Nasen

3,7 [96]

Tagi:

Nasen jest silnym lekiem, pozwalającym ludziom cierpiącym na bezsenność zapaść w sen.

Bezsenność zdaje się być coraz poważniejszym problemem i stąd wynika duże zainteresowanie lekami nasennymi. Możemy wybrać leki naturalne (ekstrakty z ziół), bądź produkty zaawansowanej farmaceutyki.

Nasen to środek, po który powinniśmy sięgnąć, gdy inne sposoby zawiodą. Lek przejawia właściwości uzależniające i dlatego zalecana jest daleko idąca ostrożność przy jego stosowaniu. Ważne jest to, aby lek był jedynie remedium krótkotrwałym. Nie powinniśmy stosować go dłużej niż kilka tygodni. Bardziej znana od samej nazwy leku jest nazwa jego aktywnego składniku: zolpidem. Cechą leku, jest także to, że szybko zostaje z organizmu usuwany, więc aby był skuteczny, brany powinien być na krótko przed pójściem spać.

Skutki uboczne brania Nasen-u mogą wiele osób odstraszyć od stosowania leku. Często zdarza się, że chory przyjmujący lek nie pamięta wieczoru od momentu przyjęcia leku. Czasami ososby po Nasenie lunatykują (to występuje znacznie rzadziej). Przy większych dawkach mogą pojawić się także wymioty i nudności.

Najnowsza opinia o Nasen:

„Na mnie działa rewelacyjnie, bez żadnych skutków ubocznych. Po zażyciu po około 20 min spałam całe 9 godzin :-) , a przed tym cierpiałam na bezsenność. Nic nie podjadałam, świadomość nie była ograniczona. Czułam się normalnie, bez zwidów i tp. Wiadomo, na każdy organizm działa inaczej. Ja zastosowałam, tak jak w ulotce tzn. bez żadnego alkoholu i sprawdziłam swoje leki, czy nie wejdą w reakcje z tym lekiem i wszystko był…” [czytaj więcej poniżej]

Nasen otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 115 opinii

Nasen jest stosowany w wypadku: Na Bezsenność, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Nasen to: Zolpidemi ,

Nasen cena:

Lek Nasen nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Nasen ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Nasen?

Oto lista aptek i sklepów z Nasen:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Nasen
 1. Nasen #

  Lek superowy spałam tylko 3 godz po nasenie, który ni lekarz przepisał, wreszcie mogę się wyspać 6 lub7 godz. dziękuję za ten lek

 2. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam.
  Ja właśnie też mam problem ze spaniem. Miewam białe noce, albo takie, które kończą się przedwcześnie o kilka godzin,
  właśnie miałam wizje….nie będę brała całej , tylko 1/2 .w lustrze nie widziałam swojej twarzy , była tam inna kobieta…..strach…mam problem z pisaniem….hm.

 3. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wziąłem nasen, bo naprawdę miałem problemy ze snem i pewnego razu wziąłem jedną tabletkę, ale nie poszedłem spać, bo chciałem jeszcze szybko coś zrobić no i zaczęło się: nasen powoli zaczął się wchłaniać, poczułem delikatny haj bardzo przyjemny co bardzo mi się podobało, czułem się taki wyluzowany i spokojny:) i właśnie w tym leku to mi się spodobało, gdyby lekarz sam nie polecił mi tych leków to nigdy bym ich nie spróbował i miałbym z głowy, a teraz mam czasem ochotę naćpać się nasenem bo to nie jest tylko tak że chce ci sie spać ja zanim zasnę lubię np. pochodzić po domu i czuć działanie tego leku, czy ja jestem narkomamem? Pewnie w jakimś tam stopniu tak i gdy zauważę, że dzieje się ze mną coś nie tak po tym leku to go odstawie…. Chyba, że będzie za późno i się uzależnię.

 4. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałem Nasen (Zolpiedm, pod różnymi nazwami) na spokój duszy i nerwy przez 6 lat. Początkowo wystarczała mi 1 tabletka przed snem, jednak mój organizm domagał się więcej, i więcej…skończyłem na 40tab/doba!! Jeden detoks przerwałem, nie mogłem wytrzymać skutków ubocznych, za drugim razem odtrułem się z tego gówna. Nie polecam leku ludziom skłonnym do uzależnień, bo się wpierdo&&, nawet nie będziecie wiedzieć, kiedy..

 5. Nasen #

  Cierpię od dłuższego czasu na bezsenność,mój lekarz rodzinny przepisuje mi „nasen”. Zażywam pół tabletki przed snem.Zasypiam po około 1/2 godz. Rano budzę sie normalnie bez żadnych sensacji. Nie wierzę,że po zażyciu są jakieś halucynacje i omamy.

 6. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Biorę na-sen od dwóch miesięcy ze 2-3 razy w tygodniu. Mam 31 lat, jestem po zabiegu no kręgosłup, więc jak czuje, że znowu choroba się nawraca to biorę jedną, a czasami nawet DWIE, GDY BUL JEST BARDZO CIĘŻKI. Żadne inne leki przeciw ketanol, lub tramal .PRAWDĄ JEST, ŻE ZARZYWAŁEM KILKA LAT TEMU NARKOTYKI NIE MOCNE I NIE NAŁOGOWO. Także, więc nie bałem się tabletek na-sen. GDY ZJADŁEM PIERWSZY RAZ 2 SZT OBUDZILEM SIĘ PO 2 GODZINACH I NAROBIŁEM BAŁAGANU W POKOJU, ALE TO PAMIĘTAM, POSZEDŁEM DO W-C PROSTO DO ŁÓŻKA.ZA 3 TYGODNIE TEŻ DWIE NO TO MIAŁEM ZNÓW HALUCYNACJE I LUNATYKOWANIE.NIE POLECAM…JA RZUCAM JAK TYLKO PROBLEM Z PLECAMI MI PRZEJDZIE. ŻADEN NARKOTYK, KTÓRY SPRAWDZIŁEM BYŁ DUŻO SŁABSZY OD NASENU. NIE RADZĘ BRAĆ

  • Nasen #

   Współczuję, ale z Prezydenta to sobie jaj nie rób(„bul”).

 7. Nasen #

  Nasen biorę od 3 lat, co wieczór pół tabletki. Kładę się, czytam 15 minut i zaczynam czuć senność. Nie zwala z nóg, jak wstaję w nocy do WC czuję tylko senność, żadnych niemiłych objawów niedospania. Rano wstaję wyspana i w dobrym humorze. Słowo daję, nie reklamuję tego leku, ale dla mnie to dobrodziejstwo móc spokojnie przespać noc. Moj lekarz rodzinny bez problemu daje receptę.
  Mam jeszcze taką obserwację: jak zbyt późno zjem kolację, lek działa znacznie wolniej. Nigdy też nie zażywałam Nasenu, jeśli krótko przed snem zdarzyło mi się wypić więcej niż kieliszek wina.

 8. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Bardzo skuteczne tabletki. Mogą uzależnić. Można je brać maksymalnie 3 razy w tygodniu.

 9. Nasen #

  ktoś wie gdzie można kupić nasen przez internet?nikt mi nie chce go przepisać.proszę o podanie strony.
  // Pani Izo, to byłoby kompletnie nielegalne, znam być może osoby, które doradziłyby tak:
  Niech Pani pojedzie do jakiegoś miasta, lecz nie do tego, gdzie Pani mieszka. Potem trzeba iść tam do lekarza, jakiegoś ogólnego (prywatnie) i powiedzieć że skończył się Pani nasen, a nie ma Pani dostępu do swojego własnego lekarza. Może dobrym pomysłem jest powiedzenie, że zwyczajnie nie wzięła Pani tabletek ze sobą. Niech Pani powie że bierze Pani nasen codziennie przez kilka już lat, i że jakakolwiek przerwa powoduje zupełny brak snu, oraz rozdrażnienie

  Ja nie polecam tej drogi, ale serdecznie Pozdrawiam!

 10. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Używam Nasen od czasu do czasu i zawsze tylko po 1/2 tabletki. Działa super, bo po ok 20 min zasypiam bez problemu. Zauważyłam jednak, że jestem na drugi dzień bardzo rozdrażniona i czasami mam zawroty głowy. Myślę że będę próbować zasypiać bez tego leku.


Znasz Nasen? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.