Kalms

3,7 [18]

Tagi: , , ,

Kalms jest ziołowym produktem leczniczym stosowanym w stanach wysokiego narażenia na stres i przekładającym się na pobudzenie emocjonalne. Stosuje się go na uspokojenie i wyciszenie. Jest lekiem do codziennego użytku choc należ go brać z rozwagą i mieć świadomość skutków zażywania. Jest też lekiem mającym na celu zmniejszenie skutków stresu na sen i stosuje się je w dolegliwościach bezsenności.

Nie stwierdzono skutków ubocznych.

Przeciwwskazania to jedynie uczulenia na składniki leku

 

Najnowsza opinia o Kalms:

„W ogóle nie działa.
Jestem bardziej pobudzona niż przed zażyciem!!!!!!…” [czytaj więcej poniżej]

Kalms otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 18 opinii

Kalms jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie,


Informacje z ulotki Kalms:

Sprawdź jak działa Kalms na podstawie ulotki leku:

Kalms dawkowanie kalms dawkowanie Kalms przeciwskazania kalms przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Kalms:

Kalms cena:

Lek Kalms nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Kalms ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Kalms?

Oto lista aptek i sklepów z Kalms:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Kalms
 1. Kalms #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  W ogóle nie działa.
  Jestem bardziej pobudzona niż przed zażyciem!!!!!!

 2. Kalms #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  No dla mnie placebo, fakt, że tanie bo za 23 zł 100 tabletek, ale nic nie daje, choruję na nerwicę lękową i społeczną do tego wieczorne doły i bezsenność, i zażywam psychotropy antydepresanty, no ale szukałem czegoś ziołowego na sen i na wyciszenie żeby nie brać hydroksyzyny, po której mam bóle głowy, i nawet po 4 tabletkach na raz nie odczuwałem żadnego efektu, ani nie ziewnąłem nie mówiąc o wyciszeniu, mogłem za te 20 zł kupić kilka paczek m&msów i przynajmniej bym sobie coś słodkiego zjadł, może na mnie tylko nie działa, ale fakt faktem nie odczułem po nim najmniejszej różnicy

 3. Kalms #

  ale wy piszecie głupoty, wcale jest nie prawda ze kalms otumania ja go biorę 2 lata i nic takiego nie odczulam …jest super lekiem na lekkie nerwy i stres mi pomaga.

 4. Kalms #

  Naprawdę rewelacja chyba nie ma leku ziołowego, który tak szybko i skutecznie działa na układ nerwowy. Jest lekiem bezpiecznym. Te, które brałam od psychiatry bardzo źle się czułam po nich i wcale się po nich nie uspokajałam

 5. Kalms #

  Działa szybko, na sen pewnie mógłby być, ale na stres słaby, poza tym otumania, zero myślenia, zero konkretnych reakcji. Po 2 tabletkach jazda autem praktycznie była dla mnie niemożliwa.

 6. Kalms #

  biore 6 sztuk dziennie od tygodnia ,brak skutkow ubocznych, delikatnie uspokaja, mam nerwice lękową.

 7. Kalms #

  Biore kalms i jestem z niego bardzo zadowowlna. Przeżyłam rozwód i jestem w nowym zwiazku. Nie umialam sobie poradzic z niczym wpadalam w szaly i histerie . Płakałam bez powodu jednym slowem myslalam ze zaczynam wariowac , bardzo polecam , sa super

 8. Kalms #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę Kalms już kilka dni i działa(ale powiem szczerze, że nie biorę ich z zaleceniami, tylko więcej). Mam problemy osobiste, a dokładniej „sercowe”. Ostatnio spadła na mnie informacja, która dosłownie zwaliła mnie z nóg. Najpierw szok, niedowierzanie, potem ataki płaczu, bezsenność(a sesja na uczelni trwa). Poszłam do apteki po jakieś leki uspokajające, bo wiedziałam,że dłużej tak nie pociągnę. Jest lepiej, tabletki mnie uspokoiły, nie mam napadów płaczu, ataków histerii. Po prostu mam jakby to powiedzieć „olewczy” stosunek, czyli „co ma być to będzie”, bo decyzja i tak nie należy do mnie. A czy są jakieś skutki uboczne? Jestem tylko taka „zmulona”, zero emocji (no ale to raczej dobrze), dreszcze i głowa boli (ale to pewnie przez brak apetytu).
  Na mnie te tabletki działają, na razie.

 9. Kalms #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Do snu jak najbardziej, działa już po ok. 10-15 min od zażycia, jednak na stres się nie nadaje. Może i człowiek czuje się wyluzowany, jednak nie jest w stanie intensywnie myśleć.

 10. Kalms #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na mnie ten lek w ogóle nie działa. Ani nasennie, ani uspokajająco. Jest dla mnie za słaby. Chyba za dużo używam psychotropów i Kalms jest dla mnie za słaby.


Znasz Kalms? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Facebook