Forsen


Forsen pomaga nam usnąć i utrzymać zdrowy sen przez całą noc. Zawiera dużo substancji aktywnych. Ja zwróciłbym uwagę na magnez. Występuje on często w różnego rodzaju preparatach, lecz jego branie nie jest pozbawione sensu, gdyż niedobory magnezu to taka nasza choroba cywilizacyjna. Magnez w forsenie występuje w połączeniu z witaminą b6. Jest to standardowa kombinacja zwiększająca wchłanianie magnezu. Ciekawym składnikiem jest również l-tryptofan, będący prekursorem serotoniny. Inne składniki poza ekstraktem z szyszki chmielu są dosyć egzotyczne.
Napisz swoją opinię o Forsen


Cena Forsen
Zamienniki Forsen
Forum Forsen
Najnowsza opinia o Forsen
Zastosowanie i składniki Forsen
Gdzie można kupić Forsen?

Opinie o Forsen (42)

Forsen, ocena średnia

5.7666666666667

Skutecznosc

58/10

  Brak skutków ubocznych

  62/10

   Oplacalnosc

   53/10
    1. Opinia użytkownika o Forsen :

     Ostatnio w Programie III Polskiego Radia przy prognozie pogody wypowiadają tą nazwę do obrzydzenia, więc zapamiętam i NIGDY nie kupie tego czegoś.

    2. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     8.3

     Brak skutków ubocznych

     9.2

     Oplacalnosc

     9

     Dla mnie forsen jest świetnym lekiem, działa naprawdę skutecznie. Problemy z zasypianiem mam już od jakiegoś czadu i jak na razie ten lek najbardziej mi pomaga.

    3. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     3

     Brak skutków ubocznych

     7

     Oplacalnosc

     7

     Forsen biorę od tygodnia i powiem tak, działa na mnie, ale dopiero, jak wezmę 3 tabletki rano, czuję się trochę zamulony, ale nie jest tak źle, nie polecam, ja go już więcej nie kupię.

    4. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     8.7

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     7.4

     Według mnie bardzo dobre tabletki. Pozwalają zasnąć mi o wiele szybciej. Nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych.

    5. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dzięki niemu nareszcie normalnie zasypiam. Nie zauważyłam skutków ubocznych. Cena tego suplementu nie jest ogromna, więc jestem w 100% z niego zadowolona.

    6. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Forsen jest niezły, ale na sen polecam nagrania relaksacyjne. Mnie bardzo dobrze usypia GErelaxis, głównie nagranie Gdy Łąka Zasypia. Jest takie miłe uczucie senności.

    7. Opinia użytkownika o Forsen :

     Uzywam go od 2 tygodni i działa bardzo dobrze, tym bardziej, że pomaga mi w odwyku od leku psychotropowego. Na sen, każdy lek na każdego inaczej działa, niestety trzeba popróbować i dobrać odpowiedni do swego organizmu, ma zioła i melatonine razem, nie trzeba kupować osobno, co do ceny ,mógłby byc tańszy.

    8. Opinia użytkownika o Forsen :

     Strata pieniędzy i nadziei na sen. Zero snu, rano i przez cały dzień zawroty i ból głowy, rozstrój nerwowy, mdłości.
     Porażka.

     1. Opinia użytkownika o Forsen :

      Jedno wielkie oszustwo. Kupiłam po raz pierwszy coś co jest ciągle reklamowane i jest do kitu. Wogóle nie działa. Jeden wielki kant. Już wiem dlaczego nigdy nie kupowałam leków tak przesadnie reklamowanych.

     2. Opinia użytkownika o Forsen :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      9.3

      Oplacalnosc

      8.5

      Bardzo dobry lek, działa w ciągu niecałej pół godziny(wg opakowania, na mnie po kilkunastu minutach), uspokaja i wycisza. Nie wiem, jak Państwu został on przepisany, ale na opakowaniu jest wyraźnie powiedziane „zażywać na 30 minut przed snem lub inaczej po konsultacji z lekarzem”, więc nic dziwnego, że lek nie działa skutecznie podczas przyjmowania go rano.

    9. Opinia użytkownika o Forsen :

     Lek oceniam bardzo pozytywnie, ale proces produkcji bardzo negatywnie. A mianowicie dostałem ten lek od znajomego na spróbowanie i muszę powiedzieć, że rano byłem wyspany i wypoczęty jak nigdy. Potem postanowiłem kupić dla siebie jedno opakowanie i się bardzo rozczarowałem. Postanowiłem jeszcze raz spróbować leku z zakupionej partii i to samo, zasnąłem nad ranem a po godzinie budzik budził mnie do pracy. Nie chcę tu mówić, że producent próbuje zwiększyć swoje zyski, bardziej mi to wygląda na niestabilny proces produkcji na etapie mieszania składników, lub też błąd pracownika.
     Informacja dla producenta:
     -ozn.partii produkcyjnej 00870914
     -mogę go odesłać do analizy (kontakt meilowy)

    10. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     4

     Skurcze żołądka jak cholera. Zazwyczaj wybudzaja w srodku nocy.. Doszedlem do przyczyny dopiero po kilku aplikacjach leku.

    11. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     2

     Do niczego myślałem że usnę i budzik mnie nie obudzi a tu wstawanie w nocy rano przed budzikiem ogółem z zaplanowanych 9h wyspania się może 6 z przerwami do d..y

    12. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     polecam tańszą herbatkę melisę, efekt ten sam

    13. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Nie polecam nikomu. Nie dość że nie pomaga w zasypiailniu, na dodatek spowodował ból głowy, przez co tym bardziej nie da się zasnąć. Działa jedynie na osobach podatnych na efekt placebo. Stracone pieniądze. Jestem wkurzona bo gdybym wiedziała że tak będzie to bym w życiu tego nie brała, a tak pozdrawiam – matura pisana ze zmęczeniem i niewyspaniem…

    14. Opinia użytkownika o Forsen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     trzeba jasno powiedzieć – to nie jest produkt, po wzięciu którego mija kwadrans i śpimy na siedząco. nie.
     właściwie to nie jest też produkt, który ułatwia zasypianie. kilka pierwszych dawek pozwoliło mi zasnąć szybciej – czyli po 2 h od położenia się (wzięłam na godzinę przed położeniem się), ale ostatnio przewalałam się w łóżku od 22 do 2.
     ALE: jeden wielki plus (u mnie przynajmniej) – nie wybudzałam się w trakcie snu. Mam problemy na tle ciągłości snu – wybudzam się, albo robię dziwne rzeczy w nocy (krzycze przez sen itp.) tu o tyle jest dobre, że się nie wybudzam czyli przesypiam te 7-8 godzin i się budzę wyspana, bo nie mam zakłóceń. i powoli zaczyna mi się chyba coś normować, bo ostatnio (kiedy nie biorę na noc) wybudzam się raz w nocy a nie 4-5 jak wcześniej. Ale staram się też nie brać go co noc tylko robić przerwy w dawkowaniu. niech sobie organizm odpocznie.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.