Nasen

3,8 [105]

Tagi:

Nasen jest silnym lekiem, pozwalającym ludziom cierpiącym na bezsenność zapaść w sen.

Bezsenność zdaje się być coraz poważniejszym problemem i stąd wynika duże zainteresowanie lekami nasennymi. Możemy wybrać leki naturalne (ekstrakty z ziół), bądź produkty zaawansowanej farmaceutyki.

Nasen to środek, po który powinniśmy sięgnąć, gdy inne sposoby zawiodą. Lek przejawia właściwości uzależniające i dlatego zalecana jest daleko idąca ostrożność przy jego stosowaniu. Ważne jest to, aby lek był jedynie remedium krótkotrwałym. Nie powinniśmy stosować go dłużej niż kilka tygodni. Bardziej znana od samej nazwy leku jest nazwa jego aktywnego składniku: zolpidem. Cechą leku, jest także to, że szybko zostaje z organizmu usuwany, więc aby był skuteczny, brany powinien być na krótko przed pójściem spać.

Skutki uboczne brania Nasen-u mogą wiele osób odstraszyć od stosowania leku. Często zdarza się, że chory przyjmujący lek nie pamięta wieczoru od momentu przyjęcia leku. Czasami ososby po Nasenie lunatykują (to występuje znacznie rzadziej). Przy większych dawkach mogą pojawić się także wymioty i nudności.

Najnowsza opinia o Nasen:

„Zażywam lek nasen od co najmniej 5 lat, bez zadnych skutków ubocznych, jedyna wada jest że muszę go zażyć, aby dobrze spać….” [czytaj więcej poniżej]

Nasen otrzymał ocenę średnią: 3,8 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 130 opinii

Nasen jest stosowany w wypadku: Na Bezsenność, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Nasen to: Zolpidemi ,

Nasen cena:

Lek Nasen nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Nasen ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Nasen?

Oto lista aptek i sklepów z Nasen:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Nasen
 1. Nasen #

  Zażywam lek nasen od co najmniej 5 lat, bez zadnych skutków ubocznych, jedyna wada jest że muszę go zażyć, aby dobrze spać.

 2. Nasen #

  Witam ,hypnogen i Nasen biorę około 20 lat, brałam i długo nie wiedziałam że są to leki psychotropowe uzależniające, zaczęłam od pół tabletki, a ostatnio bywało że 1 tabletka mało. Pytałam lekarza rodzinnego- to zawsza była ta sama odpowiedz -psychiatra, zaczęłam wertować cały internet, bo powiedziałam sobie, że palenie rzuciłam po 30 latach z dnia na dzień ,to muszę sobie sama poradzić. Znalazłam na forum lekarskim istotna wskazówkę, lekarz pisał, że należy brać lek uspakajajacy i dopiero nasenny, poszłam do lekarza rodzinnego i powtórzyłam mu to co wyczytałam i o dziwo przepisał mi lek o nazwie HYDROXYZINUM w dawkach 25mg /cena12.10-30tab./ nie uzależnia, stosują go w szpitalach przed operacją-uspakaja i jest nasenny, i kupiłam sobie lek ziołowy FORSEN FORTE z MELATONINĄ, pierwsze noce zasnęłam jak kamien, bo poprzednie byly niedospane, w tej chwili jestem po 14 tabletkach, zasypiam, zdarza mi się że w nocy się budzę, ale zasypiam, NASEN odstawiłam zupełnie, dziś np. o godz 3 w nocy miałam problem z zaśnięciem to wzięłam jeszcze raz tabletkę FORSENU, myślę ,że jestem na dobrej drodze, trochę się jeszcze napewno pomęczę, ale wyjdę z tego uzależnienia. Może komuś się przyda ta wypowiedź, gdyby ktoś chciał porozmawiać proszę dać znać na forum. Jonusia

 3. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie wiem jak mam sie odniesc do innych komentarzy … żeby zasnąć musiałem wziąć 2 tabl… skutek uboczny, rano 2 kawy nie jedna.. co za tym idzie poranne godzinne otępienie… moim zdaniem, jak ktoś musiał iść do psychiatry, to nie wina leku, a problemów z psychą choć uważam, że takie mam mając problemy z zaśnięciem, ale sam sobie radzę.

 4. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  polecam :D

 5. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  spoko lek, wymiata wszystkie inne, jakie brałem, jeśli chodzi o skuteczność

 6. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Proszę się nie zrażać tymi ocenami, już wszystko tłumaczę.

  Lek tek jest naprawdę skuteczny, jeśli chodzi o sam fakt zaśnięcia. Pierwsze objawy możemy zauważyć już do 30 min od przyjęcia tabletki. Skutków obocznych przechodzę wiele: halucynacje, brak kontroli nad rękami stawami. ogłupienie. Dlatego każdemu po takich objawach poleciłbym się położyć spać, a najlepiej wziąć na sen już pod kołdrą.

 7. Nasen #

  Lek jest skuteczny i nie zauważyłem po jego zażyciu efektów ubocznych. Co istotne, mam wrażenie, że zwiększa wydajność snu. Należy tylko uważać na szybko postępującą tolerancję organizmu. Innymi słowy trzeba go brać coraz więcej, żeby odczuć działanie. Biorę po pół tabletki od 3 tygodni. Ostatnio zwiększyłem dawkę dwukrotnie, a i tak nic nie dało.

 8. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Pierwszym środkiem, jaki kupiłam na problemy ze snem był forsen z malatoniną. Kiedyś stosowałam go praktycznie codziennie, obecnie tylko w razie konieczności. Bardzo szybko działa i następnego dnia nie mam najmniejszych problemów ze wstaniem. Znacznie poprawił mi się także humor, odkąd zaczęłam go zażywać, zero problemów z nastrojem czy brakiem koncentracji. Cena także jak najbardziej przystępna. Pozdrawiam

 9. Nasen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę ten lek od 5 lat wraz z innymi, oprócz bezsenności cierpię na chorobę afektywną dwubiegunową, to jakiś koszmar. Wiem jedno, jest bardzo skuteczny, ale i niebezpieczny. Dużo bym dała, aby móc się od niego uwolnić, ten brak świadomości po jego zażyciu jest dla mnie okropny. Choć myślę, że działanie jego jest takie, iż biorę go z innym lekami psychotropowymi, czy można mi pomóc w inny sposób?

  • Nasen #

   Po kilkumiesięcznym braniu wylądowałam u psychiatry na odwyku, a jednocześnie na leczeniu nerwicy lękowej.
   Uważaj to uzależniacz !Ja bym Ci radziła za nim zaczniesz kombinować z psychotropami wybierz się na wizytę do psychiatry, być może zapisze Ci zupełnie inne leki, które
   wyciszą Cię i odstawisz Nasen.

 10. Nasen #

  Stosuję od ok 2 tygodni i jest fantastycznie. Odkąd pamiętam, zasypiałam niekiedy nawet 3-4 godziny. Potem budziłam się co 30 min i rano miałam piasek w oczach, bezsenność niszczyła mi życie, bo nie potrafiłam normalnie funkcjonować. Żadne meliski, hydroxyzyny ani neospazminki mi nie pomagały. Nic, zero, null, a ponadto od większości tych niby delikatnych, ale nieziołowych, byłam rano nieprzytomna i spałam do 14. Pierwsza tabletka leku na sen to było ścięcie błyskawiczne – 5 min i ledwo wcelowałam do łóżka. Ale to było pozytywne uczucie. Takie wszechogarniające zmęczenie z pełną kontrolą i świadomością. Żadnego podjadania, głupot, lunatykowania (wiem, bo mieszkam z partnerem). Żadnych bólów głowy, nudności i przede wszystkim – 8 godzin CIĄGŁEGO nieprzerwanego snu, co nigdy wcześniej nie było w ogóle możliwe. Zawsze budziłam się minimum 3 razy w nocy i długo musiałam ponownie zapadać w sen. Nie raz zamykałam oczy i czułam podwyższone tętno, na krótko traciłam świadomość, a budząc się spanikowana i zła, patrzyłam na zegarek i okazywało się, że minęły zaledwie dwie minuty. To była dla mnie męka. Mam gdzieś, czy się uzależnię, wartość takiego snu, jakiego nigdy nie znałam przewyższa dla mnie wszystko. Chcę po prostu spać jak normalny zdrowy człowiek, nawet jakbym miała przez to krócej żyć (w co oczywiście wątpię ;))


Znasz Nasen? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.