Tabex

4,3 [106]

Tagi: , ,

Tabex to preparat, który ma pomóc nam rzucić palenie. W przeciwieństwie do bardziej popularnych środków, nie zawiera nikotyny.

Tabex zawiera najstarszy znany środek wspierający nas w walce z nikotynizmem, cytyzynę. Występuje ona naturalnie np w Polsce w pewnym krzewie (Żarnowiec Miotlasty). Skuteczność cytyzyny, a przez to tabexu została udowodniona – Okazało się, że zwiększa 12 miesięcznę abstynencję od tytoniu ponad 3-krotnie w stosunku do placebo.

Przy stosowaniu tabexu należy uważać, gdyż ten lek jest substancją toksyczną, choć w małych dawkach przedstawia głównie działanie terapeutyczne. Czasami mogą wystąpić skutki uboczne takie jak: wymioty, nudności, bóle głowy i serca.

Najnowsza opinia o Tabex:

„10 dzień nie palę i mam nadzieję, że wytrwam czego i wam życzę….” [czytaj więcej poniżej]

Tabex otrzymał ocenę średnią: 4,3 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 125 opinii

Tabex jest stosowany w wypadku: Palenie,
Główne składniki leku Tabex to: Cytysinum ,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Tabex:

Tabex cena:

Lek Tabex nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Tabex ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Tabex?

Oto lista aptek i sklepów z Tabex:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Tabex
 1. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  10 dzień nie palę i mam nadzieję, że wytrwam czego i wam życzę.

 2. Tabex #

  Jest połowa marca. NIE PALĘ. Polecam z całego serca.

 3. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie palę już 7 dzień, tabletki, jak dla mnie pomagają, w trzecim dniu zapaliłem pół fajki, ale mi nie smakowało, paliłem 10 lat, już nie mam problemu picia kawy z papierosem tylko delektuje się kawą, A poza tym trzeba mieć silną wolę, jeśli ktoś myśli, że kupi tabletki weźmie całą kurację i przestanie palić to jest w błędzie. Ja na tą chwilę nie palę, a jak będzie dalej, to nie wiem, ale mam nadzieję, że wytrwam.

 4. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hej, u mnie dzisiaj mija miesiąc jak nie pale . Dzięki tabletką i ksiązce Allana Carra uwolniłam się od nałogu :)

 5. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę Tabex tydzień czasu -palę dużo mniej, ale nadal palę, mam nadzieję, że w końcu przestanę.

 6. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam,
  Biorę tabletki TABEX po 4 dniu nie paliłam już ani jednego papierosa, nie palę do dzisiaj 3 miesiąc, nie przeszkadza mi nawet osoba paląca.
  Podczas pierwszych dni strasznie bolała mnie głowa, ale po 3 dniu mi przeszło.
  SKUTECZNOŚĆ I OPŁACALNOŚĆ 100 PROCENT.
  Pełną kurację TABEX kupiłam za 40,00 zł. a zaoszczędziłam już ponad 300 zł. na nie paleniu.

 7. Tabex #

  Tabex zażywam 3 dzień i nie pale wcale mniej, a wręcz przeciwnie- pale ZNACZNIE WIĘCEJ…

 8. Tabex #

  Nadal NIE PALĘ i jest ok. Bywają chwile w których z przyjemnością pewnie bym zapaliła, ale już tak pozostanie. Jestem z siebie dumna i teraz wielu osobom polecam Tabex. Tabletki pomagają, ale pozostaje jeszcze to „coś” w głowie.

 9. Tabex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Paliłam 41 lat tj.od 16 roku życia, ostatnio minimum 2 paczki dziennie. Wydawałam miesięcznie około 1.000 zł i to G. mną rządziło. Szybciej myślałam o koniecznym zapasie 4 paczek papierosów na sobotę i niedzielę niż o chlebie. W ciągu tych lat nie miałam ani jednego dnia przerwy w paleniu. Na papierosa zwlokłam się z łóżka w trzy godziny po urodzeniu córki, a po poważnej operacji w całkowitej narkozie zawlokłam się do szpitalnej toalety po 10 godzinach by tam rozkoszować się`wszelkimi smrodami. Dziś mija 15 dzień bez papierosów. Przez 10 dni brałam zgodnie z instrukcją TABEX. Właśnie 10 dnia przeszłam jakieś dziwne załamanie. Czułam się podle, jak zbity pies, a dodatkowo bardzo wzrosło mi ciśnienie /biorę tabletki obniżające ciśnienie/.Odstawiłam Tabex. Niestety trochę więcej jem, ale i na to przyjdzie czas. Pomagają mi również miętowe mentosy ponieważ paliłam LM miętowe. Piję kawę bez papierosów i jest to możliwe. Na razie nie czuję się, ani lepiej, ani gorzej, ale zdecydowanie więcej mam pieniędzy. NIE BĘDĘ PALIŁA- smrodliwe gówno nie będzie zawiadywać moją głową. DZIĘKI. Odezwę się za jakiś czas.

  • Tabex #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Palę od 17 roku życia, minimum paczkę dziennie przez 50 lat. W 2005 roku rzuciłam palenie dzięki Tabexowi, ale pojawiły się skutki uboczne – wysokie ciśnienie, problemy ze słuchem, tarczycą i sercem. Po 7 miesiącach wróciłam do nałogu (brak silnej woli) i wydawało mi się, że ten jeden papieros nie zaszkodzi. Teraz chcę spróbować z Tabexem jeszcze raz, wyzwolić się z nałogu, ale czekam na odpowiedni dzień, może się uda. Pozdrawiam

 10. Tabex #

  Kupiłam tylko jeden listek tabletek tabexu, po nim rzuciłam palenie, brałam dwie tabletki dziennie, bo nie wydawało mi się, że potrzebuję silniejszej dawki= paliłam ok 7 papierosow na dzień, paliłam 15 lat i teraz mnie bardzo cieszy, że nie czuję głodu nikotynowego i wszystko jakieś jest łatwiejsze w tym nowym nie palącym życiu pozdrawiam warto się przekonać samemu


Znasz Tabex? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.