Forsen

Forsen, ocena średnia

5.5

Skutecznosc

56/10

  Brak skutków ubocznych

  59/10

   Oplacalnosc

   50/10
    Forsen pomaga nam usnąć i utrzymać zdrowy sen przez całą noc. Zawiera dużo substancji aktywnych. Ja zwróciłbym uwagę na magnez. Występuje on często w różnego rodzaju preparatach, lecz jego branie nie jest pozbawione sensu, gdyż niedobory magnezu to taka nasza choroba cywilizacyjna. Magnez w forsenie występuje w połączeniu z witaminą b6. Jest to standardowa kombinacja zwiększająca wchłanianie magnezu. Ciekawym składnikiem jest również l-tryptofan, będący prekursorem serotoniny. Inne składniki poza ekstraktem z szyszki chmielu są dosyć egzotyczne.
    Najnowsza opinia o Forsen
    Forum
    Zamienniki Forsen
    Cena leku
    Zastosowanie i składniki Forsen
    Gdzie można kupić Forsen?

    37 thoughts on “Forsen

    1. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dzięki niemu nareszcie normalnie zasypiam. Nie zauważyłam skutków ubocznych. Cena tego suplementu nie jest ogromna, więc jestem w 100% z niego zadowolona.

    2. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Forsen jest niezły, ale na sen polecam nagrania relaksacyjne. Mnie bardzo dobrze usypia GErelaxis, głównie nagranie Gdy Łąka Zasypia. Jest takie miłe uczucie senności.

    3. Uzywam go od 2 tygodni i działa bardzo dobrze, tym bardziej, że pomaga mi w odwyku od leku psychotropowego. Na sen, każdy lek na każdego inaczej działa, niestety trzeba popróbować i dobrać odpowiedni do swego organizmu, ma zioła i melatonine razem, nie trzeba kupować osobno, co do ceny ,mógłby byc tańszy.

    4. Strata pieniędzy i nadziei na sen. Zero snu, rano i przez cały dzień zawroty i ból głowy, rozstrój nerwowy, mdłości.
     Porażka.

     1. Jedno wielkie oszustwo. Kupiłam po raz pierwszy coś co jest ciągle reklamowane i jest do kitu. Wogóle nie działa. Jeden wielki kant. Już wiem dlaczego nigdy nie kupowałam leków tak przesadnie reklamowanych.

    5. Lek oceniam bardzo pozytywnie, ale proces produkcji bardzo negatywnie. A mianowicie dostałem ten lek od znajomego na spróbowanie i muszę powiedzieć, że rano byłem wyspany i wypoczęty jak nigdy. Potem postanowiłem kupić dla siebie jedno opakowanie i się bardzo rozczarowałem. Postanowiłem jeszcze raz spróbować leku z zakupionej partii i to samo, zasnąłem nad ranem a po godzinie budzik budził mnie do pracy. Nie chcę tu mówić, że producent próbuje zwiększyć swoje zyski, bardziej mi to wygląda na niestabilny proces produkcji na etapie mieszania składników, lub też błąd pracownika.
     Informacja dla producenta:
     -ozn.partii produkcyjnej 00870914
     -mogę go odesłać do analizy (kontakt meilowy)

    6. Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     4

     Skurcze żołądka jak cholera. Zazwyczaj wybudzaja w srodku nocy.. Doszedlem do przyczyny dopiero po kilku aplikacjach leku.

    7. Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     2

     Do niczego myślałem że usnę i budzik mnie nie obudzi a tu wstawanie w nocy rano przed budzikiem ogółem z zaplanowanych 9h wyspania się może 6 z przerwami do d..y

    8. Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Nie polecam nikomu. Nie dość że nie pomaga w zasypiailniu, na dodatek spowodował ból głowy, przez co tym bardziej nie da się zasnąć. Działa jedynie na osobach podatnych na efekt placebo. Stracone pieniądze. Jestem wkurzona bo gdybym wiedziała że tak będzie to bym w życiu tego nie brała, a tak pozdrawiam – matura pisana ze zmęczeniem i niewyspaniem…

    9. Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     trzeba jasno powiedzieć – to nie jest produkt, po wzięciu którego mija kwadrans i śpimy na siedząco. nie.
     właściwie to nie jest też produkt, który ułatwia zasypianie. kilka pierwszych dawek pozwoliło mi zasnąć szybciej – czyli po 2 h od położenia się (wzięłam na godzinę przed położeniem się), ale ostatnio przewalałam się w łóżku od 22 do 2.
     ALE: jeden wielki plus (u mnie przynajmniej) – nie wybudzałam się w trakcie snu. Mam problemy na tle ciągłości snu – wybudzam się, albo robię dziwne rzeczy w nocy (krzycze przez sen itp.) tu o tyle jest dobre, że się nie wybudzam czyli przesypiam te 7-8 godzin i się budzę wyspana, bo nie mam zakłóceń. i powoli zaczyna mi się chyba coś normować, bo ostatnio (kiedy nie biorę na noc) wybudzam się raz w nocy a nie 4-5 jak wcześniej. Ale staram się też nie brać go co noc tylko robić przerwy w dawkowaniu. niech sobie organizm odpocznie.

    10. Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     A ja go kupiłam z nadzieją na wyciszenie…bo owszem zasypiam normalnie, ale bardzo często się wybudzam, przez co jestem w dzień niewyspana. I akurat zastosowałam go w czasie, kiedy nie czułam się psychicznie zbyt dobrze. Byłam w takim lekkim stanie depresyjnym, (ale to chyba było związane z kobiecym cyklem, więc hormony). I cóż, tego dnia miałam bardzo dużego „nerwa”. W dzień wzięłam sobie 1 tabl. neopersen, i na noc właśnie ten forsen. Zasypiając czułam się dość dziwnie. A rano ledwo wstałam, bo obudziłam się z permanentnym smutkiem w sercu i wybuchłam gorzkim płaczem. Nie mogłam się uspokoić, dostałam ataku nerwowego i dopiero tabletka hydroksyzyny mnie uspokoiła. I teraz się czaję…Nie wiem czy wziąć to na noc, czy dać sobie spokój. Nie umiem zrozumieć przyczyny, mechanizmu takiej reakcji. Może to ten GABA tak zadziałał.

    11. Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Lek nie działa wręcz przeciwnie, jak zasypiałam o 12, tak zasnęłam o 1:00 i jeszcze ze cztery razy się wybrudziłam, strata pieniędzy

    12. Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     2

     To tylko marny suplement diety i z lekiem nie ma niczego wspólnego – tym bardziej jakiegokolwiek działania! Radzę zignorować reklamy marketerów i zwyczajnie ominąć ten preparat. Jeśli faktycznie ma się bezsenność, to Forsen w niczym nie pomoże. Sam z ciekawości kupiłem, wypróbowałem i dawki 1-2 tabletek nie przynoszą żadnego efektu. Wyrzucanie pieniędzy na efekt placebo.

    13. Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     4

     Jest Ok na mnie działa pozytywnie i mam wrażenie, że nie ma skutków ubocznych… ale skąd moge być pewna…

    14. Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Mnie też wydaje się bezpiecznym wyciszającym preparatem i mam go w swojej apteczce. Staram się unikać chemii

    15. Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Frajerscy marketerzy pubikują chamskie nachalne posty…
     Nie dajcie się nabrać tym chamskim gnidom…

    16. fuj, bzdura, tylko lekarz na chorobę, a nie jakieś preparaty. Jest przyczyną braku snu i to należy zdiagnozować i usunąć. Totalne bzdury.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.