Gaviscon

3,6 [3]Najnowsza opinia o Gaviscon:

„Stosuję gaviscon w syropie już od 3 tygodni. Miałam silne pieczenie gardła i przełyku. Już po 3 dawkach poczułam ulge. Stosuje nadal i polecam….” [czytaj więcej poniżej]

Gaviscon otrzymał ocenę średnią: 3,6 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 11 opinii

Gaviscon jest stosowany w wypadku: Na Zgagę,


Informacje z ulotki Gaviscon:

Sprawdź jak działa Gaviscon na podstawie ulotki leku:

Gaviscon skutki uboczne Gaviscon przedawkowanie Gaviscon przedawkowanie
Gaviscon w ciąży Gaviscon w ciąży Gaviscon karmienie piersią Gaviscon a karmienie piersią
Gaviscon dawkowanie Gaviscon dawkowanie Gaviscon przeciwskazania Gaviscon przeciwskazania


Masz pytania dotyczące leku Gaviscon?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Gaviscon cena:

Lek Gaviscon nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Gaviscon ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Gaviscon?

Oto lista aptek i sklepów z Gaviscon:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Gaviscon
 1. Gaviscon #

  Stosuję gaviscon w syropie już od 3 tygodni. Miałam silne pieczenie gardła i przełyku. Już po 3 dawkach poczułam ulge. Stosuje nadal i polecam.

  adds_comments_list
 2. Gaviscon #

  Bardzo szkodzi na wątrobę, nie radzę zażywać tego środka, bo można sobie tak zaszkodzić jak ja. Kto daje środek do zażywania dla ludzi, a nawet kobiet w ciąży i niemowląt, jeżeli nie był testowany!!!!!!

  adds_comments_list
 3. Gaviscon #

  Mija tydzień po zażyciu jednej tabletki i skutki odczuwam do dziś. Mam silnie wzdętą wątrobę. W jamie ustnej i przełyku nieprzyjemny smak szczególnie rano. Jak można produkować tak szkodliwe i trujące środki. A co może być po zażyciu nawet 16 tabletek na dobę i to przez niemowlęta i kobiety w ciąży. Kto wydał pozwolenie na taką truciznę.

  adds_comments_list
 4. Gaviscon #

  Muszę pisać i ostrzegać przed ta trucizną, skutki uboczne już po godzinie były niewyobrażalne, do dziś mam boli mnie wątroba ,żołądek i pali mnie przełyk. Miałam drętwienia rąk, nóg i ust, silne duszności, czerwona twarz, ból serca, ból ucha środkowego. Spaliło mi na wiór jamę ustną język i krtań. Sprzedawany jest bez recepty nawet dla kobiet w ciąży w dawce do 16 tabletek na dobę!!!!.Pytam; ile osób zmarło, ile urodziło się dzieci niepełnosprawnych po tym środku chemicznym nie nazwę tego lekiem. Kto wydał pozwolenie o nr;17332 na zażywanie go dla ludzi?

  adds_comments_list
 5. Gaviscon #

  Minęło dwa dni po zażyciu jednej tabletki i odczuwam straszne skutki uboczne; boli mnie cały brzuch, głowa, silnie boli mnie wątroba, nawet odczuwam tarczycę, mam uczucie wyschnięcia błony śluzowej w ustach, gardle i przełyku. Źle sie czuję. Jest to środek silnie trujący, nie nazwę go lekiem. Bo jeśli byłam zdrową osobą to mogę już nią nie być i to po jednej tabletce. A w dawkowaniu nawet jest ze można podawać nawet do 16 tabletek na dobę!!!Kto wydał pozwolenie o nr 17332!na sprzedaż tego środka i to bez recepty dla dzieci ,dorosłych a bardzo dla kobiet w ciąży.

  adds_comments_list
 6. Gaviscon #

  Ciekawa jestem ile osób opuścilo ten swiat,ile urodziło się dzieci niepełnosprawnych po zazywaniu tego środka,a jest dostępny bez recepty.Nieprawdopodobne.Jakim kosztem życia i zdrowia jest przeznaczony dla ludzi a życie i zdrowie mamy tylko jedno.

  adds_comments_list
 7. Gaviscon #

  Koszmar.Po jednej tabletce omal nie zeszłam z tego świata.Ostrzegam.

  adds_comments_list
 8. Gaviscon #

  Szok. Po jednej tabletce niemal nie zeszłam z tego światu. Po godzinie już miałam silne zawroty i bóle głowy, obrzęk płuc, duszności, czerwona piekąca twarz, i obrzęk twarzy, palący przełyk, ból serca, ból ucha środkowego, drętwienia ust, nóg i rąk. Skok ciśnienia. Drżenie całego ciała. Nie jestem alergikiem, ani astmatykiem, jestem na ogół zdrową i silną osobą. Czegoś w życiu nie przeżyłam. KTO ZATWIERDZIŁ TEN LEK NAWET DLA KOBIET W CIĄŻY.

  adds_comments_list
 9. Gaviscon #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Po zażyciu leku dostałam gwałtownego skurczu oskrzeli i wysypkę na twarzy i obrzęk
  ,na syrenie jechałam bez oddechu do szpitala ,miałam wrażenie że umrę ,nie polecam alergikom i astmatykom

  adds_comments_list
 10. Gaviscon #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Szczerze mówiąc raz miałam styczność z Gavisconem. Lek jest skuteczny ale mało wygodny w użyciu. Nie występują po nim żadne niepożądane skutki uboczne i cena też jest przystępna. Zgaga po nim przeszła mi praktycznie od razu :)
  Szczerze mówiąc osobiście bardziej poleciłbym Rennie, jest sprawdzonym lekiem już od dawna. Tak samo skuteczny, a wygodniejszy w spożyciu. ;)

  adds_comments_list
 11. Gaviscon #

  Gaviscon jest pomocny na zgagę, jednak dość trudny w użyciu. Mając zgagę w autobusie, pracy itp. trudno rozpuścić saszetkę w szklance wody i wypic ;p dlatego polecam inne środki typu Rennie ;p

  adds_comments_list


Znasz Gaviscon? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.