Neopersen Forte

3,4 [22]

Tagi: ,

Neopersen Forte to kolejny środek w postaci suplementu diety, który pomaga wyciszyć się i uspokoić. Ze względu na jego formę tabletek jest łatwo przyswajalny, lecz należy pamiętać iż jest to suplement diety. Służy on więc jako profilaktyka a nie leczenie. Jego skład, wg producenta, naturalny pozwala na naturalne uspokojenie, a nie leczenie skutków stresu i poddenerwowania.

Najnowsza opinia o Neopersen Forte:

„Nie powiedziałabym, że jakoś ekstra działa. W chwilach stresu po zażyciu dwóch robiłam się „w miarę” spokojna, ale to chyba efekt wmówienia sobie, że powinno działać. Może dlatego, że to suplement diety, czyli wg. mnie jak codzienne witaminy….” [czytaj więcej poniżej]

Neopersen Forte otrzymał ocenę średnią: 3,4 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 26 opinii

Neopersen Forte jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie,


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Neopersen:

Neopersen Forte cena:

Lek Neopersen Forte nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Neopersen Forte ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Neopersen Forte?

Oto lista aptek i sklepów z Neopersen Forte:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Neopersen Forte
 1. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie powiedziałabym, że jakoś ekstra działa. W chwilach stresu po zażyciu dwóch robiłam się „w miarę” spokojna, ale to chyba efekt wmówienia sobie, że powinno działać. Może dlatego, że to suplement diety, czyli wg. mnie jak codzienne witaminy.

 2. Neopersen Forte #

  Ja biorę ten lek 4 dni.jestem spokojna po nim i jak mówią wszyscy z mojego otoczenia że jestem kochana. Nic mnie już tak nie wyprowadza z równowagi, jak wcześniej. To tak jakbym stała z boku problemów. Ten lek pomaga, jeśli nie ma się silnej nerwicy, tylko chcesz się uspokoić. I w ciągu dnia już nie chce mi się spać. Polecam ????

  • Neopersen Forte #

   To nie jest lek a suplement diety!
   A to duża różnica.

 3. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jak długo (miesięcy, lat)można brać ten lek, bez obaw?

 4. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Przeczytałam wszystkie opinie, bo szukam jakiejś z objawami takimi jak u mnie. Nie bardzo znalazłam. Moim zdaniem lek skuteczny. To, że nie wszystkim pomaga, lub daje różne u różnych ludzi objawy, wynika stąd, że każdy organizm jest jednak inny, ludzie mają też inne schorzenia które się na siebie nakładają, (o których mogą nawet nie wiedzieć), stąd jednego boli brzuch, na drugiego nie działa, a trzeci z kolei jest zadowolony. Na mnie działa trochę dziwnie: w dzień jestem spokojna (i o to chodzi), zasypiać nie pomaga (śpię jak i bez leku), za to dostaję dziwnego napadu senności rano. Rano nie mogę się dobudzić i to chyba przez ten lek, bo nigdy w życiu takich objawów nie miałam, zawsze byłam raczej rannym ptaszkiem. Przesypiam całe przedpołudnie, więc chyba muszę odstawić.

 5. Neopersen Forte #

  Bardzo dobry lek, pomógł mi w zdiagnozowanej depresji zamiast psychotropów. Uspokaja, ale nie wspomaga zasypiania, co dla mnie jest na plus, gdyż nie czuję się w ciągu dnia senna. Dziękuję producentom

 6. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę już drugą noc neopersen forte i powiem szczerze porażka, też mnie brzuch boli, nie działa i na dodatek czuję się jak bym miał fazę dzisiaj mówię spróbuję raz jeszcze, ale jest to samo także nie polecam go nikomu i nie wiem czy tych tabletek do analizy w laboratorium nie oddam.

  • Neopersen Forte #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Bierzesz neopersen na noc? Neopersen forte jest na uspokojnie. Myślę, że jeśli jest to ból brzucha to działają jeszcze inne tabletki, które bierzesz razem z tym produktem.
   Na sen polecam neopersen noc.

 7. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wzięłam na razie jedną i zadziałała lekko uspokajająco. Przeszło mi mocne bicie serca. Lekko boli mnie brzuch, ale nie wiem, czy to nie przez nerwy poprzednich dni.
  Szkoda, że nie działa na ból istnienia :)

 8. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  :D Cudowny, przestaje się stresować, szybciej zasypiam jednym skutkiem ubocznym jest to, że chcę się póżniej jeść .Może i placebo, ale mi pomogło i czuje się świetnie XD

 9. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na 100% to nie placebo. Nie jestem pewien, czy takiego efektu szukałem. Niby nie otumania, ale stałem się dosyć senny, może dlatego, że to forte. Wziąłem wczoraj, fajnie się spało, ale dzisiaj chce się spać i spać… ;)

 10. Neopersen Forte #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zażyłem i ani trochę nie pomógł, a nie mam żadnych silnych nerwicowych problemów, po prostu problem z zaśnięciem. Otworzyłem jedną plastikową kapsułkę i w środku jest brązowy proszek bez zapachu. Jeśli to ekstrakt z szyszek chmielu, melisy, głogu, kwiatów lipy, to powinno to być chyba wyczuwalne zapachowo?

  • Neopersen Forte #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Pierwszy raz w życiu kupiłam taki szajs i ostatni raz.
   Nie polecam, jeden wielki niewypał! Dodam, że po tych tabletach strasznie mnie żołądek bolał i rzygałam, aż trafiłam do szpitala z gorączką 39,5 C. Nie polecam. Chyba, że ktoś lubi na darmo wydawać kasę!


Znasz Neopersen Forte? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.