Nasen


Nasen jest silnym lekiem, pozwalającym ludziom cierpiącym na bezsenność zapaść w sen.

Bezsenność zdaje się być coraz poważniejszym problemem i stąd wynika duże zainteresowanie lekami nasennymi. Możemy wybrać leki naturalne (ekstrakty z ziół), bądź produkty zaawansowanej farmaceutyki.

Nasen to środek, po który powinniśmy sięgnąć, gdy inne sposoby zawiodą. Lek przejawia właściwości uzależniające i dlatego zalecana jest daleko idąca ostrożność przy jego stosowaniu. Ważne jest to, aby lek był jedynie remedium krótkotrwałym. Nie powinniśmy stosować go dłużej niż kilka tygodni. Bardziej znana od samej nazwy leku jest nazwa jego aktywnego składniku: zolpidem. Cechą leku, jest także to, że szybko zostaje z organizmu usuwany, więc aby był skuteczny, brany powinien być na krótko przed pójściem spać.

Skutki uboczne brania Nasen-u mogą wiele osób odstraszyć od stosowania leku. Często zdarza się, że chory przyjmujący lek nie pamięta wieczoru od momentu przyjęcia leku. Czasami ososby po Nasenie lunatykują (to występuje znacznie rzadziej). Przy większych dawkach mogą pojawić się także wymioty i nudności.

Napisz swoją opinię o Nasen


Cena Nasen
Skutki uboczne Nasen
Dawkowanie Nasen
Zamienniki Nasen
Forum Nasen
Najnowsza opinia o Nasen
Zastosowanie i składniki Nasen
Gdzie można kupić Nasen?

Opinie o Nasen (161)

Nasen, ocena średnia

6.9

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  62/10

   Oplacalnosc

   67/10
    1. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     5

     NASEN to samo co ZOLPIC.
     Lek działa bardzo mocno. Po jednej tabletce zażytej w łóżku nie wiesz kiedy zasypiasz. Śpisz dobrze do 8 godzin. Rano po 8 godzinach jesteś wypoczęty i gotów do działania bez skutków ubocznych.
     UWAGA! Jeśli zażyjesz tabletkę nie będąc w łóżku zaczyna się ostra jazda. Początkowo czułem się śpiący, ale nagły telefon z pracy sprawił, że musiałem jeszcze coś załatwić przez internet. Z tego powodu nie poszedłem spać od razu jak zawsze. Rano pojechałem do pracy i jakoś dziwnie się czułem… Po powrocie do domu okazało się, że w sumie zjadłem 3.5 tabletki i wypiłem 6pak piwa! Praktycznie całą noc lunatykowałem. Ludzie, z którymi się kontaktowałem między innymi na telekonferencjach nie mieli o niczym pojęcia, bo się nie poznali.
     Całkowicie wyłącza świadomość i powoduje brak hamulców, nie tylko erotycznych po prostu wszystkich! Nie pamiętam nic z tej nocy. A jak się okazało to nawet wychodziłem z domu!

     Mądrze zażywany tzn. 1 tabletka nie częściej niż co 4 dni nie uzależnia, tylko mało kto potrafi utrzymać się w ryzach.

     Jest niebezpieczniejszy niż lorafen, clonazepam i tym podobne.
     Uzależnia podobnie jak BRAUN(HEROINA), ale jest groźniejszy, bo nie przestrzegając zasady przyjmowania w łóżku może się okazać, że ostatniego tygodnia wcale nie pamiętasz, a proszki, które miały być na miesiąc skończyły się po tygodniu. Ludzie nie widzą, że jesteś pod wpływem, więc naprawdę można mocno namieszać i prywatnie i zawodowo nie będąc tego świadomym!!!

     Najlepiej omijać, albo przerzucić się na trawkę, bo na bank jest zdrowsza i nie uzależnia.

    2. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8.9

     Oplacalnosc

     7.6

     Próba samobójcza z użyciem noża.

     1. Opinia użytkownika o Nasen :

      Puknij się w czoło

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.