Opokan


Opokan to lek przeciwbólowy, którego głównym zastosowaniem jest zmniejszanie bólów stawowych i mięśniowych. Głównym jego składnikiem jest meloksykam. Zazwyczaj nie stosuje się więcej niż jedną tabletkę dziennie, która zawiera 7,5 mg substancji aktywnej. Ze względu jednak na długi okres półtrwania leku (15 do 20 godzin) nie jest konieczne stosowanie leku kilkakrotnie w ciągu doby. Opokan często powoduje bóle brzucha i niestrawność. Pojawić się mogą się również zaparcia, lub wymioty
Napisz swoją opinię o Opokan


Cena Opokan
Skutki uboczne Opokan
Dawkowanie Opokan
Ulotka Opokan
Forum Opokan
Najnowsza opinia o Opokan
Zastosowanie i składniki Opokan
Gdzie można kupić Opokan?

Opinie o Opokan (80)

Opokan, ocena średnia

6.3333333333333

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  65/10

   Oplacalnosc

   61/10
    1. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     1.4

     Mąż ma problem z korzonkami. W aptece polecono mu opokan. Po 2 dawkach ból nie ustępować, natomiast jego nogi przypominały nogi słonia. Były tak opuchnięte, że musiał rozciąć skarpetki, aby móc je założyć. Poza plecami bolały Go teraz całe podudzia i stopy, uniemożliwiając mu chodzenie. Na wieczór doszedł także skąpomocz. Lekarz stwierdził niewydolność nerek. Ten lek jest niebezpieczny i nie powinien być dostępny w sprzedaży, nawet na receptę!

    2. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     0.1

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     0.1

     Bardzo się ucieszyłem, ponieważ nie zaobserwowałem negatywnych skutków ubocznych. Niestety nie odczułem też jakichkolwiek pozytywnych skutków zażywania tego leku, tak więc dałem sobie spokój po jednym opakowaniu. Wielki plus dla tego preparatu za jego niską cenę.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.