Sumamed


Sumamed to antybiotyk tak zwanego drugiego rzutu. Jeśli amoksycyliny są nieskuteczne albo jest się na nie uczulonym stosuje azytromycynę (sumamed). Najczęściej stosuje się go tak, że są to 3 tabletki podawane przez trzy kolejne dni raz dziennie, działanie się kumuluje. Lek, mimo że później nie jest brany, działa przez kolejne 3 dni. Skuteczny jest przy zakażeniach górnych i dolnych dróg oddechowych. Niestety bardzo często pojawia się skutek uboczny w postaci bólów brzucha i wymiotów.
Napisz swoją opinię o Sumamed


Cena Sumamed
Skutki uboczne Sumamed
Dawkowanie Sumamed
Zamienniki Sumamed
Forum Sumamed
Najnowsza opinia o Sumamed
Zastosowanie i składniki Sumamed
Gdzie można kupić Sumamed?

Opinie o Sumamed (36)

Sumamed, ocena średnia

5.9666666666667

Skutecznosc

61/10

  Brak skutków ubocznych

  45/10

   Oplacalnosc

   73/10
    1. Opinia użytkownika o Sumamed :

     Brałam sumammed dwa dni pomógł. Potem objawy wróciły.

    2. Opinia użytkownika o Sumamed :

     Skutecznosc

     4.9

     Wnuczka ma po nim wizje, leki i dretwienie oraz mrowienie rąk. Najgorsze świństwo a nie lek.

    3. Opinia użytkownika o Sumamed :

     Najgorszy lek jakikolwiek brałam, czuję się jak wrak człowieka choć już minęło 6 miesięcy nikomu nie polecam, najgorzej zaatakował układ nerwowy masakra.

    4. Opinia użytkownika o Sumamed :

     Brak skutków ubocznych

     9.6

     Najgorszy lek jakikolwiek brałam, czuję się jak wrak człowieka, choć już minęło 6 miesięcy nikomu nie polecam, najgorzej zaatakował układ nerwowy masakra.

    5. Opinia użytkownika o Sumamed :

     Skutecznosc

     2.7

     Oplacalnosc

     8.1

     Po 3 dniowej kuracji jestem już dwa dni. Żadnej poprawy, za to migotanie serca. Arytmia nieziemska. Dreszcz w całym ciele. Nie polecam.

     1. Opinia użytkownika o Sumamed :

      Brak skutków ubocznych

      10

      Przyjąłem 1 tabl. z trzech i po kilku godzinach zacząłem odczuwać silny ból w klatce piersiowej, nerkach, moja skóra choć wyglądała normalnie, to czułem jak po poparzeniu, pieczenie ciała, silny ból kości nawet koszula mnie uwierała i każdy dotyk, noc była straszna z powodu bólu placów, następnego dnia przyjąłem drugą tabl. ból trwa stale, idę do lekarza mówiąc o objawach stosowania tego leku, lekarz stwierdza, że to taka grypa i mam zażyć trzecią, tak czynię z niewiedzy ból trwa, moje cierpienie nie do opisania. Jednak lekarz z powodu braku poprawy leczenia, a raczej pogorszenia przepisuje inny antybiotyk. Mija aktywność poprzedniego antybiotyku biorę inny antybiotyk, dopiero po kilku godzinach następuje lekka ulga w bólu. Teraz mam tylko kaszel bardzo nieładny, ale biorąc Sumamed 4 dni praktycznie bez leczenia, jedynie cierpienia. Nikomu nie polecam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.