Tabex

4,2 [98]

Tagi: , ,

Tabex to preparat, który ma pomóc nam rzucić palenie. W przeciwieństwie do bardziej popularnych środków, nie zawiera nikotyny.

Tabex zawiera najstarszy znany środek wspierający nas w walce z nikotynizmem, cytyzynę. Występuje ona naturalnie np w Polsce w pewnym krzewie (Żarnowiec Miotlasty). Skuteczność cytyzyny, a przez to tabexu została udowodniona – Okazało się, że zwiększa 12 miesięcznę abstynencję od tytoniu ponad 3-krotnie w stosunku do placebo.

Przy stosowaniu tabexu należy uważać, gdyż ten lek jest substancją toksyczną, choć w małych dawkach przedstawia głównie działanie terapeutyczne. Czasami mogą wystąpić skutki uboczne takie jak: wymioty, nudności, bóle głowy i serca.

Najnowsza opinia o Tabex:

„Nadal NIE PALĘ i jest ok. Bywają chwile w których z przyjemnością pewnie bym zapaliła, ale już tak pozostanie. Jestem z siebie dumna i teraz wielu osobom polecam Tabex. Tabletki pomagają, ale pozostaje jeszcze to „coś” w głowie….” [czytaj więcej poniżej]

Tabex otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 117 opinii

Tabex jest stosowany w wypadku: Palenie,
Główne składniki leku Tabex to: Cytysinum ,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Tabex:

Tabex cena:

Lek Tabex nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Tabex ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Tabex?

Oto lista aptek i sklepów z Tabex:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Tabex
 1. Tabex #

  Nadal NIE PALĘ i jest ok. Bywają chwile w których z przyjemnością pewnie bym zapaliła, ale już tak pozostanie. Jestem z siebie dumna i teraz wielu osobom polecam Tabex. Tabletki pomagają, ale pozostaje jeszcze to „coś” w głowie.

 2. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Paliłam 41 lat tj.od 16 roku życia, ostatnio minimum 2 paczki dziennie. Wydawałam miesięcznie około 1.000 zł i to G. mną rządziło. Szybciej myślałam o koniecznym zapasie 4 paczek papierosów na sobotę i niedzielę niż o chlebie. W ciągu tych lat nie miałam ani jednego dnia przerwy w paleniu. Na papierosa zwlokłam się z łóżka w trzy godziny po urodzeniu córki, a po poważnej operacji w całkowitej narkozie zawlokłam się do szpitalnej toalety po 10 godzinach by tam rozkoszować się`wszelkimi smrodami. Dziś mija 15 dzień bez papierosów. Przez 10 dni brałam zgodnie z instrukcją TABEX. Właśnie 10 dnia przeszłam jakieś dziwne załamanie. Czułam się podle, jak zbity pies, a dodatkowo bardzo wzrosło mi ciśnienie /biorę tabletki obniżające ciśnienie/.Odstawiłam Tabex. Niestety trochę więcej jem, ale i na to przyjdzie czas. Pomagają mi również miętowe mentosy ponieważ paliłam LM miętowe. Piję kawę bez papierosów i jest to możliwe. Na razie nie czuję się, ani lepiej, ani gorzej, ale zdecydowanie więcej mam pieniędzy. NIE BĘDĘ PALIŁA- smrodliwe gówno nie będzie zawiadywać moją głową. DZIĘKI. Odezwę się za jakiś czas.

 3. Tabex #

  Kupiłam tylko jeden listek tabletek tabexu, po nim rzuciłam palenie, brałam dwie tabletki dziennie, bo nie wydawało mi się, że potrzebuję silniejszej dawki= paliłam ok 7 papierosow na dzień, paliłam 15 lat i teraz mnie bardzo cieszy, że nie czuję głodu nikotynowego i wszystko jakieś jest łatwiejsze w tym nowym nie palącym życiu pozdrawiam warto się przekonać samemu

 4. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Rzuciłam palenie 11 lat temu właśnie na tabexie, kosztował wtedy 11 zloty, rewelacja rzuciłam i wróciłam do palenia najpierw przy znajomych, później paczka na miesiąc teraz paczka na 2-3 dni i ten smród we włosach ubraniach w ustach, powiedziałam dość -znów tabex 45 zloty tyle co 3 paczki lm forward i dziś pierwszy dzień i efekty już są nie ciągnie mnie, a na myśl o smrodkach mdli mnie:) To dobry lek.

 5. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam
  Byliśmy namiętnymi palaczami prawie dwadzieścia lat razem z męzem wypalaliśmy 3 paczki dziennie po 35 szt w paczce czerwone Caro, ja rzucałam po płytkach było ciężko ale dałam radę, w pracy dowiedziałam się że koleżanki zaczęły „hurtowo” i ze skutkiem rzucać palenie po Tabexie kupowały na spółkę opakowanie po 100 sztpostaniwiłam że pomogę mężowi i na Dzień Dziecka kupłam Tabex brał tabletki i palił aż w końcu zapomniał brać tabletki i palić zostało ok pół opakowania dał swojemu koledze który mimo woli też bez problemu rzucił palenie i tak minęło prawie 14 lat nie palimy ale nałogowcem zostaje się na całe życie nawet po tylu latach trzeba być czujnym bo są takie momenty że człowiek ma ochotę zapalić i wtedy tylko wewętrzne pranie mózgu. Polecam ten lek jest bardzo skuteczny.

 6. Tabex #

  Witam, ja biorę Tabex tydzień i papierosy mi nie smakują, gryzie mnie w jerzyk, jak pale. Przez tydzień spaliłem nie całą paczkę papierosów. Paliłem około 2 paczek dziennie przez 15 lat. Mam nadzieję, że mi się uda. Skutki uboczne: zrobiłem się jakiś wrażliwy, często mi się płakać chce, choć nie mam 20 lat tylko 40 prawie, ale mam to gdzieś grunt by nie palić.

 7. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam
  Od ponad 2 lat nie palę… probowalam na wiele sposobów i od wielu lat rzucić palenie (25 lat palenia ponad paczke dziennie)… mialam przerwy nawet roczne ale zawsze zwyciężała chęć „puszczenia dymka” … teraz, po tabexie nie wyobrażam sobie powrotu do palenia… jedyny minusik, że mi przybyło 6kg… ale juz nad tym pracuję i zostało już tylko 3 kg do zrzucenia… polecam wszystkim i trzymam kciuki za zdecydowanych rzucić

 8. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hejka, ja was podziwiam palę już 15 lat średnio paczkę dziennie zaczęłam łykać tabex 3 dni temu i jakoś bez większego wow:(fakt palę mniej ),ale wydaje mi się że tylko przez moją upartość bo nadal ciągnie mnie jak nie wiem co do papierosów.mam nadzieję że mi się uda to moje pierwsze rzucanie nałogu Przeraża mnie ilość wydaniej kasy na fajki.!!!

 9. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam,
  Polecam z czystym sumieniem. Od 4 lat nie palę, a wszystko za sprawą tabexu.
  Dodam, że wcześniej paliłam średnio paczkę dziennie i zupełnie nie wyobrażałam sobie, by rozpocząć poranek od kawy, ale bez papierosa… a jednak!
  Polecam!

 10. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  witam!zażywam tabex już drugi dzień jak dla mnie rewelacja!!kilka razy chciałam rzucić ale mi sie nie udało.stosowałam wcześniej pastylki do ssania ale one tak naprawdę nic nie dawały.a teraz…siedzę przy kompie popijam kawę i wogóle nie chce mi się palić.wcześniej kawa bez papierosa…nie do wyobrażenia.jestem dobrej myśli.pozdrawiam gorąco!!


Znasz Tabex? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.