Tabex

4,2 [110]

Tagi: , ,

Tabex to preparat, który ma pomóc nam rzucić palenie. W przeciwieństwie do bardziej popularnych środków, nie zawiera nikotyny.

Tabex zawiera najstarszy znany środek wspierający nas w walce z nikotynizmem, cytyzynę. Występuje ona naturalnie np w Polsce w pewnym krzewie (Żarnowiec Miotlasty). Skuteczność cytyzyny, a przez to tabexu została udowodniona – Okazało się, że zwiększa 12 miesięcznę abstynencję od tytoniu ponad 3-krotnie w stosunku do placebo.

Przy stosowaniu tabexu należy uważać, gdyż ten lek jest substancją toksyczną, choć w małych dawkach przedstawia głównie działanie terapeutyczne. Czasami mogą wystąpić skutki uboczne takie jak: wymioty, nudności, bóle głowy i serca.

Najnowsza opinia o Tabex:

„Paliłem ponad 25 lat średnio paczkę dziennie. Jestem piąty dzień na Tabexie i drugi dzień bez papierosa. Trzeciego dnia fajki przestały smakować i kiepsko sie po nich czułem. Jak do tej pory jest ok, ale w głowie mi palenie siedzi cały czas. Dwa lata temu bez wspomagania rzuciłem na 1,5 roku a potem wróciłem z mocą jakbym chciał nadrobić stracony czas. Lubiłem palić, ale nie lubiłem stanu po paleniu. Nie potrafię kontrolować…” [czytaj więcej poniżej]

Tabex otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 133 opinii

Tabex jest stosowany w wypadku: Palenie,
Główne składniki leku Tabex to: Cytysinum ,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Tabex:

Tabex cena:

Lek Tabex nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Tabex ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Tabex?

Oto lista aptek i sklepów z Tabex:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Tabex
 1. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Paliłem ponad 25 lat średnio paczkę dziennie. Jestem piąty dzień na Tabexie i drugi dzień bez papierosa. Trzeciego dnia fajki przestały smakować i kiepsko sie po nich czułem. Jak do tej pory jest ok, ale w głowie mi palenie siedzi cały czas. Dwa lata temu bez wspomagania rzuciłem na 1,5 roku a potem wróciłem z mocą jakbym chciał nadrobić stracony czas. Lubiłem palić, ale nie lubiłem stanu po paleniu. Nie potrafię kontrolować swojego palenia i to mnie najbardziej drażni. Powodzenia wszystkim, którzy walczą,

 2. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dziś mija 1234 dni tj. 176 tygodni lub 40 miesięcy jak –
  NIE PALĘ- Jak rzucałem palenie to TABEX był jeszcze na receptę.

 3. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  3 dzień z tabexem i już nie palę poki co. Jedyne co mi bardzo przeszkadza to że mam straszne duszności. I kaszle okropnie. Zaplacikam 55 zł za taneczny i nie pozwolę się poddac

 4. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  1 dzień nie palę
  2 dzień 1 pet
  3 dzień 3 pety
  4 dzień 1 pet na 3 razy
  5 dzień 0
  6 dzień 11 petów + piwoo
  7 dzień 26 petów + wódka
  8 dzień 0
  9 dzień 0….
  …..
  55 dzień 0 palenia + %%
  ŻYJE !!
  Ciągnie , ale daję radę:)

 5. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie palę z Tabexem 84 dzień. Polecam każdemu! Nie zastanawiajcie się. Jest to tańszy i wg mnie lepszy odpowiednik desmoxanu, bo kupiłam tabex za 35 zl a po 3 dniach niepalenia pieniądze mi sie zwróciły.

 6. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  10 dzień nie palę i mam nadzieję, że wytrwam czego i wam życzę.

 7. Tabex #

  Jest połowa marca. NIE PALĘ. Polecam z całego serca.

 8. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie palę już 7 dzień, tabletki, jak dla mnie pomagają, w trzecim dniu zapaliłem pół fajki, ale mi nie smakowało, paliłem 10 lat, już nie mam problemu picia kawy z papierosem tylko delektuje się kawą, A poza tym trzeba mieć silną wolę, jeśli ktoś myśli, że kupi tabletki weźmie całą kurację i przestanie palić to jest w błędzie. Ja na tą chwilę nie palę, a jak będzie dalej, to nie wiem, ale mam nadzieję, że wytrwam.

 9. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hej, u mnie dzisiaj mija miesiąc jak nie pale . Dzięki tabletką i ksiązce Allana Carra uwolniłam się od nałogu :)

 10. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę Tabex tydzień czasu -palę dużo mniej, ale nadal palę, mam nadzieję, że w końcu przestanę.

 11. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam,
  Biorę tabletki TABEX po 4 dniu nie paliłam już ani jednego papierosa, nie palę do dzisiaj 3 miesiąc, nie przeszkadza mi nawet osoba paląca.
  Podczas pierwszych dni strasznie bolała mnie głowa, ale po 3 dniu mi przeszło.
  SKUTECZNOŚĆ I OPŁACALNOŚĆ 100 PROCENT.
  Pełną kurację TABEX kupiłam za 40,00 zł. a zaoszczędziłam już ponad 300 zł. na nie paleniu.

 12. Tabex #

  Tabex zażywam 3 dzień i nie pale wcale mniej, a wręcz przeciwnie- pale ZNACZNIE WIĘCEJ…

  • Tabex #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Przede wszystkim, jeśli chcesz żucić palenie to zapamiętaj, że tabletki to nie wszystko- najważniejsza jest chęć i samozaparcie. Jeśli nie masz pewności, to nie próbuj, bo lek ci nic nie da.

 13. Tabex #

  Nadal NIE PALĘ i jest ok. Bywają chwile w których z przyjemnością pewnie bym zapaliła, ale już tak pozostanie. Jestem z siebie dumna i teraz wielu osobom polecam Tabex. Tabletki pomagają, ale pozostaje jeszcze to „coś” w głowie.

  • Tabex #

   Tak, pozostaje jednek to coś z czym trzeba walczyć. Mi pomaga.

 14. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Paliłam 41 lat tj.od 16 roku życia, ostatnio minimum 2 paczki dziennie. Wydawałam miesięcznie około 1.000 zł i to G. mną rządziło. Szybciej myślałam o koniecznym zapasie 4 paczek papierosów na sobotę i niedzielę niż o chlebie. W ciągu tych lat nie miałam ani jednego dnia przerwy w paleniu. Na papierosa zwlokłam się z łóżka w trzy godziny po urodzeniu córki, a po poważnej operacji w całkowitej narkozie zawlokłam się do szpitalnej toalety po 10 godzinach by tam rozkoszować się`wszelkimi smrodami. Dziś mija 15 dzień bez papierosów. Przez 10 dni brałam zgodnie z instrukcją TABEX. Właśnie 10 dnia przeszłam jakieś dziwne załamanie. Czułam się podle, jak zbity pies, a dodatkowo bardzo wzrosło mi ciśnienie /biorę tabletki obniżające ciśnienie/.Odstawiłam Tabex. Niestety trochę więcej jem, ale i na to przyjdzie czas. Pomagają mi również miętowe mentosy ponieważ paliłam LM miętowe. Piję kawę bez papierosów i jest to możliwe. Na razie nie czuję się, ani lepiej, ani gorzej, ale zdecydowanie więcej mam pieniędzy. NIE BĘDĘ PALIŁA- smrodliwe gówno nie będzie zawiadywać moją głową. DZIĘKI. Odezwę się za jakiś czas.

  • Tabex #

   Jolanta, napisz, jak Ci idzie. Palę 25 lat prawie paczkę dziennie, też LM linki ciemnozielone i bardzo chce rzucić, ale bardziej boję się chyba tych tabletek :-(

  • Tabex #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Palę od 17 roku życia, minimum paczkę dziennie przez 50 lat. W 2005 roku rzuciłam palenie dzięki Tabexowi, ale pojawiły się skutki uboczne – wysokie ciśnienie, problemy ze słuchem, tarczycą i sercem. Po 7 miesiącach wróciłam do nałogu (brak silnej woli) i wydawało mi się, że ten jeden papieros nie zaszkodzi. Teraz chcę spróbować z Tabexem jeszcze raz, wyzwolić się z nałogu, ale czekam na odpowiedni dzień, może się uda. Pozdrawiam

 15. Tabex #

  Kupiłam tylko jeden listek tabletek tabexu, po nim rzuciłam palenie, brałam dwie tabletki dziennie, bo nie wydawało mi się, że potrzebuję silniejszej dawki= paliłam ok 7 papierosow na dzień, paliłam 15 lat i teraz mnie bardzo cieszy, że nie czuję głodu nikotynowego i wszystko jakieś jest łatwiejsze w tym nowym nie palącym życiu pozdrawiam warto się przekonać samemu

 16. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Rzuciłam palenie 11 lat temu właśnie na tabexie, kosztował wtedy 11 zloty, rewelacja rzuciłam i wróciłam do palenia najpierw przy znajomych, później paczka na miesiąc teraz paczka na 2-3 dni i ten smród we włosach ubraniach w ustach, powiedziałam dość -znów tabex 45 zloty tyle co 3 paczki lm forward i dziś pierwszy dzień i efekty już są nie ciągnie mnie, a na myśl o smrodkach mdli mnie:) To dobry lek.

 17. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam
  Byliśmy namiętnymi palaczami prawie dwadzieścia lat razem z męzem wypalaliśmy 3 paczki dziennie po 35 szt w paczce czerwone Caro, ja rzucałam po płytkach było ciężko ale dałam radę, w pracy dowiedziałam się że koleżanki zaczęły „hurtowo” i ze skutkiem rzucać palenie po Tabexie kupowały na spółkę opakowanie po 100 sztpostaniwiłam że pomogę mężowi i na Dzień Dziecka kupłam Tabex brał tabletki i palił aż w końcu zapomniał brać tabletki i palić zostało ok pół opakowania dał swojemu koledze który mimo woli też bez problemu rzucił palenie i tak minęło prawie 14 lat nie palimy ale nałogowcem zostaje się na całe życie nawet po tylu latach trzeba być czujnym bo są takie momenty że człowiek ma ochotę zapalić i wtedy tylko wewętrzne pranie mózgu. Polecam ten lek jest bardzo skuteczny.


Znasz Tabex? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.