Opokan


Opokan to lek przeciwbólowy, którego głównym zastosowaniem jest zmniejszanie bólów stawowych i mięśniowych. Głównym jego składnikiem jest meloksykam. Zazwyczaj nie stosuje się więcej niż jedną tabletkę dziennie, która zawiera 7,5 mg substancji aktywnej. Ze względu jednak na długi okres półtrwania leku (15 do 20 godzin) nie jest konieczne stosowanie leku kilkakrotnie w ciągu doby. Opokan często powoduje bóle brzucha i niestrawność. Pojawić się mogą się również zaparcia, lub wymioty
Napisz swoją opinię o Opokan


Skutki uboczne Opokan
Dawkowanie Opokan
Ulotka Opokan
Forum Opokan
Najnowsza opinia o Opokan
Zastosowanie i składniki Opokan
Gdzie można kupić Opokan?

Opinie o Opokan (77)

Opokan, ocena średnia

6.3666666666667

Skutecznosc

66/10

  Brak skutków ubocznych

  64/10

   Oplacalnosc

   61/10
    1. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     9.9

     Mam uszkodzony dysk w odcinku lędźwiowym i co jakiś czas przy podnoszeniu nieostrożnym wypada mi dysk. Przy lżejszym bólu biorę Opokan i po 5-7 dniach jestem jak nowo narodzona. Jedyny skutek uboczny jaki widzę to wydłużona miesiączka o 2-3 dni. Cena przystępna. Dla mnie najskuteczniejszy jest, jak biorę na noc.

    2. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     5

     Oplacalnosc

     2

     Mam zwyrodnienie stawów. Zastosowałem ten lek po poleceniu lekarza. Owszem podczas używania zmniejszył dolegliwości bólowe, nie całkowicie, ale odczucie bólu było mniejsze. Niepokojący jest inny fakt: UZALEŻNIENIE, niestety występuje już po używaniu codziennym przez około 2 tygodnie. Po odstawieniu pojawiają się kłucia w miejscach w których poprzednio nie występowały, objawy typowe dla uzaleznienia. Trzeba mieć świadomość, że są spowodowane UZALEŻNIENIEM od leku i wystarczjąco silnej woli aby przez 2-3 dni ten objaw przetrzymać i nie sięgnąć po kolejną dawkę OPOKANU. Wysunę tu niepokojącą tezę: Firma farmaceutyczna zdaje sobie sprawę z efektu uzależnienia od tego leku i powodowana chęcią zysku, nawet kosztem uzależnienia od jego stosowania szeroko go reklamuje,
     TAK BYĆ NIE POWINNO, CHĘĆ ZYSKU KOSZTEM PACJENTÓW WG MNIE JEST ODRAŻAJĄCA.

    3. Opinia użytkownika o Opokan :

     NIe polecam !!!!!!!!!! Mało biorę leków, ale ostatnio zawiało mi szyje i całą noc nie mogłem spać, kupiłem za namową farmaceutki Opokan i zażyłem przed snem.
     Rano maskakra….. twarz, jak bym stoczył walkę z bokserem wagi ciężkiej, wszystko swędziało , i wysypka na całym ciele , dodatkowo na brodzie i ustach bąble …. Pojechałem do szpitala dostałem serię zastrzyków oczulających i po 2 godzinach zacząłem wyglądać, jak „ja”. Teraz lerzę w domu i biorę jakieś dziwne leki, żeby opuchlizna zeszła do końca.
     Pozdrawiam Sebastian

    4. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Bardzo dobry lek. Na bóle kręgosłupa mocne. 1 tabl na 3 dni

     1. Opinia użytkownika o Opokan :

      Dziwne, bo ja dostałam zastrzyki na bóle kręgosłupa i po serii 5 nadal mnie boli, a brałam je co dzień.

    5. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Trochę jakby działa, ale dostałam wysypki na całym ciele i spuchły mi usta.

    6. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Bez skutków ubocznych, opłacalny i bardzo skuteczny, działa niemal natychmiastowo.

    7. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Niestety kolejny specyfik Aflofarmu który kompletnie nic nie działa. Na szczęście nie ma skutków ubocznych. Strata pieniędzy

    8. Opinia użytkownika o Opokan :

     Strasznie mnie uczulił opokan, po jednej tabletce twarz mnie piekła, cała opuchnięta i czerwona jak w ogniu.

     1. Opinia użytkownika o Opokan :

      Skutecznosc

      8

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      2

      Strasznie mnie uczulił opokan, po jednej tabletce twarz mnie piekła, cała opuchnięta i czerwona jak w ogniu całe ciało w czerwonych plamach, na drugi dzień na twarzy pojawiły się ropno-wodniste pęcherze.Nie polecam tego leku.

    9. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Opokan pomaga mi i nie mam powikłań, wybrałam ten lek, bo nie koliduje z innymi, które zażywam, po ibupromie mam pokrzywkę i puchnę, co więcej ibuprom, nie radzi sobie z silnym bólem. P,s. Czytam tu o skutkach ubocznych. I faktycznie mogą takie być. mogą być spowosdowane interakcą z innymi lekami. Trzeba uważać. Jak się bierze opokan, to się nie bierze ibupromu, ani leków na depresję, ani sterydów.

    10. Opinia użytkownika o Opokan :

     Biorę Opokan w zastrzyku od 3 dni (rwa kulszowa) i jest to pierwszy lek, jaki na mnie zadziałał. Wcześniej brałam ketonal i olfen, ale zupełnie nie działało. Nie zaobserwowałam jeszcze żadnych skutków ubocznych. Za to ból znika. Jak na razie jestem zadowolona.

     1. Opinia użytkownika o Opokan :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      8

      Ja ogólnie nie daje sobie głowy przekręcać marketingiem i reklamą. Jestem przywiązany do produktów (w tym leków)które znam i mam wypróbowaną ich jakość oraz skuteczność. Aż pewnego czasu noga w stawie mi tak spuchła i bolała tak że spać w nocy nie mogłem, cała mi pulsowała,o normalnym chodzeniu mogłem po prostu zapomnieć. Wtedy przez przypadek wpadła mi w łapy malutka tabletka opokanu i normalnie cud, ból zniknął jak ręką odjął. Myślałem że to jakiś shit non-stop reklamowany i byłem bardzo sceptycznie nastawiony, ale po zastosowaniu muszę przyznać się do błędu ;) ponieważ na mnie opokan działa wyśmienicie i łagodzi ból mojego opuchniętego stawu praktycznie do zera.jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem tego opokanu, naprawdę świetnie działa przeciwbólowo, a zaznaczam ze przed nim brałem inne leki przeciwbólowe i żaden nie działał nawet 30% tak jak zadziałała ta malutka table teczka opokanu. polecam ,bardzo dobry lek przeciwbólowy.

    11. Opinia użytkownika o Opokan :

     Opokan to tragedia, nie zażywajcie tego bez badań. Nigdy nie byłam uczuleniowcem. Po jednej tabletce odrazu zaczęłam puchnąc. A miałam iść na bal karnawałowy :(((( Uważajcie na ten lek!!!!

    12. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Odpowiedni lek na ZZSK. Oczywiście w optymalnych dawkach. Ale jak ktoś jest słabo rozwinięty umysłowo, i nie potrafi dawkować SKUTECZNYCH, NIESZKODLIWYCH PROPORCJI to już inna bajka. Polecam.

    13. Opinia użytkownika o Opokan :

     Po tym leku cały opuchłem, zamknąć tą osobę do więzienia, co tak reklamuje.

    14. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Witam. Czytałem opinie tutaj postawione przez wiele osób. Dołączę się do tej, ze dla mnie to lek kompletnie nie działający. Zupelnie żadnej reakcji. Ból pozostawał. Całe szczęście w tym, że nie pozostały jakieś skutki uboczne.

    15. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Ja biorę Opokan raz na tydzień i pomaga.

    16. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Witam,choruję od lat na reumatyzm.Od pewnego czasu brałam opokan i muszę przyznać,że nawet pomagał,ale nie uśmierzał całkowicie bólu.Pewnego dnia farmaceutka poleciła mi opokan forte-i tu zaczęły się moje prawdziwe problemy! Już po jednej tabletce dziwny mały,okrągły rumień przy oku.Na drugi dzień coraz większy,bolesny i przesuwający się po twarzy rumień.Farmaceutka stwierdziła uczulenie na jakiś składnik i poleciła brać wapno.Walczyłam z opuchniętym policzkiem cały tydzień-myślałam że już go się nie pozbędę,byłam przerażona-udało się ale nigdy już nie wezmę tego leku!!!

    17. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     NIKOMU NIE POLECAM TEGO LEKU !!!. Nie bardzo nawet rozumiem, jak Opokan mógł otrzymać pozytywną opinię instytucji odpowiedzialnych za wprowadzanie na rynek nowych leków i to jeszcze tak niebezpiecznych. Opinie na jego temat są w internecie. W większości niepochlebne. Szkoda, że nikt się tym nie interesuje. To bardzo zastanawiające. Gdyby to ode mnie zależało natychmiast wycofałbym go z dystrybucji i przeprowadził dokładną kontrolę, jaka była procedura jego wdrażania. Ludzie, którzy tak jak Ja każdego dnia zmagają się z bólem, będą chwytać się ostatniej deski ratunku, jakim jest właśnie dobry lek przeciwbólowy. Wszyscy wiemy jak dzisiaj wygląda sytuacja na rynku pracy. Każdy z nas za wszelką cenę (nawet kosztem własnego zdrowia) stara się każdego dnia walczyć o swoje stanowisko pracy. Dla siebie i swojej rodziny. Nie inaczej było i jest także ze mną. Od wielu lat, codziennie zmagam się z bólami kręgosłupa. Raz jest lepiej, raz gorzej. Ale daję radę ponieważ wiem, że muszę. Szukając dobrego, skutecznego leku przeciwbólowego (zwłaszcza na dolegliwości kostno-stawowe) zasugerowałem się reklamą Opokanu. To był największy błąd jaki zrobiłem. Zaledwie kilka godzin po zażyciu owego specyfiku wystąpiły u mnie reakcje, które mimo przeżycia 50- kilku lat nie znałem. Nigdy na nic nie byłem uczulony. Chociaż na forum było kilka wypowiedzi na temat podobnych skutków ubocznych. Jak wspomniałem kilka godzin po zażyciu owego specyfiku całe moje ciało zaczerwieniło się i pokryło się bąblami. Swędzenie było gorsze od bólu. Następnego dnia rano moja twarz była nie do poznania. To nie byłem Ja. Znajomi byli przerażeni. Frankenstein przy mnie to przystojniak. Cała twarz spuchnięta, usta, policzki. Samopoczucie szkoda gadać. Tydzień bez pracy. Od tej pory minęło kilka dni. Dni męczarni. Pomocne okazały się leki antyalergiczne. Powoli z tego wychodzę. Moim zdaniem lek o takim składzie, jak Opokan nigdy nie powinien być sprzedawany bez recepty. I nie tylko ten. Rozumiem, że Firmy farmaceutyczne dbają przede wszystkim o własne zyski, ale moim zdaniem zdrowie ich potencjalnych klientów jest dużo ważniejsze. NIKOMU NIE POLECAM TEGO LEKU. MOIM ZDANIE WPROWADZENIE GO DO OBROTU POWINNO ZOSTAĆ ZWERYFIKOWANE. JEŻELI KTOŚ MA OCHOTĘ PRZETESTOWAĆ OPOKAN SUGERUJĄC SIĘ REKLAMĄ W TV, TO NIECH WCZEŚNIEJ ZROBI DOKŁADNE BADANIA, CO DO MOŻLIWYCH INTERAKCJI. TO JASNE, ŻE KAŻDY LEK NA KAŻDEGO DZIAŁA INACZEJ. MOIM ZDANIEM JEDNAK JEST TO SPECYFIK ZBYT DUŻEGO RYZYKA. DLA MNIE RELACJA KORZYŚCI, A STRATY BEZ KOMENTARZA. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH !!!!!!!

     WOJTEK.

    18. Opinia użytkownika o Opokan :

     lek który prowadzi do uszkodzenia mózgu i powolnej śmierci

    19. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Niedrogi, ale…. . No właśnie. Uszkodziłem sobie wiązadło kolanowe i coś tam jeszcze i zakupiłem ten lek. Skuteczność u mnie raczej słaba, bo po wzięciu na noc, po dwóch godzinach brałem również Ibuprom max, aby móc chociaż trochę spać. Efekt używania, opuchlizna powyżej obu kolan, uniemożliwiająca całkowicie kucanie. Po 5 dniach przerwałem branie, a opuchliznę zwalczałem zimnymi okładami żelowymi przez tydzień. Możliwe, że to był skutek mieszania leków, ale dwaj koledzy mieli inne problemy po jego stosowaniu. Nie będę o nich pisał, bo to jest problem poza mną. Aaa, jednemu koledze pomógł znakomicie na korzonki, za moją namową, więc może działa wybiórczo?

    20. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Opokan działa, ale porównując go z Ibupromem może nie być kiedyś skuteczny, a przy stosowaniu powyżej 1 raz i dla niektórych jest niebezpieczniejszy.Opokan może zadziałać, ale każda choroba i ból jest inny, co ciekawe, na ból zębów lepszy jest owies, płatki owsiane niż Opokan i Ibuprom.Ibuprom i Opokan mają jakieś działanie przeciwzapalne oprócz przeciwbólowego, to przy stanie zapalnym ważne.Na zęba pomaga przykładanie świeżej, suszonej, lub na przykład ekspresowej szałwii przez godzinę.Likwiduje choroby, ból i obrzęk- podstawa.Zasadniczo silniejsze są tabletki czy zastrzyki niż smarowanie.Ale wtedy cały organizm jest pod wpływem leku

    21. Opinia użytkownika o Opokan :

     Ból taki sam gdy, go dwa dni brałem, lub nie brałem,bez zmian.Jakie to musi być słabe skoro po ibuprofenie mam pół dnia bez bólu.Naciągacze!!!

    22. Opinia użytkownika o Opokan :

     Dzisiaj pierwszy raz w życiu wziąłem Opokan i ostatni raz. Po jednej tabletce opuchlizna twarzy. Wyglądam strasznie. Nie polecam.

    23. Opinia użytkownika o Opokan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Na mnie opokan działa bardzo dobrze. Biorę 2x w tygodniu na ból krzyża. Zastanawiam się tylko, jak długo można brać, nie uszkadzając wątroby i nerek.

    24. Opinia użytkownika o Opokan :

     Opokan poleciła mi farmaceutka w aptece, że ponoć taki skuteczny, ani Ja, ani mój mąż po zażyciu tego leku niestety nie odczuliśmy ulgi w bólu, wręcz żadnego działania, tak jakbyśmy nic nie brali. Nie polecam, pieniądze wyrzucone do kosza…

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.