Nimesil a alkohol

Niestety, ze wzglądu na obciążające na wątrobę działanie nimesilu, zdecydowanie odradzane jest spożywanie alkoholu podczas kuracji. To może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia ciężkich uszkodzeń wątroby. Z tego względu stosując nimesil warto nawet zadbać, by nie brać w tym czasie innych nieobowiązkowych dla nas leków.


 1. Nimesil a alkohol #

  Ja piłem piwo i w domu skończyłem po 10 minutach tak mnie ząb rwał że o piwie całkiem zapomniałem, wziąłem nemesil i ząb przestał boleć. A jeśli chodzi o leki i alkohol to zależy od organizmu człowieka. Każdy rodzaj alkoholu wpływa na nasze zdrowie.

 2. Nimesil a alkohol #

  Ludzie! Każdy kowalem swojego losu. Wiadomo. Pisanie wypowiedzi w stylu „ja piłem i żyję” jest mimo wszystko strasznie nie odpowiedzialne. To, że Ty żyjesz nie znaczy, że inni też będą mieli tyle szczęścia. Skoro szukasz odpowiedzi na pytanie czy możesz pić biorąc leki, oznacza to ni mniej ni więcej, że pijesz co najmniej regularnie i nie jest łatwo Ci zrezygnować/odmówić picia. Stąd też zwiększone prawdopodobieństwo, że Twoja wątroba nie jest w idealnym stanie i każde dodatkowe obciążenie to ryzyko jej ciężkiego i nie daj Boże TRWAŁEGO uszkodzenia.

 3. Nimesil a alkohol #

  Jazda …
  Pozniej.poty!
  I…moralniak!!!

 4. Nimesil a alkohol #

  podczas kuracji piłem piwo i bylo ok


Nimesil a alkohol, jak było u Ciebie?