Hydrominum

3,1 [7]Najnowsza opinia o Hydrominum:

„Hydrominum biorę od 3 dni, nie widzę żadnej poprawy, dalej jestem opuchnięta, do toalety chodzę tak, jak zawsze.(SZKODA KASY)…” [czytaj więcej poniżej]

Hydrominum otrzymał ocenę średnią: 3,1 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 10 opinii

Hydrominum jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Masz pytania dotyczące leku Hydrominum?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Hydrominum:

Hydrominum cena:

Lek Hydrominum nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Hydrominum ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Hydrominum?

Oto lista aptek i sklepów z Hydrominum:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Hydrominum
 1. Hydrominum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hydrominum biorę od 3 dni, nie widzę żadnej poprawy, dalej jestem opuchnięta, do toalety chodzę tak, jak zawsze.(SZKODA KASY)

 2. Hydrominum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Tracę 1,5 kg tygodniowo. Niby nie miałam żadnych obrzęków, ani problemów z siusianiem, ale teraz widzę, jak moje nogi słupy nabrały kształtu i zmniejszył się brzuch. Jestem bardzo zadowolona.

 3. Hydrominum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja nie widzę żadnych efektów, do toalety chodzę jak chodziłam … a wciąż jestem opuchnięta

 4. Hydrominum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zdecydowanie polecam te tabletki! Od zawsze borykałam się z obrzmieniem w drugiej fazie cyklu do tego cellulit wodny!
  Odkąd zaczęłam brać te tabletki problem obrzmienia zniknął, a cellulit znacznie się zmniejszył! Biorę je w drugiej fazie cyklu. Jeśli chodzi o częste bieganie do toalety, to kilka pierwszych dni (ok 3) biegam, co chwilę, potem, kiedy nadmiar zostanie usunięty już jest wszystko w normie! Także polecam! Warto wypróbować.

 5. Hydrominum #

  Jeśli o mnie chodzi to jestem zadowolona. Kiedyś budziłam się z nadętym brzuchem i czułam się jak balon. Od kiedy biorę te tabletki czuję się o niebo lepiej i budzę się z płaskim brzuchem. Nawet ostatnio zmierzyłam się w panie i zauważyłam 2 cm mniej. Jeśli chodzi o cellulit to ja jeszcze dodatkowo ćwiczę na orbitreku i wydaje mi się że jest poprawa. Zobaczymy jak będzie po dłuższym stosowaniu :)

 6. Hydrominum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  biorę od dwóch tygodni może w minimalnym stopniu pomaga ale ja tego nie zauważam. Woda nadal się zatrzymuje i jestem opuchnięta.Mam 46 lat i pani magister podpowiedziała że o niebo lepszy jest Aqua femin ale i sporo droższy

  • Hydrominum #

   DLA MNIE JEST SKUTECZNY, MOŻE NIE ROBI ZE MNIE SZKIELETU WYSUSZONEGO, ALE OPUCHLIZNA MALEJE, ZWIĘKSZYŁA SIĘ CZĘSTOTLIWOŚĆ CHODZENIA DO TOALETY.

 7. Hydrominum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hydrominium mam mieszane opinie. Komentarze, które wywołują reklamy to chyba trochę przesada… Odprowadzenie wody z organizmu przecież nie leczy… U mnie faktycznie- zmniejsza poczucie opuchlizny. Hydrominium nie wywołuje u mnie problemów czyli nie ma skutków ubocznych ale czy leczy… Nie powiedzionymi Cena oczywiście duża, dużo za duża ale tak to jest z reklamowanymi lekami

 8. Hydrominum #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Hydrominium biorę od miesiąca. Do leku przekonały mnie reklamy gdyż podczas okresu i długo przed nim czuję się taka nabrzmiała. Faktycznie to powoduje zalegająca woda. Na prawdę uważam, że lek pomaga odprowadzić wodę z organizmu. Hydrominium u mnie się sprawdziła. Nie zauwazyłam skutków ubocznych ale z drugiej strony- czy odprowadzenie wody może zaszkodzić?

 9. Hydrominum #

  Od jakiegoś czasu biorę hydrominum dwa tygodnie przed okresem- na początku zażywałam ten lek tak jak było napisane na ulotce, czyli przez cały miesiąc. Okazało się, że jest bardzo skuteczny i dwutygodniowa kuracja jest wystarczająca. Nie czuję się już spuchnięta, lek super eliminuje nadmiar wody, który gromadzi się zawsze przed trudnymi dniami:) Jedynym mało uciążliwym i zarazem logicznym skutkiem ubocznym jest częstsze korzystanie z toalety.
  Cena jest dość przystępna, opakowanie 30 tabl. wystarcza na 2 miesiące, przez co nie odczuwam tak dużej straty finansowej. Polecam wszystkim Paniom z podobnym problemem:)


Znasz Hydrominum? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.