Mirtagen

Opinie, komentarze, informacje


Cena Mirtagen
Skutki uboczne Mirtagen
Dawkowanie Mirtagen
Ulotka Mirtagen
Zamienniki Mirtagen
Forum Mirtagen
Najnowsza opinia o Mirtagen
Zastosowanie i składniki Mirtagen
Gdzie można kupić Mirtagen?

Napisz swoja opinię o Mirtagen

Mirtagen, ocena średnia

6

Skutecznosc

72/10

  Brak skutków ubocznych

  54/10

   Oplacalnosc

   54/10

    10 Opinii o “Mirtagen

    1. Opinia użytkownika o Mirtagen :

     Niespokojne nogi. Jak odstawiłem Mirtagen i drugi środek antydep. to przez 2 tygodnie nieogar i mrowienie w twarzy.
     Raz po alko chciałem wziąć coś na sen, poszedł chlorprotixen i miratgen. Po dwóch godzinach obudziłem się z napadem lęku i masakrycznym stanem niespokojnych nóg.
     Z lękiem potrafię się zmierzyć, zdarzały się badtripy po psychodelikach, ale TO! Bałem się cokolwiek wziąć np Relanium, bo myślałem, że będzie jeszcze gorzej. Uratował mnie monopol nocny. 200g i zasnąłem uff. Mixy z alko bardzo nieprzewidywalne. Pozdrawiam

    2. Opinia użytkownika o Mirtagen :

     Ja brałam Mirtagen na noc, bo nie mogłam zasypiać. A w przeciwieństwie do większości opinii, ja byłam jakoś dziwnie pobudzona po nim i wcale nie spałam dobrze. Największy problem miałam z „uciekającymi” nogami i obolałym ciałem. Te nogi to był największy problem, bo nawet jak już czułam, że sen przychodzi, to one wciąż biegały. I do tego, gdy odstawiłam miałam takie dziwne pulsowanie, czy mrowienie w głowie.

     1. Opinia użytkownika o Mirtagen :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      2

      Ja go wczoraj wzięłam i miałam to samo, najgorsze świństwo jakie brałam, nogi i ręce mi latały, a rano byłam nieprzytomna.

    3. Opinia użytkownika o Mirtagen :

     zaczynam brać mirtagen bo mam kłopoty zasypianiem i nie wiem czy się zdecydować na ten lek.

    4. Opinia użytkownika o Mirtagen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Od roku walczę z depresją ,nie jest to depresja klasyczna jak powiedział mój psychiatra ,ale depresja pochorobowa.
     Biorę raz dziennie po śniadaniu jedną tabletkę bioxetinu najmniejsza dawka. W chwili obecnej mogę powiedzieć, że na moją chorobę złożyło się wiele czynników; menopauza, ciężka grypa i przeżycia osobiste. Te czynniki doprowadziły mój organizm do wyczerpania.
     Na pewno mogę stwierdzić, że mirtagen bardzo mi pomógł.
     Początki choroby były fatalne, łącznie z myślami samobójczymi, brakiem siły, ciężką niemocą, brakiem chęci do życia. Moją chorobę zdiagnozowała lekarka pierwszego kontaktu, za co jej dziękuje.Teraz jestem pod opieką psychiatry, który jest wspaniałym lekarzem i moją kochaną psycholożką Panią Magdę. Mogę powiedzieć ze mirtagen biorę, gdy czuję taka potrzebę. Początek była to jedna tabletka przed snem teraz powoli odstawiam lek. Jest to tabletka raz w tygodniu. Na pewno jest to lek który pozwolił mi się wyspać, czuję się wypoczęta, może jednym z ubocznych jego skutków jest właśnie przybycie na wadze.
     Moja obecna waga to 68kg a ważyłam 64/66kg Jeżeli mogę coś polecić osobom, które cierpią na depresję lub nerwicę lekową to ruch, ruch i jeszcze raz ruch ,wyzwala w nas endorfiny szczęścia i pomaga bardzo w walce z chorobą i wzmacnia naszą odporność i siły, mam 57 lat i staram się cieszyć z każdej chwili, co rok temu było wręcz niemożliwe.
     Oczywiście sposób leczenia i odpowiednie leki, które brałam postawiły mnie na nogi, ALE NAJWAŻNIEJSZE TO WSPARCIE MOJEJ RODZINY, MOICH CÓREK, SIÓSTR I NAJBLIŻSZYCH. UWAŻM, ŻE POZNAŁAM WTEDY TYCH NAJBARDZIEJ ODDANYCH. Nie rezygnujcie zbyt wcześnie z leczenia :))

    5. Opinia użytkownika o Mirtagen :

     Witam brałam mirtagen ponieważ miałam kłopoty ze snem i źle sie czułam, płakałam, miałam nocne koszmary, lęki, duszności, kołatania serca. Czułam ze mam depresje, dostałam to zaraz po botoxie. Poszłam prywatnie do psychiatry i zapisała mi ten lek. Pierwsze 2 tyg. brałam połówkę potem przestałam to brać myślałam ze mi przeszło. Przytyłam 10 kg w miesiącu. Bardzo miałam po nich apetyt. Minęło miesiąc będę musiała znów je brać, bo czuję sie zmęczona, nic mi sie nie chce. Po tych tabletkach jest mi bardzo ciężko.

    6. Opinia użytkownika o Mirtagen :

     Lek biorę od miesiąca jest ok. wcześniej brałem xetanor, po którym czułem się fatalnie po tygodniu odstawiłem, nachodziły mnie myśli s. Potem przyszedł aciprex odstawiłem po dwóch tygodniach bałem się eksperymentować.Po mirtagenie nie mam skutków ubocznych, po których nie mógłbym funkcjonować. Co występuje to uczucie ,,łaskotania,, w stopach które po godzinie mija. Życzę wszystkim zdrowia r.

    7. Opinia użytkownika o Mirtagen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Biorę MIRTAGEN od (chyba) pół roku.
     Oceniam go bardzo dobrze, bo to jedyny lek, który choć trochę mi pomógł.
     Miałam kłopoty z bezsennością, myślami „s” i „a”.
     Nie okaleczałam się fizycznie, bo straciło to dla mnie sens. Stosowałam wobec siebie przemoc psychiczną.
     Na samym początku po wzięciu tabletki odczuwałam duża senność. Nie byłam wstanie podnieść się nawet do toalety. Ciężko było mi się też wybudzić. Przez pierwsze dwa miesiące nie odczuwałam żadnej zmiany. Lekarz chciał odstawić lek, ja wolałam poczekać. I czekanie opłaciło się, bo lek zaczął działać. Zasypiam już szybciej, nie męczą mnie koszmary nocne (a występowały każdej nocy, wybudzałam się z nich z krzykiem lub płaczem , budzę się prawie normalnie. Wstaje o 8 rano i jestem w miarę wypoczęta… Jeszcze parę miesięcy temu wstawałam o godzinie 14. Poprawiła mi się koncentracja i zapamiętywanie. Mam więcej siły na codzienne czynności. Jestem mniej nerwowa i złapałam równowagę emocjonalną… Mirtagen oceniam 5/5, bo pomógł mi i nie wyrządził tyle szkód w moim organizmie. Minusami są małe krwawienia miesięczne ( prawdopodobny brak owulacji), łatwość tworzenia się siniaków, trudno jest mi zatamować krwawienia np. przy skaleczeniu przez kota. Krew nie leci w dużych ilościach, ale cały czas się sączy..i sączy. I nawet małe skaleczenia dłużej się goją. I ostatnio zauważyłam, że bardzo szybko drętwieją mi ręce lub nogi, ale nie potrafię stwierdzić, że powoduje to lek.
     Nie mogę powiedzieć, że polecam Mirtagen, bo leki antydepresyjne nie są do polecania… Każdy organizm przecież inaczej reaguje na leczenie.
     Ale osoby, które dotąd miały duże problemy z dobraniem leku, powinny się zastanowić nad Mirtagenem.

    8. Opinia użytkownika o Mirtagen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Lek jest trochę tajemniczy. Mało o nim jest napisane w polskim Internecie. Opiszę, więc swoje doświadczenie. Mirtagen brałam około miesiąca. Wytrzymałam długo, bo wiem, że z leków nie należy rezygnować za wcześnie, ale wiem też, że jeśli lek przez 30 dni nie zadziała małe są szanse, że zadziała w ogóle. Najważniejsze, co pamiętam z kuracji to to, że byłam nieprzeciętnie senna. I leniwa. Większość dnia leżałam, ale nie czułam się bardzo przygnębiona. Traktowałam, że muszę przejść ciężkie chwile z lekiem, bo później zacznie być dla mnie prawdziwą pomocą. Niestety nic takiego się nie stało ? po około dwóch tygodniach minęły objawy uboczne, ale w zamian za to nie pojawiły się prawdziwe pozytywne efekty leku. Więc poczekałam jeszcze kolejne dwa tygodnie i wtedy postawiłam na inny lek.

    9. Opinia użytkownika o Mirtagen :

     Z powodu nabytej depresji, brałam parogen-2 tabletki rano i mirtagen tabletka na noc. Pomogło, biorę 5 miesięcy wszystko zaczyna sie układać w mojej głowie, funkcjonuję jak dawniej. od miesiąca odstawiłam sama mirtagen stopniowo zmniejszając dawkę od 2 tygodni nie biorę na noc tabletki w ogóle, potrafię sama zasypiać, mam dość spokojne sny, czasami ściska mnie w piersi-ale to efekt nerwicy, której sie tak łatwo nie pozbędę. Jedyne, co mnie martwi to przy wysiłku – pływaniu, czy lekkim biegu mam uczucie „przechodzenie prądu ‚ w głowie aż do kolan, mam wrażenie, że tracę przytomność i muszę przerwać lekki wysiłek. Czego to jest przyczyną?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.