Opokan

3,4 [56]

Tagi: , , ,

Opokan to lek przeciwbólowy, którego głównym zastosowaniem jest zmniejszanie bólów stawowych i mięśniowych. Głównym jego składnikiem jest meloksykam. Zazwyczaj nie stosuje się więcej niż jedną tabletkę dziennie, która zawiera 7,5 mg substancji aktywnej. Ze względu jednak na długi okres półtrwania leku (15 do 20 godzin) nie jest konieczne stosowanie leku kilkakrotnie w ciągu doby. Opokan często powoduje bóle brzucha i niestrawność. Pojawić się mogą się również zaparcia, lub wymioty

Najnowsza opinia o Opokan:

„Witam. Czytałem opinie tutaj postawione przez wiele osób. Dołączę się do tej, ze dla mnie to lek kompletnie nie działający. Zupelnie żadnej reakcji. Ból pozostawał. Całe szczęście w tym, że nie pozostały jakieś skutki uboczne….” [czytaj więcej poniżej]

Opokan otrzymał ocenę średnią: 3,4 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 61 opinii

Opokan jest stosowany w wypadku: Na Stawy,


Informacje z ulotki Opokan:

Sprawdź jak działa Opokan na podstawie ulotki leku:

Opokan skutki uboczne Opokan w ciąży Opokan w ciąży
Opokan karmienie piersią Opokan a karmienie piersią Opokan dawkowanie Opokan dawkowanie
Opokan przeciwskazania Opokan przeciwskazania


Pytania o Opokan na forum:

  jakie skutki uboczne ma opokan

  czy lek cholinex mozna lonczyc z lekiem opokan

Masz pytania dotyczące leku Opokan?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Opokan cena:

Lek Opokan nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Opokan ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Opokan?

Oto lista aptek i sklepów z Opokan:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Opokan
 1. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Czytałem opinie tutaj postawione przez wiele osób. Dołączę się do tej, ze dla mnie to lek kompletnie nie działający. Zupelnie żadnej reakcji. Ból pozostawał. Całe szczęście w tym, że nie pozostały jakieś skutki uboczne.

 2. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja biorę Opokan raz na tydzień i pomaga.

 3. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam,choruję od lat na reumatyzm.Od pewnego czasu brałam opokan i muszę przyznać,że nawet pomagał,ale nie uśmierzał całkowicie bólu.Pewnego dnia farmaceutka poleciła mi opokan forte-i tu zaczęły się moje prawdziwe problemy! Już po jednej tabletce dziwny mały,okrągły rumień przy oku.Na drugi dzień coraz większy,bolesny i przesuwający się po twarzy rumień.Farmaceutka stwierdziła uczulenie na jakiś składnik i poleciła brać wapno.Walczyłam z opuchniętym policzkiem cały tydzień-myślałam że już go się nie pozbędę,byłam przerażona-udało się ale nigdy już nie wezmę tego leku!!!

 4. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  NIKOMU NIE POLECAM TEGO LEKU !!!. Nie bardzo nawet rozumiem, jak Opokan mógł otrzymać pozytywną opinię instytucji odpowiedzialnych za wprowadzanie na rynek nowych leków i to jeszcze tak niebezpiecznych. Opinie na jego temat są w internecie. W większości niepochlebne. Szkoda, że nikt się tym nie interesuje. To bardzo zastanawiające. Gdyby to ode mnie zależało natychmiast wycofałbym go z dystrybucji i przeprowadził dokładną kontrolę, jaka była procedura jego wdrażania. Ludzie, którzy tak jak Ja każdego dnia zmagają się z bólem, będą chwytać się ostatniej deski ratunku, jakim jest właśnie dobry lek przeciwbólowy. Wszyscy wiemy jak dzisiaj wygląda sytuacja na rynku pracy. Każdy z nas za wszelką cenę (nawet kosztem własnego zdrowia) stara się każdego dnia walczyć o swoje stanowisko pracy. Dla siebie i swojej rodziny. Nie inaczej było i jest także ze mną. Od wielu lat, codziennie zmagam się z bólami kręgosłupa. Raz jest lepiej, raz gorzej. Ale daję radę ponieważ wiem, że muszę. Szukając dobrego, skutecznego leku przeciwbólowego (zwłaszcza na dolegliwości kostno-stawowe) zasugerowałem się reklamą Opokanu. To był największy błąd jaki zrobiłem. Zaledwie kilka godzin po zażyciu owego specyfiku wystąpiły u mnie reakcje, które mimo przeżycia 50- kilku lat nie znałem. Nigdy na nic nie byłem uczulony. Chociaż na forum było kilka wypowiedzi na temat podobnych skutków ubocznych. Jak wspomniałem kilka godzin po zażyciu owego specyfiku całe moje ciało zaczerwieniło się i pokryło się bąblami. Swędzenie było gorsze od bólu. Następnego dnia rano moja twarz była nie do poznania. To nie byłem Ja. Znajomi byli przerażeni. Frankenstein przy mnie to przystojniak. Cała twarz spuchnięta, usta, policzki. Samopoczucie szkoda gadać. Tydzień bez pracy. Od tej pory minęło kilka dni. Dni męczarni. Pomocne okazały się leki antyalergiczne. Powoli z tego wychodzę. Moim zdaniem lek o takim składzie, jak Opokan nigdy nie powinien być sprzedawany bez recepty. I nie tylko ten. Rozumiem, że Firmy farmaceutyczne dbają przede wszystkim o własne zyski, ale moim zdaniem zdrowie ich potencjalnych klientów jest dużo ważniejsze. NIKOMU NIE POLECAM TEGO LEKU. MOIM ZDANIE WPROWADZENIE GO DO OBROTU POWINNO ZOSTAĆ ZWERYFIKOWANE. JEŻELI KTOŚ MA OCHOTĘ PRZETESTOWAĆ OPOKAN SUGERUJĄC SIĘ REKLAMĄ W TV, TO NIECH WCZEŚNIEJ ZROBI DOKŁADNE BADANIA, CO DO MOŻLIWYCH INTERAKCJI. TO JASNE, ŻE KAŻDY LEK NA KAŻDEGO DZIAŁA INACZEJ. MOIM ZDANIEM JEDNAK JEST TO SPECYFIK ZBYT DUŻEGO RYZYKA. DLA MNIE RELACJA KORZYŚCI, A STRATY BEZ KOMENTARZA. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH !!!!!!!

  WOJTEK.

 5. Opokan #

  lek który prowadzi do uszkodzenia mózgu i powolnej śmierci

 6. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Niedrogi, ale…. . No właśnie. Uszkodziłem sobie wiązadło kolanowe i coś tam jeszcze i zakupiłem ten lek. Skuteczność u mnie raczej słaba, bo po wzięciu na noc, po dwóch godzinach brałem również Ibuprom max, aby móc chociaż trochę spać. Efekt używania, opuchlizna powyżej obu kolan, uniemożliwiająca całkowicie kucanie. Po 5 dniach przerwałem branie, a opuchliznę zwalczałem zimnymi okładami żelowymi przez tydzień. Możliwe, że to był skutek mieszania leków, ale dwaj koledzy mieli inne problemy po jego stosowaniu. Nie będę o nich pisał, bo to jest problem poza mną. Aaa, jednemu koledze pomógł znakomicie na korzonki, za moją namową, więc może działa wybiórczo?

 7. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Opokan działa, ale porównując go z Ibupromem może nie być kiedyś skuteczny, a przy stosowaniu powyżej 1 raz i dla niektórych jest niebezpieczniejszy.Opokan może zadziałać, ale każda choroba i ból jest inny, co ciekawe, na ból zębów lepszy jest owies, płatki owsiane niż Opokan i Ibuprom.Ibuprom i Opokan mają jakieś działanie przeciwzapalne oprócz przeciwbólowego, to przy stanie zapalnym ważne.Na zęba pomaga przykładanie świeżej, suszonej, lub na przykład ekspresowej szałwii przez godzinę.Likwiduje choroby, ból i obrzęk- podstawa.Zasadniczo silniejsze są tabletki czy zastrzyki niż smarowanie.Ale wtedy cały organizm jest pod wpływem leku

 8. Opokan #

  Ból taki sam gdy, go dwa dni brałem, lub nie brałem,bez zmian.Jakie to musi być słabe skoro po ibuprofenie mam pół dnia bez bólu.Naciągacze!!!

 9. Opokan #

  Dzisiaj pierwszy raz w życiu wziąłem Opokan i ostatni raz. Po jednej tabletce opuchlizna twarzy. Wyglądam strasznie. Nie polecam.

 10. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na mnie opokan działa bardzo dobrze. Biorę 2x w tygodniu na ból krzyża. Zastanawiam się tylko, jak długo można brać, nie uszkadzając wątroby i nerek.


Znasz Opokan? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.