Orton flex

3,8 [6]

Tagi: ,

Orton flex to suplement diety stosowany do zapobiegania problemów ze stawami. Szczególne zalecenia tego suplementu to przyjmowanie go przez osoby aktywnie wykorzaytujące swoje narządy ruchu lub obciążające je swoją wagą.

Osoby z nadwagą oraz aktywne fizyczne są według producenta Orton Flex odbiorcami do których kierowana jest ta oferta.

 

Najnowsza opinia o Orton flex:

„Zażywałem i wiem, że działa. Mam początki choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych. Jako środek uzupełniający jest, w moim przypadku, skuteczny. Mogę polecić….” [czytaj więcej poniżej]

Orton flex otrzymał ocenę średnią: 3,8 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 7 opinii

Orton flex jest stosowany w wypadku: Na Stawy,


Masz pytania dotyczące leku Orton flex?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Orton:

Orton flex cena:

Lek Orton flex nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Orton flex ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Orton flex?

Oto lista aptek i sklepów z Orton flex:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Orton flex
 1. Orton flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zażywałem i wiem, że działa. Mam początki choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych. Jako środek uzupełniający jest, w moim przypadku, skuteczny. Mogę polecić.

  adds_comments_list
 2. Orton flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dobry lek. Nie miałem żadnych skutków ubocznych. Chyba warto go kupić. Ostro trenuję na siłce od 5 lat. 2 lata temu zacząłem odczuwać silne bóle w nadgarstkach. Znałem ten ból, miałem go wcześniej po treningach, ale nie tak silne. Przy rozmowie z ciocią, która jest co prawda położną, usłyszałem, że to może stawy. Zwłaszcza, że kolana też mnie czasami bolały.
  Kupiłem Orton flex, reklama dźwignią handlu- jest lepiej. Ale najpierw odstawiłem na tydzień trening, musiałem zmniejszyć obciążenie i częstotliwość. Zmieniłem też dietę, mama naczytała się w necie, co jeść przy bólach i zapaleniach stawów. Ogólnie mam się znacznie lepiej.

  adds_comments_list
 3. Orton flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Środek dość dobry, czuć różnice po kilku dniach zażywania w moim przypadku był to strzelający pobolewający bark od czasu kiedy zacząłem zażywać ortona ból zmalał, oraz chrupanie w obręczy barkowej zostało prawie zniwelowane po czym z powrotem mogłem wrócić do swoich ćwiczeń kulturystycznych bez większych problemów

  adds_comments_list
 4. Orton flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Miałam juz takie bóle nóg, ze z bólu wyłam. Nic nie pomagało. Kupiłam ten lek i po 14 -tu dniach zaczęłam żyć. Owszem pobolewa jeszcze , ale czuje ,ze mi pomaga z dnia na dzien. Będę pila 3 miesiące.

  adds_comments_list
 5. Orton flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jak dla mnie lek kompletnie nie działa. Lek to porażka totalna. Brałam go od miesiąca i nic nie pomógł. Lek oczywiście przereklamowany jak te wszystkie inne np 4Flex itp. To nie są LEKI ale SUPLEMENTY.

  adds_comments_list
 6. Orton flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Orto Flex biorę już od 2 miesięcy. Niestety cierpię a uczucie zatarcia kolan i chciałem tego uniknąć. Lek poleciła mi farmaceutka w aptece. Zakupiłem go i biorę regularnie. Oczywiście staram się brać regularnie ale na razie wychodzi mi to całkiem nieźle. OrtonFlex jest lekiem na prawdę ok, choć skutków działania nie do końca odczuwam. Tzn żeby była jasność- nie czuje może tego zatarcia ale mimo to nie wiem czy to skutek działania leku. Na pewno co mogę stwierdzić to brak skutków ubocznych Orto Flexa..

  adds_comments_list
  • Orton flex #

   Miałam kłopot z wchodzeniem i schodzeniem ze schodów, zrezygnowałam z jazdy rowerem, nie mogłam swobodnie wstac z krzesła, kolana były zniekształcone, obrzęknięte jednym słowem sporo cierpienia i kłopotu do czasu, gdy ktoś polecił mi Orton flex, wierzcie mi, że po kilku dniach zażywania dolegliwości USTĄPIŁY! Polecam bardzo, bardzo, bardzo! Pozdrawiam

   adds_comments_list


Znasz Orton flex? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.