Tabex

Tabex, ocena średnia

7.6666666666667

Skutecznosc

81/10

  Brak skutków ubocznych

  67/10

   Oplacalnosc

   82/10
    Tabex to preparat, który ma pomóc nam rzucić palenie. W przeciwieństwie do bardziej popularnych środków, nie zawiera nikotyny.

    Tabex zawiera najstarszy znany środek wspierający nas w walce z nikotynizmem, cytyzynę. Występuje ona naturalnie np w Polsce w pewnym krzewie (Żarnowiec Miotlasty). Skuteczność cytyzyny, a przez to tabexu została udowodniona – Okazało się, że zwiększa 12 miesięcznę abstynencję od tytoniu ponad 3-krotnie w stosunku do placebo.

    Przy stosowaniu tabexu należy uważać, gdyż ten lek jest substancją toksyczną, choć w małych dawkach przedstawia głównie działanie terapeutyczne. Czasami mogą wystąpić skutki uboczne takie jak: wymioty, nudności, bóle głowy i serca.

    Najnowsza opinia o Tabex
    Ulotka Tabex
    Zamienniki Tabex
    Cena leku
    Zastosowanie i składniki Tabex
    Gdzie można kupić Tabex?

    133 thoughts on “Tabex

    1. Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Paliłem ponad 25 lat średnio paczkę dziennie. Jestem piąty dzień na Tabexie i drugi dzień bez papierosa. Trzeciego dnia fajki przestały smakować i kiepsko sie po nich czułem. Jak do tej pory jest ok, ale w głowie mi palenie siedzi cały czas. Dwa lata temu bez wspomagania rzuciłem na 1,5 roku a potem wróciłem z mocą jakbym chciał nadrobić stracony czas. Lubiłem palić, ale nie lubiłem stanu po paleniu. Nie potrafię kontrolować swojego palenia i to mnie najbardziej drażni. Powodzenia wszystkim, którzy walczą,

    2. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Dziś mija 1234 dni tj. 176 tygodni lub 40 miesięcy jak —
     NIE PALĘ- Jak rzucałem palenie to TABEX był jeszcze na receptę.

    3. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     3 dzień z tabexem i już nie palę poki co. Jedyne co mi bardzo przeszkadza to że mam straszne duszności. I kaszle okropnie. Zaplacikam 55 zł za taneczny i nie pozwolę się poddac

    4. Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     1 dzień nie palę
     2 dzień 1 pet
     3 dzień 3 pety
     4 dzień 1 pet na 3 razy
     5 dzień 0
     6 dzień 11 petów + piwoo
     7 dzień 26 petów + wódka
     8 dzień 0
     9 dzień 0….
     …..
     55 dzień 0 palenia + %%
     ŻYJE !!
     Ciągnie , ale daję radę:)

    5. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Nie palę z Tabexem 84 dzień. Polecam każdemu! Nie zastanawiajcie się. Jest to tańszy i wg mnie lepszy odpowiednik desmoxanu, bo kupiłam tabex za 35 zl a po 3 dniach niepalenia pieniądze mi sie zwróciły.

    6. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     10 dzień nie palę i mam nadzieję, że wytrwam czego i wam życzę.

    7. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Nie palę już 7 dzień, tabletki, jak dla mnie pomagają, w trzecim dniu zapaliłem pół fajki, ale mi nie smakowało, paliłem 10 lat, już nie mam problemu picia kawy z papierosem tylko delektuje się kawą, A poza tym trzeba mieć silną wolę, jeśli ktoś myśli, że kupi tabletki weźmie całą kurację i przestanie palić to jest w błędzie. Ja na tą chwilę nie palę, a jak będzie dalej, to nie wiem, ale mam nadzieję, że wytrwam.

    8. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Hej, u mnie dzisiaj mija miesiąc jak nie pale . Dzięki tabletką i ksiązce Allana Carra uwolniłam się od nałogu :)

    9. Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Biorę Tabex tydzień czasu -palę dużo mniej, ale nadal palę, mam nadzieję, że w końcu przestanę.

    10. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Witam,
     Biorę tabletki TABEX po 4 dniu nie paliłam już ani jednego papierosa, nie palę do dzisiaj 3 miesiąc, nie przeszkadza mi nawet osoba paląca.
     Podczas pierwszych dni strasznie bolała mnie głowa, ale po 3 dniu mi przeszło.
     SKUTECZNOŚĆ I OPŁACALNOŚĆ 100 PROCENT.
     Pełną kurację TABEX kupiłam za 40,00 zł. a zaoszczędziłam już ponad 300 zł. na nie paleniu.

     1. Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      6

      Oplacalnosc

      8

      Przede wszystkim, jeśli chcesz żucić palenie to zapamiętaj, że tabletki to nie wszystko- najważniejsza jest chęć i samozaparcie. Jeśli nie masz pewności, to nie próbuj, bo lek ci nic nie da.

    11. Nadal NIE PALĘ i jest ok. Bywają chwile w których z przyjemnością pewnie bym zapaliła, ale już tak pozostanie. Jestem z siebie dumna i teraz wielu osobom polecam Tabex. Tabletki pomagają, ale pozostaje jeszcze to „coś” w głowie.

    12. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Witam. Paliłam 41 lat tj.od 16 roku życia, ostatnio minimum 2 paczki dziennie. Wydawałam miesięcznie około 1.000 zł i to G. mną rządziło. Szybciej myślałam o koniecznym zapasie 4 paczek papierosów na sobotę i niedzielę niż o chlebie. W ciągu tych lat nie miałam ani jednego dnia przerwy w paleniu. Na papierosa zwlokłam się z łóżka w trzy godziny po urodzeniu córki, a po poważnej operacji w całkowitej narkozie zawlokłam się do szpitalnej toalety po 10 godzinach by tam rozkoszować się`wszelkimi smrodami. Dziś mija 15 dzień bez papierosów. Przez 10 dni brałam zgodnie z instrukcją TABEX. Właśnie 10 dnia przeszłam jakieś dziwne załamanie. Czułam się podle, jak zbity pies, a dodatkowo bardzo wzrosło mi ciśnienie /biorę tabletki obniżające ciśnienie/.Odstawiłam Tabex. Niestety trochę więcej jem, ale i na to przyjdzie czas. Pomagają mi również miętowe mentosy ponieważ paliłam LM miętowe. Piję kawę bez papierosów i jest to możliwe. Na razie nie czuję się, ani lepiej, ani gorzej, ale zdecydowanie więcej mam pieniędzy. NIE BĘDĘ PALIŁA- smrodliwe gówno nie będzie zawiadywać moją głową. DZIĘKI. Odezwę się za jakiś czas.

     1. Jolanta, napisz, jak Ci idzie. Palę 25 lat prawie paczkę dziennie, też LM linki ciemnozielone i bardzo chce rzucić, ale bardziej boję się chyba tych tabletek :-(

     2. Skutecznosc

      8

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      10

      Palę od 17 roku życia, minimum paczkę dziennie przez 50 lat. W 2005 roku rzuciłam palenie dzięki Tabexowi, ale pojawiły się skutki uboczne – wysokie ciśnienie, problemy ze słuchem, tarczycą i sercem. Po 7 miesiącach wróciłam do nałogu (brak silnej woli) i wydawało mi się, że ten jeden papieros nie zaszkodzi. Teraz chcę spróbować z Tabexem jeszcze raz, wyzwolić się z nałogu, ale czekam na odpowiedni dzień, może się uda. Pozdrawiam

    13. Kupiłam tylko jeden listek tabletek tabexu, po nim rzuciłam palenie, brałam dwie tabletki dziennie, bo nie wydawało mi się, że potrzebuję silniejszej dawki= paliłam ok 7 papierosow na dzień, paliłam 15 lat i teraz mnie bardzo cieszy, że nie czuję głodu nikotynowego i wszystko jakieś jest łatwiejsze w tym nowym nie palącym życiu pozdrawiam warto się przekonać samemu

    14. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Rzuciłam palenie 11 lat temu właśnie na tabexie, kosztował wtedy 11 zloty, rewelacja rzuciłam i wróciłam do palenia najpierw przy znajomych, później paczka na miesiąc teraz paczka na 2-3 dni i ten smród we włosach ubraniach w ustach, powiedziałam dość -znów tabex 45 zloty tyle co 3 paczki lm forward i dziś pierwszy dzień i efekty już są nie ciągnie mnie, a na myśl o smrodkach mdli mnie:) To dobry lek.

    15. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Witam
     Byliśmy namiętnymi palaczami prawie dwadzieścia lat razem z męzem wypalaliśmy 3 paczki dziennie po 35 szt w paczce czerwone Caro, ja rzucałam po płytkach było ciężko ale dałam radę, w pracy dowiedziałam się że koleżanki zaczęły „hurtowo” i ze skutkiem rzucać palenie po Tabexie kupowały na spółkę opakowanie po 100 sztpostaniwiłam że pomogę mężowi i na Dzień Dziecka kupłam Tabex brał tabletki i palił aż w końcu zapomniał brać tabletki i palić zostało ok pół opakowania dał swojemu koledze który mimo woli też bez problemu rzucił palenie i tak minęło prawie 14 lat nie palimy ale nałogowcem zostaje się na całe życie nawet po tylu latach trzeba być czujnym bo są takie momenty że człowiek ma ochotę zapalić i wtedy tylko wewętrzne pranie mózgu. Polecam ten lek jest bardzo skuteczny.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.