Neopersen Forte

3,6 [12]

Tagi: ,

Neopersen Forte to kolejny środek w postaci suplementu diety, który pomaga wyciszyć się i uspokoić. Ze względu na jego formę tabletek jest łatwo przyswajalny, lecz należy pamiętać iż jest to suplement diety. Służy on więc jako profilaktyka a nie leczenie. Jego skład, wg producenta, naturalny pozwala na naturalne uspokojenie, a nie leczenie skutków stresu i poddenerwowania.

Najnowsza opinia o Neopersen Forte:

„Zażyłem i ani trochę nie pomógł, a nie mam żadnych silnych nerwicowych problemów, po prostu problem z zaśnięciem. Otworzyłem jedną plastikową kapsułkę i w środku jest brązowy proszek bez zapachu. Jeśli to ekstrakt z szyszek chmielu, melisy, głogu, kwiatów lipy, to powinno to być chyba wyczuwalne zapachowo?…” [czytaj więcej poniżej]

Neopersen Forte otrzymał ocenę średnią: 3,6 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 14 opinii

Neopersen Forte jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Neopersen:

Neopersen Forte cena:

Lek Neopersen Forte nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Neopersen Forte ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Neopersen Forte?

Oto lista aptek i sklepów z Neopersen Forte:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Neopersen Forte
 1. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zażyłem i ani trochę nie pomógł, a nie mam żadnych silnych nerwicowych problemów, po prostu problem z zaśnięciem. Otworzyłem jedną plastikową kapsułkę i w środku jest brązowy proszek bez zapachu. Jeśli to ekstrakt z szyszek chmielu, melisy, głogu, kwiatów lipy, to powinno to być chyba wyczuwalne zapachowo?

 2. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Rozluźnia, nie ogłupia, nie usypia – tak jak jest napisane, tak działa. I nie zgadzam się z tym, że to placebo. Może te osoby maja dużo większy stres?

 3. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Rzadko biore neopersen, ale w przypadkach stresowych bardzo mi pomaga. Osobiście jestem zadowolona.

 4. Neopersen Forte #

  Biorę Neopersen Forte już od trzech miesięcy i pomógł mi na tyle, że byłem w stanie rzucić palenie. Wcześniej byłem za bardzo nerwowy, żeby podjąć walkę z nikotyną. Rzeczy, które wcześniej irytowały mnie, teraz mnie śmieszą. Boję się, że jak odstawię Neopersen wszystko się zmieni

 5. Neopersen Forte #

  JA GO ZAŻYWAŁAM I JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONA POLECAM. PONIEWAŻ MAM NERWICĘ LĘKOWOM I ZAMIAST ŁYKAĆ PROCHY WOLĘ ZIOŁA I POMAGAJOM POLECAM

 6. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dobry lek, pomógł przy migotaniu przedsionków serca na tle nerwicowym.

 7. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Pomógł mi z bezsennością. Kiedyś zażywałem Nervosol, Valerin, Valused aż w końcu Clonozepanum 0,5. W aptece poleciła mi Neopersen Pani Farmaceutka. I to był strzał w dziesiątkę. Nie otumania, uspokaja i pozwala naturalnie zasnąć. A najważniejsze, że to lek ziołowy.

 8. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zażyłam jedną tabletkę przed planowanym lotem samolotem i w ogóle nie pomogło. Gdy wracała zażyłam 3 tabletki naraz. Nie byłam ani uspokojona, ani otumaniona ani nawet senna, równie dobrze mogłam cukierki zjeść.

 9. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wzięłam Neopersen Forte i uważam, że to bubel. Niestety nie mogę uważać, że lek ten jest dobry. Nie pomógł mi w ogóle. Całkowicie się nie zgadzam z reklamą. To zwykłe placebo. Na szczęście Neopersen Forte nie ma skutków ubocznych- tzn ja ich nie mam.

 10. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mam nerwicę wielonarządową. Biorę Neo Persen Forte od 3 tygodni – regularnie 2 x 1 tabletka. Działanie odczułam dopiero po około 5 dniach od zażycia pierwszej tabletki. Lek wycisza, rozluźnia, nie czuję się spięta pomimo bardzo stresującej pracy. Podobne działanie miała na mnie Asentra i Lexapro tyle, że to „prochy” i niestety uzależniają :( Polecam szczerze. Pozdrawiam.


Znasz Neopersen Forte? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.