SkrzypoVita

3,4 [13]SkrzypoVita jest preparatem, który ma kompleksowo zająć się naszym wyglądem. Zadbać ma o skórę, paznokcie i włosy. Głównym składnikiem skrzypovity jest ekstrakt ze skrzypu. Roślina ta zawiera wiele substancji mineralnych koniecznych dla organizmu i stosowana była już wcześniej w ziołolecznictwie, choć raczej nie w celu poprawy wyglądu.
Drugim ważnym składnikiem preparatu jest wyciąg z pokrzywy. Zdrowotne jej właściwości zostały trochę ostatnio zapomniane, ale jest za to często wykorzystywana w kosmetykach pielęgnacyjnych. W kapsułkach skrzypovity znalazło się także miejsce na witaminy, oraz cynk.

Najnowsza opinia o SkrzypoVita:

„czy mozna stosować przy atopowym zapaleniu skóry czy łuszczycy ??…” [czytaj więcej poniżej]

SkrzypoVita otrzymał ocenę średnią: 3,4 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 16 opinii

SkrzypoVita jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Pytania o SkrzypoVita na forum:

  jest jakiś dobry lek na wzmocnienie paznokci i wlosow?

  Od ilu lat mozna uzywac Skrzypovita ?

Masz pytania dotyczące leku SkrzypoVita?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku SkrzypoVita:

SkrzypoVita cena:

Lek SkrzypoVita nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić SkrzypoVita ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić SkrzypoVita?

Oto lista aptek i sklepów z SkrzypoVita:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić SkrzypoVita
 1. SkrzypoVita #

  czy mozna stosować przy atopowym zapaleniu skóry czy łuszczycy ??

 2. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Moim zdaniem rewelacja! miałam strasznie zniszczone włosy przez farbowanie, prostowanie, kręcenie, a odkąd używam skrzypovity szybciej rosną, są zdrowe, końcówki jak nowe ;p paznokcie tez szybciej rosną,płytka twardsza. paznokcie miałam w cięzkim stanie :c super! polecam

 3. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Przez branie tego suplementu diety miałam tylko mdłości codziennie do 12 później ból brzucha.

 4. SkrzypoVita #

  U mnie skrzypowita działa z pewnością na paznokcie….co do skóry i włosów jest ciężko to stwierdzić po 1 opakowaniu…nie widzę różnicy raczej, ale paznokcie…98% poprawy na lepsze ;)

 5. SkrzypoVita #

  fajny produkt , ale w składzie dużo szkodliwych barwników ma

 6. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek rewelacyjny. Moje włosy były strasznie zniszczone od częstego farbowania, suszenia, kręcenia i prostowania. Po jakimś czasie przestałam farbować i niszczyć swoje włosy, ale wypadały i były słabe. Gdy zaczęłam brać Skrzypovite stały sie mocne, a od skóry odrasta mi mnóstwo nowych włosków. Teraz mam naprawdę gęste włosy, które rosną bardzo bardzo szybko. Dodam, że taki efekt był po 2 opakowaniu, ale po pierwszym tez było już widać duże efekty.

 7. SkrzypoVita #

  Biorę już 3 opakowanie- efekty są, jakie są…
  Jeżeli chodzi o włosy to są trochę mocniejsze, a płytka paznokcia jest twardsza. Co do skóry nic nie zauważyłam. Produkt jest w zasadzie tani.
  Wg mnie najlepszym lekiem na włosy, skóry i paznokcie jest zdrowe odżywianie.

 8. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Powiem tak nie chce nikomu światopoglądu burzyć ale witaminy w tabletkach czy tam suplementach diety prawie w ogóle sie nie przyswajają do organizmu wiec co za tym idzie nie działają, Skąd wiem ? bo jestem na ratownictwie medycznym na wykładzie z anatomii pan doktor właśnie takie stwierdzenie zapodał, na pytanie, czemu wiec przepisuje witaminy? odpowiedział „żeby ludzią nie burzyć światopoglądu”

 9. SkrzypoVita #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Skuteczność? Stosowałam w miarę regularnie. Moje włosy były bardzo zniszczone przez codzienne prostowanie i częste farbowanie. Gdy stosowałam skrzypowite była to kuracja 40 dniowa . Codziennie po 2 tabletki włosy stały się mocniejsze, ale nie wiem czy przez to że odstawiłam prostownice ? Tak czy siak moja skóra była bardzo ładna, sprężysta itp. A paznokcie? niestety przez pewien okres je obgryzałam ale bardzo chciałam być zadbana i gdy brałam tabletki nie obgryzałam i tak mi juz zostało. teraz gdy zażywam skrzypowite to robie kuracje 40 dniową co jakiś czas. to na prawdę działa ! Teraz moje włosy są lśniące. polecam też zażywanie witamin rano i wieczorem .

 10. SkrzypoVita #

  Ja miałam poniszczone włosy rozjaśniaczem, suche, obcięłam, używam jedwabiu i juz 2 paczkę skrzypowity. Efekty widać po całej zużytej paczce, ale tez można zauważyć wcześniej. Są zdrowe włosy skóra oraz paznokcie. Każdy mi mówi ze mam ładne włosy, znów chce rozjaśnić, ale tym razem u fryzjera a skutki uboczne? nie mam pojęcia jakie są, ale poczytam o tym tak dla pewności bo młoda jestem i nie wiem czy w ogóle powinnam to brać chodź są to witaminy i pani w aptece mówiła ze mogę brać ; 18 lat mam)


Znasz SkrzypoVita? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.