Opokan

3,5 [52]

Tagi: , , ,

Opokan to lek przeciwbólowy, którego głównym zastosowaniem jest zmniejszanie bólów stawowych i mięśniowych. Głównym jego składnikiem jest meloksykam. Zazwyczaj nie stosuje się więcej niż jedną tabletkę dziennie, która zawiera 7,5 mg substancji aktywnej. Ze względu jednak na długi okres półtrwania leku (15 do 20 godzin) nie jest konieczne stosowanie leku kilkakrotnie w ciągu doby. Opokan często powoduje bóle brzucha i niestrawność. Pojawić się mogą się również zaparcia, lub wymioty

Najnowsza opinia o Opokan:

„lek który prowadzi do uszkodzenia mózgu i powolnej śmierci…” [czytaj więcej poniżej]

Opokan otrzymał ocenę średnią: 3,5 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 57 opinii

Opokan jest stosowany w wypadku: Na Stawy,


Informacje z ulotki Opokan:

Sprawdź jak działa Opokan na podstawie ulotki leku:

Opokan skutki uboczne Opokan w ciąży Opokan w ciąży
Opokan karmienie piersią Opokan a karmienie piersią Opokan dawkowanie Opokan dawkowanie
Opokan przeciwskazania Opokan przeciwskazania


Pytania o Opokan na forum:

  jakie skutki uboczne ma opokan

  czy lek cholinex mozna lonczyc z lekiem opokan

Masz pytania dotyczące leku Opokan?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Opokan cena:

Lek Opokan nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Opokan ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Opokan?

Oto lista aptek i sklepów z Opokan:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Opokan
 1. Opokan #

  lek który prowadzi do uszkodzenia mózgu i powolnej śmierci

 2. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Niedrogi, ale…. . No właśnie. Uszkodziłem sobie wiązadło kolanowe i coś tam jeszcze i zakupiłem ten lek. Skuteczność u mnie raczej słaba, bo po wzięciu na noc, po dwóch godzinach brałem również Ibuprom max, aby móc chociaż trochę spać. Efekt używania, opuchlizna powyżej obu kolan, uniemożliwiająca całkowicie kucanie. Po 5 dniach przerwałem branie, a opuchliznę zwalczałem zimnymi okładami żelowymi przez tydzień. Możliwe, że to był skutek mieszania leków, ale dwaj koledzy mieli inne problemy po jego stosowaniu. Nie będę o nich pisał, bo to jest problem poza mną. Aaa, jednemu koledze pomógł znakomicie na korzonki, za moją namową, więc może działa wybiórczo?

 3. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Opokan działa, ale porównując go z Ibupromem może nie być kiedyś skuteczny, a przy stosowaniu powyżej 1 raz i dla niektórych jest niebezpieczniejszy.Opokan może zadziałać, ale każda choroba i ból jest inny, co ciekawe, na ból zębów lepszy jest owies, płatki owsiane niż Opokan i Ibuprom.Ibuprom i Opokan mają jakieś działanie przeciwzapalne oprócz przeciwbólowego, to przy stanie zapalnym ważne.Na zęba pomaga przykładanie świeżej, suszonej, lub na przykład ekspresowej szałwii przez godzinę.Likwiduje choroby, ból i obrzęk- podstawa.Zasadniczo silniejsze są tabletki czy zastrzyki niż smarowanie.Ale wtedy cały organizm jest pod wpływem leku

 4. Opokan #

  Ból taki sam gdy, go dwa dni brałem, lub nie brałem,bez zmian.Jakie to musi być słabe skoro po ibuprofenie mam pół dnia bez bólu.Naciągacze!!!

 5. Opokan #

  Dzisiaj pierwszy raz w życiu wziąłem Opokan i ostatni raz. Po jednej tabletce opuchlizna twarzy. Wyglądam strasznie. Nie polecam.

 6. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na mnie opokan działa bardzo dobrze. Biorę 2x w tygodniu na ból krzyża. Zastanawiam się tylko, jak długo można brać, nie uszkadzając wątroby i nerek.

 7. Opokan #

  Opokan poleciła mi farmaceutka w aptece, że ponoć taki skuteczny, ani Ja, ani mój mąż po zażyciu tego leku niestety nie odczuliśmy ulgi w bólu, wręcz żadnego działania, tak jakbyśmy nic nie brali. Nie polecam, pieniądze wyrzucone do kosza…

 8. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mam ZZST. Idealny lek, oczywiście jak każdy przyjmowany „z głową” nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Działanie potwierdzam.

 9. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Pomaga tu niema dwóch zdań, ale skutki uboczne mam nie z tej ziemi najlepsze jest to ze trzymają mnie potem tydzień i dłużej.

 10. Opokan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mam zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych i kolana, bóle przy chodzeniu. Opokan pomaga połowicznie, zmniejsza nieco ból, ale nie znosi go.


Znasz Opokan? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.