Nasen

Opinie, komentarze, informacje


Nasen jest silnym lekiem, pozwalającym ludziom cierpiącym na bezsenność zapaść w sen.

Bezsenność zdaje się być coraz poważniejszym problemem i stąd wynika duże zainteresowanie lekami nasennymi. Możemy wybrać leki naturalne (ekstrakty z ziół), bądź produkty zaawansowanej farmaceutyki.

Nasen to środek, po który powinniśmy sięgnąć, gdy inne sposoby zawiodą. Lek przejawia właściwości uzależniające i dlatego zalecana jest daleko idąca ostrożność przy jego stosowaniu. Ważne jest to, aby lek był jedynie remedium krótkotrwałym. Nie powinniśmy stosować go dłużej niż kilka tygodni. Bardziej znana od samej nazwy leku jest nazwa jego aktywnego składniku: zolpidem. Cechą leku, jest także to, że szybko zostaje z organizmu usuwany, więc aby był skuteczny, brany powinien być na krótko przed pójściem spać.

Skutki uboczne brania Nasen-u mogą wiele osób odstraszyć od stosowania leku. Często zdarza się, że chory przyjmujący lek nie pamięta wieczoru od momentu przyjęcia leku. Czasami ososby po Nasenie lunatykują (to występuje znacznie rzadziej). Przy większych dawkach mogą pojawić się także wymioty i nudności.

Cena Nasen
Skutki uboczne Nasen
Dawkowanie Nasen
Ulotka Nasen
Zamienniki Nasen
Najnowsza opinia o Nasen
Zastosowanie i składniki Nasen
Gdzie można kupić Nasen?

Napisz swoja opinię o Nasen

Nasen, ocena średnia

6.8333333333333

Skutecznosc

77/10

  Brak skutków ubocznych

  62/10

   Oplacalnosc

   66/10

    140 Opinii o “Nasen

    1. Opinia użytkownika o Nasen :

     Stosuję od ok 2 tygodni i jest fantastycznie. Odkąd pamiętam, zasypiałam niekiedy nawet 3-4 godziny. Potem budziłam się co 30 min i rano miałam piasek w oczach, bezsenność niszczyła mi życie, bo nie potrafiłam normalnie funkcjonować. Żadne meliski, hydroxyzyny ani neospazminki mi nie pomagały. Nic, zero, null, a ponadto od większości tych niby delikatnych, ale nieziołowych, byłam rano nieprzytomna i spałam do 14. Pierwsza tabletka leku na sen to było ścięcie błyskawiczne – 5 min i ledwo wcelowałam do łóżka. Ale to było pozytywne uczucie. Takie wszechogarniające zmęczenie z pełną kontrolą i świadomością. Żadnego podjadania, głupot, lunatykowania (wiem, bo mieszkam z partnerem). Żadnych bólów głowy, nudności i przede wszystkim – 8 godzin CIĄGŁEGO nieprzerwanego snu, co nigdy wcześniej nie było w ogóle możliwe. Zawsze budziłam się minimum 3 razy w nocy i długo musiałam ponownie zapadać w sen. Nie raz zamykałam oczy i czułam podwyższone tętno, na krótko traciłam świadomość, a budząc się spanikowana i zła, patrzyłam na zegarek i okazywało się, że minęły zaledwie dwie minuty. To była dla mnie męka. Mam gdzieś, czy się uzależnię, wartość takiego snu, jakiego nigdy nie znałam przewyższa dla mnie wszystko. Chcę po prostu spać jak normalny zdrowy człowiek, nawet jakbym miała przez to krócej żyć (w co oczywiście wątpię ;))

    2. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Powiem tak. Lek bardzo rozluźniający i uzależniający, pomaga w zasypianiu. Skutki uboczne( gdy zabraknie leku lub gdy bierze się go dużo i przestanie) – głównie leki, nocne „omamy”, rozmowa z duchami, cześciowa utrata pamięci. wiecej info na meila

     1. Opinia użytkownika o Nasen :

      Mój były mąż podawał mi go przez wiele tygodni, gdy nie mogłam zasnąć mówiąc, iż to lek na bazie ziół. Doprowadził mnie do próby samobójczej, skończyło się to hospitalizacją w szpitalu psychiatrycznym. Wszystko działo się to kiedy planował wraz kochanką nowe życie, oczywiście nic o tym wcześniej nie wiedziałam. Teraz po roku mam poważne podejrzenia, czy to nie było z premedytacją. Dlatego mam pytanie? Czy ten lek podawany poza konsultacją lekarza może doprowadzić do depresji??

    3. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Na mnie działa rewelacyjnie, bez żadnych skutków ubocznych. Po zażyciu po około 20 min spałam całe 9 godzin :-) , a przed tym cierpiałam na bezsenność. Nic nie podjadałam, świadomość nie była ograniczona. Czułam się normalnie, bez zwidów i tp. Wiadomo, na każdy organizm działa inaczej. Ja zastosowałam, tak jak w ulotce tzn. bez żadnego alkoholu i sprawdziłam swoje leki, czy nie wejdą w reakcje z tym lekiem i wszystko było ok.

    4. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Może wszystko zależy od człowieka, ale nie wiem o co tyle krzyku. Od lat mam problemy z zasypianiem, a po przeprowadzce jeszcze ciągle budzenie w nocy. Lekarka przepisała mi nasen, po dwóch nocach gdzie nie spałam ani godziny. Biorę pół tabletki już w łóżku. Pierwszy raz od lat jestem wyspana, pełna energii w dzień. Jestem bardzo zadowolona. Ze swojej strony polecam

     1. Opinia użytkownika o Nasen :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      6

      Oplacalnosc

      10

      Od kiedy zacząłem brać nasen byłem zachwycony chodziłem w dzień wypoczęty i nie leżałem przed zaśnięciem po 3 godziny. Lecz jeśli przedłuży się ten moment przed zaśnięciem to mogą pojawić się zawroty głowy i rano nie pamięta się poprzedniego wieczora. Zauważyłem że mam chęć wzięcia kolejnej tabletki ale nie jest to jakieś uzależnienie i można od razu przerwać dlatego stosować zalecam tylko do uregulowania snu i przerwać zażywanie.

    5. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Ogólnie zaejbizoza. Męczę się ze snem od paru lat i pozwala mi odpłynąć na kilka godzin i być wyspanym wystarczająco, zatem gotowy na nowe działania.
     Dobry lek.
     Wiadomo zasypiać naturalnie, ale każdego z was sprowadziły pewnie problemy ze snem.
     Pozdawiam

    6. Opinia użytkownika o Nasen :

     Ten lek to narkotyk!!!!! nie polecam mój chłopak prawie przez to zrobił sobie coś złego! stany lękowe! zwidy, widział kogoś innego niż siebie w lustrze, miał koszmary!!! miał silne stany lękowe i podwójną osobowość, zakazać to gówno w Polsce!!!!

    7. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Ja biorę Na sen już około 3 lat , jest super tylko trzeba go brać leząc już w łóżkom bo jeśli nie to robi się rożne głupoty myśląc ze się w tym samym czasie nad wszystkim panuje ( chodzi mi o podjadanie noce ). Chociaż po 3 lata brania żebym mogła zasnąć obowiązkowo 2 szt a czasami nawet 3 , uzależnia bardzo bo już na nie coraz mniej działa …..chyba teraz wrócę do Zolpic był rewelacyjny albo ostatnio wypróbowałam Senzop tez nie zły .

    8. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Powiem krótko lek w miarę tani i gdyby nie skutki uboczne byłby ok, jednak ja po zażyciu mam w ustach sucho i nie jestem w stanie nic zjeść bo jest mi strasznie niedobrze i często kończy się wymiotami. Uważajcie

     1. Opinia użytkownika o Nasen :

      Ja mam tak samo. Rok temu stres spowodował że pierwszy raz kupiłam nasen. Brałam po jednej tabletce. Spanie idealne. Ale traciłam kontrolę, najlepiej wziąść ją jak się leży i nie wychodzić z łóżka, i żadnych telefonów i sms pisać. Biorąc myślałam, że kontroluję się, że na pewno nie uzależnienia się itp. Przestałam brać było ciężko i odreagowalam agresją. Wiem co mówię, bo mam dziecko! I to odbiło się na nim. Każdy preteks dobry, aby krzyknąć na słabszego

    9. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     nie sypiałam z wypoczynkiem do 30 -tki ..potem wreście chemia i jakoś szło ale nie na długo ..od 3 lat biorę nasen..pierwsze miesiące horor..nie pamiętałam co robiłam przed zaśnieciem i jadłam słodycze..!!!mało się nie udusiłam..! nawet córce wyjadałam..to było okropne..okropne też były błyski w ciagu dnia..
     teraz mieszam z innym lekiem by działało ..bo już nie działa a ja mam milion problemów( brak pracy, rozwód i menopauza ) wiec zależy mi na tym by się wyspać..wiem że jego działanie osłabło..były też przerwy na miesiąc ale jak tylko pojawiły sie kłopoty to odrazu bezsenność i co robić? Według mnie nie jest to bezpieczny lek..łatwo można zrobić jakąs bzdurę jak po alkoholu..za szybko ścina i ta niepamięc ..ale co mają zrobić ludzie którzy ale sie nie wysypiają albo mają białe noce? nikt nie chce się uzalezniać ( w to nie wierzę ..bo kilka razy odstawiałam i nic sie nie działo- tylko trzeba zmiejszac dawki powoli) może by wreście coś lepszego wynaleziono..co zmiejsza napięcie i nie uzależnia..
     nie chcę białaych nocy i tego koszmarnego zmęczenia po źle przespanej nocy..już mi wszystko jedno byle kondycja była..jednak jak ktoś jeszcze nie brał to nie polecam !!! lepiej moze jakieś małe dawki psychotropów..brałam amitriptiline 10 mg na noc ..lata całe pomagała..a nie uzależnia tylko pić nie wolno..oj koszmar z tym spaniem…mam 54 lata a od dziecka nie zasypiam i nie wysypiam się

    10. Opinia użytkownika o Nasen :

     Proszę Was, bardzo uważajcie na ten lek. Poszukajcie informacji, poczytajcie, a najlepiej poproście lekarza o bezpieczny lek na bezsenność. Wiem, że każdy inaczej reaguje na leki, ale poczytajcie o skutkach ubocznych i zastanówcie się czy warto ryzykować – przez ten lek prawie straciłam bliską osobę.

    11. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     Lek ten działał na mnie ok, 2 tyg,1 tabletka. Miałam podwójne widzenie, wilczy apetyt. Nie polecam

    12. Opinia użytkownika o Nasen :

     Jak wykonać detoks po leku nasen, jestem od niego uzależniona, zjadam go garściami…

    13. Opinia użytkownika o Nasen :

     Lek superowy spałam tylko 3 godz po nasenie, który ni lekarz przepisał, wreszcie mogę się wyspać 6 lub7 godz. dziękuję za ten lek

    14. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Witam.
     Ja właśnie też mam problem ze spaniem. Miewam białe noce, albo takie, które kończą się przedwcześnie o kilka godzin,
     właśnie miałam wizje….nie będę brała całej , tylko 1/2 .w lustrze nie widziałam swojej twarzy , była tam inna kobieta…..strach…mam problem z pisaniem….hm.

    15. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Wziąłem nasen, bo naprawdę miałem problemy ze snem i pewnego razu wziąłem jedną tabletkę, ale nie poszedłem spać, bo chciałem jeszcze szybko coś zrobić no i zaczęło się: nasen powoli zaczął się wchłaniać, poczułem delikatny haj bardzo przyjemny co bardzo mi się podobało, czułem się taki wyluzowany i spokojny:) i właśnie w tym leku to mi się spodobało, gdyby lekarz sam nie polecił mi tych leków to nigdy bym ich nie spróbował i miałbym z głowy, a teraz mam czasem ochotę naćpać się nasenem bo to nie jest tylko tak że chce ci sie spać ja zanim zasnę lubię np. pochodzić po domu i czuć działanie tego leku, czy ja jestem narkomamem? Pewnie w jakimś tam stopniu tak i gdy zauważę, że dzieje się ze mną coś nie tak po tym leku to go odstawie…. Chyba, że będzie za późno i się uzależnię.

    16. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Brałem Nasen (Zolpiedm, pod różnymi nazwami) na spokój duszy i nerwy przez 6 lat. Początkowo wystarczała mi 1 tabletka przed snem, jednak mój organizm domagał się więcej, i więcej…skończyłem na 40tab/doba!! Jeden detoks przerwałem, nie mogłem wytrzymać skutków ubocznych, za drugim razem odtrułem się z tego gówna. Nie polecam leku ludziom skłonnym do uzależnień, bo się wpierdo&&, nawet nie będziecie wiedzieć, kiedy..

    17. Opinia użytkownika o Nasen :

     Cierpię od dłuższego czasu na bezsenność,mój lekarz rodzinny przepisuje mi „nasen”. Zażywam pół tabletki przed snem.Zasypiam po około 1/2 godz. Rano budzę sie normalnie bez żadnych sensacji. Nie wierzę,że po zażyciu są jakieś halucynacje i omamy.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.