Lucetam

4,7 [6]

Tagi: , , , ,

Lucetam to nazwa handlowa piracetamu. Środek ten najczęściej jest używany u chorych po udarze mózgu, aby poprawić ich funkcje poznawcze. Piracetam używany jest również pozamedycznie, gdyż poprawia koncentrację, oraz ułatwia zapamiętywanie. Z dotychczasowych badań wynika także, iż lek przydaje się również osobom nadużywającym alkoholu, gdyż regeneruje mózg po uszkodzeniach powstałych na skutek działania tej substancji.

Najnowsza opinia o Lucetam:

„W przypadku mojego ojca ( 81 ), z dużymi kłopotami z pamięcią krótkotrwałą, najlepszy skutek dało odstawienie tego leku. Pamięci nie przywracał, a jedynie „podkręcał”
pracę mózgu i w zasadzie jeszcze bardziej uświadamiał braki w pamięci. Wzmagał też wewnętrzne napięcie i stres. Niestety, jest to kolejny lek, który w tym przypadku się nie sprawdził….” [czytaj więcej poniżej]

Lucetam otrzymał ocenę średnią: 4,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 8 opinii

Lucetam jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Informacje z ulotki Lucetam:

Sprawdź jak działa Lucetam na podstawie ulotki leku:

Lucetam dawkowanie lucetam dawkowanie Lucetam skutki uboczne
Lucetam przeciwskazania lucetam przeciwskazania Lucetam przedawkowanie Lucetam przedawkowanie
Lucetam w ciąży Lucetam w ciąży Lucetam karmienie piersią Lucetam a karmienie piersią


Masz pytania dotyczące leku Lucetam?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Lucetam:

Lucetam cena:

Lek Lucetam nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Lucetam ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Lucetam?

Oto lista aptek i sklepów z Lucetam:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Lucetam
 1. Lucetam #

  W przypadku mojego ojca ( 81 ), z dużymi kłopotami z pamięcią krótkotrwałą, najlepszy skutek dało odstawienie tego leku. Pamięci nie przywracał, a jedynie „podkręcał”
  pracę mózgu i w zasadzie jeszcze bardziej uświadamiał braki w pamięci. Wzmagał też wewnętrzne napięcie i stres. Niestety, jest to kolejny lek, który w tym przypadku się nie sprawdził.

 2. Lucetam #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Trudno jest mi ocenić ten lek. Moja 70 letnia mamusia musi go brać już od pół roku. Wszystko było z nią dobrze, aż nagle z dnia na dzień zaczęły się problemy z pamięcią. Zapominała zakręcić wodę, wyszła z domu i nie zamknęła drzwi, potem wygodziła i nie potrafiła wrócić do domu ( nie przyznawała się do tego). Traktowaliśmy to z mężem z lekkim przymrużeniem oka, ale z trzymaliśmy rękę na pulsie. Do momentu, jak mama zostawiła przykręconą kuchnię gazową. Ogień został zgaszony, ale gaz się ulatniał. Dobrze, że mąż był w domu i poczuł dziwny zapach.
  Nawet bez szczegółowych badan mama dostała Lucetam. Rzeczywiście, może bardziej mama się pilnuje sama ( bardzo się wystraszyła).

 3. Lucetam #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Od czasu jak moja Mama zaczęła brać LUCETAM zauważyliśmy znaczną poprawę Jej pamięci. Mama ma 93 lata.

 4. Lucetam #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Doktorowa dała mi ten lek, bo mam 65 lat. Nie pamiętam, gdzie byłem dzień wcześniej i co robiłem. Mam jakby dziury w pamięci. Gdyby nie żona, nie dał bym sobie rady sam. Ale pomaga mi. Biorę jedną rano od miesiąca. Słucham wiadomości i już przypominam sobie, co się działo dwa dni wcześniej. Lubię go, dostałem drugą receptę i mam go brać.

 5. Lucetam #

  Lek ten poprawia mi koncentrację i regeneruje sie po leczeniu szpitalnym….Super…Polecam

 6. Lucetam #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę lucetam dwa lata super sie czuje pomaga na zawroty głowy jestem po operacji kręgosłupa miałam wysokie ciśnienie ,odkąd stosuje lucetam ciśnienie uregulowało mi się.

 7. Lucetam #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałam lucetam przed moja pierwszą w życiu sesją. Stresowałam się okropnie, same czarne myśli. Juz nawet rozważałam rezygnację ze studiów. Ale w końcu się zawzięłam i zaczęłam zakuwać. Koleżanka stosowała jakieś suplementy diety na poprawę koncentracji i mówiła mi że działają wiec też pomyślałam że zacznę cos takiego brać. Poszukałam trochę informacji w internecie i natrafiłam na Lucetam. trochę się bałam na początku, bo w sumie lek ten nie jest stosowany głównie na poprawę koncentracji i pamięci, ale w przypadku chorych po udarze. Jednak zastosowanie jako lek poprawiający prace mózgu też ma więc spróbowałam. Efekty jak najbardziej korzystne, uczyło mi się naprawdę dobrze i bardzo szubko przyswajałam nowe wiadomości. Co do skutków ubocznych to miewałam bóle głowy. Ale po tak intensywnej nauce zawsze się one zdarzają. wiec polecam:)

 8. Lucetam #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Moja babcia miała udar mózgu, nigdy nie sądziłam jakie skutki może przynieść coś takiego. Powolnie mówiła, miała problemy ze skojarzeniem pewnych faktów. Ogółem bardzo niemiłe przeżycie dla niej jak i dla bliskich. Chodziła na badania i przepisano jej właśnie Lucetam. Nie potrafie powiedzieć jak bardzo jest skuteczny, ponieważ nie przydarzyło to się mnie, ale za to zauważyłam u babci znaczną poprawę, bynajmniej troszkę sprawniej jej idzie wysławianie się i zaczyna więcej kojarzyć. Oceniam go na 5.


Znasz Lucetam? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.