SkrzypoVita

3,4 [14]SkrzypoVita jest preparatem, który ma kompleksowo zająć się naszym wyglądem. Zadbać ma o skórę, paznokcie i włosy. Głównym składnikiem skrzypovity jest ekstrakt ze skrzypu. Roślina ta zawiera wiele substancji mineralnych koniecznych dla organizmu i stosowana była już wcześniej w ziołolecznictwie, choć raczej nie w celu poprawy wyglądu.
Drugim ważnym składnikiem preparatu jest wyciąg z pokrzywy. Zdrowotne jej właściwości zostały trochę ostatnio zapomniane, ale jest za to często wykorzystywana w kosmetykach pielęgnacyjnych. W kapsułkach skrzypovity znalazło się także miejsce na witaminy, oraz cynk.

Najnowsza opinia o SkrzypoVita:

„właśnie zakupiłam 2 opakowanie…na razie efektów nie widzę na włosach,za to z paznokciami lepiej i skóra też w dużo lepszej formie…” [czytaj więcej poniżej]

SkrzypoVita otrzymał ocenę średnią: 3,4 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 17 opinii

SkrzypoVita jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Pytania o SkrzypoVita na forum:

  jest jakiś dobry lek na wzmocnienie paznokci i wlosow?

  Od ilu lat mozna uzywac Skrzypovita ?

Masz pytania dotyczące leku SkrzypoVita?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku SkrzypoVita:

SkrzypoVita cena:

Lek SkrzypoVita nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić SkrzypoVita ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić SkrzypoVita?

Oto lista aptek i sklepów z SkrzypoVita:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić SkrzypoVita
 1. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  właśnie zakupiłam 2 opakowanie…na razie efektów nie widzę na włosach,za to z paznokciami lepiej i skóra też w dużo lepszej formie

 2. SkrzypoVita #

  czy mozna stosować przy atopowym zapaleniu skóry czy łuszczycy ??

 3. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Moim zdaniem rewelacja! miałam strasznie zniszczone włosy przez farbowanie, prostowanie, kręcenie, a odkąd używam skrzypovity szybciej rosną, są zdrowe, końcówki jak nowe ;p paznokcie tez szybciej rosną,płytka twardsza. paznokcie miałam w cięzkim stanie :c super! polecam

 4. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Przez branie tego suplementu diety miałam tylko mdłości codziennie do 12 później ból brzucha.

 5. SkrzypoVita #

  U mnie skrzypowita działa z pewnością na paznokcie….co do skóry i włosów jest ciężko to stwierdzić po 1 opakowaniu…nie widzę różnicy raczej, ale paznokcie…98% poprawy na lepsze ;)

 6. SkrzypoVita #

  fajny produkt , ale w składzie dużo szkodliwych barwników ma

 7. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek rewelacyjny. Moje włosy były strasznie zniszczone od częstego farbowania, suszenia, kręcenia i prostowania. Po jakimś czasie przestałam farbować i niszczyć swoje włosy, ale wypadały i były słabe. Gdy zaczęłam brać Skrzypovite stały sie mocne, a od skóry odrasta mi mnóstwo nowych włosków. Teraz mam naprawdę gęste włosy, które rosną bardzo bardzo szybko. Dodam, że taki efekt był po 2 opakowaniu, ale po pierwszym tez było już widać duże efekty.

 8. SkrzypoVita #

  Biorę już 3 opakowanie- efekty są, jakie są…
  Jeżeli chodzi o włosy to są trochę mocniejsze, a płytka paznokcia jest twardsza. Co do skóry nic nie zauważyłam. Produkt jest w zasadzie tani.
  Wg mnie najlepszym lekiem na włosy, skóry i paznokcie jest zdrowe odżywianie.

 9. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Powiem tak nie chce nikomu światopoglądu burzyć ale witaminy w tabletkach czy tam suplementach diety prawie w ogóle sie nie przyswajają do organizmu wiec co za tym idzie nie działają, Skąd wiem ? bo jestem na ratownictwie medycznym na wykładzie z anatomii pan doktor właśnie takie stwierdzenie zapodał, na pytanie, czemu wiec przepisuje witaminy? odpowiedział „żeby ludzią nie burzyć światopoglądu”

 10. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Skuteczność? Stosowałam w miarę regularnie. Moje włosy były bardzo zniszczone przez codzienne prostowanie i częste farbowanie. Gdy stosowałam skrzypowite była to kuracja 40 dniowa . Codziennie po 2 tabletki włosy stały się mocniejsze, ale nie wiem czy przez to że odstawiłam prostownice ? Tak czy siak moja skóra była bardzo ładna, sprężysta itp. A paznokcie? niestety przez pewien okres je obgryzałam ale bardzo chciałam być zadbana i gdy brałam tabletki nie obgryzałam i tak mi juz zostało. teraz gdy zażywam skrzypowite to robie kuracje 40 dniową co jakiś czas. to na prawdę działa ! Teraz moje włosy są lśniące. polecam też zażywanie witamin rano i wieczorem .


Znasz SkrzypoVita? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.