Forsen

3,0 [26]Forsen pomaga nam usnąć i utrzymać zdrowy sen przez całą noc. Zawiera dużo substancji aktywnych. Ja zwróciłbym uwagę na magnez. Występuje on często w różnego rodzaju preparatach, lecz jego branie nie jest pozbawione sensu, gdyż niedobory magnezu to taka nasza choroba cywilizacyjna. Magnez w forsenie występuje w połączeniu z witaminą b6. Jest to standardowa kombinacja zwiększająca wchłanianie magnezu. Ciekawym składnikiem jest również l-tryptofan, będący prekursorem serotoniny. Inne składniki poza ekstraktem z szyszki chmielu są dosyć egzotyczne.

Najnowsza opinia o Forsen:

„Jedno wielkie oszustwo. Kupiłam po raz pierwszy coś co jest ciągle reklamowane i jest do kitu. Wogóle nie działa. Jeden wielki kant. Już wiem dlaczego nigdy nie kupowałam leków tak przesadnie reklamowanych….” [czytaj więcej poniżej]

Forsen otrzymał ocenę średnią: 3,0 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 35 opinii

Forsen jest stosowany w wypadku: Na Bezsenność,


Masz pytania dotyczące leku Forsen?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Forsen:

Forsen cena:

Lek Forsen nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Forsen ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Forsen?

Oto lista aptek i sklepów z Forsen:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Forsen
 1. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Forsen jest niezły, ale na sen polecam nagrania relaksacyjne. Mnie bardzo dobrze usypia GErelaxis, głównie nagranie Gdy Łąka Zasypia. Jest takie miłe uczucie senności.

 2. Forsen #

  Uzywam go od 2 tygodni i działa bardzo dobrze, tym bardziej, że pomaga mi w odwyku od leku psychotropowego. Na sen, każdy lek na każdego inaczej działa, niestety trzeba popróbować i dobrać odpowiedni do swego organizmu, ma zioła i melatonine razem, nie trzeba kupować osobno, co do ceny ,mógłby byc tańszy.

 3. Forsen #

  Strata pieniędzy i nadziei na sen. Zero snu, rano i przez cały dzień zawroty i ból głowy, rozstrój nerwowy, mdłości.
  Porażka.

  • Forsen #

   Jedno wielkie oszustwo. Kupiłam po raz pierwszy coś co jest ciągle reklamowane i jest do kitu. Wogóle nie działa. Jeden wielki kant. Już wiem dlaczego nigdy nie kupowałam leków tak przesadnie reklamowanych.

 4. Forsen #

  Lek oceniam bardzo pozytywnie, ale proces produkcji bardzo negatywnie. A mianowicie dostałem ten lek od znajomego na spróbowanie i muszę powiedzieć, że rano byłem wyspany i wypoczęty jak nigdy. Potem postanowiłem kupić dla siebie jedno opakowanie i się bardzo rozczarowałem. Postanowiłem jeszcze raz spróbować leku z zakupionej partii i to samo, zasnąłem nad ranem a po godzinie budzik budził mnie do pracy. Nie chcę tu mówić, że producent próbuje zwiększyć swoje zyski, bardziej mi to wygląda na niestabilny proces produkcji na etapie mieszania składników, lub też błąd pracownika.
  Informacja dla producenta:
  -ozn.partii produkcyjnej 00870914
  -mogę go odesłać do analizy (kontakt meilowy)

 5. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Skurcze żołądka jak cholera. Zazwyczaj wybudzaja w srodku nocy.. Doszedlem do przyczyny dopiero po kilku aplikacjach leku.

 6. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Do niczego myślałem że usnę i budzik mnie nie obudzi a tu wstawanie w nocy rano przed budzikiem ogółem z zaplanowanych 9h wyspania się może 6 z przerwami do d..y

 7. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  polecam tańszą herbatkę melisę, efekt ten sam

 8. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie polecam nikomu. Nie dość że nie pomaga w zasypiailniu, na dodatek spowodował ból głowy, przez co tym bardziej nie da się zasnąć. Działa jedynie na osobach podatnych na efekt placebo. Stracone pieniądze. Jestem wkurzona bo gdybym wiedziała że tak będzie to bym w życiu tego nie brała, a tak pozdrawiam – matura pisana ze zmęczeniem i niewyspaniem…

 9. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  trzeba jasno powiedzieć – to nie jest produkt, po wzięciu którego mija kwadrans i śpimy na siedząco. nie.
  właściwie to nie jest też produkt, który ułatwia zasypianie. kilka pierwszych dawek pozwoliło mi zasnąć szybciej – czyli po 2 h od położenia się (wzięłam na godzinę przed położeniem się), ale ostatnio przewalałam się w łóżku od 22 do 2.
  ALE: jeden wielki plus (u mnie przynajmniej) – nie wybudzałam się w trakcie snu. Mam problemy na tle ciągłości snu – wybudzam się, albo robię dziwne rzeczy w nocy (krzycze przez sen itp.) tu o tyle jest dobre, że się nie wybudzam czyli przesypiam te 7-8 godzin i się budzę wyspana, bo nie mam zakłóceń. i powoli zaczyna mi się chyba coś normować, bo ostatnio (kiedy nie biorę na noc) wybudzam się raz w nocy a nie 4-5 jak wcześniej. Ale staram się też nie brać go co noc tylko robić przerwy w dawkowaniu. niech sobie organizm odpocznie.

 10. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  A ja go kupiłam z nadzieją na wyciszenie…bo owszem zasypiam normalnie, ale bardzo często się wybudzam, przez co jestem w dzień niewyspana. I akurat zastosowałam go w czasie, kiedy nie czułam się psychicznie zbyt dobrze. Byłam w takim lekkim stanie depresyjnym, (ale to chyba było związane z kobiecym cyklem, więc hormony). I cóż, tego dnia miałam bardzo dużego „nerwa”. W dzień wzięłam sobie 1 tabl. neopersen, i na noc właśnie ten forsen. Zasypiając czułam się dość dziwnie. A rano ledwo wstałam, bo obudziłam się z permanentnym smutkiem w sercu i wybuchłam gorzkim płaczem. Nie mogłam się uspokoić, dostałam ataku nerwowego i dopiero tabletka hydroksyzyny mnie uspokoiła. I teraz się czaję…Nie wiem czy wziąć to na noc, czy dać sobie spokój. Nie umiem zrozumieć przyczyny, mechanizmu takiej reakcji. Może to ten GABA tak zadziałał.

 11. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek nie działa wręcz przeciwnie, jak zasypiałam o 12, tak zasnęłam o 1:00 i jeszcze ze cztery razy się wybrudziłam, strata pieniędzy

 12. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  To tylko marny suplement diety i z lekiem nie ma niczego wspólnego – tym bardziej jakiegokolwiek działania! Radzę zignorować reklamy marketerów i zwyczajnie ominąć ten preparat. Jeśli faktycznie ma się bezsenność, to Forsen w niczym nie pomoże. Sam z ciekawości kupiłem, wypróbowałem i dawki 1-2 tabletek nie przynoszą żadnego efektu. Wyrzucanie pieniędzy na efekt placebo.

 13. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jest Ok na mnie działa pozytywnie i mam wrażenie, że nie ma skutków ubocznych… ale skąd moge być pewna…

 14. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mnie też wydaje się bezpiecznym wyciszającym preparatem i mam go w swojej apteczce. Staram się unikać chemii

 15. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Frajerscy marketerzy pubikują chamskie nachalne posty…
  Nie dajcie się nabrać tym chamskim gnidom…

 16. Forsen #

  fuj, bzdura, tylko lekarz na chorobę, a nie jakieś preparaty. Jest przyczyną braku snu i to należy zdiagnozować i usunąć. Totalne bzdury.

 17. Forsen #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Przeczytałam wszystkie opinie, dodaje swoją: z bezsennością borykam się już „dobrych” kilka lat – od śmierci Mamy… Boję się psychotropów jak święty Michał diabła, bo uzależniają i otumaniają. Bazowałam na różnych ziółkach, przetestowałam chyba wszystkie leki ziołowe na sen z rynku polskiego. ZDECYDOWANIE najbardziej pomaga mi Forsen. Nie sądzę żeby to była sugestia czy reklama: skład jest ciekawy i skuteczny! Rano wstaję i nie jestem zamulona. Gdyby nie działał albo zamulał – na pewno bym nie kupiła kolejny raz. Kupuję od 3 miesięcy.


Znasz Forsen? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.