Nasen

3,8 [99]

Tagi:

Nasen jest silnym lekiem, pozwalającym ludziom cierpiącym na bezsenność zapaść w sen.

Bezsenność zdaje się być coraz poważniejszym problemem i stąd wynika duże zainteresowanie lekami nasennymi. Możemy wybrać leki naturalne (ekstrakty z ziół), bądź produkty zaawansowanej farmaceutyki.

Nasen to środek, po który powinniśmy sięgnąć, gdy inne sposoby zawiodą. Lek przejawia właściwości uzależniające i dlatego zalecana jest daleko idąca ostrożność przy jego stosowaniu. Ważne jest to, aby lek był jedynie remedium krótkotrwałym. Nie powinniśmy stosować go dłużej niż kilka tygodni. Bardziej znana od samej nazwy leku jest nazwa jego aktywnego składniku: zolpidem. Cechą leku, jest także to, że szybko zostaje z organizmu usuwany, więc aby był skuteczny, brany powinien być na krótko przed pójściem spać.

Skutki uboczne brania Nasen-u mogą wiele osób odstraszyć od stosowania leku. Często zdarza się, że chory przyjmujący lek nie pamięta wieczoru od momentu przyjęcia leku. Czasami ososby po Nasenie lunatykują (to występuje znacznie rzadziej). Przy większych dawkach mogą pojawić się także wymioty i nudności.

Najnowsza opinia o Nasen:

„Biorę ten lek od 5 lat wraz z innymi, oprócz bezsenności cierpię na chorobę afektywną dwubiegunową, to jakiś koszmar. Wiem jedno, jest bardzo skuteczny, ale i niebezpieczny. Dużo bym dała, aby móc się od niego uwolnić, ten brak świadomości po jego zażyciu jest dla mnie okropny. Choć myślę, że działanie jego jest takie, iż biorę go z innym lekami psychotropowymi, czy można mi pomóc w inny sposób?…” [czytaj więcej poniżej]

Nasen otrzymał ocenę średnią: 3,8 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 118 opinii

Nasen jest stosowany w wypadku: Na Bezsenność, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Nasen to: Zolpidemi ,

Nasen cena:

Lek Nasen nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Nasen ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Nasen?

Oto lista aptek i sklepów z Nasen:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Nasen
 1. Nasen #

  Proszę Was, bardzo uważajcie na ten lek. Poszukajcie informacji, poczytajcie, a najlepiej poproście lekarza o bezpieczny lek na bezsenność. Wiem, że każdy inaczej reaguje na leki, ale poczytajcie o skutkach ubocznych i zastanówcie się czy warto ryzykować – przez ten lek prawie straciłam bliską osobę.

 2. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek ten działał na mnie ok, 2 tyg,1 tabletka. Miałam podwójne widzenie, wilczy apetyt. Nie polecam

 3. Nasen #

  Jak wykonać detoks po leku nasen, jestem od niego uzależniona, zjadam go garściami…

 4. Nasen #

  Lek superowy spałam tylko 3 godz po nasenie, który ni lekarz przepisał, wreszcie mogę się wyspać 6 lub7 godz. dziękuję za ten lek

 5. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam.
  Ja właśnie też mam problem ze spaniem. Miewam białe noce, albo takie, które kończą się przedwcześnie o kilka godzin,
  właśnie miałam wizje….nie będę brała całej , tylko 1/2 .w lustrze nie widziałam swojej twarzy , była tam inna kobieta…..strach…mam problem z pisaniem….hm.

 6. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wziąłem nasen, bo naprawdę miałem problemy ze snem i pewnego razu wziąłem jedną tabletkę, ale nie poszedłem spać, bo chciałem jeszcze szybko coś zrobić no i zaczęło się: nasen powoli zaczął się wchłaniać, poczułem delikatny haj bardzo przyjemny co bardzo mi się podobało, czułem się taki wyluzowany i spokojny:) i właśnie w tym leku to mi się spodobało, gdyby lekarz sam nie polecił mi tych leków to nigdy bym ich nie spróbował i miałbym z głowy, a teraz mam czasem ochotę naćpać się nasenem bo to nie jest tylko tak że chce ci sie spać ja zanim zasnę lubię np. pochodzić po domu i czuć działanie tego leku, czy ja jestem narkomamem? Pewnie w jakimś tam stopniu tak i gdy zauważę, że dzieje się ze mną coś nie tak po tym leku to go odstawie…. Chyba, że będzie za późno i się uzależnię.

 7. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałem Nasen (Zolpiedm, pod różnymi nazwami) na spokój duszy i nerwy przez 6 lat. Początkowo wystarczała mi 1 tabletka przed snem, jednak mój organizm domagał się więcej, i więcej…skończyłem na 40tab/doba!! Jeden detoks przerwałem, nie mogłem wytrzymać skutków ubocznych, za drugim razem odtrułem się z tego gówna. Nie polecam leku ludziom skłonnym do uzależnień, bo się wpierdo&&, nawet nie będziecie wiedzieć, kiedy..

 8. Nasen #

  Cierpię od dłuższego czasu na bezsenność,mój lekarz rodzinny przepisuje mi „nasen”. Zażywam pół tabletki przed snem.Zasypiam po około 1/2 godz. Rano budzę sie normalnie bez żadnych sensacji. Nie wierzę,że po zażyciu są jakieś halucynacje i omamy.

 9. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam. Biorę na-sen od dwóch miesięcy ze 2-3 razy w tygodniu. Mam 31 lat, jestem po zabiegu no kręgosłup, więc jak czuje, że znowu choroba się nawraca to biorę jedną, a czasami nawet DWIE, GDY BUL JEST BARDZO CIĘŻKI. Żadne inne leki przeciw ketanol, lub tramal .PRAWDĄ JEST, ŻE ZARZYWAŁEM KILKA LAT TEMU NARKOTYKI NIE MOCNE I NIE NAŁOGOWO. Także, więc nie bałem się tabletek na-sen. GDY ZJADŁEM PIERWSZY RAZ 2 SZT OBUDZILEM SIĘ PO 2 GODZINACH I NAROBIŁEM BAŁAGANU W POKOJU, ALE TO PAMIĘTAM, POSZEDŁEM DO W-C PROSTO DO ŁÓŻKA.ZA 3 TYGODNIE TEŻ DWIE NO TO MIAŁEM ZNÓW HALUCYNACJE I LUNATYKOWANIE.NIE POLECAM…JA RZUCAM JAK TYLKO PROBLEM Z PLECAMI MI PRZEJDZIE. ŻADEN NARKOTYK, KTÓRY SPRAWDZIŁEM BYŁ DUŻO SŁABSZY OD NASENU. NIE RADZĘ BRAĆ

  • Nasen #

   Współczuję, ale z Prezydenta to sobie jaj nie rób(„bul”).

 10. Nasen #

  Nasen biorę od 3 lat, co wieczór pół tabletki. Kładę się, czytam 15 minut i zaczynam czuć senność. Nie zwala z nóg, jak wstaję w nocy do WC czuję tylko senność, żadnych niemiłych objawów niedospania. Rano wstaję wyspana i w dobrym humorze. Słowo daję, nie reklamuję tego leku, ale dla mnie to dobrodziejstwo móc spokojnie przespać noc. Moj lekarz rodzinny bez problemu daje receptę.
  Mam jeszcze taką obserwację: jak zbyt późno zjem kolację, lek działa znacznie wolniej. Nigdy też nie zażywałam Nasenu, jeśli krótko przed snem zdarzyło mi się wypić więcej niż kieliszek wina.


Znasz Nasen? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.