Kalms

3,7 [19]

Tagi: , , ,

Kalms jest ziołowym produktem leczniczym stosowanym w stanach wysokiego narażenia na stres i przekładającym się na pobudzenie emocjonalne. Stosuje się go na uspokojenie i wyciszenie. Jest lekiem do codziennego użytku choc należ go brać z rozwagą i mieć świadomość skutków zażywania. Jest też lekiem mającym na celu zmniejszenie skutków stresu na sen i stosuje się je w dolegliwościach bezsenności.

Nie stwierdzono skutków ubocznych.

Przeciwwskazania to jedynie uczulenia na składniki leku

 

Najnowsza opinia o Kalms:

„Na sen mi pomagają 3 tabletki od razu zasypiam, ale jeśli mam bardzo stresujący dzień to muszę wziąć więcej niż można, no a wtedy niestety człowiek jest otumaniony (raz miałam sytuacje że wzięłam więcej niż trzeba było, bo nic nie pomagały mniejsze dawki), na lekki stres i zasypianie jest ok. Zaczęłam je brać po odstawieniu pramolonu, i suma sumarum daje rade, zawsze lepiej brać ziołowe niż psychotropy, bo na nich byłam …” [czytaj więcej poniżej]

Kalms otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 26 opinii

Kalms jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie,


Informacje z ulotki Kalms:

Sprawdź jak działa Kalms na podstawie ulotki leku:

Kalms dawkowanie kalms dawkowanie Kalms przeciwskazania kalms przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Kalms:

Kalms cena:

Lek Kalms nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Kalms ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Kalms?

Oto lista aptek i sklepów z Kalms:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Kalms
 1. Kalms #

  Na sen mi pomagają 3 tabletki od razu zasypiam, ale jeśli mam bardzo stresujący dzień to muszę wziąć więcej niż można, no a wtedy niestety człowiek jest otumaniony (raz miałam sytuacje że wzięłam więcej niż trzeba było, bo nic nie pomagały mniejsze dawki), na lekki stres i zasypianie jest ok. Zaczęłam je brać po odstawieniu pramolonu, i suma sumarum daje rade, zawsze lepiej brać ziołowe niż psychotropy, bo na nich byłam zobojętniała na wszystko, z jednej skrajności w drugą…

 2. Kalms #

  Na mnie nie działa, wstałem rano rozdrażniony zapodałem 2 tabletki i teraz wszystko mi się w środku trzęsie

 3. Kalms #

  Przed 3 godzinami wzięłam 2 tabletki i mam lajjjcik !!!!
  Zobaczymy jaka będzie noc ??? Czy jak zwykle o 2.00 lunatykowanie? Liczę na to, że się wreszcie wyśpię!!!!!!
  Pozdrawiam.

 4. Kalms #

  Lek jest super, naprawdę polecam. Biorę 3 dziennie, nie mam problemu z jazdą autem, jestem wyciszona, śpię po 7 godzin- jak dziecko a nie po 3 godz.!!! Wysypiam się, nie mam bóli mięśni, nie wpadam w szał, nic mnie nie wkurza a w pracy mam lajcik na wszystko z efektem dobrej pracy. Jestem bardzo pozytywnie wyciszona. Polecam.

 5. Kalms #

  Wziąłem 6 tablet, bo jestem wkurzony otaczającym światem i ogólną rzeczywistością, ale dalej mam ochotę policzyć się niewerbalnie z szefem i sąsiadem, wkurzają mnie też reklamy wszechobecne i kult mamony. Tęsknię do świata naturalnego, bez podatków, zezwoleń, zakazów i nakazów. No i Calms nie pomaga. Zaraz przechodzę do planu B i popijam żytnią, może mnie ruszy.

  • Kalms #

   Ales ty mądra … – brak słow

 6. Kalms #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja biorę na wybuchy agresji, jak nie panuje nad sobą. Szybko działa. Stosuje od 8 lat, ale tylko jak muszę, jak mi ciężko i nie mogę sama poradzić sobie z nerwami.

 7. Kalms #

  Miałam kłopoty z babcią, nic nie działało, ale kalms pomógł – rewelacja – jest spokojna i śpi całą noc, polecam

 8. Kalms #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  W ogóle nie działa.
  Jestem bardziej pobudzona niż przed zażyciem!!!!!!

 9. Kalms #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  No dla mnie placebo, fakt, że tanie bo za 23 zł 100 tabletek, ale nic nie daje, choruję na nerwicę lękową i społeczną do tego wieczorne doły i bezsenność, i zażywam psychotropy antydepresanty, no ale szukałem czegoś ziołowego na sen i na wyciszenie żeby nie brać hydroksyzyny, po której mam bóle głowy, i nawet po 4 tabletkach na raz nie odczuwałem żadnego efektu, ani nie ziewnąłem nie mówiąc o wyciszeniu, mogłem za te 20 zł kupić kilka paczek m&msów i przynajmniej bym sobie coś słodkiego zjadł, może na mnie tylko nie działa, ale fakt faktem nie odczułem po nim najmniejszej różnicy

 10. Kalms #

  ale wy piszecie głupoty, wcale jest nie prawda ze kalms otumania ja go biorę 2 lata i nic takiego nie odczulam …jest super lekiem na lekkie nerwy i stres mi pomaga.


Znasz Kalms? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.