twierdzi, że on może też podwyższać) nie biorę ponad tydzień… Mam obserwować cienienie i depresje/chęci/myślenie. Ciśnienie w normie, ale powrót po łykendzie majowym do roboty tragedia. Nie mogę pozbierać myśli, działam chaotycznie i bez energii (robię, bo muszę a i tak 90% tego, co muszę nie tykam).

 4. Wellbutrin #

  czytam wasze posty i nie wieżę. Biorę welbutrin od czterech tygodni i nie widzę większych zmian. Czasami zdarza mi się śmiać nawet serdecznie (zawsze to coś), czuję się ospała. co ja bym dała za jakieś pobudzenie, chęć do działania….. cokolwiek. Ja chcę tylko spać. Miewam dziwne sny, niektóre tylko straszne inne straszne i realistyczne

 5. Wellbutrin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Właśnie kończę drugie opakowanie i niestety mam wrażenie, ze jakbym go nie brała, czułabym się tak samo. Na samym początku przyjmowania miałam lekki jadłowstręt, po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Gdyby nie inny lek uspokajający, który miałam brać w słabszych momentach, nie poradziłabym sobie w ogóle.

 6. Wellbutrin #

  Obecnie mój lekarz przepisał mi ten lek ponieważ od ostatniego puchłam i tyłam. Ale mam takie nawroty nerwicy że masakra. Co prawda biorę go dopiero 5 dni ale jestem w stanie zamienić go ponownie na kiedyś brany przeze mnie zoloft! Leczę się już prawie 3 lata na nerwicę lękową :( raz gorzej raz lepiej, ale ostatnio było stabilnie. Zmiana na te tabletki to napady płaczu, depresyjne myśli, lęki, że sobie coś zrobię, zawroty głowy i ogólnie uczucie doła. Co o tym sądzicie?

 7. Wellbutrin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Niestety, terapia trwała 6 tygodni w dawce 450mg i lek nie zadziałał.

 8. Wellbutrin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę wellbutrin od ok. 2 lat i czuję się po nim dobrze. Na początku przyjmowania czułam stan podekscytowania cały czas, nie mogłam spać i ciągle chciałam coś robić, nawet w środku nocy. Po jakimś czasie działanie wyrównało się i organizm wrócił do normy. Nie odczuwałam skutków ubocznych. Zdarzyło mi się nie mieć dostępu do wellbutrinu raz czy dwa – wtedy sny są nieziemsko dziwne a zarazem realistyczne (przerazajace uczucie), prawdopodobnie skutki jak przy naglym odstawieniu. Jeśli rano zapomne wziac lek po paru godzinach odczuwam lekki ból głowy.
  Cena moglaby byc nizsza. Czasem mam problem z dostepnoscia leku w aptece, zwykle trzeba zamawiac.

 9. Wellbutrin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Minęło 5 tygodni od początku mojej kuracji Wellbutrinem i zaczynam dopiero czuć poprawę. Jestem na dawce 450mg. Zalecam dużo cierpliwości, jeśli ktoś leczy się lekami antydepresyjnymi. Pozdrawiam

 10. Wellbutrin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Muszę przyznać, że mój komentarz był zbyt pochopnie postawiony, po 5 dniach wspaniałego samopoczucia przyszedł wielki dół, który utrzymuje się cały czas, ale to dopiero 12 dzień brania, staram się być dobrej myśli.


Znasz Wellbutrin? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.