Nicorette

2,8 [38]

Tagi: , , , ,

Substancją czynną, którą zawiera nicorette jest nikotyna. Nikotyna w przypadku tego leku podana jest w formie gum, plastrów, inhalatora, lub pastylek. Uzależnienie od papierosów nazywane jest inaczej nikotynizmem. Jest to uzależnienie bardzo silne – zaprzestanie palenie papierosów, wiąże się z objawami abstynencyjnymi. Mogą wystąpić: drażliwość, niepokój, bóle głowy i bezsenność. Nicorette ma osłabiać te objawy. Zaletą nicorette jest brak substancji smolistych, oraz zanieczyszczeń, od których papierosy nie są wolne.

Najnowsza opinia o Nicorette:

„Rzeczywiście rzuciłam palenie za pomocą gum, nie palę juz 13 miesięcy, ale co z tego jak uzależniłam się od gum i wpadłam z nałogu w nałóg. Teraz walczę na czymś bez nikotyny. Życzę wszystkim przede wszystkim wytrwałości :)…” [czytaj więcej poniżej]

Nicorette otrzymał ocenę średnią: 2,8 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 42 opinii

Nicorette jest stosowany w wypadku: Palenie,


Pytania o Nicorette na forum:

  Nicorette Niquitin czy działa na prawdę?

  12 dni niepale 35 lat w nalogu chyba jeszcze dlugo sie pomecze

Masz pytania dotyczące leku Nicorette?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Nicorette cena:

Lek Nicorette nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Nicorette ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Nicorette?

Oto lista aptek i sklepów z Nicorette:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Nicorette
 1. Nicorette #

  Rzeczywiście rzuciłam palenie za pomocą gum, nie palę juz 13 miesięcy, ale co z tego jak uzależniłam się od gum i wpadłam z nałogu w nałóg. Teraz walczę na czymś bez nikotyny. Życzę wszystkim przede wszystkim wytrwałości :)

 2. Nicorette #

  Drogie
  Taniej jest na ebay

 3. Nicorette #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na dobrą sprawę z deszczu pod rynnę :) nie palę od roku, ale uzależniłam się od gum.15 zł i tak codziennie wydaję, tyle że nie śmierdzę fajkami i nie trzeba wychodzić na dwór.

 4. Nicorette #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Rzuciłęm palenie po 20 latach smolenia min. paczki dziennie, ale uzależniłem się od nikorette i to tego najmocniejszego 4 mg :( wcinam go już prawie 3 lata i nie wiem jak rzucić, jak odstawię to mam ślinotok i napady głodu niemożliwe do ogarnięcia…

 5. Nicorette #

  Hej pierwszy dzień na plastrach iiii bardzo piecze mnie miejsce w którym jest naklejony (reka) palę 10 lat i mam cicha nadzieję że uda się.

 6. Nicorette #

  początek trudny plastry nr 2, nie nr 3 paliłem do 2 paczek dziennie plastry działają, ale warunek naklejajcie o jednej porze godzina 20, 21 po prostu na noc to działaaaaaaaaaaa

 7. Nicorette #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Od dwóch miesięcy nie palę. Na chwilę obecną jestem na piątym opakowaniu „nikoretki w spraju”. Jak dla mnie super. Rzucałem wiele razy, ale tym razem się udało. Wyciszając objawy zespołu odstawianego, wyciszyłem uzależnienie psychiczne. Ale tu pojawia się mały problem, bo teraz przyszedł czas, aby odstawić Nicorette. Próbował ktoś?

 8. Nicorette #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam, zakupiłem dzisiaj Nicorette spray i po pierwszym użyciu miałem czkawkę i przykre pieczenie w gardle, dopiero później po zapoznaniu się z produktem użyłem go prawidłowo tzn. z pewnej odległości zaaplikowałem do ust i jest ok. Nie można pryskać bezpośrednio w gardło. Z produktów, które stosowałem wcześniej np. gumy, e-papieros to ten w moim przypadku najbardziej hamuje chęć zapalenia. Cena w aptece 59,90 zł. Wiem, że można kupić taniej, ale zastanawiając się czy kupić kolejną paczkę mlb mint stream czy spray wybrałem spray, który chodził mi po głowie od jakiegoś czasu i nie żałuję.

 9. Nicorette #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  kupiłem nicorette spray myślałem, żeby przestać palić, ale nie dawałem rady. Na plastrach nie paliłem 2 miesiące, ale nie dałem rady rzucić. spray mi pomógł od pierwszego zażycia, nie palę na początku uczucie, straszne dusi, puchnie w gardle piecze. po trzech dniach wszystko mija uczucie takie jak bym psiknoł odświeżacz miętowy, wcale nie myślę o papierosach. polecam
  paliłem 20 lat wiele razy starałem rzucić, lecz nic nie pomagało

 10. Nicorette #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nicorette i inne tego typu pochodne leki w zupełności nie pomagają. Polecam Desmoxan albo Tabex – są to tabletki genialne. Ja rzuciłem palenie po 4 dniach kuracji i teraz jak mam zapalić to mam ochotę zwymiotować. W końcu się uwolniłem. W 100% je polecam ;-)


Znasz Nicorette? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.